Bitcoin Forum
May 23, 2024, 01:26:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Quantstamp - İlk Merkezi Olmayan Akıllı Sözleşme Güvenlik Platformu  (Read 1854 times)
membis
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 25, 2017, 09:46:21 PM

ya göz boyuyorlar bu fiyatlarla bence. cokta dikkate almamak lazim. 10 gun sonra ico fiyatinin altina duser bence. ses getiren her iconun hazin sonudur bu. izleyip gorelim.

Powerledger'da ses getirdi iyi yatırım topladı yine Modum'da ancak bunlar gayet iyi kazandırdı öyle bakmamak lazım, qsp'de 2x yaptı zaten zor düşer.
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
November 26, 2017, 01:43:23 AM

vallaha ben bu projenin iş yapacağına ve ses getireceğine inanıyorum. küçük de olsa üzülmeyecek bir miktar alıp köşeye sallamak taraftarıyım. sonu bir neo gibi yada bir qtum gibi olabilir gibi geliyor bana. kolay kolay da hiç bir projeyi ne överim ne de yatırım yaparım bu saatten sonra ama bu farklı biraz.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
kirkcoin
Full Member

View Profile
November 28, 2017, 05:53:31 AM

Proof of hodl konusunda bir açıklama yapılacaktı Pazar günü bu açıklama gerçekleşti mi ? Takip edemedim. Ama sanırım açıklama fiyata pek yansımadı hala 16 cent seviyelerinde.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 28, 2017, 06:07:53 AM

Proof of hodl konusunda bir açıklama yapılacaktı Pazar günü bu açıklama gerçekleşti mi ? Takip edemedim. Ama sanırım açıklama fiyata pek yansımadı hala 16 cent seviyelerinde.

Evet yapıldı. Kısaca bahsetmek gerekirse,

audit yaptırmak isteyen projelerin Qsp ile ödeme yapması gerekiyor ekibe, ekip bu ödemelerin bir kısmını token sahiplerine dağıtacak. Herkesin bir proof of hodl puanı olacak bu da elinizde bulundurduğunuz token miktarına ve qsp topluluğuna verdiğiniz desteğe göre değişecek. Bu sistem için websitelerini güncelleyecekler yakın zamanda.
membis
Full Member

View Profile
November 29, 2017, 09:59:34 PM

audit yaptırmak isteyen projelerin Qsp ile ödeme yapması gerekiyor ekibe, ekip bu ödemelerin bir kısmını token sahiplerine dağıtacak. Herkesin bir proof of hodl puanı olacak bu da elinizde bulundurduğunuz token miktarına ve qsp topluluğuna verdiğiniz desteğe göre değişecek. Bu sistem için websitelerini güncelleyecekler yakın zamanda.

Borsalarda tutanlara dağıtım yapılacak mı acaba yoksa mewde mi tutmak gerekiyor? Uzun vadeli almadığım için borsada tutuyorum şimdilik.
kellendil (OP)
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 01, 2017, 12:40:18 PM

Borsalarda tutanlara dağıtım yapılacak mı acaba yoksa mewde mi tutmak gerekiyor? Uzun vadeli almadığım için borsada tutuyorum şimdilik.

Bu konuyla ilgili tam bir açıklama yok ama diğer örneklerden yola çıkarsak büyük ihtimalle MEW cüzdanınızda tutmanızı isteyeceklerdir. Websitesi güncellendiğinde netleşecektir.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 12, 2017, 07:50:53 AM

Çok fazla hype yapılmıştı proje hakkında ama hakettiği yere gelemedi bence, yanlış hatırlamıyorsam 20 centleri falan görmüştü şimdiki durumda bence yatırım yapılabilir duruyor.bi miktar almayı düşünüyorum  aylık kısa vade al sat için.binabceda işlem gören her coin gibi bi pump yer düşürürler.en son RDN de çok sağlam yükseltip çaktılar
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 15, 2017, 10:04:54 PM

Hali hazırda ico fiyatının iki katına yakın, 21 centlere kadar çıktı ama bu seviyelerde sabitlendi. Ekip gayet iyi çalışıyor, onlara güvenmekten başka şansımız yok şuan için.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 08:06:35 AM

Proof of care sitesi aktif olmuş ve proje ile ilgili çalışmalarınızı atabiliyorsunuz arkadaşlar. Elinde token bulunduranların siteyi ziyaret etmesini öneririm.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 26, 2018, 12:15:49 PM

Hali hazırda ico fiyatının iki katına yakın, 21 centlere kadar çıktı ama bu seviyelerde sabitlendi. Ekip gayet iyi çalışıyor, onlara güvenmekten başka şansımız yok şuan için.

ekibin çalışmaları konusunda size katılıyorum ama ben daha geçerli bir fiyatlanma bekliyorum. ico fiyatına nazaran 4-5 kat daha değerli hale gelebilecek potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. her zaman böyle kaliteli projelerle karşılaşamayabiliyoruz. beklentim yüksek.

kacakkipri
Full Member

Merit: 171

View Profile
February 07, 2018, 07:43:42 AM

Her proje gibi quantstamp'te dumptan nasibini aldı ve 25 cent seviyelerine kadar düştü. Ama icoya göre hala iyi durumda diyebiliriz, proof of care sistemi oturdukça daha da iyi yerlere geleceğine inanıyorum ben.

Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
cointerstrike
Full Member

View Profile
February 07, 2018, 07:56:27 AM

Ico zamanında biraz takip edip daha sonra takibi bıraktım belli bir miktar kar yaptıktan sonra.

Ama bu fiyatlar bir alım fırsatı sunuyor gibi geldi bana açıkcası.

Projenin gidişatı nedir ? Şuana kadar auditi gerçekleştirilen projeler oldu mu bu konularda bi özet geçebilirseniz memnun olurum.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 07, 2018, 04:41:41 PM

Bence çok önemli bir proje.Genel olarak koinlerin düşüşü sayesinde biraz alım yapma fırsatı buldum.Bence güzel bir artış yaşayacaktır.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
eserersan
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 07:54:05 PM

Icodan girenlere güzel kazanç sağladı 2018'de fiyatının artacağını düşünüyorum

zenfo
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 07, 2018, 10:43:14 PM

evet kazandi ico katilimcilari ama o icoya katilim sureci cin iskencesi gibiydi. bir suru gorevi yerine getirmeniz gerekiyordu. sacma sapan kurallar itici geldigi icin katilmamistim. pisman miyim. hayir
cointerstrike
Full Member

View Profile
February 08, 2018, 05:41:23 AM

evet kazandi ico katilimcilari ama o icoya katilim sureci cin iskencesi gibiydi. bir suru gorevi yerine getirmeniz gerekiyordu. sacma sapan kurallar itici geldigi icin katilmamistim. pisman miyim. hayir

Doğru çok fazla uğraştırdılar yatırımcıları ama malesef kripto piyasasındaki trendler bu şekilde çok hızlı değişebiliyor. Hala bu şekilde yatırımcı alan icolar var ve genelde hepsi sağlam oluyor.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
February 08, 2018, 07:08:28 AM

ilk günden beri takip ettiğim bir proje oldu. fiyatı bir miktar diğer zamanlara göre düşük, alıp uzun vadeli düşünüyorum. ytd.

eğer bir de gerçekten eth ağında uygulaması olduğunda bu fiyatları göremeyebiliriz.
kirkcoin
Full Member

View Profile
February 08, 2018, 10:03:18 AM

Çopk güzel alım fırsaı sundu son dönemde. Bir sonraki pumpta bir daha bu seviyelere gelmemek üzere yükselecektir fiyatı. Yatırımcılar son sıkıntılardan sonra auditlere daha çok önem veriyor ve qsp bu alanda öncü.

kirkcoin
Full Member

View Profile
February 09, 2018, 11:48:25 AM

Konuyu benden başka takip eden yok mu acaba forumda ? anons başlığındaki konularının neredeyse tamamı bi süre sonra terkedilmiş gibi kalıyor  Sad

ronaldopazzi7
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
February 09, 2018, 02:41:03 PM

Proof of care sürecine aktif olarak katılan birileri var mı içimizde ? tuttuğunuz token miktarına göre % kaç alınıyor, yada stakelerin kıstasları neler var mı bununla ilgili bi bilgi ?
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: