Bitcoin Forum
April 19, 2024, 06:30:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 57999 times)
eNazifKoin
Jr. Member
*

Activity: 103
Merit: 1

View Profile
January 23, 2018, 06:12:22 PM

Bırak bu otomatik mesajları da problemi gider. Zararımı sen mi karşılayacaksın? İnsanlara haber vermeden kapat, coinlerin üstüne yat sonra ne yapacaksın ne kaldı yapacak geriye? Pişman ettiniz adamı yeter artık.

Bırak bu otomatik mesajları da problemi gider. Zararımı sen mi karşılayacaksın? İnsanlara haber vermeden kapat, coinlerin üstüne yat sonra ne yapacaksın ne kaldı yapacak geriye? Pişman ettiniz adamı yeter artık.

Bende bitcoinlerimi istiyorum arkadas adresime gondermeme ragmen ticket atmama ragmen gelen transferi binlerce kez kontrol etmeme ragmen hala yok yok yok. soyuluyoruz galiba. siber suclara sikayette mi bulunsak napsak

Merhaba,

Tüm sorunlar müşteri ekibimiz tarafından itinayla giderilecektir. İçiniz rahat olabilir. Sabırla beklemenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

Tamam bunu bana soylediniz destek bolumunde fakat 2 ay beklemek sabir mi su an? yani daha 2 ay mi beklicem tam olarak
1713508257
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713508257
Reply with quote  #2

1713508257
Report to moderator
1713508257
Hero Member
*

Ignore
1713508257
Reply with quote  #2

1713508257
Report to moderator
1713508257
Hero Member
*

Ignore
1713508257
Reply with quote  #2

1713508257
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713508257
Hero Member
*

Ignore
1713508257
Reply with quote  #2

1713508257
Report to moderator
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134
Merit: 10

koineks.com

View Profile
January 23, 2018, 06:28:32 PM

Bende bitcoinlerimi istiyorum arkadas adresime gondermeme ragmen ticket atmama ragmen gelen transferi binlerce kez kontrol etmeme ragmen hala yok yok yok. soyuluyoruz galiba. siber suclara sikayette mi bulunsak napsak

Merhaba,

Tüm sorunlar müşteri ekibimiz tarafından itinayla giderilecektir. İçiniz rahat olabilir. Sabırla beklemenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

Tamam bunu bana soylediniz destek bolumunde fakat 2 ay beklemek sabir mi su an? yani daha 2 ay mi beklicem tam olarak

Merhaba,

Lütfen kayıtlı mail adresinizi özel mesajdan iletir misiniz?

Teşekkürler

Tasmonid
Member
**

Activity: 109

Decentralized Transportation Economy

View Profile
January 23, 2018, 07:11:37 PM

Ayıptır yahu müşteri 2 ay bekletilir mi ? Hemde bitcoin piyasasında Smiley

eNazifKoin
Jr. Member
*

View Profile
January 23, 2018, 07:58:35 PM

Merhaba,

Teşekkürler.

Merhaba,

Teşekkürler

User 'koineks' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting.

Kayitli mail adresim thelattebabi@gmail.com lutfen 27.12.2017 tarihinde hesabima yollayip gozukmeyen 0.00031100 BTC ve dun hesabima gonderdigim 0.00287970 BTC yi profilimde gorebilir miym defalarca transfer kontrol ettim fakat hesabimda gozukmuyor..

koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
January 23, 2018, 08:06:08 PM

Merhaba,

Teşekkürler.

Merhaba,

Teşekkürler

User 'koineks' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting.

Kayitli mail adresim thelattebabi@gmail.com lutfen 27.12.2017 tarihinde hesabima yollayip gozukmeyen 0.00031100 BTC ve dun hesabima gonderdigim 0.00287970 BTC yi profilimde gorebilir miym defalarca transfer kontrol ettim fakat hesabimda gozukmuyor..

Merhaba,

Teknik ekibimize ilettim, ilgilenip dönüş yapacaklar.

Teşekkürler

eNazifKoin
Jr. Member
*

View Profile
January 23, 2018, 08:33:01 PM

2 aydir gelmeyen 0.00031100 geldi ve bozdurdum.

su an tek kalan 0.00287970
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 23, 2018, 09:20:41 PM

Merhaba,

Teşekkürler.

Neyi bekleyeceğiz daha fazla zarara uğramayı mı? Altı üstü coini göndereceksin fazlası değil. 1 gün geçti kılını kıpırdatmıyor koineks. Bana hiç yardımcı olmadınız burada tüm üyeler görsün bunu. Kanıtlarıyla buraya da atacağım sizi yeni üyeler tanısın ona göre işlem yapsın.

tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
January 23, 2018, 09:29:50 PM

Eskiden 3-4 tane para cekme emri birden verebiliyorduk.
Lakin çekim emirlerini 100.000TL'nin altında tutmak istiyorum, havale yollarken sorun yaşamayın diye.

Şimdi yeni arayüz bekleyen TL çekim emri varken 2.sini girmeye izin vermiyor. Kötü olmuş bu.
Eski haline dönse ya?
hdtshare
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 09:47:49 PM

Koineks e LTC yada XRP göndermeyi düşünüyorum fakat 2 ay felan bekleyeceksek mantar olurum yani. Bu şekilde patates gibi mi işliyor sistemler ?

Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Yüklü gönderim yapmayı planlıyorum çünkü.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 23, 2018, 10:05:09 PM

Koineks biraz düşünmeniz lazım diğer borsalar bu kadar geç bir süre bekletmiyorken siz niye bu kadar fazla bekletiyorsunuz? Umarım düzelir diyecemde artık sorun ne ise.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 23, 2018, 10:07:21 PM

Koineks e LTC yada XRP göndermeyi düşünüyorum fakat 2 ay felan bekleyeceksek mantar olurum yani. Bu şekilde patates gibi mi işliyor sistemler ?

Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Yüklü gönderim yapmayı planlıyorum çünkü.

Hocam aman aman. Bir sorununuz olunca muhatap birini bulmak ölüm. Problemi çözmüyorlar sistem değişikliğinden dolayı bana gelen paradan kesilen fee bile gösterilmemiş. Bana zaten coin gelmemişti bir de üstüne feeden kaynaklı kesilmeyi göstermediklerinden baya bir süre yarım dolar edecek miktar için transferi çıkamadım. Gidin kendini kanıtlamış borsalarda 3'e 5'e bakmadan yapın işleminizi. Hiç kullanmadım ama koinim bu konuda en eski. Oradan hiç şikayetçi olanı görmedim. Önce arkadaşlarım problem yaşadı şimdi de ben yaşadım. Sabah 45 dakika beklenmeyen teknik aksaklıktan dolayı bakıma girdi(bize söylenen buydu facebook'dan) 12 saat falan bakımda kaldı hiç haber vermeden. Bakın atarsınız parayı sonra benim gibi zarar edersiniz belli olmaz. Benim ağzım yandı bundan sonra imkanı yok işim aceleyse ve hele ki sektörün bu denli düşüş yaşadığı zamanda bunları kullanayım. Gidin büyük miktarları garanti yerlerden halledin. Tanıdıklarıma da yaptıklarını söyleyeceğim bundan sonra koineks benim için bitmiştir.

Bershka
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
January 23, 2018, 11:27:04 PM

Tam 34 gün önce 9 bin tl değerinde litecoin çekme işlemi emri verdim şu gün oldu ne litecoin'den ne paradan haber var arkadaşlar. Bütün destekleri otomatik mesajla kapatıyorlar geçiştiriyorlar. Geçmiş mesajlara bakabilirsiniz elimden geldiğimce insanları uyardım uzak durun bu dolandırıcılardan diye uyarılarımla birçok arkadaşım kurtardı kendini ama hala bazı arkadaşların bunlara güvenip mağdur olduğunu görüyorum. 3-5 kuruş az komisyon vereceğim diye bunlara paranızı kaptırmayın kendini ispatlamış borsalara yönelin arkadaşlar sonradan başınız ağrımasın...
Theconqueror
Member
**

Activity: 67

View Profile
January 23, 2018, 11:59:13 PM

Elini veren kolunu kaptırıyor Smiley

Zamanında facebook grubuma yazdım. Koineksten yetkili geldi siz karalama yapıyorsun dedi. Şimdi soruyorum ben karalama yapıyorsam bu kadar kişinin yazdıklarını üyelerime paylaşmak hakkımdır diye düşünüyorum.
hdtshare
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
January 24, 2018, 01:33:50 AM

şunlara bi denetim yada tokat lazım ya. bu ne ukalalık lakayitsizlik ki böyle ellerini kollarını sallayarak serbestçe dolaşıyorlar birde ?

derhal birlik olup haklarında dava açmak gerek. 3-5 kişi bir olup mahkeme yolu seçilirse, zannediyorum ki yerle bir olacaklardır. hele bir de biraz tanıdığınız vs varsa, türkiyede çözülmeyecek mesele yoktur herkes bilir bunu...

bu tarz borsalara haddini bildiren olmadığı için şımarmışlar benim gördüğüm kadarıyla.

henüz işlem yapmadım bu borsadan ama hiçkimse mi memnun olmaz arkadaş, sürekli şikayet mesajları var. anlamadım gitti yani.

bence paranızı kaptırdıysanız gerekli işlemleri başlatın ki başları bi yansın bakalım.

açıkcası ben ciddi kullanmayı düşünüyordum burayı fakat başıma bela almak istemiyorum bu yaştan sonra. Çünkü benim başıma böyle bir şey gelse, o parayı benzin döker yakarım genede o adamlara bırakmam paramı.
ekin1912
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
January 24, 2018, 06:19:51 AM

koineks.com pişmanlıktır ... Koineks benim gönderdiğim etheriumları bakiyeme eklemeyip üstüne cüzdanımdan etheriumları dün gece itibariyel 4000 tlden satmıştır. 2 gündür de hala eth hesabıma eklenmedi .. ya bu nasıl iştir nasıl düzendir

şuam etherium 3700 lira şimdi zararımızı kim karşılayacak ? benim zararımı karşılamasınlar bak ne yapıyorum

geçen haftada aynı olay başıma geldi ve bu şekilde tam bir hafta beklettiler.1000 1500 de oyle zarar ettim

benim etheriumlarımı satıp bakiyeme eklemediler bu hırsızlık değil midir sorarım size arkadaşlar ? inanamayanlar resime bakabilir

http://prntscr.com/i4rkfq
koineks (OP)
Member
**

koineks.com

View Profile
January 24, 2018, 09:29:40 AM

Değerli kullanıcılarımız,

Öncelikle belirtmek isteriz ki sadece ETH çekme işlemlerinde sorunlar çıkabilmektedir.

Bu sorunlarıda 1-2 gün içerisinde gidermeyi düşünmekteyiz.

Coin yatırma işlemlerinde 3 onay almış işlemlerinizi Yatırma Çekme alanına gelerek "Gelen Transfer Kontrol Et" butonuna basmanız gerekmektedir.

Bunun dışında olan diğer tüm sorunlar destek ekibimiz tarafından hızlı şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Koineks Türkiye'nin en çok kripto para birimi sunan borsası olarak yoluna kararlı şekilde devam edecektir.

Teşekürler.

eNazifKoin
Jr. Member
*

View Profile
January 24, 2018, 12:23:48 PM

Su an buraya yazacagim sikayette olabilir sikayet olmayabilirde.. emin degilim.. bakin arkadaslar

Tarih 27.12.2017 ve Koineksteki hesabima 0.00031100 BTC yolladim. ve aradan 2 ay gecmis henuz hesabima yansimadi. gelen transferi binlerce kez kontrol ettim ve gecmis islemlerde alindi olarak gozukuyor.

Ticket acip acip durdum ve bana yazdiklari mesaj buydu

Merhaba,

Hesabınızda bir sorun tespit edilmiş olup, en kısa süre içerisinde bakiyeleriniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Teşekkürler.

ve gunlerce tekrar bekledim..

ve sonraki actigim tickette bu mesaji aldim

Emre Bey merhaba,

Teknik ekibimize durumu ilettik, bizlerde sizler gibi beklemek durumundayız.
İyi günler dileriz.

ve 10 gun sonra yine sordugumda

Emre Bey merhaba,

İlgili birimimize TxID ile birlikte tekrar bir bilgilendirme yapılmıştır.
İyi günler dileriz.

Birader bu nedir?

Ve bugun gunlerden 23.01.2018

Yine ayni bitcoin hesabima 0.00287970 BTC yolladim. ve yine hesabimda gozukmuyor fakat islemlerde gozukuyor 4 onay aldi diye.

Yine ticket actim ve dedikleri sey yine bu oldu

Merhabalar,

İlgili birime inceleme yapılması adına profilinizi ilettik. Kısa süre içinde sorununuz giderilecektir.

İyi akşamlar dileriz.

Yine yardim etmediler ve tekrar sordum ve yine bu mesaji aldim

Abi bu cevaplar otomatik olarak mi geliyor ney?

Dedigim gibi benim 2 yasinda kizim var ve bi kac kurusu az gorup gozden cikarmayin.
Lutfen artik ilgilenin illa savciliga sikayette mi bulunalim?

Sizler sorunu cozene kadar bende bu yorumu daima basta tutucam

2 aydir alamadigim 14 tl degerindeki bitcoinimi verdiler ama 120 tl degerindekini vermediler!!

hani nerde benim 0.00287970 bitcoinim?
neterkhert
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
January 24, 2018, 02:13:07 PM

Dikkatimi Çeken birşey var. Yaklaşık 30 dk online'ım. Kötülemek için söylemiyorum ama coinlerin değeri hiç değişmedi. Ne arttı ne azaldı. Volume düşük olduğu içinde olabilir tabi bu durum. İlginç
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
January 24, 2018, 02:21:53 PM

Eskisi gibi hacim yok borsada yenilik felan yapıyorlar ama nafile zihniyet aynı. Sorunları çözüme kavuşturmadıktan sonra siteyi yenilesen ne olacak.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 24, 2018, 02:52:48 PM

Dikkatimi Çeken birşey var. Yaklaşık 30 dk online'ım. Kötülemek için söylemiyorum ama coinlerin değeri hiç değişmedi. Ne arttı ne azaldı. Volume düşük olduğu içinde olabilir tabi bu durum. İlginç

Hacim olmadığı zaman kimse de işlem yapmazsa coin fiyatları sabit kalır değişmez. Hacim yakalayabilirlerse oynamalar başlayacaktır.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: