Bitcoin Forum
May 28, 2024, 05:09:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] CREDITS - Finansal endüstri için yeni blockchain! [Satış Kas-Ar 2017]  (Read 20052 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
February 18, 2018, 08:56:22 PM

Bende katıldım icoya ama scam muhabbeti yüzünden limitimi düşürdüm sadece 9.9 cap verdiler 3 attım giderse 3 eth gitsin diyerekten ama scam olduğunu düşünmüyorum kolaylıkla hadrcap yatı çünkü adamlar
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
February 18, 2018, 09:12:35 PM

Beklediğim gibi credits icosu ilk günden hardcap yapmayı başardı.İmza kampanyasına katılmıştım çok uzun süre kalmasamda kampanyadan gelecek coinleri uzun süreli olarak elimde tutmayı düşünüyorum.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 18, 2018, 09:37:45 PM

Hemencecik hardcap yapmış. Hatta hardcap miktarını da aşmış görünüyor şu anda icodropsta. Belliydi böyle bir şey olacağı.
RastaBaba
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 18, 2018, 09:40:23 PM

Hemencecik hardcap yapmış. Hatta hardcap miktarını da aşmış görünüyor şu anda icodropsta. Belliydi böyle bir şey olacağı.

Haklısınız hocam projeyi araştırınca zaten hemen kalitesini anlıyorsunuz.Zaten bounty kampanyasına bundan dolayı katıldım.Ico sürecine maalesef katılamadım ama bounty dağıtıldıktan sonra token fiyatı ico fiyatına yakın olursa kesinlikle almayı düşünüyorum.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
February 18, 2018, 09:48:37 PM

İmzaya sonradan girdiğim içn zaten pişmandım şimdi ekstra pişman oldum daha erken girmediğim için.erken imza katılımcılarına tarihine göre %20 ve %10 bonus vermişler yani ilk girenler kazançlı çıkacaklar.icoya düşük miktarla katılım yaptım umarım 1 ethlik falanda imzadan gelir o kadar bekliyorum.uzun süre elde tutmayı düşünüyorum
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
February 18, 2018, 10:14:14 PM

Bizim forumdan katılan arkadaşların neredeyse tamamı kampanyaya çok geç katılmış bu bonus olayı onları biraz olumsuz etkilese de yine de güzel bir cep harçlığı kazanacaklarını düşünüyorum. Smiley
Karl Max
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 19, 2018, 12:43:39 PM

CREDITS ICOsu HardCap'e ulaştı.
ETH’inizi sakin kimseye göndermeyin.

Bizi destekleyen ve bizim başarılı olacağımıza inanan herkese teşekkür ediyoruz. Ürün kalitesi ile ilgili çok açıklama ve yorum aldık ve şimdi ürün kalitesini geliştirmek için gerekli olan bilgilerimiz var. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.
HardCap'e ulaştıktan sonra gönderilen tüm ödemeler size geri gönderilecektir.
Karl Max
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 12:45:25 PM

CREDİTS CEO & kurucusu Igor Chugunov'un mesajı:
"Herkese merhaba. Bize olan güveniniz için teşekkür ederim. Proje üzerinde 3 yıldan beri çalışıyoruz, çok zorlu ancak bu sadece başlangıç. Söz verdiğimiz gibi ben ve ekibim proje üzerinde büyük hedeflere ulaşmak için çok çalışacağız. Projemiz, ekibimiz ve "Alfa" versiyonu ile ilgili olumlu eleştiriler aldık. Ve bu yüzden, 17 saatten kısa bir sürede HardCap'e ulaştık. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız. Teşekkürler, Igor ve CREDITS ekibi.”
https://www.facebook.com/creditscom
Karl Max
Member
**

View Profile
February 19, 2018, 05:41:19 PM

Bizim ortağımız - Octanox.
Octanox güvenilir, yenilikçi, merkezsiz, sanal ekonomi altyapılı ve düşük masraflı ödeme sistemidir. "Octanox" internet operasyonlarının ve işlemlerin yenilikçi bir yöntemidir. CREDITS Octanox’a hızlı ağ sistemi ve düşük ücretli işlemleri sağlar.
https://www.facebook.com/creditscom/posts/1894496764195724
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 19, 2018, 09:06:53 PM

Gayet güzel bi kampanya oldu stakelerin haftalık hesaplanması ve managerin hızı cidden takdire şayan.keşke her kampanya böyle yönetilse dedim içimden.icoda hardcape çabucak ulaştılar ve şuan tidexte listelenmiş durumda ama henüz işlemler başlamamış.şu erken girenlere bınus verilmesi kötü olmuş imzada biraz geç katılanların payı düşmüş oldu otomatik olarak
jednostka (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
February 19, 2018, 10:14:04 PM

Yapacakları işi sikiyim. Millete garanti limit ve süre verip daha sonra gün içinde bunu bozup max limiti 10 ethere çıkarmakta nedir ? Bu o -rus-bu çocuklarına güvenip zamanımız var diye yatırımı hemen yapmadık zamanımız var diye sonra da baktık ki kuralları kafalarına göre değiştirip max limiti doldurmuş aç köpekler.

yaptıkları şeyin doğru olmadığını çevirmen olarak bende söylemeliyim ancak bunu kendilerine sorduğumda farklı nedenler olduğunu söylediler, keşke daha önceden yatırım yapsaydınız.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:15:33 PM

İlk başta pek yatırım alamayınca panikleyip vananın ağzını açtılar. Bu seferde millet yüklenince alamayanlar oldu. Ellerine bulaştırdılar resmen. Ben zaten whitelist onaylanmış olmasına rağmen scam söylentisinden sonra girmekten vazgeçmiştim. Ama girecek olanlar açıkta kaldı.

Hocam whitelist kaydı da çok fazlaydı aslında whitelisttekilerin bir kısmı zaten alamayacaklardı yani bu sebepten dolayı yatırım toplayamacakları olayına ben pek inanmıyorum
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:16:22 PM

hızlı bir şekilde bitti ico.eğer dediklerini yapabilirse çok değerlenebilir ileride bakalım neler olacak.umarım yatırımcılarını mutlu eder.

dediklerini yapabilirlerse blockchain teknolojisinin alt yapısında bir çok şeyin değişebileceğini itiraf etmek gerekiyor, piyasada bir çok konuda birçok eski coini geri de bırakacaklardır.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:17:15 PM

Bende katıldım icoya ama scam muhabbeti yüzünden limitimi düşürdüm sadece 9.9 cap verdiler 3 attım giderse 3 eth gitsin diyerekten ama scam olduğunu düşünmüyorum kolaylıkla hadrcap yatı çünkü adamlar

scam diyenlerin ciddiyetini sorgulamak gerekiyor zaten hocam. hangi scam proje 20 milyon dolar topladı ki bunların 20 milyon dolar toplayıp scam olduklarını söylüyorlar
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:18:34 PM

Beklediğim gibi credits icosu ilk günden hardcap yapmayı başardı.İmza kampanyasına katılmıştım çok uzun süre kalmasamda kampanyadan gelecek coinleri uzun süreli olarak elimde tutmayı düşünüyorum.

Hocam ilk gün hardcap yapmadılar Smiley 2. günün son saatlerinde hardcap yaptılar yani 2. roundda. Kampanyadan gelecek coinleri bende en az 6 ay 1 sene tutmayı planlıyorum hocam
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:19:32 PM

Haklısınız hocam projeyi araştırınca zaten hemen kalitesini anlıyorsunuz.Zaten bounty kampanyasına bundan dolayı katıldım.Ico sürecine maalesef katılamadım ama bounty dağıtıldıktan sonra token fiyatı ico fiyatına yakın olursa kesinlikle almayı düşünüyorum.

Bounty dağıtıldıktan sonra ve borsaya girdikten sonra açıkçası ICO fiyatından zor yakalanacağını düşünüyorum çünkü zaten birçok kişi yatırım yapmadı ve yatırım yapamayanlar bu fiyattan borsada nsatın alma kiçin zaten hazır da bekliyor olackalar.
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:27:53 PM

İmzaya sonradan girdiğim içn zaten pişmandım şimdi ekstra pişman oldum daha erken girmediğim için.erken imza katılımcılarına tarihine göre %20 ve %10 bonus vermişler yani ilk girenler kazançlı çıkacaklar.icoya düşük miktarla katılım yaptım umarım 1 ethlik falanda imzadan gelir o kadar bekliyorum.uzun süre elde tutmayı düşünüyorum

hocam bu yaptıkları doğru bir şeydi ve haklı bir oalydı açıkçası, ilgi çekip çekeceğini bilmeden bunun tutacağını bilenlere daha fazla ödül vermeleri kadar adil bir şey yok
jednostka (OP)
Sr. Member

View Profile
February 19, 2018, 10:28:46 PM

Gayet güzel bi kampanya oldu stakelerin haftalık hesaplanması ve managerin hızı cidden takdire şayan.keşke her kampanya böyle yönetilse dedim içimden.icoda hardcape çabucak ulaştılar ve şuan tidexte listelenmiş durumda ama henüz işlemler başlamamış.şu erken girenlere bınus verilmesi kötü olmuş imzada biraz geç katılanların payı düşmüş oldu otomatik olarak
gördüğüm kadarıyla hocam çeviri stakeleri halen hesaplanabilmiş değil onları da hesaplanırsa bu projeyi daha çok sevecğeimi söylemeliyim
Lexa78
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 07:54:52 AM

Akıllı kontraktlar nedir ve emlakçılıkta nasıl kullanılabilir?Neden Credits Blockchain platformu emlakçılık ve diğer bir çok kategori için güzel bir çözüm?Credits platformunun akıllı kontraktlarını emlakçılık sektöründe kullanma avantajları nelerdir?Kyroptomoney sitesindeki makaleyi okuyun ve bunların cevaplarını öğrenin!
https://www.facebook.com/creditscom/posts/1894623204183080
Lexa78
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 08:51:29 AM

Yeni kullanıcımız TWEX Exchange’in aramıza katılmasından mutluluk duyuyoruz .TWEX İngiltere menşeili büyük bir lending platformu.TWEX Blockchain teknolojisini ve kendi özel algoritmasını yatırımcılarını desteklemek ve özel yatırımlara izin verme amacıyla kullanıyor.TWEX onların tokenlerini   kullandığınız için sizlere ödeme yapan sayılı tokenlerden birisi!
#CREDITS  #TWEX
https://m.facebook.com/creditscom/posts/1894930337485700
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: