Bitcoin Forum
September 25, 2018, 02:08:24 AM *
News: ♦♦ New info! Bitcoin Core users absolutely must upgrade to previously-announced 0.16.3 [Torrent]. All Bitcoin users should temporarily trust confirmations slightly less. More info.

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55]
  Print  
Author Topic: Koineks.com - Bitcoin ve Altcoin Alım Satım Borsası  (Read 32900 times)
2run
Hero Member

Activity: 700
Merit: 525

Whuuu!

View Profile
August 20, 2018, 09:31:55 AM

Telefon değişikliği yapmam gerekiyor bu nedenle google auth iptal edip autyh ye geçmek istedim. Kraken, Poloniex, Bittrex, Coinbase, Binance, Kucoin,  Btcturk gibi sitelere girip 2fa özelliğini çok rahat bir şekilde deactive edip yeniden yaptım. koineks e girdim baktım yok. nasıl yapabilirim diye mail gönderdim 2fa kapatıp yeniden açmak için elinize a4 kağıdıgı alıp talebinizi yazıp selfie ile bildirmeniz gerekiyor dedi. şirket prosedürü bu şekildeymiş. yazdığım borsalar çok laçka onlarda prosedür filan yok. para gönder al problem yok ama sırf şu aptal işlem yüzünden kullanmayacağım.
1537841304
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1537841304
Reply with quote  #2

1537841304
Report to moderator
1537841304
Hero Member
*

Ignore
1537841304
Reply with quote  #2

1537841304
Report to moderator
1537841304
Hero Member
*

Ignore
1537841304
Reply with quote  #2

1537841304
Report to moderator
Make a difference with your Ether.
Donate Ether for the greater good.
SPRING.WETRUST.IO
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1537841304
Hero Member
*

Ignore
1537841304
Reply with quote  #2

1537841304
Report to moderator
emregungor
Full Member

Activity: 350
Merit: 101

View Profile
August 21, 2018, 04:15:36 PM

Eth transferi yapmayın, şu an 141 onay oldu ve hala hesaba eth yüklenmedi.

Bakalım ne zaman yüklerler Allah bilir, bahane ne üretecekler yine???

Edit: Ben zaten hızlı işlem olsun diye, btc den dönüp eth almışım, sen böyle yaparsan benim zararım ne olacak!!!
Haftasonu diye anca 2 günde yüklersiniz, kaçırdığın  fırsatlara mı yoksa paranın boşuna mı yattığına....

Edit 2 : sorun çözüldü ama 10 saat beklemek yersiz. tercih sizin.

Merhaba xxx Bey,

Transferiniz yeterli onayı almasına rağmen cüzdanınıza yansımamıştır. Çözümlenmesi için ilgili birime bildirim sağlanmıştır. Sorununuz giderildiğinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İyi günler dileriz.

Aynı sorundan bende etkilendim yaklaşık 20 saattir halen çözülmedi. 57 ETH ortada yok neden böyle birşey oluyor açıklamada yapmıyorlar. Sizin sorununuz kendiliğindenmi çözüldü acaba bu ETH'ler uçtu gitti deme gibi bir ihtimalleri varmı. Kafamda deli sorular ETH güvenimimi kaybedeyim yoksa koineksemi anlamadım. Zamanında Fazla ETH yolladıkları kullanıcıların zararını bizdenmi karşılamaya çalışıyorlar yoksa.
teramit
Legendary
*

Activity: 1276
Merit: 1138

The Last Bitcoin Bender

View Profile
August 23, 2018, 09:58:54 PM

USDT yada TUSD gibi bir stabil koin ekleme planınız var mı ? şahsen iyi bir fikir olacağını düşünüyorum, şu aralar TL de kalmak istemeyen yada Dolar almak isteyen yada ikisi arasındaki oynamaları değerlendirmek isteyenler için ciddi bir avantaj oluşturuyor, btcturk ekledi ve faydasını gördü sizde en azından TUSD ekleyerek farklılık oluşturmuş olursunuz, tl de durmak istemediğim için borsanızı pek kullanamıyorum. Wink

▄█████████████████████▄
  ▄
█████████████████████████▄
▄███
██████████████████████████▄
▀█████████████████████████████▀
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
.V T O S..      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
⚫ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⚫
.......FACEBOOK     TELEGRAM.......
...MEDIUM    TWITTER     GITHUB....

███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
bitskytr
Newbie
*

Activity: 81
Merit: 0

View Profile
August 24, 2018, 03:07:34 PM

Benimde yanlış olmasın ama 30 civarı Eth vardı onlarca destek mesajı ile ancak 10 saatte çözüldü
Eth fiyatı arttı zarar etmedim aksine kar ettim ama orada ki satis fırsatını kaçırdık.
Sizde desteğe yazın çözülür ama kolay kolay bulaşmam ben bu borsaya daha.

Eth transferi yapmayın, şu an 141 onay oldu ve hala hesaba eth yüklenmedi.

Bakalım ne zaman yüklerler Allah bilir, bahane ne üretecekler yine???

Edit: Ben zaten hızlı işlem olsun diye, btc den dönüp eth almışım, sen böyle yaparsan benim zararım ne olacak!!!
Haftasonu diye anca 2 günde yüklersiniz, kaçırdığın  fırsatlara mı yoksa paranın boşuna mı yattığına....

Edit 2 : sorun çözüldü ama 10 saat beklemek yersiz. tercih sizin.

Merhaba xxx Bey,

Transferiniz yeterli onayı almasına rağmen cüzdanınıza yansımamıştır. Çözümlenmesi için ilgili birime bildirim sağlanmıştır. Sorununuz giderildiğinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İyi günler dileriz.

Aynı sorundan bende etkilendim yaklaşık 20 saattir halen çözülmedi. 57 ETH ortada yok neden böyle birşey oluyor açıklamada yapmıyorlar. Sizin sorununuz kendiliğindenmi çözüldü acaba bu ETH'ler uçtu gitti deme gibi bir ihtimalleri varmı. Kafamda deli sorular ETH güvenimimi kaybedeyim yoksa koineksemi anlamadım. Zamanında Fazla ETH yolladıkları kullanıcıların zararını bizdenmi karşılamaya çalışıyorlar yoksa.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 272
Merit: 14

View Profile
August 24, 2018, 04:17:25 PM

USDT yada TUSD gibi bir stabil koin ekleme planınız var mı ? şahsen iyi bir fikir olacağını düşünüyorum, şu aralar TL de kalmak istemeyen yada Dolar almak isteyen yada ikisi arasındaki oynamaları değerlendirmek isteyenler için ciddi bir avantaj oluşturuyor, btcturk ekledi ve faydasını gördü sizde en azından TUSD ekleyerek farklılık oluşturmuş olursunuz, tl de durmak istemediğim için borsanızı pek kullanamıyorum. Wink

Aynen USDT getirmeniz yararınıza olabilir. Arkadaş parasını USD de tutmak istiyor işlemlerini usd/coin pairi üzErinden yapmak istiyor, haklı. Çünkü TL kuru 5 yukarı 2 aşağı değişip duruyor. Ancak herkesin tutumu böyle değil, geçenlerde forumda yine abuk bi yorum görmüştüm solarla değilde TL ile işlem yaptığını TL ye sahip çıktığını söyleyen. Böyleleri de var.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 392
Merit: 113

HardCrackerS

View Profile WWW
September 01, 2018, 06:09:33 PM

Girişte eskiden işaretli yer vardı oraya tıklayınca sitede kalıyordun tarayıcıdan çıksan bile gene sonradan hafızada kaldığı için giriyordun otomatik siteye atıyordu.Bu şekilde kaza ile tarayıcıyı kapasan siteden dışarı atıyor.Ve gene sms kod lazım.işlemler uzuyor.
Mümkünse giriş kısmına işaretli tık olayını monte edermisiniz.
Kolay gelsin.

ekiller
Hero Member

Activity: 938
Merit: 589

Programlama & Elektronik

View Profile
September 03, 2018, 06:48:54 PM

Girip  baktım bu borsanın sayfa, tasarım güzel, bir sürü de coin var ohh ne güzel dedim hemen üye olayım işlem yapayım.  

Sonra bir baktım bir sürü olumsuz  yorum ,  üstelik adamlar  foruma  en son  21 gün önce giriş yapmış. ilgi alaka bu derece yani.

Name:   koineks
Activity:   115
Merit:   10
Position:   Member
Date Registered:   September 29, 2017, 03:55:34 PM
Last Active:   August 12, 2018

Vaz geçtim tabi.

bitcointalk kullanıcılarını  göz ardı eden her servis bu piyasada yok olur gider, veya  yerinde sayar.
Kripto para  aleminin nabzı burası ve burada ki üyeler.

Gelirken, Giderken, Telefunken - icq #37-90-37 / eMail: sayfa@mail.comhttps://youtu.be/0ovxKYAfMVA «» https://youtu.be/aVqx0088-8s
coinito
Jr. Member
*

Activity: 35
Merit: 2

View Profile
September 04, 2018, 07:57:33 AM

Girip  baktım bu borsanın sayfa, tasarım güzel, bir sürü de coin var ohh ne güzel dedim hemen üye olayım işlem yapayım.  

Sonra bir baktım bir sürü olumsuz  yorum ,  üstelik adamlar  foruma  en son  21 gün önce giriş yapmış. ilgi alaka bu derece yani.

Vaz geçtim tabi.

bitcointalk kullanıcılarını  göz ardı eden her servis bu piyasada yok olur gider, veya  yerinde sayar.

Smiley değişik bi bakış açısı ama bu hassasiyeti Paribu'ya gösteriyo musunuz merak ettim. Zira ilk kurulduklarında foruma birkaç bilgilendirme ve cevap yazıp 1 yıldan fazladır forumla alakayı kesmiş bir borsadır kendisi.

ekiller
Hero Member

Activity: 938
Merit: 589

Programlama & Elektronik

View Profile
September 04, 2018, 08:08:26 AM

Vaz geçtim tabi.

Smiley değişik bi bakış açısı ama bu hassasiyeti Paribu'ya gösteriyo musunuz merak ettim. Zira ilk kurulduklarında foruma birkaç bilgilendirme ve cevap yazıp 1 yıldan fazladır forumla alakayı kesmiş bir borsadır kendisi.

Onu hiç kullanmıyorum zaten .

Şu yazıma bakabilirsiniz   :  https://bitcointalk.org/index.php?topic=1796171.0

Gelirken, Giderken, Telefunken - icq #37-90-37 / eMail: sayfa@mail.comhttps://youtu.be/0ovxKYAfMVA «» https://youtu.be/aVqx0088-8s
teramit
Legendary
*

The Last Bitcoin Bender

View Profile
September 05, 2018, 10:10:27 PM

Türkiyedeki borsaların müşteri profili genişledi , herhangi bir borsa bu foruma ihtiyaç duymuyor artık, büyük borsalar ise müşterilerini dövse yine kar etmeye devam eder, btc dünyası sadece bu borsanın etrafında dönmüyor şunu anlayın artık,
deli gibi işlem yapan bir sürü arkadaşım şu foruma hiç girmiyor bile , girilmiyor orası uğraşamam falan diyor.

▄█████████████████████▄
  ▄
▄███
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
.V T O S..      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███

███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
JordanBetfort
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 06, 2018, 02:27:24 PM

Vaz geçtim tabi.

Hiç alakası yok, bilakis burayı dikkate almamaları hayrına olur borsaların..
Ukalalık, bilmişlik üst seviyede.. narsistliğe gerek yok.
HARDCRACKERS
Full Member

HardCrackerS

View Profile WWW
September 06, 2018, 02:30:47 PM

usdt eklediler bugün bizim acemi traderlar yüksekten bol bol alıyor lazım olur sanırım. Grin
usdt kıtlığı var 7.70 tlden usdt aldılar  1tl den fazladan çok alan oldu enaz 25.000 usdt satılmıştır  Grin Cheesy  2 saatirde daha şimdi 6.75 tl indi önceden alanlarda  turşusunu kurar artık. Grin

CoinMegaStock
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

Bitcoin

View Profile
September 06, 2018, 03:23:35 PM

usdt eklediler bugün bizim acemi traderlar yüksekten bol bol alıyor lazım olur sanırım. Grin
usdt kıtlığı var 7.70 tlden usdt aldılar  1tl den fazladan çok alan oldu enaz 25.000 usdt satılmıştır  Grin Cheesy  2 saatirde daha şimdi 6.75 tl indi önceden alanlarda  turşusunu kurar artık. Grin

Benim cebede sms geldi, usdt işleme açılıyor diye
girdim biraz baktımda gerçi almadım satmadım ama dediğiniz gibi millet çılgınlar gibi dolar 6.60 iken 30-40-50 tlden aln oldu Grin
sonrada 8.00--7.80 tl den bolbol satıldı Grin merak ettiğim arkadaşın dediği gibi acemi traderlar hiçmi usd fiyatına bakmıyorsunuz. Grin
ne içip ne kullanıyorsunuz amk  Grin.Kurtlukta düşeni yemek kanundur lafı işte bundan doğru böyle mal mal alım yapılırsa adamlar sizi tükürrüksüz dikerler. Shocked Shocked
geçmiş olsun alanlara şemsiye girdide açtılar ama farkında değiller. Tongue
açık şemsiye ile geziyorlar.

Bitcoin
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 539

The Future of Security Tokens

View Profile
September 06, 2018, 04:20:44 PM

Merhaba;

USDT Binace'da işleme açıldığında bot'lar hemen alım yarışına girip USDT'yi 1,40'a kadar pumlamışlardı da şuurum kaymıştı...da bizim insanımıza ne oluyor?

İyi dileklerimle

CoinMegaStock
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

Bitcoin

View Profile
September 06, 2018, 05:17:24 PM

Merhaba;

USDT Binace'da işleme açıldığında bot'lar hemen alım yarışına girip USDT'yi 1,40'a kadar pumlamışlardı da şurum kaymıştı...da bizim insanımıza ne oluyor?

İyi dileklerimle

1.40 usd hiç bişey aslında örnek resme bakılırsa ben bizzat şahidim öğlen 30-40-50 tl den bot olsada alanlar oldu 50 tl = 8 usd gibi.cayır cayır satış yapıldı 500-1000 usdt alanalr oldu bot ta olsa iyi sapladılar. Grin en yüsksek rakama resimde dikkat edelim ondan alan çok oldu ilk açılışta.
işte böyle alım yapan varsa bence hesabını kitabını çok iyi biliyor derim. Grin Grin Grin

Bitcoin
okanzambrotta
Newbie
*

Activity: 85

View Profile
September 06, 2018, 06:07:16 PM

Merhaba;
USDT Binace'da işleme açıldığında bot'lar hemen alım yarışına girip USDT'yi 1,40'a kadar pumlamışlardı da şurum kaymıştı...da bizim insanımıza ne oluyor?
İyi dileklerimle
1.40 usd hiç bişey aslında örnek resme bakılırsa ben bizzat şahidim öğlen 30-40-50 tl den bot olsada alanlar oldu 50 tl = 8 usd gibi.cayır cayır satış yapıldı 500-1000 usdt alanalr oldu bot ta olsa iyi sapladılar. Grin en yüsksek rakama resimde dikkat edelim ondan alan çok oldu ilk açılışta.
işte böyle alım yapan varsa bence hesabını kitabını çok iyi biliyor derim. Grin Grin Grin

Yuh gerçekmi bu sistem hatası falan olmasın photoshop falan yapmadınız dimi
HARDCRACKERS
Full Member

HardCrackerS

View Profile WWW
September 06, 2018, 07:43:13 PM

Merhaba;
İyi dileklerimle

Yuh gerçekmi bu sistem hatası falan olmasın photoshop falan yapmadınız dimi

resim doğru gibi siteye girersen şu anda aynı fiyat orda en üst fiyat  50 TL den satılmış.

Güncel Fiyat        Değişim(24s)     En Yüksek(24s)            Düşük(24s)                                         Hacim

USDTether    6.70 TL      -86.60%        50.00 TL                     6.60 TL                                      116,056 USDT

sitede şu andaki fiyatı.

İşte bazısı alım satım yapıyorda en azından bu olsun diğer coinlerde usd çapraz hesap edip neye göre alıyoruz demeli.yoksa. % 20-30 tersteyim diyip olmuyor.Millet alım emri giriyor görsen hemen başkası giriyor değişik fiyat  sanki yarışma var sonrada zarar  ettik olayı. Tongue hesap kitap etmeden alan satan çok sanırım. Shocked kendi düşen ağlamaz.

coinito
Jr. Member
*

Activity: 35
Merit: 2

View Profile
September 06, 2018, 08:37:30 PM

Ben de bu fiyatlari gorunce deneme icin ufak bi miktar usdt yolladim bozmak icin ama Koineks hesabima 1
Saat sonra gecirdigi icin yuksek tutarlar tahtadayken satis yapma deneyimine sahip olamadim. Btcturk ETH’i ilk ekleyip kullanima actiginda fiyat 1110 TL seviyelerinde iken 30 ETH getirip 1210 TL ye satis koymustum bi anda hepsi satilmisti, %10 larda kar etmistim. Tetherde firsati kacirdim, şayze
teramit
Legendary
*

The Last Bitcoin Bender

View Profile
September 21, 2018, 11:09:20 AM

şu her emir verdiğinde onay istemesi iptal ederken alırken satarken onay olması rahatsız edici şunu bir kaldırsanız , kendi yaptığınız sistemi kullanıyor olsanız farkedersiniz, bir iki kere kullanınca sıkıntı değil ama ardarda işlem yaparken rahatsız edici oluyor.

▄█████████████████████▄
  ▄
▄███
 ▀████
███████████████████████▀
  ▀██
███████████████████████▀
    ███████████████████████
     ████
█████████████████
      ████
██████████████
       █████████████████
        ███████████████
         ▀███████████▀
          ▀█████████▀
.V T O S..      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
      ███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███

███
      ▀▀▀

▄▀  ▄▄▄
   ▀    ███
███
     ▄ ▄
▀▀▀ ▄  ▐▌ ▐▌
     ███   █
    ▄▀▀▀▄  ▐▌
   █ █   ▀ ▄▄▄
  ▀   █    ███
 ███
   █  ▄
 ▀▀▀ ▄  ▄▄▄
      ▀ ███
Pages: « 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.