Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:25:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  
Author Topic: 💥🚀[ANN][ICO] INS ECOSYSTEM - Üreticiden Tüketiciye Aracısız İşlem Platformu 🚀  (Read 12638 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 07, 2017, 07:28:08 PM

INS nin hesabına gelen ether miktarlarını nasıl izleyebiliriz acaba?
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714692310
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714692310
Reply with quote  #2

1714692310
Report to moderator
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 07, 2017, 07:48:31 PM
Last edit: December 07, 2017, 08:39:46 PM by ArdaDag

INS nin hesabına gelen ether miktarlarını nasıl izleyebiliriz acaba?
Bu adresten toplanan ETH miktarını görebilirsiniz.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 07, 2017, 07:56:04 PM

yok hocam bu zaten ico anasayfası % olarak gösteriyor onu biliyorum...benim demek istediğim kim kaç ether atmış onu görebilir miyiz yani..
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 08:38:54 PM

yok hocam bu zaten ico anasayfası % olarak gösteriyor onu biliyorum...benim demek istediğim kim kaç ether atmış onu görebilir miyiz yani..
Öyle bir bilgi vermiyorlar diye düşünüyorum hocam.Çok merak ediyorsanız 0.5 ETH yatırım yaptım ben  Cheesy Cheesy Wink
Commendatore
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 09:07:18 PM

0.25 eth ile girebiliriz dimi, 100m ile sınırlı uzun vadede ekip devam ederse 10$'ı görebilir, hatta şişirme değilse proje ve katılan firmalara göre daha iyi bir fiyatı görebilir .
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 07, 2017, 09:10:09 PM

%75.5 seviyesi bu saatten sonra kırılma noktasıdır. Son gelen 2,000 ETH yatırım tam zamanında gelen bir yatırım. Bu yatırım ile INS popularitesini artırmış oldu. Ayrıca HitBTC girmesi de cabası oldu. Bu saatten sonra ilk girecekleri borsa majör bir borsa olmalı diye düşünüyorum. Bu gelen son yatırım ile balinaların INS yatırımında mevcudityetini gözlerimizle görmüş olduk. Tabi biz imza kampanyacıları bu durumda napıyoruz gelecek olan ilk pump dalgası ile satış yapmak.

Ico fiyatı 1ETH=333 INS
Ico sonrası x2 yaparsa 333/2=166 = 1ETH olur buda 0,006 gibi yapıyor adet başına.

2x de cikmam ben hedefim 5x yarisini cikarim oradada
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 07, 2017, 10:18:33 PM

%70 olmuş. Yavaş yavaş hardcap yapacak mı ne dersiniz ? Eğer yaparsa tarihin ilki olur INS. Tokenleri saklama taraftarıyım ben de yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi. Bu ekip bu işin peşini bırakmaz. Alımın sürüyor olması zaten ICO sonrasında da değerleneceğinin bir göstergesi sayılabilir.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 04:55:54 AM

INS Prototipi hazırlanmış
https://beta.ins.world/
Bu sayfadan marketi deneyebilirsiniz.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
December 08, 2017, 06:20:10 AM

Teşekkürler Arda, şöyle bir beta marketi inceledim. Gerçek anlamda başarılı bir işleyiş var. INS ve $ bazında fiyatlandırma politikaları var. Yani hem INS token ile hemde $ ile alış veriş yapılabilecek anlamına geliyor. 1 INS 4,67$ olarak görünüyor. Hedefleri bu olabilir öncelikle veya beta olduğu için deneme amaçlı yazılan rakamlar olabilir.

ArdaDag
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 06:36:09 AM

Teşekkürler Arda, şöyle bir beta marketi inceledim. Gerçek anlamda başarılı bir işleyiş var. INS ve $ bazında fiyatlandırma politikaları var. Yani hem INS token ile hemde $ ile alış veriş yapılabilecek anlamına geliyor. 1 INS 4,67$ olarak görünüyor. Hedefleri bu olabilir öncelikle veya beta olduğu için deneme amaçlı yazılan rakamlar olabilir.
O benim de dikkatimi çekti.1.5 INS yazıyor vr ürünün fiyatı 7$ civarı.Deneme amaçlı yazmadılarsa.Amaçları INS'i o fiyatlara yükseltmek olabilir.Borsaya girer girmez iyi bir artış gösterirse güzel olur.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
December 08, 2017, 07:49:14 AM

Şu tupturuncu şeyin imzasına nasıl katıldınız ya? Gördükçe kusasım geliyor, koyacakları renginde, yapacakları avatarında.. Şu renge ve blokzincirle alakasız projelerine rağmen iyi toplamış adamlar, hypenin önemi işte
zdrovie
Full Member

Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 08:21:42 AM

adamlar iyi para topladı %77 yi geçmiş bu gidişle erken hardcap yapabilir. bu kedicikler olmasa belkide yaklaşırdı hardcape ama kedicikler mahvetti işi.başta saçma gelmişti ama pendingte bekleyen işlemlere bakınca inandım bu cryptokitties yüzünden kilitlendiğine resmen çılgınlık mk

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 08, 2017, 11:22:03 AM

Kim ne derse desin INS Ecosystem gümbür gümbür geliyor. Kısa sürede soft cap yapması da projeye olan güvenin işareti olabilir. Hardcap yapmasını çoğumuz bekliyorduk ancak ether ağındaki sorunların başlamasına denl geldi maalesef yoksa şimdiye kalmazdı, zaten ICO ların çoğunu izliyorum bonus zamanı toplayacağı yatırımı yopluyorlar ondan sonra milim milim ilerliyor INS ise tersi haret gösterdi yavaşlamaya rağmen fena gitmiyor.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 08, 2017, 11:58:41 AM

ABD'li vatandaşlar tokenleri satın alamıyorlarmış arkadaşlar ve gönderdikleri depozitoları geri almak istiyorlar yanı o görünen rakam düşebilir bakalım nasıl olcak bu hukuksal sorunların aşılması gerekiyor
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
December 08, 2017, 12:10:49 PM

ABD'li vatandaşlar tokenleri satın alamıyorlarmış arkadaşlar ve gönderdikleri depozitoları geri almak istiyorlar yanı o görünen rakam düşebilir bakalım nasıl olcak bu hukuksal sorunların aşılması gerekiyor

I hereby confirm that I'm not a citizen of the USA and at the time of sending payment for INS tokens, I am located outside of the USA, Puerto Rico, the US Virgin Islands, and any other possessions of the USA.

Bu yazıyı onaylarken görmemiş mi kimse.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 08, 2017, 01:02:41 PM

O yazının daha once olmadıgını soyluyorlar arkadaşlar bu arada yatıırım yaptıktan ne kadar sonra ins tokenlerınıze kavuştunuz acaba, 3 gun diyorlar ama alan oldumu ethereum ağı mahvolmuş durumda dusuk fee ıle yolluyorlar herhalde
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 08, 2017, 01:05:39 PM

O yazının daha once olmadıgını soyluyorlar arkadaşlar bu arada yatıırım yaptıktan ne kadar sonra ins tokenlerınıze kavuştunuz acaba, 3 gun diyorlar ama alan oldumu ethereum ağı mahvolmuş durumda dusuk fee ıle yolluyorlar herhalde

O Yazı daha önce vardı . Hatta telegram kanalından bas bas bağırdılar ABD Vatandasları yatırım yapmasın diye .

Bu arada telegram'dan deadley ile görüştüm . İmza kampanyası bugün kapanmış . İmzaya yeni kayıt yapanları reddeceklermiş .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 08, 2017, 03:07:10 PM

İlk gün alım yaptım.Alır almaz hesaba yansıdı INS Tokenler.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 08, 2017, 03:25:31 PM

O Yazı daha önce vardı . Hatta telegram kanalından bas bas bağırdılar ABD Vatandasları yatırım yapmasın diye .

Bu arada telegram'dan deadley ile görüştüm . İmza kampanyası bugün kapanmış . İmzaya yeni kayıt yapanları reddeceklermiş .

Iyı olmus kapattıkları, sınır oluyorum ıyı yatırım aldıktan sonra projeye dalıyor mıllet akbaba gibi ne koparsam kardır aslında ben yonetıcı olsam ico basladıgında ve ıyı yatırım aldıgında yenı katılımcıları almam aynısını kickicodada gorduk 50bın eth topladılar anında imza 70 kişiden 300 e cıktı
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 08, 2017, 03:28:33 PM

2 gün kalmış %80 yaklaşıyor neredeyse herhalde Hardcap yapacak gibi duruyor şu an için. Ama abd'li arkadaşların gönderdikleri sanırım olmuyor o zaman düşüş olabilirmi diyorum.?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 »
  Print  

Jump to: