Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:05:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: 50 ve uzeri elden bitcoin alınır  (Read 3074 times)
eric_draven
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
October 13, 2017, 02:40:36 PM

50BTC nin yanında adamın böbrek, dalak, yürek gibi organlarını da alırlar. Dikkatli olmak lazım hocam  Smiley
1714809949
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809949
Reply with quote  #2

1714809949
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714809949
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809949
Reply with quote  #2

1714809949
Report to moderator
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 13, 2017, 05:07:01 PM

Reelde yarım milyon işlem yapanlar var elden ortalama 1 haftada 30-40 bin tl karı oluyor kur oranını yakalayınca. Siz satmıyorsunuz diye herkez 50-100 tl lik işlem yapmıyor.
Flam
Sr. Member

Activity: 368
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 05:20:30 PM

Bu forumdan ya da başka bir forumdan hiçbir şekilde Bitcoin transferini elden gerçekleştirmeyin. Bitcoin takip edilemez, anonimdir lafını duyan kim varsa fıldır fıldır dolandıracak adam arıyor. Böyle cahillerin yapmayacağı şey olmaz adı üstünde "cahil cesareti". Ben bu arkadaş için konuşmuyorum fakat elden Bitcoin transferi yapmak risktir.

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

mynet1
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 13, 2017, 06:48:46 PM

Bu forumdan ya da başka bir forumdan hiçbir şekilde Bitcoin transferini elden gerçekleştirmeyin. Bitcoin takip edilemez, anonimdir lafını duyan kim varsa fıldır fıldır dolandıracak adam arıyor. Böyle cahillerin yapmayacağı şey olmaz adı üstünde "cahil cesareti". Ben bu arkadaş için konuşmuyorum fakat elden Bitcoin transferi yapmak risktir.
her iş yapmak isteyene oyle dememek lazım ama dediğiniz gibi dolandırılma riski var heleki parası yada bitcoini olan için tehlike daha büyük
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
October 13, 2017, 07:18:18 PM

Şu zamanda nerde görülmüş +50 Bitcoin'in elden alındığı - satıldığı. Kimseye güven olmaz alıcıyada satıcıyada.
Yani bu kadar basit fakat ciddi bir alış veriş yapmak için çok zeki olmaya gerek yok. İnsanlar 1 - 2 adet Bitcoin alış verişinde Escrow kullanıyorlar.
Umararım 50 TL dir o..

chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
October 13, 2017, 07:19:58 PM

nasıl bir ticarettir bu 50 ve üzeri . +2nci mesajı bu arkadaşımızın . #aman dikkat edelim 2nci bitcoin vakkası olsun istemeyiz  ve ayrıca +50 btcsi olan varsa satmasa da kimmiş öğrenmek isterim
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 13, 2017, 07:20:37 PM

50 değil 10 Bitcoin bile bulamazsınız şu dönemde. BTC son 2 günde %20 fiyat artışı yaşamış. Peşine Eth' de takılmış. Şu dönemde kim satar size Bitcoin' i? Biraz daha beklemeniz lazım bence. Piyasanın durulması lazım ve bunun için de Fork' ların geçmesi lazım. Hem ETH hem BTC' de fork var. Altcoin'ler çakıldıkça BTC değerleniyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
October 13, 2017, 08:51:28 PM

50 BTC ve üzeri ? Üzerlerbeyliği Smiley İlla ki 50 BTC si olan vardır aramızda fakat elden yanaşacak kimsenin olacağını sanmıyorum .

Risk büyük ve kimsenin güvenle yapabileceği bir işlem değil . Tek tercihin borsalardan toparlayacaksın .
mustangy
Full Member

Activity: 330
Merit: 109

View Profile
October 14, 2017, 12:51:07 AM

gayet rahat bankada bulusup cantayi tak masaya koyarsin ama guvenmek lazim o kadar paraya maliyeci olabilir alici.
new york ta al sat yasak ama connecticuta surup $125k sattim hicte sorun olmadi yer starbucksti.
forum donanim haber amq.
alici arkadas nakit tasimak yasak olmasa atla gel dicem ama o para cantada siktinti olur Smiley
madem alici ya satici degilsin yolda gostermiyorusn ne diye laf kalabiligi yaplirki anlamaiyorum zaman cok iste

sen git tak diye masaya koy parayı burası Türkiye 1 Bitcoin için bile canını hiçe sayacak insan var bu ülkede 1.000.000 TL elden alışveriş yapmak ne demek hemde newbie bir  üye ile adamın ilk mesajı 1.000.000 TL'nin üstünde bitcoin almak istiyorum çok istiyorsan git sat adama sen
aklı başında olan kimse zaten bu kadar çok yüksek bir rakam elden alışverişi yapmaz

ben burda guveni kastettim. tabi harlem kuytu sokak gece yarisi degil. manhattan midtown ve bir banka cogu banka zaten yasal police bulundurur mesai satlerinde galiba parasi neyse oduyorlar.
evet sakat burdada ama oyle kalesli adamlar geldi degil birda hopaaaa irs ve DEA var durg enforcement agent ne sattin ne aoldin uyusturcumu. kendini aklarsin ama parayi unut 350 mahkeme 30 ayri avukat ve 20 yil sonra belki alirsin. yillik %0.002 ile oda.
ama yinede baktin reviewleri iyi alcinin yada taniyorsun sakat degil git takasini yap hic bir sey olmaz.
hayat = risk = btc = king
internetten sonra gorecesiniz btc batsada blockchain parasi artik yeni yuzyilin abd dolari. simdi amerika dusunsun Smiley

always have antminers and psu for sale please dm
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 14, 2017, 01:18:09 AM

gayet rahat bankada bulusup cantayi tak masaya koyarsin ama guvenmek lazim o kadar paraya maliyeci olabilir alici.
new york ta al sat yasak ama connecticuta surup $125k sattim hicte sorun olmadi yer starbucksti.
forum donanim haber amq.
alici arkadas nakit tasimak yasak olmasa atla gel dicem ama o para cantada siktinti olur Smiley
madem alici ya satici degilsin yolda gostermiyorusn ne diye laf kalabiligi yaplirki anlamaiyorum zaman cok iste

sen git tak diye masaya koy parayı burası Türkiye 1 Bitcoin için bile canını hiçe sayacak insan var bu ülkede 1.000.000 TL elden alışveriş yapmak ne demek hemde newbie bir  üye ile adamın ilk mesajı 1.000.000 TL'nin üstünde bitcoin almak istiyorum çok istiyorsan git sat adama sen
aklı başında olan kimse zaten bu kadar çok yüksek bir rakam elden alışverişi yapmaz

ben burda guveni kastettim. tabi harlem kuytu sokak gece yarisi degil. manhattan midtown ve bir banka cogu banka zaten yasal police bulundurur mesai satlerinde galiba parasi neyse oduyorlar.
evet sakat burdada ama oyle kalesli adamlar geldi degil birda hopaaaa irs ve DEA var durg enforcement agent ne sattin ne aoldin uyusturcumu. kendini aklarsin ama parayi unut 350 mahkeme 30 ayri avukat ve 20 yil sonra belki alirsin. yillik %0.002 ile oda.
ama yinede baktin reviewleri iyi alcinin yada taniyorsun sakat degil git takasini yap hic bir sey olmaz.
internetten sonra gorecesiniz btc batsada blockchain parasi artik yeni yuzyilin abd dolari. simdi amerika dusunsun Smiley
ya iyi yazıyorsun ama boş yazıyorsun Smiley kim sana güvenip bitcoin'ini alıp karşına gelsin? Geçen bir ürün sattım 65 bin tl ye adamın kimliğinin resmini bile çektim yanımada kardeşimi aldım giderken starbucksta buluştuk para alışverişini öyle yaptık buna rağmen herifi oraya gelmeden 1000 kez araştırdım kimdir nedir diye.
Sen diyorsunki 50 bitcoin alıp gelin elden alışveriş yapalım hehehehehhe

TR de borsalarda hiç bir sıkıntı yok izinide kimse sormaz takip etmez günlük hacimde 5000 btc ye yakın hepsinde tane tane al ne almak istiyorsun en azından ortada dolandırılma olmaz kimsenin canı yanmaz.

bu forumdaki newbie lerinde tadı başka Smiley dün üye olup geliyorlar sonra ben bunu 20 senedir biliyom yaaaa diye hikaye okuyorlar he he aynen öyle hadi canım başka yere
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
October 14, 2017, 09:33:04 AM

Boş boş açılmış bir konu daha. Forum bu kadar düştü mü ya. Biri ortaya bir şey sallıyor sonra herkes birbirine düşüyor burda. Biraz mantıklı olalım.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
mynet1
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 14, 2017, 10:54:51 AM

Boş boş açılmış bir konu daha. Forum bu kadar düştü mü ya. Biri ortaya bir şey sallıyor sonra herkes birbirine düşüyor burda. Biraz mantıklı olalım.
adamin bir önceki mesajını okudunuzmu adam ciddi alıcı sanırım
Pascal04
Full Member

Activity: 135
Merit: 100

View Profile
October 14, 2017, 11:26:59 AM

ciddiyet sorgulanır ama şu varki ciddi olan ve gizli anonim kalmak isteyen bir şekilde elden ticaret yapar ve komisyon karşılığ yapan forumda onlarca insan var

eğer ki ciddi ise ya kişi satıcının yada satıcı alıcının karşısına geçer işlem yapılır.

bu nedenli güvenli sorusu tabiki sorulur ama diğer türlü borsa'dan almak istemiyorsa

kusura bakmayınn burada mecburen bu işlemi yapan kullanıcıları tercih etmek zorunda kalıyor.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 14, 2017, 12:30:29 PM

50 btc si olan adam komisyonda olsa fiyat yüksekte olsa satmak için bir yere gelmez gelemez.Sonuçta sanal para el değitirince bir şey ispat edemiyorsun.Adam bankaya girip silah çekiyor 20-30 bin tl için..Kafana silah dayasa transfer et dese yok etmiyorum mu dieceksin... Cheesy

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
October 14, 2017, 12:55:29 PM

50 btc si olan adam komisyonda olsa fiyat yüksekte olsa satmak için bir yere gelmez gelemez.Sonuçta sanal para el değitirince bir şey ispat edemiyorsun.Adam bankaya girip silah çekiyor 20-30 bin tl için..Kafana silah dayasa transfer et dese yok etmiyorum mu dieceksin... Cheesy

sen de öyle boş gitmezsin hocam, sağlam gidersin karşı tarafta sağlam gelir, masaya karşılıklı oturulur. hesap neyse racon neyse ona göre hareket edilir. yamuk olmaz..

Joshuar
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

eidoo wallet

View Profile
October 14, 2017, 02:59:29 PM

Bitcoin alışverişini elden yapmak için benim götüm yemiyor açıkçası.. Adam cüzdandan cüzdana atsa, cesediniz bulunmasa katiliniz zor bulunur. Bu forumun admini zaten ilgisiz ip tespiti vs vs ölme eşşeğim ölme kimsenin umurunda değil.

Eğer elden alışveriş yapacaksanız sülalecek gideceksiniz birader bu ülkede beş tl için adam bıçaklıyolar.
Hatta bir dal sigara için.

██
█║█
║║║
║║║
█║█
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
e i d o o
██

▄██▄
                  ▄██████▄
                ▄██████████
              ▄██████████▀   ▄▄
            ▄██████████▀   ▄████▄
          ▄██████████▀    ████████▄
         ██████████▀      ▀████████
         ▀███████▀   ▄███▄  ▀████▀   ▄█▄
    ▄███▄  ▀███▀   ▄███████▄  ▀▀   ▄█████▄
  ▄███████▄      ▄██████████     ▄█████████
  █████████    ▄██████████▀    ▄██████████▀
   ▀█████▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
     ▀▀▀   ▄██████████▀    ▄██████████▀
          ██████████▀    ▄██████████▀
          ▀███████▀      █████████▀
            ▀███▀   ▄██▄  ▀█████▀
                  ▄██████▄  ▀▀▀
                  █████████
                   ▀█████▀
                     ▀▀▀
██
█║█
║║║
║║║
█║█
██
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
October 14, 2017, 03:20:26 PM

sen de öyle boş gitmezsin hocam, sağlam gidersin karşı tarafta sağlam gelir, masaya karşılıklı oturulur. hesap neyse racon neyse ona göre hareket edilir. yamuk olmaz..
Hocam hayırdır racondu kalabalık gitmekti silahlı felan..Savaşamı gidiyoruz btc mi satacaz.Satacaksam borsalardan satarım.Diğer tarafta alacaksa borsalardan alsın.Anonim kalıyım 50 btc alacam diyorsa zaten o adam potansiyel suçludur.İşim olmaz.Kimseyi tanımam 50 btcm olsa zaten..
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 14, 2017, 03:22:22 PM

Konuyu açan arkadaş nerede yahu  ? 50 BTC üzeri dedi çoktan peşine mi düştüler ne yaptılar uğramaz oldu Smiley

Harbiden kuyuya taşı attı kaçtı . Biz de uğraşıp duruyoruz şöyle olur böyle olur . Arkadaşın kara parası var demek ki aklayacak bi de böyle düşünelim.
kribati7
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 14, 2017, 04:59:42 PM

Hocam Antalya'da olan cinayetten sonra böyle bir şeyi kimse göze almaz diye tahmin ediyorum. Helede +50 olayı çok riskli.

kmntrci
Member
**

Activity: 439
Merit: 10

View Profile
October 14, 2017, 09:53:24 PM

forum donanim haber amq.

sen git tak diye masaya koy parayı burası Türkiye 1 Bitcoin için bile canını hiçe sayacak insan var bu ülkede 1.000.000 TL elden alışveriş yapmak ne demek hemde newbie bir  üye ile adamın ilk mesajı 1.000.000 TL'nin üstünde bitcoin almak istiyorum çok istiyorsan git sat adama sen

ya iyi yazıyorsun ama boş yazıyorsun Smiley kim sana güvenip bitcoin'ini alıp karşına gelsin? Geçen bir ürün sattım 65 bin tl ye adamın kimliğinin resmini bile çektim yanımada kardeşimi aldım giderken starbucksta buluştuk para alışverişini öyle yaptık buna rağmen herifi oraya gelmeden 1000 kez araştırdım kimdir nedir diye.
Sen diyorsunki 50 bitcoin alıp gelin elden alışveriş yapalım hehehehehhe

TR de borsalarda hiç bir sıkıntı yok izinide kimse sormaz takip etmez günlük hacimde 5000 btc ye yakın hepsinde tane tane al ne almak istiyorsun en azından ortada dolandırılma olmaz kimsenin canı yanmaz.

bu forumdaki newbie lerinde tadı başka Smiley dün üye olup geliyorlar sonra ben bunu 20 senedir biliyom yaaaa diye hikaye okuyorlar he he aynen öyle hadi canım başka yere

TİCARET HER ŞEKİLDE YAPILIR. betfair YAPMAYI BİLMEYEN YADA ÖĞREMEK İSTEYEN VARSA DERS VERİLİR.

FAKAT BUKADAR (SİZE GÖRE) BÜYÜK İŞLE YAPMAYANLAR ŞÖYLE OLSA BÖYLE OLSA DİYE BİLMEDİĞİN MEVZU HAKKINDS YORUM YAPMASIN. HELE HEL ÖNLEM MİŞ GÜVENLİK MİŞ KONUŞMASIN.

1.000.000 TL KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI AYAKABI KUTUSU BOYUTLARINDA DIR. BİŞEY OLMAZ ÜZERİBİZDE BİLE TAŞIRSINIZ....

BOŞ BOŞ KONUŞAYIN YAPMAK İSTYEN VARSA TEK BAŞIMA NEREYE İSTERSENİZ GELİRİM HODRİ MEYDAN. TİCRET BU HIRSIZLIK YADA ADAM KALDIRMAK DEĞİL... İYİ DÜŞÜNÜN....
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: