Bitcoin Forum
June 10, 2024, 02:21:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Forumda rütbecilik oynayanlar  (Read 859 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1142

View Profile
October 11, 2017, 05:36:08 PM
Last edit: October 11, 2017, 11:27:43 PM by wolwoo

Arkadaş bu foruma üye oldum olalı bir rütbecilik sevdası gözlemliyorum. Herkesi kastetmiyorum tabii ki haddini bilen, nivbii falan demeyip insanca sohbet eden çok var ama böyle "buralar bizim, ya benim dediklerim için beni öv-yücelt ya da fikrini kendine sakla" tarzı yaklaşım sergileyenler de var. Eskiden yeni üye az olduğu için bu durum ne kadar vardı bilmiyorum ama coinlere ilgi arttıkça çığ gibi yeni üyelikler oldu, biraz da buna tepki gösteriyor ya da imza olayı nedeniyle rakip olarak görüyor da olabilirler.
Çocukken sen sus küçüksün derler
Okula gidersin üst sınıflar
Mahallede abilik
Askere gidersin devrecilik
Forumda rütbecilik
Tweeterda yumurta 🥚 kafa demeler
Ne dediğine değil de kimin dediğine bakanlar
Bu ne aq ne zaman eşit bireyler olacağız. Sosyalisti liberali bile aynı kafada.
BU TÜR ÜYECİKLERE TOPLU TEPKİ VERELİM BİR DAHA ASLA ÜYELİK SEVİYESİNDEN ÖTÜRÜ KİMSE DIŞLANMASIN KÜÇÜMSENMESİN. HİNDİSTAN MI LAN BURASI KAST SİSTEMİ Mİ VAR
İİİİSSSYAAAAAANNN dis iz sıpartaaaa

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Yunuyunuyun
Member
**

Activity: 93
Merit: 14

View Profile
October 11, 2017, 05:47:21 PM

Dediğinde bir yere kadar haklısın forumda yeni eski göz etmeden fikirlere değer vermek lazım fakat gözden kaçırdığın nokta şu ki sırf trol muhabbete veya daha fazla signature alırım post kasar para kazanırım kafasıyla hesap açıp ortalığı karıştıran çok newbie var ortamda... bilmiyorum son zamanlarda pek aktif değilim zaten ama şimdiye kadar bir newbie ye hadi büyüğünden atıyorum legend veya fullmember olan birisinin sen ne bilirsin niwbi dediğini hiç görmedim forum ortamında... Neyse çok çikin uzun bi yazı oldu bu da kalsın burda Grin
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
October 11, 2017, 06:04:30 PM

Dediğinde bir yere kadar haklısın forumda yeni eski göz etmeden fikirlere değer vermek lazım fakat gözden kaçırdığın nokta şu ki sırf trol muhabbete veya daha fazla signature alırım post kasar para kazanırım kafasıyla hesap açıp ortalığı karıştıran çok newbie var ortamda... bilmiyorum son zamanlarda pek aktif değilim zaten ama şimdiye kadar bir newbie ye hadi büyüğünden atıyorum legend veya fullmember olan birisinin sen ne bilirsin niwbi dediğini hiç görmedim forum ortamında... Neyse çok çikin uzun bi yazı oldu bu da kalsın burda Grin
Hocam her yerde görüyorum geçen bi fullmember newbie diye birine bel altı vuruyordu sanki kendi kaç aylıksa!
Daha bugün gördüm 4* biri Herolar yerine yeniler konuşuyor falan geveliyordu, mantalite aynı...
Herolar legendaryler de konuşsun elbet biz de fikir beyan edelim yanlışsak düzeltsinler adabınca

jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 11, 2017, 07:41:51 PM

İllaki aradaki saygınlık ve tecrübe farkı vardır.Ama ben çok bariz bir şekilde ötekileştirme görmedim insanlarda haklı biryerde adam bir hesap açıp geliyor olur olmaz şeyler konuşuyor bilmediği konulara bile yorum yapmaya başlıyor ondan sonra insanlarında tepkisini üstüne çekiyor tabiki.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
October 11, 2017, 07:54:06 PM

Bu durum benimde dikkatimi çekti gerçekten eskiden böyle şeyler yapmazdık, işler garip bir hal almaya başladı. Resmen askeriyeye döndü buralar Smiley Askerliğim geldi aklıma bak şimdi efkarlandım ne güzel günlerdi lan o günlerrrr

HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 11, 2017, 08:28:09 PM

aynen hocam banada çok saçma geliyor nasıl rütbeyle bilgi karşılaştırılır anlamadım adam geç girmiştir ama araştırmıştır

bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
October 12, 2017, 05:59:06 AM

Foruma ocak ayında üye oldum toplasan 30 tane post yok. 10 gün önce üye olanın 100 den fazla postu var her konuya gereksiz cevap veriyorlar.
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
October 12, 2017, 06:09:31 AM

Foruma ocak ayında üye oldum toplasan 30 tane post yok. 10 gün önce üye olanın 100 den fazla postu var her konuya gereksiz cevap veriyorlar.

10 günde 100 den fazla postu nasıl oluyor
Smoke06
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 07:02:16 AM

10 günde 100 den fazla postu nasıl oluyor
Herşeye kısa kısa cevap verip verip geçmiştir. Konu dışın da takılmıştır çoğu yorumu okumadan altına saçmalamıştır birşeyler var öyleleri Sad
Haymac
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 12, 2017, 07:07:07 AM

ben foruma üye olalı 2,5 yılı geçti, toplasanız mesaj sayım 43 Smiley
Şahsıma rütbecilik sökmez, jr mr olmak farketmez önemli olan bilgidir.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 12, 2017, 07:28:06 AM

Arkadaş bu foruma üye oldum olalı bir rütbecilik sevdası gözlemliyorum. Herkesi kastetmiyorum tabii ki haddini bilen, nivbii falan demeyip insanca sohbet eden çok var ama böyle "buralar bizim, ya benim dediklerim için beni öv-yücelt ya da fikrini kendine sakla" tarzı yaklaşım sergileyenler de var. Eskiden yeni üye az olduğu için bu durum ne kadar vardı bilmiyorum ama coinlere ilgi arttıkça çığ gibi yeni üyelikler oldu, biraz da buna tepki gösteriyor ya da imza olayı nedeniyle rakip olarak görüyor da olabilirler.
Mahallede abilik
Forumda rütbecilik
BU TÜR ÜYECİKLERE TOPLU TEPKİ VERELİM BİR DAHA ASLA ÜYELİK SEVİYESİNDEN ÖTÜRÜ KİMSE DIŞLANMASIN KÜÇÜMSENMESİN. HİNDİSTAN MI LAN BURASI KAST SİSTEMİ Mİ VAR

Sprite acımasız gerçekler şeklinde kısa bir reklam filmi tadında olmuş yazdıkların . Maalesef günümüzde de bu şekilde böyle değil mi ? Bilgisz olduğu halde herşeyi ben bilirim diyenler susmayanlarla dolu değil mi ? Bunun önlemi önemsememek. Yapılacak birşey yok maalesef. Günümüzde bu tip insanlar çoğaldı da çoğaldı ..
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
October 12, 2017, 08:00:34 AM

Mahallede abilik
Forumda rütbecilik

Sprite acımasız gerçekler şeklinde kısa bir reklam filmi tadında olmuş yazdıkların . Maalesef günümüzde de bu şekilde böyle değil mi ? Bilgisz olduğu halde herşeyi ben bilirim diyenler susmayanlarla dolu değil mi ? Bunun önlemi önemsememek. Yapılacak birşey yok maalesef. Günümüzde bu tip insanlar çoğaldı da çoğaldı ..
Eyvallah hocam tabii bu yazdıklarım art niyetli algılanmasın. Herkes birbirine saygı duymak durumunda, bilgili insanları da küstürmemek lazım, onlar bize yol yordam gösterecek ki bilgi aktarımı olsun. Örneğin geçen forumda fotoğraf paylaşımı konusunda newbie bir arkadaş sorun yaşadı, fotoğraf direkt olarak görünmüyordu, sağolsun fuathan hocam bunun rütbeden kaynaklandığını izah etti, biz de öğrenmiş olduk.

mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 12, 2017, 08:22:32 AM

Forumda rütbelerin ve hesapların bir önemi yok arkadaşlar.
Cebinde 3 kuruşu para olan herhangi bir kişi gidip bir Legendary hesap satın alabilir.
Zaten hesap alan kişi sorduğu sorulardan, yaklaşım tarzından doğal rütbesini belli eder.
Devrecilik, kıdem esası hayatın bir parçasıdır bunu unutmayın.
tebessum
Member
**

Activity: 314
Merit: 10

View Profile
October 12, 2017, 08:57:09 AM

o kadar da olsun adamlar burada kendilerini parçalamış öğreneceğim diye illa bir fark olmalı bence hak ediyoruz

forumda o kadar benim gibi newbie var ki adam gelmiş kırk yıldır bu  işteymiş gibi davranıyorlar
Pe55iMySTiC
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

am I back ?

View Profile
October 12, 2017, 09:06:17 AM

@Wolwoo haklı

Ego taciri çok burda... ama yadırgamıyorum ben nerde böyle değil ki...
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 12, 2017, 10:32:28 AM

Rütbeciliğin tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorum ama asıl sıkıntı olan kraldan çok kralcılık bence. Çok takılmayınız Smiley
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
October 12, 2017, 10:38:07 AM

vala cok haklısın dostum bende seziyorum bunu neden böyleyiz biz insanlar olarak rütbe meraklısı Sad
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 12:15:50 PM

Rütbe değilde bilgi önemli bence şahsen rütbe benim umrumda değil.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 14, 2017, 07:59:25 PM

Çok bilğinin verdiği bir haz bence yada başkalarını ezmek diyelim ama herkes aynı değil bence bazıları yardımcı oluyor haklarını yemeyelim
fitop
Full Member

Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
December 14, 2017, 08:10:09 PM

Ben çok gördüm rütbecilik yapan geyikleri. Ama çoğu arkadaşımız böyle basit şeyler yapmıyor. Yapacaklarını da sanmıyorum. Ellerinden geldiğince insanlara yardım ediyorlar. Aynı soruya defalarca farklı farklı konularda cevap veren sabır taşları gördüm bu forumda Smiley Eksik olmasınlar.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: