Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:45:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀  (Read 12638 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 08, 2017, 03:29:20 PM

O yazının daha once olmadıgını soyluyorlar arkadaşlar bu arada yatıırım yaptıktan ne kadar sonra ins tokenlerınıze kavuştunuz acaba, 3 gun diyorlar ama alan oldumu ethereum ağı mahvolmuş durumda dusuk fee ıle yolluyorlar herhalde

O Yazı daha önce vardı . Hatta telegram kanalından bas bas bağırdılar ABD Vatandasları yatırım yapmasın diye .

Bu arada telegram'dan deadley ile görüştüm . İmza kampanyası bugün kapanmış . İmzaya yeni kayıt yapanları reddeceklermiş .

Iyı olmus kapattıkları, sınır oluyorum ıyı yatırım aldıktan sonra projeye dalıyor mıllet akbaba gibi ne koparsam kardır aslında ben yonetıcı olsam ico basladıgında ve ıyı yatırım aldıgında yenı katılımcıları almam aynısını kickicodada gorduk 50bın eth topladılar anında imza 70 kişiden 300 e cıktı

Evet size katılmakla birlikte çok doğru söylüyorsunuz yani bende katılıyorum görüşlerinize. Ama akbaba benzetmenizi hiç doğru bulmadım çünkü akbaba olarak isimlendirdiğimiz hayvan türleri leş ile beslenirler. Benzetme bakımından bence dilenci demiş olsaydınız daha yakışır olurdu belki de ama akbaba hani ne alaka hemen kokusunu falan alıyorlar gibisinden mi.
1714679124
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679124
Reply with quote  #2

1714679124
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714679124
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714679124
Reply with quote  #2

1714679124
Report to moderator
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 04:44:09 PM

hardcap yapmasına çok az bi şey kaldı. umarım hardcap yaptıktan sonra diğer icolar gibi süreyi uzatma gibi bi hata yapmazlar. projeye olan güven azalır.

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 08, 2017, 06:47:36 PM

bende hardcap yapar dıyordum ama yatırımlar çok azaldı bırde abdlılere gerı odemeler yapılırsa evet bu adamlar hardcap yapamazlar bencede, ayrıca bu nedır ya bugun bıle 17 kısı ımzaya kayıt olmus bu adamlara vermemelerı lazım bız salakmıyız gırmıyoruz da mıllet 3-5 yan hesabını sokuyor
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 08, 2017, 07:52:06 PM

O yazının daha once olmadıgını soyluyorlar arkadaşlar bu arada yatıırım yaptıktan ne kadar sonra ins tokenlerınıze kavuştunuz acaba, 3 gun diyorlar ama alan oldumu ethereum ağı mahvolmuş durumda dusuk fee ıle yolluyorlar herhalde

O Yazı daha önce vardı . Hatta telegram kanalından bas bas bağırdılar ABD Vatandasları yatırım yapmasın diye .

Bu arada telegram'dan deadley ile görüştüm . İmza kampanyası bugün kapanmış . İmzaya yeni kayıt yapanları reddeceklermiş .

Iyı olmus kapattıkları, sınır oluyorum ıyı yatırım aldıktan sonra projeye dalıyor mıllet akbaba gibi ne koparsam kardır aslında ben yonetıcı olsam ico basladıgında ve ıyı yatırım aldıgında yenı katılımcıları almam aynısını kickicodada gorduk 50bın eth topladılar anında imza 70 kişiden 300 e cıktı

Evet size katılmakla birlikte çok doğru söylüyorsunuz yani bende katılıyorum görüşlerinize. Ama akbaba benzetmenizi hiç doğru bulmadım çünkü akbaba olarak isimlendirdiğimiz hayvan türleri leş ile beslenirler. Benzetme bakımından bence dilenci demiş olsaydınız daha yakışır olurdu belki de ama akbaba hani ne alaka hemen kokusunu falan alıyorlar gibisinden mi.

Bu kadar ağır ifadeler kullanmamak gerekiyor sonradan katılan insanlar için.Sonuçta sonradan katılan kişilerde katıldığı süre kadar alıyor yani az bir para almış oluyor.Tabii ki ilk girenler payını düşürüyorlar ama yapacak bir şey yok.
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 08:09:48 PM

Bu kadar ağır ifadeler kullanmamak gerekiyor sonradan katılan insanlar için.Sonuçta sonradan katılan kişilerde katıldığı süre kadar alıyor yani az bir para almış oluyor.Tabii ki ilk girenler payını düşürüyorlar ama yapacak bir şey yok.

Ben zaten yakıştırma yapmıyorum akbaba yerine dilenci demiş olsaydı olurdu neden olurdu yani hak edene olurdu, şu son dönemlerde çünkü dilenci denilmeye başladılar hem hak edenler için hemde hak etmeyenler için bazı kampanya sahipleri diyor. Sonuçta haklısınız eğer insan gibi çalışmasının karşılığını almak isteyenler vardır kimseyi ilgilendirmez ödül de az değil herkese yeter ama yan üyelikle falan katılanlar varsa dilencilik yapıyordur. Bunların yanında iki satır okumaktan aciz insanlar var kimisi acemilikten kimisi gerçekten artık dilenci mi dersiniz akbaba mı dersiniz bilemem hak ediyorlar örneğin kampanya bitmiş ödülleri almışız bir ay geçmiş bir kaç tweet atmış gelip konuda bildiriyor. Kuralları bile okumaktan aciz olanların aldığı parayı hak ettiklerini düşünmüyorum. İşini hakkıyla yapan zaten fazlasıyla hem katkı sağlamış oluyor hem hakkını her zaman alır. Türlü türlü işler çevirmeye ne gerek var. Başkalarının profillerini kullanmaya çalışanlarda var ister istemez tiksiniyoruz. Ama suçlu kim dersen kampanya yöneticileri katılımları sınırlamaları gerekiyor ve eleme yapmaları gerek.
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 08:41:14 PM

Bu promosyon kodunu yeni mi girmişler daha önce sanki yok gibiydi talep azalınca mı eklediler.

Token satış sayfasında bu şekilde yazmakta.
Apply promo code HOT and get an extra 8% bonus! Apply all bonuses and get up to 384 INS tokens per 1 ETH!

HOW TO GET ALL BONUSES:
★ Days 4-7: Use promo code HOT for an extra 8% Days 4-7 special bonus
★ Day 8 and later: Receive and apply INSP (INS Promo token) and get an extra 5% INSP bonus*
★ Any Day: Refer to friends and receive a 5% Referral bonus on their purchases. Use someone's referral link and receive a 3% extra bonus
*can't be applied together with the Days 4-7 special bonus
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 08, 2017, 08:51:33 PM

Bu promosyon kodunu yeni mi girmişler daha önce sanki yok gibiydi talep azalınca mı eklediler.

Token satış sayfasında bu şekilde yazmakta.
Apply promo code HOT and get an extra 8% bonus! Apply all bonuses and get up to 384 INS tokens per 1 ETH!

HOW TO GET ALL BONUSES:
★ Days 4-7: Use promo code HOT for an extra 8% Days 4-7 special bonus
★ Day 8 and later: Receive and apply INSP (INS Promo token) and get an extra 5% INSP bonus*
★ Any Day: Refer to friends and receive a 5% Referral bonus on their purchases. Use someone's referral link and receive a 3% extra bonus
*can't be applied together with the Days 4-7 special bonus
4. ve 7. günler arasında bonus az olduğun için teşvik amacıyla böyle bir kod yapmışlar.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 08, 2017, 09:39:52 PM

Ben zaten yakıştırma yapmıyorum akbaba yerine dilenci demiş olsaydı olurdu neden olurdu yani hak edene olurdu, şu son dönemlerde çünkü dilenci denilmeye başladılar hem hak edenler için hemde hak etmeyenler için bazı kampanya sahipleri diyor. Sonuçta haklısınız eğer insan gibi çalışmasının karşılığını almak isteyenler vardır kimseyi ilgilendirmez ödül de az değil herkese yeter ama yan üyelikle falan katılanlar varsa dilencilik yapıyordur. Bunların yanında iki satır okumaktan aciz insanlar var kimisi acemilikten kimisi gerçekten artık dilenci mi dersiniz akbaba mı dersiniz bilemem hak ediyorlar örneğin kampanya bitmiş ödülleri almışız bir ay geçmiş bir kaç tweet atmış gelip konuda bildiriyor. Kuralları bile okumaktan aciz olanların aldığı parayı hak ettiklerini düşünmüyorum. İşini hakkıyla yapan zaten fazlasıyla hem katkı sağlamış oluyor hem hakkını her zaman alır. Türlü türlü işler çevirmeye ne gerek var. Başkalarının profillerini kullanmaya çalışanlarda var ister istemez tiksiniyoruz. Ama suçlu kim dersen kampanya yöneticileri katılımları sınırlamaları gerekiyor ve eleme yapmaları gerek.

Hocam sizi de alıntılamış oldum ama burada benim mesajımın asıl muhatapı siz değilsiniz akbaba benzetmesini yapan arkadaş.Yanlış anlaşılma için sizden özür dilerim. Smiley Ekip gerçekten inanılmaz çalışıyor kısa sürede hardcap yapacaklardır.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 08, 2017, 09:43:42 PM

ben de forumdan yazdım ona... ve  ico başladığı günden itibaren yeni kayıtların hepsini iptal etmeniz lazım dedim...cevap yazmamış ama

inşallah yenilerin hepsi red olur...biz salak mıyız kardeşim ? onlarda girdiği süre kadar alacakmış ama payımızı düşürüyormuş yapacak bişey yokmuş...ne demek yok ? iptal edeceksin ico başladığı andan sonra girenlerin kaydını..bu kadar basit
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 10:07:38 PM

ben de forumdan yazdım ona... ve  ico başladığı günden itibaren yeni kayıtların hepsini iptal etmeniz lazım dedim...cevap yazmamış ama

inşallah yenilerin hepsi red olur...biz salak mıyız kardeşim ? onlarda girdiği süre kadar alacakmış ama payımızı düşürüyormuş yapacak bişey yokmuş...ne demek yok ? iptal edeceksin ico başladığı andan sonra girenlerin kaydını..bu kadar basit

Onu en başta kural olarak belirtmeliler yoksa yapacak bir şey yok onlar yönetiyor ve işlerine nasıl gelirse bizi de çok zor duruma sokmadıkları sürece işler bu şekilde yürütülüyor. Ancak aslında doğru diyorsun yeni kampanyalar bu şekilde olmalı çünkü moda olmaya başladı ben 2 ay boyunca katılım yaptım risk aldım, kampanyanın en başında bundan bir şey çıkmaz diyenler bile toplanan miktarı görünce katılabilir zaten büyük bölümü ilk günlerce bitiyor mantığı yoktur ne kendilerine faydası var ne bize. Yine de bu kampanya kötü olmadı token sayısı düşmesine rağmen ödüllerden kesmediler verdikleri sözü tuttular bence, fazla da kızmaya gerek yok herkes nasibini kazanır. Ama dikkat edilmeli 10 tane sahte hesap açarak pusuya yatıp ICO günü hepsinden girildiğini düşünsene. Dediğin doğru yani yeni kampanyalara girerken böyle bir şart koşulabilir.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 08, 2017, 10:25:13 PM

Ins ecosystem'in hem icosuna katıldım hem imzasına en erken katılan forum üyelerinden biri de benim.Yine de sonradan katılan arkadaşlara bu kadar yüklenmenizi anlamıyorum kural koymaları lazımdı en başından itibaren bu bir eksiklik olmuş suç sonradan girenlerde değil bu kuralı koymayan yöneticilerde.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 09, 2017, 05:13:25 AM

Ekipteki reklam ve pazarlama aşkına yanıyorum. Adamlar öyle bir dağıttılar ki reklamı, %50' lerde yavaşlayan yatırım yavaş yavaş %79' a kadar geldi. Bir kaç sıkı yatırımcıyla daha anlaşsalar bildiğin hardcap yapıp bitirecekler satışı. Yani 3 gün sonra tamamlansa şaşırmam. Helal olsun vallaha. Halls of Valhalla!

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 09, 2017, 07:03:31 AM

Arkadaaşlar lütfen konu imza ile alakalı değil bunları konu dışında tartışırsanız daha iyi olur. Burda bence söylenmek istenen yanlış anlaşılmış arkadaşlar INS 2-3 saatte 30-40bın etherı topladıktan sonra ımzaya atlıyor herkes dıyor, yanı o gune kadar INS'i tanıtan kişilerin ekmeğine ortak oluyorlar evet bu bencede yanlış bir durum ama kuralları biz koymuyoruz INS takımı açısından baktıgınızda 100 yerıne 300 kısı aynı paraya reklamınızı yapıyor o yuzden bahsedılen ICO basladıktan sonra veya softcap sonrası ımza kapatılsın kuralı kabul edilebilir bir durum degil.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 09, 2017, 12:15:11 PM

neden öyle tek taraflı düşünüyosunuz? tamam katılımcıların payını düşürüyor doğrudur ama ekip için de ekstra reklam demek yeni katılımcı. kampanya şartları açık net şekilde yazılmış uygun olmayan bir durum yok, yeri geliyor toplam 40 50 post tamamlayıp 2 ay boşuna bekliyorsun imza kampanyalarında, yeri geliyor bir hafta 10 mesaj atarak 2 3 stake pay alıyorsun. yönetici de gayet ilgili kontrol ediyor katılımcıları, mesaj sayılarını. daha ne istiyorsunuz gül gibi kampanya mis gibi yönetici işte Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 03:31:09 PM

bıttımı ımza kampanyası kaç gun oldu hala gırıs yapabılıyormuyuz
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 03:36:43 PM

bıttımı ımza kampanyası kaç gun oldu hala gırıs yapabılıyormuyuz
Alımlar kapatıldı hocam.Çok fazla kişi giriş yapmaya başlayınca alımları kapattılar.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
December 09, 2017, 04:10:47 PM

Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan, bir günahı
Hardcap yapmanı beklediğim kadar
thebitstreet
Hero Member

Activity: 510
Merit: 500

View Profile
December 09, 2017, 04:56:16 PM

Verilen ilgi çok güzel, şahsen reklam kampanyalarından böyle olacağını tahmin etmiştim. Fakat ilk exchange girişinde x2-3 bekleyenlerin beklentileri havada kalabilir. Birçok proje exchange'e giriş yaptıktan sonra ico fiyatının altını görüp tekrar tırmandı. İmza gelirlerini direk satacaklar da bunu göz önünde bulundurmalı.
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 06:35:40 PM

Ne hasta bekler sabahı
Ne taze ölüyü mezar
Ne de şeytan, bir günahı
Hardcap yapmanı beklediğim kadar
Cheesy Cheesy Birkaç haber daha gelse ekipten (Exchange, ortaklık falan) dahada hızlanacaktır bu süreç.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 09, 2017, 07:38:24 PM

Twitter kampanyasına katılayım bari bende. 3-4 ne gelse kardır. Baştan girebilseydim keşke ama çok proje olunca vakitte az olunca iyi süremiyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: