Bitcoin Forum
June 28, 2024, 04:54:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: AltCoinlere ne zaman girmeli ?  (Read 4495 times)
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 20, 2017, 02:46:18 PM

Wawes, xel, bat, dgb, strat güzel alım fırsatları verdi. Dip fiyat ne olur kimse bilemez tabiki, senin yakaladığın fırsat senin dip fırsatındır. Bu coinler fork sonrası hızla toparlayacaktır diye düşünüyorum.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 20, 2017, 05:23:58 PM

Herkesin bitti dediği noktadan sağlam projelere girebilirsiniz. Tabi bu sadece sağlam projeler için geçerli. Diğer coinler bitti dediğimiz yerde daha da bitiyor ve ölebiliyor. Bu ince çizgiye dikkat etmek gerekiyor.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Ebat
Member
**

Activity: 90

View Profile
October 20, 2017, 06:15:43 PM

Alt coinlere ilk basta yani ico zamaninda girmek en dogrusu bence , tabiki ince eleyip sik dokumak lazim , cok scam ico var.
mahirqan
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
October 20, 2017, 07:06:55 PM

Selam, btc fork nedeniyle yavrulama yapıyor ama diğer taraftan neden fork sorusunun cevabı insanı ileriye dönük düşündürmüyor değil. Benim düşüncem uzak molmayan bir zamanda btc ye sağlam bir rakip çıkacak ve belkide btc artık bir altcoin bile olabilecek.
Ha ama kısa vadede fork'a kadar btc alın forktan sonra yol haritanızı çizecek kadar zamanınız olacak acele etmeyin. saygılar.
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 20, 2017, 07:14:42 PM

Selam, btc fork nedeniyle yavrulama yapıyor ama diğer taraftan neden fork sorusunun cevabı insanı ileriye dönük düşündürmüyor değil. Benim düşüncem uzak molmayan bir zamanda btc ye sağlam bir rakip çıkacak ve belkide btc artık bir altcoin bile olabilecek.
Ha ama kısa vadede fork'a kadar btc alın forktan sonra yol haritanızı çizecek kadar zamanınız olacak acele etmeyin. saygılar.

Hocam btc'ye rakip filan çıkmaz. BTC zaten gerek teknoloji olarak gerek altyapı olarak çoğu projenin gerisinde. İnsanlar bitcoini değişim birimi olarak kullanıyor ve bu her zaman devam edecektir bana göre. Ethereum gibi projeler parasal değer yanında birçok teknolojik altyapıyı da sağlıyor zaten.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 21, 2017, 02:59:56 AM

oncelikle alacaginiz projenin ne oldugunu bilmek faydali olacaktir. projeyi inceledikten sonra alacaginiz token yada coinin ne ise yaradigina bakin. gorsel grafikte son 1-3-6 ay gibi zaman birimlerinde alacaginiz tokenin hareketlerine bakabilirsiniz. belli bir taban fiyatini ordan belirlerseniz bu taban fiyatin altina dusunce alabilirsiniz. belli bir zamani beklemeye gerek yok
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
October 21, 2017, 09:45:48 AM

Alt için bu fiyatlar aslında güzel alım fırsatları fakat BTC bu iştahla rekor kırmaya devam ederse daha fazla Altların gerileme şansı var. BU fork dönemleri BTC olarak geçirmekte fayda var diye düşünüyorum ben. Hem havadan gelme ihtimali olan BTC Gold var. Ayrıca Forkla ilgili çıkacak kötü bir haberde bütün piyasa olarak değer kaybedildiği gibi durumlarda altlarda yakalanmamak daha iyi oluyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
crocodils
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 3

View Profile
October 21, 2017, 09:50:43 AM

Benim elimden çok düşük miktarda bitcoin olduğundan yeni çıkan coini alsam da bana pek bir getirisi olmayacağından şu tavan fiyatlardan bitcoini elimden çıkardım nakite döndüm, şu sıralar altlara geçiş yapacağım. Forktan sonra altların hareketleneceğini düşünüyorum
globaturcana
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 21, 2017, 12:26:26 PM

Tamam düşüş bitti artık altlara gireyim diye düşünürken bir bakıyorum düşüş devam ediyor. Sanırım 25 ekime kadar btc nin yükselişi ve altların düşüşü sürecek. Türkiye saati ile btc goldun dağıtılması ne zaman oluyor onu öğrenip 3-4 saat önce altlara girilebilir. Altlara girmek istemeyenler btc yi en yüksekten satıp kasım forkunda düşünce daha düşük fiyattan da alabilirler.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
October 21, 2017, 01:22:52 PM

işin aslı şu bana göre: fork-gold-bcc vs balinalar için fiyat konusunda birer enstrüman. btc artacak mı artacak! onda herkes hemfikir ki zaten artıyor, arada bir Çin vs gibi olaylarla ona da kumpas kuruyorlar.

altlara gelince: altcoinlerin belirli limitleri var bana göre, yani xrp 24k'yı gördü mesela ya da dgb 2400 satoshi oldu şimdi nerde bu coinler dipte ya da dibe yakın! sıra onlara da gelecek elbette, işte asıl mesele bu dibi ve tavanı belirleyip oradan girmek korkmadan sabırla beklemek ve yükseldiğinde de aldığın coinden hedeflediğin kâr marjını alıp ayrılabilmek...oradan da başka fırsatlara yelken açılmalı
yalnız bu altları düşürme konusunda biraz ileri gidildi, sanki sağlam pumplar bizi bekliyor gibi...hele bir de btc düşüş eğilimine geçer de altlar yine düşerse zaten ortada satoshi olarak ifade edilecek altcoin kalmayacak. ytd

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 21, 2017, 01:30:29 PM

Kasım başında yapılacak hareketler fiyatların daha da düşecek olması bakımından daha mantıklı olacaktır. Örneğin ben Bu dönemde Stratis' den 40K' ya, Waves' den ise 45K' ya gerilemesini bekliyorum. Fork sonrası ikisi de 100K olan doruk noktasına gerisin geri yükselecektir. Bunun için pozisyon alıyorum. Beklemedeyim. YTD ama takip ediniz.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 21, 2017, 01:37:38 PM

Hangi zaman olduğunu boşverinde şu zaman uzak durum heryer kıpkırmızı kan gölüne dönmüş Smiley
Pe55iMySTiC
Member
**

Activity: 108

am I back ?

View Profile
October 21, 2017, 01:46:53 PM

Kan nehirlerinde çakal sevişmeler Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=uX8AhthA_38
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
October 21, 2017, 02:36:25 PM

Hangi zaman olduğunu boşverinde şu zaman uzak durum heryer kıpkırmızı kan gölüne dönmüş Smiley

Ben aynı fikirde değilim sizinle. Aslında şuan almak için tam zamanı. Çoğu proje ico fiyatına gelmiş hatta altına düşmüş durumda. E bu projelerin yatırımcılarına bir maliyeti var daha da altlarına düşmelerini beklemek saçmalık olur. Alt coinlere geçiş zaten bir hafta içinde hızlı bir şekilde başlayacaktır diye düşünüyorum.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
October 21, 2017, 04:06:06 PM

Kasım başında yapılacak hareketler fiyatların daha da düşecek olması bakımından daha mantıklı olacaktır. Örneğin ben Bu dönemde Stratis' den 40K' ya, Waves' den ise 45K' ya gerilemesini bekliyorum. Fork sonrası ikisi de 100K olan doruk noktasına gerisin geri yükselecektir. Bunun için pozisyon alıyorum. Beklemedeyim. YTD ama takip ediniz.

Tam benim kafadasın hocam  elimdeki btc nin hepsini ARK strat waves dagıttım cüzdana cektim güzelce. Zaten 0,82 bişey var gold verse nolur vermese nolur en azından fork sonrası eski yerlerine gelirlerse kafadan 3x yapmış oluruz.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
October 21, 2017, 05:31:45 PM

simdi altcoin alma zamani bence. btcgold sevdasindan vazgecebilecekseniz altlarin hepsi ideal fiyatlarda su an. bu gold muhabbeti bitince para altcoinlere akacak.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 05:43:34 PM

bence kimse girmesin, btc'lerle kumar oynanmaz, onları iyi saklayın, balinalar kaldırsın şöyle hepsi bi 3x falan olunca girer herkes  Cheesy Wink

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 21, 2017, 06:06:45 PM

Arkadaslar yapmanız gereken sey belli.. 25 kasımı bekleyin.. Btc gold çıksın.. Btc nin dip yapmasını bekleyin.. Direk alt lara dalmayın sakın bırakın btc ile beraber dahada çok düşsünler.. Çünkü balinalar fiat da kalıcaklardır btc yi bozduktan sonra.. Öyle oluncada piyasa milyar dolarlak kaybedicek.. Size göre en dip seviyesini bulun (o birazda şans tabi) sonra belirlediğiniz 3-5 altcoine bölüştürün portföyünüzü.. Ben böyle yapıcam sahsen.. Bu olay aynı bitcoin cash te olmustu..
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 21, 2017, 10:14:18 PM

şimdi ortalıkta çok güzel şanslar var.bunları değerlendirmek için iyi takip lazım sonrası şans.takip etmediğin bilmediğin coin/tokene bam diye girersen  her şey çok ters olabilir.bu nedenle tüm olayları takip edip kendi kararımızı vermemiz gerekiyor.o dedi bu dedi ile girişler batırır.şuan çok güzel şanslar var iyice bakıp değerlendirmek lazım.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 09:32:48 AM
Last edit: October 22, 2017, 09:52:05 AM by wolwoo

koskoca 1 günde 3.9 milyar dolar işlem hacmi var
bunun 2.2 milyar doları btc ile olanı
yani günlük işlem hacmi tüm borsalarda 300 bin btc bile değil altcoinlerde
bunun da en fazla net 100-150k olduğunu varsayıyorum day-tradingçilerden dolayı
geri kalan btc gold almak için bekliyor  Smiley
yani günlük 100k btc ile bütün piyasa darma duman, gerçekten acınası bir durum...eskiden sadece ethereum bu rakamın üzerinde işlem hacmini yakalıyordu

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: