Bitcoin Forum
May 30, 2024, 03:30:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  
Author Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın  (Read 35163 times)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 11, 2017, 08:49:43 AM

Son zamanlarda TR ' e yeni borsalar girmeye başladı . Bakalım hepsinin başarı sağlaması oldukça zor gözüküyor . DigiLira olarak firma bilgileriniz hakkında bir açıklama göremedim maalesef .

Kimlik bilgileri gönderilecek içeride para tutulacak ne gibi bir güvenceniz mevcut bu konuda ?

digilira.com kullanıcılarına borsa hizmeti sağlamayacaktır. Önceliği Waves Platform olmak üzere Türk Lirası geçidi olarak hizmet verecektir.

Bu hafta içerisinde şirket kurulumumuz tamamlanmış olacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.

www.digilira.com

Cevabınız için teşekkür ederim . Peki TR şartlarında izlemiş olduğunuz prosedür ne ? Yarın bir gün hesaplarınıza şu kadar para gelmiş nedir ne değildir ? denildiğinde ki süreçler hakkında bilginiz var mı ? Son zamanlar da ki Türkiye şartları malum . Bunlar için düşündüğünüz bir politika var mı ?
CoinMin3r
Hero Member

Activity: 587
Merit: 505

Enterapp Pre-Sale Live - bit.ly/3UrMCWI

View Profile WWW
October 11, 2017, 10:54:49 AM

fiyati gerçekden türk lirasi kurunda sabit tutarlarsa çok güzel olur. aksi taktirde etherden farkı kalmaz.

█████████████████████
█████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀▀▀█████████
██████▀███████████▀██████
█████▀███▄▄▄▄▄▄▄███▀█████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████
█████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█████
██████▄███████████▄██████
█████████▄▄▄▄▄▄▄█████████
█████████████████████

CRYPTO WEBNEOBANK    
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄██████░░░░░░░░░░███▄
▄████▄▄███████▄▄░░░██▄
▄█████████████████░░░██▄
████░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░██
████░░██████████░░░░░░░██
████░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░██
▀█████████████████░░░██▀
▀████▀▀███████▀▀░░░██▀
▀██████░░░░░░░░░░███▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀
digilira (OP)
Member
**

Activity: 67
Merit: 35

View Profile WWW
October 11, 2017, 06:24:13 PM

Cevabınız için teşekkür ederim . Peki TR şartlarında izlemiş olduğunuz prosedür ne ? Yarın bir gün hesaplarınıza şu kadar para gelmiş nedir ne değildir ? denildiğinde ki süreçler hakkında bilginiz var mı ? Son zamanlar da ki Türkiye şartları malum . Bunlar için düşündüğünüz bir politika var mı ?

Digilira Teknoloji Anonim Şirketi bugün itibarı ile resmi olarak kurulmuştur. Muhasebeci ve avukatlar ile uzun süren çalışmalarımız sonucunda şirket ana sözleşmesi oluşturulmuş, ticaret odasından gerekli izinler alınmıştır. Şirketimiz yasal mevzuatlar çerçevesinde, şirket ana sözleşmesinde yer alan faaliyet alanı içerisinde hizmet verecek ve vergisini ödeyecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
October 11, 2017, 06:44:48 PM

Çok güzel hamle hocam tebrik ederim. İnşallah bir sakatlık çıkmazsa ciddi bir kitleye hitap edeceksiniz demektir. Bir çok kişi kur çevirme olayından ötürü kayıplar yaşıyordu en azından bundan kurtulacak millet ve gerçektende ihtiyaçların en önemlisine çözüm bulmuşsunuz. Hayırlısı olur inşallah.

digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 11, 2017, 06:53:04 PM

fiyati gerçekden türk lirasi kurunda sabit tutarlarsa çok güzel olur. aksi taktirde etherden farkı kalmaz.

Reel Türk Lirasının sanal karşılığı her zaman 1:1 olacaktır. digilira.com her ikisi arasında geçit görevini üstlenecektir.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 11, 2017, 07:05:28 PM

Bu Türk borsalarından hangisiydi hatırlamıyorum waves'te oylamaya girmişti destek vermiştik tl gatewayle ilgili. Kazanmalarına rağmen hamle yapmamışlardı onun yerine bu hamleyi siz yapmış oldunuz yani, iyi oldu.

ben hatırlatayım. bitkapital den bahsediyorsunuz, JolyTrades ve saz arkadaşları önce bir pre ico yapıp para topladılar. akabinde  KKTC de bitkapital trading Limited kuruldu. önce borsayı waves üzerinden açacaklardı baktılar waves ağırdan geliyor işi bitshares ile yapmaya karar aldılar.  www.bitkapital.com adresinde yayına başladılar. waves ile ilişkileri kopmadı bu tarafta da çalışmalar yapacaklardı.

Sonra bir şeyler oldu. Haber aldık ki bitkapital trading ltd. nin usulca içi boşaltılmış bitkapital.com alan adı ve tüm servisler blockchain A.Ş. isminde Antalyalı bir şirkete devrolmuş.
Bu şirket bu gün itibariyle bitkapital.com, bitcoinadam.com coin-turk.com un hepsini yutmuş durumda. Ne yaptıkları ne ettikleri belli değil. Zaten yakın zamanda bu şirket ve kurucu ortakları ile bir hukuk mücadelesine başlayacağız. Dava ile ilgili gelişmeleri, ingilizce ve türkçe olarak  başta forum olmak üzere yerli ve yabancı kaynaklardan takip edeceksiniz merak etmeyin.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 11, 2017, 07:11:14 PM

Öncelikle türk borsasına hayırlı olsun.Rekabet başarıyı getirir nekadar rekabet okadar gelişme sağlar.Özellikle vakit konusunda ki hızlılık ve az komisyon çok iş göreceğe benziyor tavsiye ederim arkadaşlar.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
ahselvi
Jr. Member
*

Activity: 59
Merit: 10

View Profile
October 11, 2017, 08:28:08 PM

Dijital Para ile uğraşanlar için güzel bir gelişme oldu. Piyasaya giren şirketlerin artması dijital paranın gelecekte çok daha ciddi yerlere geleceğini gösteriyor.
Hayırlı uğurlu olsun tekrardan.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
October 12, 2017, 09:12:40 AM

0,003 Waves komisyonu DEX 'e ödeyeceğiz, zaten ödüyoruz da.

Peki TL / Sanal TL çevrimide ve bu sanal tl'nin DEX'e aktarımında size ödeyeceğimiz komisyon oranı nedir?

Benim sorum arada kaynamış.
digilira (OP)
Member
**

View Profile WWW
October 12, 2017, 10:25:36 AM

0,003 Waves komisyonu DEX 'e ödeyeceğiz, zaten ödüyoruz da.

Peki TL / Sanal TL çevrimide ve bu sanal tl'nin DEX'e aktarımında size ödeyeceğimiz komisyon oranı nedir?

Reel Türk Lirası yatırmalarında herhangi bir kesinti olmadan karşılığında sanal lira alacaksınız. Ancak sanal liranızı banka hesabınıza çekmek istediğinizde aylık işlem limitinize göre maksimum 20 Liralık bir komisyon ödeyeceksiniz.
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
October 12, 2017, 11:17:58 AM

Merkezi borsalar ve "digilira" aracılığı ile merkezsiz borsada 10 bin Türk Lirası karşılığında sadece 3 takas işlemi sonucunda ödenenecek komisyonları karşılaştıran bir tablo hazırladım. Yapılan takas işlemleri arttıkça ödenecek komisyonlar da artacaktır.

digilira.com aracılığı ile;

Merkezi borsalar aracılığı ile;

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 12, 2017, 11:57:08 AM

Bu Türk borsalarından hangisiydi hatırlamıyorum waves'te oylamaya girmişti destek vermiştik tl gatewayle ilgili. Kazanmalarına rağmen hamle yapmamışlardı onun yerine bu hamleyi siz yapmış oldunuz yani, iyi oldu.

ben hatırlatayım. bitkapital den bahsediyorsunuz, JolyTrades ve saz arkadaşları önce bir pre ico yapıp para topladılar. akabinde  KKTC de bitkapital trading Limited kuruldu. önce borsayı waves üzerinden açacaklardı baktılar waves ağırdan geliyor işi bitshares ile yapmaya karar aldılar.  www.bitkapital.com adresinde yayına başladılar. waves ile ilişkileri kopmadı bu tarafta da çalışmalar yapacaklardı.

Sonra bir şeyler oldu. Haber aldık ki bitkapital trading ltd. nin usulca içi boşaltılmış bitkapital.com alan adı ve tüm servisler blockchain A.Ş. isminde Antalyalı bir şirkete devrolmuş.
Bu şirket bu gün itibariyle bitkapital.com, bitcoinadam.com coin-turk.com un hepsini yutmuş durumda. Ne yaptıkları ne ettikleri belli değil. Zaten yakın zamanda bu şirket ve kurucu ortakları ile bir hukuk mücadelesine başlayacağız. Dava ile ilgili gelişmeleri, ingilizce ve türkçe olarak  başta forum olmak üzere yerli ve yabancı kaynaklardan takip edeceksiniz merak etmeyin.

Bu bahsettiğiniz bitkapital ico su şu konuda https://bitcointalk.org/index.php?topic=1495174.0 bahsedilen mevzu mu? Siz resmi ortaklık beklerken şirketi mi boşalttılar? güzel oyuna getirmişler sizi.
Pe55iMySTiC
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

am I back ?

View Profile
October 12, 2017, 01:25:41 PM

"Reel Türk Lirasının sanal karşılığı her zaman 1:1 olacaktır."

Olay budur... Tebrikler ...

Yeni proje Yeni konsept

Arı'yı sarı yapıyolar aynı şeyi ısıtıp ısıtıp sürüyolar önümüze...

Farklı bi akım geliştirip sunacam diyosan böyle fikir üretcen...

Keyifle ve sabırla sizden gelecek maili bekliyorum Cheesy

İnş. lokal forum olarak hepbirlikte benimsenir de size de faydalı olur
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 12, 2017, 01:36:17 PM

Hayırlı olsun hocam umarım projenin arkasında durursunız bizde uzun süre kullanırız
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
October 12, 2017, 02:39:30 PM

Merkezi borsalar ve "digilira" aracılığı ile merkezsiz borsada 10 bin Türk Lirası karşılığında sadece 3 takas işlemi sonucunda ödenenecek komisyonları karşılaştıran bir tablo hazırladım. Yapılan takas işlemleri arttıkça ödenecek komisyonlar da artacaktır.

digilira.com aracılığı ile;

Merkezi borsalar aracılığı ile;

ayrıca anonimlik var değilmi hocam mesela ben geçenlerde para çekmek istedim ama çok tereddüt ettim acaba bir gün maliye vergi dairesi falan peşime takılırmı diye bunların cevabını bulamadım malesef ama çektim parayı başıma bişey gelebilir bu yüzden...

bunun için sonuna kadar digilira nın arkasındayım lütfen sizlerde sonuna kadar destek verin arkadaşlar wavesdex te TL görmek çok güzel bir duygu olacak tarihe tanıklık edeceğiz resmen Smiley
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 12, 2017, 07:56:34 PM

guvenlik sebeplerini anliyorum sirket acisindan tabi ama ben de kendi guvenligimi dusunmek zorundayim malesef Sad kucuk miktarlarda da olsa izin verilmesi guzel bir gelisme.

bir noktay daha var sormak istedigim. telefon mesaji ile dogruma yapacaksiniz anladigim kadariyla. herhangi bir ulkenin hatti gecerli olacak mi?

digilira.com girişlerinde kullanıcı adı ve şifrenin yanı sıra sms ile doğrulama yapılacaktır. Türkiye'den alınmış olan hatlarınızı yurt dışında da kullanabilirsiniz. Ancak Türkiye dışındaki ülkelerden alınmış olan hatların sms doğrulama için kullanılması mümkün olmayacaktır.

ben kullanamayacagim o zaman malesef. turkiye hattim yok.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
October 13, 2017, 12:25:31 AM

sms in yanısıra authenticator de eklemeyi düşünürmüsünüz hocam? bu konuda bi çalışmanız olacakmı?
kripton766
Member
**

Activity: 82
Merit: 13

View Profile
October 13, 2017, 01:37:48 AM

Yalnızca sms olmazsa Türkiye dışında oturan vatandaşlarımızda rahatlıkla işlem yapabilir. Umarım en kısa sürede Two-Factor işini halledersiniz.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
October 13, 2017, 07:31:34 PM

sms in yanısıra authenticator de eklemeyi düşünürmüsünüz hocam? bu konuda bi çalışmanız olacakmı?

aynen bu eklenirse guzel olur turk hatta olmayanlar da kullanabilir.
yenivera
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 256

View Profile
October 13, 2017, 08:18:32 PM

Evet çoğumuz için en büyük sıkıntı TL ile kriptopara borsalarına geçiş yapabilmek. tether tarzı bir şeye ihtiyacımız var. Sürekli dolar/btc dengesi ile deli analizler yapmaktan yorulduk Cheesy

Şaka bir yana da inşallah başarılı olur.

░░░░░░▄▄▄████████▄▄▄
░░░░▄████████████████▄
░░▄████████████████████▄
████████████████████████
▐████████████████████████▌
██████████████████████████
▐████████████████████████▌
████████████████████████
░░▀████████████████████▀
░░░░▀████████████████▀
░░░░░░▀▀▀████████▀▀▀
.Defi for You.
defi.com.vn

Learn how to become your own bank and
implement a private investment strategy

▄▄                    ▄▄
█      Pawn | Sell     
           Services
      Buy   | Rent
     █
  ▀▀                    ▀▀

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
  Print  

Jump to: