Bitcoin Forum
July 05, 2024, 12:00:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion lokalni podforum za Balkance  (Read 3262 times)
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 08, 2017, 08:16:36 PM
 #1

Kolege sudionici (ali i ne sudionici) airdrop-a, te svi registrirani na DeepOnion forumu i oni koji razumiju ovo pročitati. Wink

Pokrenuta je inicijativa da dobijemo svoj lokalni podforum na DeepOnion-u, kako bi se to ostvarilo, moramo pokazati da nas ima dovoljno.
A znam da nas ima Wink

Tema se nalazi na linku, pa slobodno ostavite bilo kakav komentar
https://deeponion.org/community/threads/croatian-balkan-community.3966/


Hvala Vam!
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 12, 2017, 07:31:07 AM
 #2

Prijatelju, podržavam tvoju inicijativu i siguran sam da će "odziv" biti odgovarajući.  Wink  Vidim da se sprovodi i anketa. Da li to znači da ukoliko bude odgovarajuće intersovanje, "nadležni" mogu da nam izađu u susret i "dozvole" prostor na forumu ili je u pitanju neki drugi mogući scenario. Ne poznajem "zakonsku regulativu" i pravila koja postoje na forumu, a i uvek mi je to bio dosadniji deo "priče" ... tako da nisam baš upoznat.  U svakom slučaju samo guraj imaš moju punu podršku.  Vozdra, Matrix3
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 12, 2017, 07:32:38 AM
 #3

Thx na podrsci.

Pa u pravilu rekli su mi da otvorim temu za lokalce i ako se vidi da je lokalna zajednica velika i aktivna, otvorit ce nam lokalni forum.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
October 12, 2017, 09:49:27 AM
 #4

I ja pozivam sve da nam se pridruže. Ako ništa registrujte se na forum i pogledajte o čemu se radi. Može se dosta toga naučiti, a ako budete konstruktivni i budete pridonosili zajednici, a uopšte ne treba mnogo, onda se može i lijepo zaraditi. Što nas bude više biće nam lakše.

Vidimo se tamo!

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 12, 2017, 10:17:16 AM
 #5

Veoma lepa inicijativa koju sam naravno odmah i podrzao.
Al bilo bi isto tako dobro da svi koji smo u ovoj kampanji cesce koristimo ono da nam se svidja neciji post.
Nije da sam obozavalac te opcije iz fejsa, al vidim da posle pruza neke pogodnosti, tako da nemojte stedeti like  Wink

MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 12, 2017, 10:18:46 AM
 #6

Veoma lepa inicijativa koju sam naravno odmah i podrzao.
Al bilo bi isto tako dobro da svi koji smo u ovoj kampanji cesce koristimo ono da nam se svidja neciji post.
Nije da sam obozavalac te opcije iz fejsa, al vidim da posle pruza neke pogodnosti, tako da nemojte stedeti like  Wink

Ma ja lajkam sve sta stignem ekipi Cheesy
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 12, 2017, 10:27:38 AM
 #7

Hvala ekipu unapred za lajkove   Cheesy  jer nikad se ne zna   Wink 
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 17, 2017, 06:31:09 PM
 #8

Kolege sudionici (ali i ne sudionici) airdrop-a, te svi registrirani na DeepOnion forumu i oni koji razumiju ovo pročitati. Wink

Pokrenuta je inicijativa da dobijemo svoj lokalni podforum na DeepOnion-u, kako bi se to ostvarilo, moramo pokazati da nas ima dovoljno.
A znam da nas ima Wink

Tema se nalazi na linku, pa slobodno ostavite bilo kakav komentar
https://deeponion.org/community/threads/croatian-balkan-community.3966/


Hvala Vam!
Drugari, bilo bi dobro, korisno i čini mi se važno po uzoru na Hrvatski forum ovde na bicoin-u da podržimo realizaciju sličnog projekta (foruma) na DeepOnion-u jer se pokazalo u praksi da ipak postoje jezičke barijere koje bi smo mogli mi sa istog govornog područja da prevaziđemo. Veliki broj ljudi iz IT sveta se dobro snalazi i u sferi engleskog ali ne zaboravite da ima dosta i "običnog" sveta kojima je ovo strano područje plus nove stvari koje se mogu tumačiti na ovaj ili onaj način, a ovako pitaš na svom maternjem jeziku i dobiješ odgovor, pa je ipak mnogo lakše za rešavanje problema. Među našom "rajom" što bi rekli ima jakih igrača ...Mi5ha, MetaSk, zovkan, ljubiša, dadesu ....  itd. itd. koji svojim znanjem ali i nesebičnošću mogu pomoći nama koji smo na samom početku, a voleli bi smo da skontamo kako stvari funkcionišu, šta se sme a šta ne itd.  Verujem u SOLIDARNOST na ovim NAŠIM PROSTORIMA i da ćete podržati inicijativu MetaSk koja je kranje pozitivna i korisna.  Vozdra, Matrix3
balerina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 59
Merit: 0


View Profile
October 17, 2017, 09:10:33 PM
 #9

U potpunosti se slazem sa ovim predlogom i bio bi nam od velike koristi.
Meni bi to puno pomoglo jer imam zelju da ucestvujem u Deeponion airdropu, a koji mi na prvi pogled izgleda dosta konfuzno.
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 18, 2017, 06:48:47 AM
 #10

U potpunosti se slazem sa ovim predlogom i bio bi nam od velike koristi.
Meni bi to puno pomoglo jer imam zelju da ucestvujem u Deeponion airdropu, a koji mi na prvi pogled izgleda dosta konfuzno.

Ako vec nisi, trk na DeepOnion forum i registriraj se Smiley
Ionako ce se uskoro početi pratiti aktivnost na sluzbenom forumu, tako da sto prije krenete sa sakupljanjem postova to bolje...

Sto se tema tice, nisu usko vezane samo za DeepOnion.

Pozz
ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
October 18, 2017, 08:12:34 AM
 #11

Biće nam malo lakše Smiley Ja sam se već registrovao Wink. Malo su strogi sa tim airdropovima
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 18, 2017, 08:21:07 AM
 #12

Mogu se ja priključitu tom airdropu? Čitam na njihovom sajtu da je neki nem airdrop bio sa petocifrenim zaradama. Prilično neverovatno zvuči. Naročito nama sa malim platama.
MetaSk (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 100


View Profile
October 18, 2017, 09:29:30 AM
 #13

Mogu se ja priključitu tom airdropu? Čitam na njihovom sajtu da je neki nem airdrop bio sa petocifrenim zaradama. Prilično neverovatno zvuči. Naročito nama sa malim platama.

Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

regaj se i na njihovom forumu
https://deeponion.org/community/

I svakako postaj i glasaj u nasoj lokalnoj temi

https://deeponion.org/community/threads/croatians-serbians-bosnians-montenegrians-macedonians-and-slovenians-balkan-community.3966/
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 18, 2017, 05:54:02 PM
 #14

Što bi rekli neki: "Narodi sa Balkana, ujedinimo se u osvajanju znanja, pa nam onda i novci neće manjkati!"   Wink  Imamo mi dosta potencijala u svemu, sportu, umetnosti, pameti i znanju, samo da isključimo političare koji kvare naše "priče" i da gledamo zajedničke interese, a to može običan čovek da prevaziđe na svom nivou, jer je taj "jezik" koji svi najbolje razumemo. Nisam okoreli YU nostalgičar, ali želim da se integrišemo na novim osnovama znanje, poštovanje i razumevanje. Vozdra, Matrix3
maka53
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
October 19, 2017, 05:25:05 AM
 #15

Mogu se ja priključitu tom airdropu? Čitam na njihovom sajtu da je neki nem airdrop bio sa petocifrenim zaradama. Prilično neverovatno zvuči. Naročito nama sa malim platama.

Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

regaj se i na njihovom forumu
https://deeponion.org/community/

I svakako postaj i glasaj u nasoj lokalnoj temi

https://deeponion.org/community/threads/croatians-serbians-bosnians-montenegrians-macedonians-and-slovenians-balkan-community.3966/


Definitivno cu se malo vise potruditi oko ovog poslica, nadam se da ce biti i rezultata.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
October 19, 2017, 08:12:20 PM
 #16

Promatram već neko vrijeme DeepOnion zajednicu, njihov forum (btw. koji mi se čini dosta konfuzan, nigdje na njemu nisam mogao pronaći o čemu se radi), kretanje coina na burzi, vidim da je dobro popraćen od starijih članova ovog foruma (puno se reklamira), na portalu www.cryptodaily.eu dosta pišu o ovom projektu, uz BTC i ETH posebno je izdvojen od ostalih kripto valuta. .... Sve govori da je dobro popraćen projekt u kojeg se puno ulaže ali tržišna kapitalizacija mu je slaba, od 1.9 ima konstantni blagi pad vrijednosti.
Vidi dijagram: https://coinmarketcap.com/currencies/deeponion/

Koji je po vama razlog tome?
Matrix3
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100



View Profile
October 20, 2017, 07:58:34 PM
 #17

Što bi rekli neki: "Narodi sa Balkana, ujedinimo se u osvajanju znanja, pa nam onda i novci neće manjkati!"   Wink  Imamo mi dosta potencijala u svemu, sportu, umetnosti, pameti i znanju, samo da isključimo političare koji kvare naše "priče" i da gledamo zajedničke interese, a to može običan čovek da prevaziđe na svom nivou, jer je taj "jezik" koji svi najbolje razumemo. Nisam okoreli YU nostalgičar, ali želim da se integrišemo na novim osnovama znanje, poštovanje i razumevanje. Vozdra, Matrix3
Iako sam ovde od kraja septembra, tek danas sam video da postoji forum i za srpsku zajednicu i to još od 2013.godine, sa preko  480000 pregleda, pa Vam dostavljam link https://bitcointalk.org/index.php?topic=51450.0  im dosta dobrih i korisnih informacija i možda baš Vama mogu da pomognu za neki problem da rešite, nikad se ne zna!   Vozdra, Matrix3   Wink
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
October 21, 2017, 06:11:12 AM
 #18

Promatram već neko vrijeme DeepOnion zajednicu, njihov forum (btw. koji mi se čini dosta konfuzan, nigdje na njemu nisam mogao pronaći o čemu se radi), kretanje coina na burzi, vidim da je dobro popraćen od starijih članova ovog foruma (puno se reklamira), na portalu www.cryptodaily.eu dosta pišu o ovom projektu, uz BTC i ETH posebno je izdvojen od ostalih kripto valuta. .... Sve govori da je dobro popraćen projekt u kojeg se puno ulaže ali tržišna kapitalizacija mu je slaba, od 1.9 ima konstantni blagi pad vrijednosti.
Vidi dijagram: https://coinmarketcap.com/currencies/deeponion/

Koji je po vama razlog tome?


Malo ko izvan deeponion zajednice na bitcointolku i zna da koin postoji. Novaexchange berza je mala i prilicno lose radi, malo ko ozbiljan se usudi tamo slati vecu lovu.
A kad je mala zajednica i sve vise koina u opticaju logicno je da ce i cena ici dole. Rano je za formiranje realne cene tako novog coina, ice to vremenom gore, al je jos prerano za govorenje o tome.

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 21, 2017, 08:38:43 AM
 #19

Šanse za veliki rast cene trenutno su vrlo male. A najviše zbog toga jer je u opticaju samo 10tak posto
cele svote koina što postoje. Previše je trenutno koina u rukama devova i velika cena bi mogla
isprovocirati da se otresu coini. Zato veliki investitori jos nisu aktivni, tu su oni negde nije njima ovo promaklo
al nisu ludi da previse rizikuju, jer na ruku im ide što plako mogu kupovati jeftine coine i nemaju potreba za
žurbom jer dugo će trajati besplatna deoba.

Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
October 21, 2017, 08:41:43 AM
 #20

Zarade su trenutno, minimalno 650 dolara tjedno.
Za sada se ne mozes prikljuciti jer ti je acc pre.mlad ali budi aktivan, sudjeluj u zajednici pa s vremenommozda i prilagode pravila da uletis (nebi bilo prvi put)

Koji je najmanji status koji se može priključiti?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!