Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:42:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀  (Read 12638 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 06, 2017, 03:00:13 PM

INS Ekosistemine 2.000ETH yatırdı
Collinstar Capital ve Blockchain Ventures 1 milyon dolar yatırım yaptıklarını açıkladılar.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714671735
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714671735
Reply with quote  #2

1714671735
Report to moderator
1714671735
Hero Member
*

Ignore
1714671735
Reply with quote  #2

1714671735
Report to moderator
1714671735
Hero Member
*

Ignore
1714671735
Reply with quote  #2

1714671735
Report to moderator
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 06, 2017, 04:42:28 PM

Bu yatırım haberi bence çok iyi oldu, bu godamanlar kaz gelecek yerden tavuk esirgemez. Sakınola bountyleri alınca erkenden dumplamayın, bunlar bi yukarı yapmadan aşağı çekmezler bence fiyatı.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 06:23:37 PM

böyle balınalar 2x yapmadan çıkmazlar bounty ödülleride sağlam dağıtılacak gibi 500bin doları verecek sanıyorum ekip o zaman herkes INS'i iyi anar umarım kımse erkenden satış yapmaz
Kuzan
Member
**

Merit: 12

View Profile
December 06, 2017, 06:35:32 PM

ICO ne kadar daha devam edecek acaba ? bitmesine ne kadar kaldı katılmayı düşünüyorum da bir tarih göremedim.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 06, 2017, 06:46:14 PM

ICO ne kadar daha devam edecek acaba ? bitmesine ne kadar kaldı katılmayı düşünüyorum da bir tarih göremedim.

25 Aralık ICO Ve imzanın bitiş tarihi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 06, 2017, 08:48:29 PM

ico platformuna doğrudan exchange üzerinden gönderim yapılabilir herhalde değil mi? tokenler platform üzerindeki hesaba yansıyıp kendi eth adresimize çekebiliriz herhalde?

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 06, 2017, 09:04:16 PM

ico platformuna doğrudan exchange üzerinden gönderim yapılabilir herhalde değil mi? tokenler platform üzerindeki hesaba yansıyıp kendi eth adresimize çekebiliriz herhalde?
Aynen hocam exchange üzerinden gönderim yapabilirsiniz.1-2 hafta sonra kendi eth adresinize otomatik olarak gelecek ya da kendimiz withdraw edeceğiz.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 09:16:56 PM

hocam exchangeden gondermeyın, sorun olursa private key sızde olan ether cuzdanı ısterler o yuzden exchange uzerınden yollamayın
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 06, 2017, 09:19:39 PM

hocam exchangeden gondermeyın, sorun olursa private key sızde olan ether cuzdanı ısterler o yuzden exchange uzerınden yollamayın
Sorun olacağını zannetmiyorum.Telegramda gönderebilirsiniz dediler.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 05:34:40 AM

%70 olmuş hardcap yapacabilecegini düşünüyorum belkide ethereum networkunun zırvalıkları yuzunden yatırım yapacaklar yapamıyor
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 07, 2017, 05:53:21 AM

Bende katılıyorum ins biraz ethereum ağının azizliğine uğradı gibi geliyor banada, vito da bir açıklama yapmadı ether dibe gidiyor. Satoshş olarak resmen facia yaşıyoruz şu an ben bakmıyorum artık
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
December 07, 2017, 10:02:43 AM

%73 ' ü devirmiş durumda  .. Ether ' in azizliği olmasa çok rahat bir şekilde tamamlanırdı diye düşünüyorum . Ki her koşulda tamamlanacak ondan şüphem yok ta .. Hızlı olsa imza sı bountysi bitmiş rahatlamış olurduk ..
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 07, 2017, 11:16:59 AM

Basarili giden bir proje imzasina katilan arkadaslarada tebrikler umarim benim imzamda iyi biseler birakir Smiley ilk imza kampanyam bu. INS hakkinda cok konu acilinca biraz arastirdim ve yatirim yapmaya karar verdim ama ethereum agindaki problemler benide vurdu aldigim ethereumlari kendi adresime gonderemiyorum birturlu, Yukarida soylenmis ama exchangeden gonderilebiliyormus keske oyle yapsaydim simdiye belki gecerdi hesabima.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 07, 2017, 01:22:15 PM

Sorun olacağını zannetmiyorum.Telegramda gönderebilirsiniz dediler.
doğrudan kontrat ile gönderilen adreslere anında token gönderiliyor olsa exchange gönderimleri hatalı olur, ama platformdan çekilecek tokenler anladığım kadarı ile.
elimdeki erc tokenleri satamadım eth ağında işlem yapmak inanılmaz güçleşti. bu yüzden bonuslu fiyattan alamadım şimdi de girsem mi girmesem mi bilemedim.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
aliyagiz207
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 02:07:30 PM

%75 tamamlanmış ethereum sorunu duzendigi an hardcap yapabılır dolaşımda kalan bir çok ether var zannedersem, hayırlın hardcap yapılması olur umarım
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 07, 2017, 02:47:39 PM

25 Aralığa kadar uzamamasını çok istiyorum . Gelen parayı yılbaşında sıcak sıcak yeriz erken dağıtılırsa. % 75.5 oldu hayırlısı bakalım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 03:05:57 PM

25 Aralığa kadar uzamamasını çok istiyorum . Gelen parayı yılbaşında sıcak sıcak yeriz erken dağıtılırsa. % 75.5 oldu hayırlısı bakalım
Piyasaya girez girmez bide x2-x3 yaparsa tadından yenmez  Cheesy
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 07, 2017, 03:06:44 PM

Vay be çok güzel bir ico oldu proje iş yapmazdı ama ekip anasını ağlattı ortalığım çok iyi iş çıkardılar demekki pazarlamanı iyi yaparsan boku aştın diye satabiliyorsun vallahi hasta kaldım ekibe, canım mis gibi projeler color gibi adamların elinde rezil oluyorken ins gibi vizyonsuz proje hardcap yapacak neredeyse
aliyagiz207
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 03:10:34 PM

Icorating'e girmiş ins puanıda harika
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
December 07, 2017, 03:29:34 PM

%75.5 seviyesi bu saatten sonra kırılma noktasıdır. Son gelen 2,000 ETH yatırım tam zamanında gelen bir yatırım. Bu yatırım ile INS popularitesini artırmış oldu. Ayrıca HitBTC girmesi de cabası oldu. Bu saatten sonra ilk girecekleri borsa majör bir borsa olmalı diye düşünüyorum. Bu gelen son yatırım ile balinaların INS yatırımında mevcudityetini gözlerimizle görmüş olduk. Tabi biz imza kampanyacıları bu durumda napıyoruz gelecek olan ilk pump dalgası ile satış yapmak.

Ico fiyatı 1ETH=333 INS
Ico sonrası x2 yaparsa 333/2=166 = 1ETH olur buda 0,006 gibi yapıyor adet başına.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: