Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:56:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 58001 times)
koineks (OP)
Member
**

Activity: 134
Merit: 10

koineks.com

View Profile
January 26, 2018, 11:57:39 PM

Bu nasıl bir karaktersizliktir ayıp gerçekten. Burada insanlar sayfalarca şikayetlerini belirtmiş. Birçoğu da bunu gerekli fotoğraflar yazışmalarla ispat etmiş, gün geçmiyor yeni bir şikayetçi daha geliyor, şikayetini belirten insanların hesaplarını kapatıyorsunuz, destekleri otomatik cevaplarla kapatıyorsunuz bir de utanmadan gelip rakip firmalar bizi kötülüyor diyorsunuz. Komik olmayın yahu siz kimsiniz ki rakipleriniz sizi kötülesin? Bu yönetim mantığıyla kimseye rakip falan olamazsınız siz. Değişik coinler eklemekle borsa olunmuyor önce elinizde olanları bir becerin, destek ekibinizde işten anlayan birilerini görevlendirin diğerlerine sıra gelir sonra. Açıkçası ben bu yeni coin ekleme işlerinize büyük şüpheyle bakıyorum. Daha fazla insanın parasını nasıl iç ederiz diye bir tezgah kurmuş bile olabilirsiniz çünkü şu zamana kadar yaptığınız işler hiç güven vermiyor. ''Ergen'' zihniyetiyle yaptığınız kimse bizi çekemiyor açıklaması da tuzu biberi oldu. Bundan sonra ne önünüzden geçerim ne de bir dostumun sizle çalışmasına vesile olurum. Hatalarınızı kabul edip kısa sürede çözmeye çalışacağınıza mağdur insanları yalancılıkla suçluyorsunuz. Siz önce adınıza açılmış suç duyurularının hesabını verin. Eğer hak hukuk varsa ki olduğuna inanıyorum, kısa sürede kapanır gidersiniz. Yine iyisiniz giderken içerde kalan paralarla uzun bir tatil yaparsınız artık...
Not: Tam 38 gündür 9 bin tl değerinde işlemi gerçekleşmeyen, parasının veya coininin nerede olduğu belli olmayan bir koineks mağduru.

Tüm kullanıcıların sorunları ivedilikle giderilmektedir bu konudan şüpheniz olmasın. Belirtmek isteriz ki şuan Koineks Türkiye'de en büyük hacime sahip 3. borsadır.

İşlemlerinizin incelenmesi adına mail adresinizi özel mesaj olarak göndermenizi rica ederiz.

Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715068596
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715068596
Reply with quote  #2

1715068596
Report to moderator
1715068596
Hero Member
*

Ignore
1715068596
Reply with quote  #2

1715068596
Report to moderator
1715068596
Hero Member
*

Ignore
1715068596
Reply with quote  #2

1715068596
Report to moderator
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 27, 2018, 02:09:07 AM

be mk cocugu borsa onca sıkayet var muhabbete bak bu yuzsuzlerde a sıktırın ordan.3.buyuk borsaymıs.gerızekalı mod zaaten btcturk parıbu bı de sız varsınız sızde sonuncu sıradasınız malllll admınnn.sen yukardakılere cvp vercegıne malgıbı boş konusuyorsun demekkı gercek.senden ınadına coin cekcem atıp 2 degıl 10 tekrar  gonder bak bakalım babamın sıkını alabılecen mı mahkeme degıl AİHM gıt yeter kı
Atabey
Full Member

Activity: 224
Merit: 119

#Root

View Profile
January 27, 2018, 02:21:38 AM

be mk cocugu borsa onca sıkayet var muhabbete bak bu yuzsuzlerde a sıktırın ordan.3.buyuk borsaymıs.gerızekalı mod zaaten btcturk parıbu bı de sız varsınız sızde sonuncu sıradasınız malllll admınnn.sen yukardakılere cvp vercegıne malgıbı boş konusuyorsun demekkı gercek.senden ınadına coin cekcem atıp 2 degıl 10 tekrar  gonder bak bakalım babamın sıkını alabılecen mı mahkeme degıl AİHM gıt yeter kı

demekki böyle yapmak gerekiyor tekrartekrar hatalarını yüzlerine vurmak için cüzi bir miktarla giriş yapacam tek seferde deil 10-100 seferde tektek gerekirse farklı hesaplara gönderim yapacam bakalım sisteminde aynı senin gibi çemkirecekmi.
yavuz
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 6

View Profile
January 27, 2018, 09:21:41 AM

Bu nasıl bir karaktersizliktir ayıp gerçekten. Burada insanlar sayfalarca şikayetlerini belirtmiş. Birçoğu da bunu gerekli fotoğraflar yazışmalarla ispat etmiş, gün geçmiyor yeni bir şikayetçi daha geliyor, şikayetini belirten insanların hesaplarını kapatıyorsunuz, destekleri otomatik cevaplarla kapatıyorsunuz bir de utanmadan gelip rakip firmalar bizi kötülüyor diyorsunuz. Komik olmayın yahu siz kimsiniz ki rakipleriniz sizi kötülesin? Bu yönetim mantığıyla kimseye rakip falan olamazsınız siz. Değişik coinler eklemekle borsa olunmuyor önce elinizde olanları bir becerin, destek ekibinizde işten anlayan birilerini görevlendirin diğerlerine sıra gelir sonra. Açıkçası ben bu yeni coin ekleme işlerinize büyük şüpheyle bakıyorum. Daha fazla insanın parasını nasıl iç ederiz diye bir tezgah kurmuş bile olabilirsiniz çünkü şu zamana kadar yaptığınız işler hiç güven vermiyor. ''Ergen'' zihniyetiyle yaptığınız kimse bizi çekemiyor açıklaması da tuzu biberi oldu. Bundan sonra ne önünüzden geçerim ne de bir dostumun sizle çalışmasına vesile olurum. Hatalarınızı kabul edip kısa sürede çözmeye çalışacağınıza mağdur insanları yalancılıkla suçluyorsunuz. Siz önce adınıza açılmış suç duyurularının hesabını verin. Eğer hak hukuk varsa ki olduğuna inanıyorum, kısa sürede kapanır gidersiniz. Yine iyisiniz giderken içerde kalan paralarla uzun bir tatil yaparsınız artık...
Not: Tam 38 gündür 9 bin tl değerinde işlemi gerçekleşmeyen, parasının veya coininin nerede olduğu belli olmayan bir koineks mağduru.

Tüm kullanıcıların sorunları ivedilikle giderilmektedir bu konudan şüpheniz olmasın. Belirtmek isteriz ki şuan Koineks Türkiye'de en büyük hacime sahip 3. borsadır.

İşlemlerinizin incelenmesi adına mail adresinizi özel mesaj olarak göndermenizi rica ederiz.
insanları aptal yerine koyup yalan söylemeyin.
Tüm kullanıcıların sorunları ivedilikle gideriliyor ise insanlar neden foruma yazma ihtiyacı duyuyor ?
ayrıca en büyük hacimli 3. borsa olmanızın konuyla ne alakası var ? biz büyük firmayız sen kimsin lan köpekmi çekiyorsunuz ?
cem uzanda milyar dolarla oynayan birisiydi ama motorolayı dolandırabiliyordu.
ysahin
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 01:36:17 PM

Twitter ve facebook hesaplarında 7/24 Para Yatırma ve Çekme Yapabilirsiniz demesine rağmen, destek ekibi sadece hafta içi hesabınıza para çekebilirsiniz diyor.

https://twitter.com/koineks/status/919160564018008066
https://www.facebook.com/koineks/photos/a.122909961677902.1073741828.120896965212535/125365904765641/?type=3&theater

Destek ekibinin Türkçe'si de biraz sorunlu. Aşağıdaki uyarıyı para çekme sayfasına koymuşlardı, doğal olarak tüm bankaların para çekme işlemi askıya alındı anlaşılıyor. Sadece ING bankın askıya alındığını öğrenmek için ticket açmam gerekti.

Anlatım bozukluğu olan uyarı : " Ing-Bank tarafındaki transfer hizmeti ile ilgili bir arızadan dolayı 19 Ocak tarihine kadar tüm para çekme işlemleri askıya alınmıştır."

Örnek bir soru cevap daha :
Ctesi : Merhaba en son para çekme işlemim 2 saattir beklemede duruyor. Onaylarsanız sevinirim.
CEVAP : TL çekme işlemleri hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleşmiştir.

(İyi de arkadaşım benim sana sorduğum soruya bak senin verdiğin cevaba bak. Daha sonra çocuğa anlatır gibi sordum o zaman düzgün bir cevap alabildim.)
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
January 27, 2018, 02:51:09 PM

Merhaba;

Ben de Koineks'in sosyal medya paylaşımlarına güvenip kripto para ile ilgili birkaç işlemimi koineks borsası üzerinden yapmaya karar vermiştim.Lakin mesai saatleri dışında para çekimi yapılamayacağını söylediler bana.Kesinlikle güvenilmemesi gereken bir borsa uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

İyi dileklerimle
xvean
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
January 27, 2018, 03:21:34 PM

Sorunlar olduğu doğrudur. Ben de çok kez yaşadım. Ama en azından muhatab bulunabiliyor koinekste, sorunlar benim tecrubelerime göre normalde 3-4 saat içerisinde bazı nadir durumlarda 3-4 gün içerisinde çözülüyor.

Yalan yok Paribu'da hiç sorun yaşamadım. Koinim'de de öyle adamlar az ve öz iş yapıyor.
BTCTurk'de 2 kez ciddi problem yaşadım. Çözüldü hiç cevap vermediler 3-4 gün sonra kendiliğinden çözüldü.
Poloniex'de 1 kez LTC çekim problemi yaşadım. 5. gün geldi, hiç cevap vermediler ticketlara.
Şuan bitfinex'de XRP transaction başarı olmuş iken halen hesaba geçmedi ve ticketlara halen cevap yok.
VebitCoin tecrubelerim hemen hemen Koineks ile aynı sorun oluyor ama destek ile bir şekilde çözüldü her seferinde.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 27, 2018, 03:23:26 PM

Koineks 7gün 24 saat para çekimi yapılabiliyor diye paylaşım vermese mesai saatleri dışında çekim hizmeti vermemesi konusunu çok fazla eleştirmem ama hem böyle bir söylemde bulunup hem bunu yapmamak bana göre biraz dolandırıcılığa kaçıyor.
clt
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 7

View Profile
January 27, 2018, 06:32:30 PM

Bu borsanın en büyük sorunu işlemleri otomatikleştirememiş olması. Para çekilirken ve yatırılırken onay diye birşey olabilir mi allah aşkına? Emir verilir otomaitk olarak iletilir ve bitti. Anlaşılan ING bank ile çalışan bir API'leri yok ve kullanıcıların transferlerini elle gerçekleştiriyorlar. Yani aklıma direk bu geliyor. Bu borsayı sadece ürettiğim LTC'leri TL'ye çevirmek için kullanıyorum. Yoksa aktif olarak bu tarz bir borsayı kullanmam imkan dahilinde değil. Alım ve satım işlemleri bile gösterilmiyor sadece derinlik. Ciddi ciddi şaka mı bu şimdi? Son işlemleri göstermemek de neyin nesi?
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
January 27, 2018, 07:09:43 PM

Elle işlem olayı doğruysa otomatik sisteme almaları gerekir diye düşünüyorum.Yalan yok ben ahım şahım problem yaşamadım yada bizim şansa işler  rast gitti doge yolladım hesaba gerçi 12 saatte yansıdı eth yolladık oda 5-6 saate geçti geçen ayda işte şu sağlam düşüş olayı başlayınca ne var ne yoksa sattım çıktım  fazlada düşüp kardan zarar etmeyelim diye usd ye döndüm gerçi ayrı walletda biraz btc var ama şu anda tüm borsalarda sıfırdayız. Roll Eyes
işin gerçeği sade bura değil hepsinde sorun yaşanıyor sorun yaşandıkçada insanlar soğuyor helede yorumları okuyunca lan bizimde başımıza gelirmi diyip temkinli yaklaşmaları normal derim. Huh
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 27, 2018, 09:45:23 PM

Adamlar Pek fazla istiflerini bozmuyorlar demekki çok rahatlar. Şahsen bana göre'de bu kadar çok sorun varken Kendilerine bu kadar şikayet var diye sorulmasına gerek yok. Çünkü rahatlar. Smiley
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
January 28, 2018, 01:50:45 AM

ılk acıldıgında problem yoktu gece 1 de para atıp btc eth cekebılıyordum sırf o yuzden kullanıyordum suan ustune para verseler kullanmam ama bunlar ülkenın 3.BUYUK BORSASI KULLANMAK LAZIM ahahahahah ne ıcıyorsunuz hey admınlerı koıneksın Huh? sırf 2-3 gundur btc eth cekıyorum cift yollayın dıye ama cıft yoollamıyorsunuz yollayın 2 3 kere aynı eth .bakalım gerı vercem mı sıze o etherlerı
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
January 28, 2018, 07:29:09 PM

ETH çekimlerini ne zaman düzeltmeyi düşünüyorsunuz borsanızın hacmi düştüğünden dolayı izin vermiyor olabilir misiniz ? Bu ne iştir kaç gündür çekim yapılmıyor hangi ağda problem var koineks ? Yeter artık insanları sinir hastası ettiniz çekimlere izin verin hacim artsın hacim düşücek diye yapıyorsunuz da hacimi daha da düşürdünüz. Kafanız bile o kadar basıyor.
CHeRKeS
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
January 28, 2018, 10:25:20 PM

hocam küfür etme valla üyeliğini kapatıp mahkemeye vereceklerini söylüyorlar  :-P  gerçi hoş daha vermemişler benide bekliyorum yani Cheesy
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 10:28:42 PM

Koineks'in çok büyük eksiklikleri olduğu ve kullanıcılarına mağduriyet yaşattığı bu konuda çok fazla sayıda insanın yaptığı yorumlardan anlaşılıyor.Yine de tüm bu olumsuzluklara rağmen seviyeli bir şekilde eleştirilerimizi yaparsak çok daha iyi olur.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
January 29, 2018, 10:15:55 PM

Koinekste bende 100lerce işlem yaptım sorun yaşamadım destek konusundada telefonla olsun site üzerinden olsun gayet yardımcı cevaplar aldım btcturk ve Koinimden daha hızlı cevap veriyorlar bendeki işlemler için konuşuyorum çoğu zaman en iyi desteği buradan aldım.

Bugüne kadar 1 kez sorun yaşadım oda aynı parayı 2 kez yolladılar 90bin TL +90BinTL = 180bin TL bende geri hesaplarına iade ettim adamların 2 kez yanlışlıkla coin gönderip iade edilmemesi resmen hırsızlık ve terbiyesizliktir benim başıma gelse kim olursa olsun haksız kazancı iade ederim sistemsel sorunları her site yaşamaktadır zamanında btcturktede sorunlar ile karşılaştık paribu ilede koinim ilede sorunsuz borsa yok fakat Türkiyedeki 4 önemli borsa paribu btcturk koineks ve son sırada olmak üzere ilk borsalardan biri olan koinimdir bana göre.

Koinimde fazla şikayet yok fakat koineksin yanından bile geçemezler destek konusunda olsun hız konusunda olsun koineksi tek geçerim.

Para ödeme konusunda 1. sırada kesinlikle paribu 2. koineks 3. btcturk son sırada paranızı keyfe keder ödeyen işlem yapmayı kestiğim koinimdir.

Koineksin tek problemi hacim oluşamama problemidir geçen ay hacim baya yüksekti çok rahat al sat yapılabiliyordu aslında.

Ben bi yanlışlarını görmedim dediğim gibi 2 kez ödeme yapmaları dışında üstüne basarak söylüyorum nasıl bizim paramızda eksik olduğunda hakkımızı arıyorsak adamlardada yanlış oluyorsa adamlarda çöpte bulmuyor parayı haklarını tabiki arayacaklar.
GullyFoyle
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
January 31, 2018, 08:51:49 AM

Kripto piyasalarında yeni sayılırım 4 aydır ilgileniyorum,0.2 btc bir sermaye ile başladım,ilgilendikçe al sat yaptıkca zarar ettim kar ettim tecrübe kazandım.Bir çok yabancı borsada türkiye deki bütün yerel borsalarda hesap açtım işlem yaptım.Çok sayıda al sat yaparak elimdeki kapitali minik minik artırdım.Borsalardaki aylık hacmim 4 milyon lirayı buldu,düşünün bu kapitale göre ne kadar fazla emek vermişim,al sat yapmışım.Ne kadar işlem yaparsan doğal olarak o kadar aksilikle karşılaşıyorsun misal cexio bakıma girdi,o ara fiyat fırladı ucuzdan elimdekini biri aldı gitti,btc-turk eth transferi yapacaktım aldım transferler kapalıymış fiyatlar düştü elimde patladı,nicehash yaptığım kazımlar hacklendi.Oldu da oldu bir kazandımsa bir kaybettim.Ama bunlar benim hatamdı çünkü cexio nerdeyse 1 hafta önce ,btcturk saatler önce duyurusunu yapmış,çekme ekranında kabak gibi yazıyor,herkes diyor paranı kendi cüzdanında sakla diye günün sonunda bütün bu başıma gelenler aslında dikkatli ve bilincli bir kullanıcı olmamanın cezası diye düşünüyorum.Peki koineks de başıma ne geldi de buraya yazma isteği duydum.Eth yükseleceğini düşündüğüm için 28.01 sabaha karşı elimdeki btcyi eth dönmek istedim,o saatler içinde en iyi oran koineksteydi,ama önceden tecrübe ettiğim gibi sayfalarına duyurularına ve para çekme ekranına baktım her şey normal gözüküyordu.Btc aktardım alımımı yaptım eth şahsi cüzdanıma aktarma emri verdim,o da ne bir türlü onaylanmıyor,fazla kalan btc yollayım dedim çat diye gitti ama eth onaylanmıyor 2 saat oldu onaylanmıyor,destek ticket attım teknik bir sorun var en "kısa" sürede düzeltileceğini söyledi.Btctürk den biliyorum ki bu 1-6 saat arası demek yine şansızlığıma yordum,dedim akşama atarım zaten hold yapcam bir süre  hem arada hacklenilecek kadar şansız değilimdir sıkıntı olmaz diye düşündüm.Tahmin edeceğiniz gibi bu "kısa" süre bir türlü gerçekleşmedi,bugün 31.01 hala bir gelişme yok,eth bu süre içinde istediğim değerlere çıktı ve bugün çakıldı ama ben satışımı sonra düşük seviyeden alımımı yapamadım.Çünkü paramı çıkartamıyorum,çünkü koinekste işlem hacmi çok dar.En son yeter bir an önce çıkayım burdan diyip zararına satış yapıp zararına btc alıp piyasadan çıkacaktım ki birden farkkettim.Bu aksiyonun edemediğim kar edeceğim zararla koineks macerasının bana maliyeti 0.2 btc 4 aydır ortaya koyduğum emeği hiçe sayacak,yatırım için işimde çalışarak artırarak biriktirdiğim ilk kapitalim kadar bir mebla ve en acısı benim bunda hiç bir suçum yok.Neden bu zararı ben karşılamak zorundayım ki,koineks duyurularında resmi twitter facebook sayfasında eth çekme sorun olduğunu bildirmemiş,site içinde çekme ekranında bu ibare ben işlem yaparken değil saatler sonra eklenmiş(bitcointalk daki önceki mesajlara,ekşi sözlükte yorumlara bakarsak bu sorun günlerdir devam ediyormuş).Sisteminindeki sorundan kullanıcıları haberdar etmemek bu kusurlu eksik iş yapılıyor demek.Bundan doğacak zararı kullanıcı üstlenmemelidir.Ayrıca bir teknik sorunu günlerdir çözemeyen bir borsa paramızın emanetini alma güvenini nasıl sağlayabilir.Ben hakkımı arama yoluna gideceğim hem örnek olur diye düşünüyorum.İlk başta tüketici hakem heyetine başvurcam orası bana ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verir diye umuyorum.Bu yorumumu da olayla ilgili bilgilendirici olarak güncelleyeceğim ki benim gibi sıkıntısı olan googledan buraya gelecek insanlara bir yararım olur.

O kadar yazdım bir şeylerini öveyim bari gördüğüm en hızlı destek ekibine sahip bu bir işinize yarıyor mu hayır ama çok hızlılar.Hatta robotla konuşma tecrübesi yaşamak isterseniz doğru adres bir nevi geleceği ayağımıza getirmişler.TEŞEKKÜRLER KOİNEKS

tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
January 31, 2018, 12:56:37 PM
Last edit: January 31, 2018, 01:06:45 PM by tezcatcatl

Koinimden bugune kadar toplamda birkac milyon TL'lik islem yaptim ve pek bir sorun yasamadim.

Fakat son olarak dun cekim emri verdigim 59 kusur bin TL icin onay maili gelmesine ragmen para halen hesabima yansimadi.

Başarılı   Para Çekme   30.01.2018 14:50:48   59,169.17   tr950006400000111230748267

Bu tarz bir sorun yasayan oldu mu daha once?

Support ticket actim bakalim. Gelisme olunca yazarim.
Koinekse alakali bir durum da olmayabilir, belki banka birseyler karistiriyor arkada..

Edit: 5 dakika icerisinde cevap geldi, tesekkurler.

Merhaba, TR ibaresini büyük yazmanız gerekmektedir. TR ibaresini küçük yazdığınız için işleminiz gerçekleşmemiştir. Finans ekibimize durumunuzu bildiriyoruz. Kontroller sağlanacak ve gerekli aksiyonlar alınacaktır. İyi günler.

Bilginiz olsun arkadaslar, IBAN yazarken basindaki TR ibaresini buyuk yazin, case sensitive yapmislar  Grin Grin
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
January 31, 2018, 06:38:36 PM

son zamanlarda haftasonu para çekebilen varmıdır? Banka listesi nedir hangi bankalar var haftasonu para gönderebildikleri?
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
January 31, 2018, 08:57:34 PM

Koineks Komisyon oranları için bakıma gireceğine Eth  çekimleri için bakıma gir. Bir güzellik yap artık Smiley)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  

Jump to: