Bitcoin Forum
May 14, 2024, 03:43:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: -  (Read 6649 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
-
October 21, 2017, 03:04:02 PM
Last edit: May 30, 2019, 12:16:04 AM by Matthias9515

-
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715658217
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715658217
Reply with quote  #2

1715658217
Report to moderator
1715658217
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715658217
Reply with quote  #2

1715658217
Report to moderator
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 03:04:27 PM
Last edit: October 21, 2017, 04:58:17 PM by Matthias9515

Sevgili Bitcointalk kullanıcıları,

Bu sunum dizisinin SmartOne tarafından denetlenmeyeceğini lütfen unutmayın. Bu kararın arkasında pek çok neden var; Aşağıda ayrıntıları ile açıklanacak sebepler.

Her biriniz, almaya hak kazandığı özel dikkat ve cevabı almalı diye düşünüyoruz. Bu nedenle, SmartOne sizi Telegram canlı sohbete (iki yönlü iletişim kanalı) katılmaya davet ediyor.
Buradan, size yardımcı olabiliriz ancak aynı zamanda projemize ilişkin görüşlerinizi, geri bildirim ve fikirlerinizi toplayabiliriz. Mükemmel bir destek sağlamak amacı ile; biz gerçekten sizinle doğrudan konuşmayı tercih ederdik.

İçtenlikle,
SMARTONE Yönetim Ekibi

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 03:07:09 PM
Last edit: October 21, 2017, 07:15:08 PM by Matthias9515

Ödül kampanyamız şu anda canlı!
(Katılmak için tıkla)
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 21, 2017, 07:24:41 PM

Türkçe bölümünde İngilizce Whitepaper yazabilen çalışan aranıyordu bu proje tam olarak bu işe yarıyor sanırım..
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 07:31:16 PM

Türkçe bölümünde İngilizce Whitepaper yazabilen çalışan aranıyordu bu proje tam olarak bu işe yarıyor sanırım..

Kurucu ve danışman kadrosu tamamiyle hukukla ilgileniyor, teknik sayfa yazdırmanın yanında hukuk alanında destek alabileceğiniz bir platform.

Ödül programı falan denilmiş ne bu? Airdrop gibi bir şey mi.. Up to ... dollars tarzında ödüller yazmışlar oldukça iyi gözüküyor keşke katılabilseydim belki projenin kendisine yatırım yapabilirim.

Evet, bir takım benzerlikler mevcut fakat yeni üyelerin katılabilmek için rütbe yükseltmesi gerekiyor ayrıca imza kampanyası mevcut değil.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 21, 2017, 07:36:24 PM

İngilizce bölümde takip ediyordum bana profesyonel bir izlenim bıraktılar özellikle blokzincir alanında farklı bir alana el attılar. Ülkelerin hukuksal anlamda sıkıştırdığı blokzincir piyasasının hukuk anlamındaki ihtiyacını giderebileceklerini düşünüyorum. Projenin İsviçre kaynaklı olduğunun altını basa basa belirtmişler ve birçok kriptoparanın İsviçre kaynaklı kişiler tarafından geliştirildiğini söylemişler. Blokzincir piyasasının belkemiği olabilecek bir proje olabilir tabii eğer söylediklerini gerçekleştirebilirse.
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
October 21, 2017, 07:44:40 PM

Bizim gibi ülkelerde ne gibi hukuki destekte bulunabilirlerki? Hukuku mukuku takan yok, işin içinde para varsa devlet tepende.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 07:47:55 PM

İngilizce bölümde takip ediyordum bana profesyonel bir izlenim bıraktılar özellikle blokzincir alanında farklı bir alana el attılar. Ülkelerin hukuksal anlamda sıkıştırdığı blokzincir piyasasının hukuk anlamındaki ihtiyacını giderebileceklerini düşünüyorum. Projenin İsviçre kaynaklı olduğunun altını basa basa belirtmişler ve birçok kriptoparanın İsviçre kaynaklı kişiler tarafından geliştirildiğini söylemişler. Blokzincir piyasasının belkemiği olabilecek bir proje olabilir tabii eğer söylediklerini gerçekleştirebilirse.

Katılıyorum eğer normal birileri bu projeyi yapacağını iddia etseydi bende çok ciddiye almazdım fakat ekip oldukça kalabalık ve çevirmenlerden websitelerini çevirmelerini istiyorlar. Kore, Çin, Japonya gibi çevirmenlere ulaşabilirlerse aynı zamanda çekiklerden de çok destek alacaklarını düşünüyorum (Çin'in icoları yasaklaması vb.) sonuç olarak blokzincir alanında hukuki sorun var.

Bizim gibi ülkelerde ne gibi hukuki destekte bulunabilirlerki? Hukuku mukuku takan yok, işin içinde para varsa devlet tepende.

Bizim gibi ülkelerde proje çıkartan adam zaten maliye kapıma gelir diye korkarak, saklayarak yapıyor. Proje İsviçre kaynaklı yani birçok kriptoparanın başlangıcının yapıldığı ülkeden bahsediyoruz. Eğer ayakları yere sağlam basarsa Avrupa kaynaklı token satışlarında SmartOne partner olarak görev alabilir.
blablablabla
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
October 21, 2017, 07:52:02 PM

Bizim gibi newbileri düşnen yok kardeşim, yok mu bize uygun bişey? millet malı götürüyo  Grin
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 21, 2017, 07:59:41 PM

Bir yerde yazdığını göremedim whitepaperde yaptığım hesaplamaya göre proje için hedeflenen maksimum yatırım 52,000 ETH olmuş dolayısıyla fork sonrası hard cap yapacağını düşünüyorum.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 21, 2017, 08:04:45 PM

Bizim gibi newbileri düşnen yok kardeşim, yok mu bize uygun bişey? millet malı götürüyo  Grin

General Specifications:

Allocated​ ​budget:​ ​1% (up to a maximum of $200,000 in tokens value.)

Blog Posts, Articles & Media Campaign - 0,17.5% / 1% (up to a maximum of $35,000 in tokens value.)
Bug Hunting & Project Development - 0,25% / 1% (up to a maximum of $50,000 in tokens value.)
Feedbacks & Constructive Comments - 0,10% / 1% (up to a maximum of $20,000 in tokens value.)
Telegram Bounty - 0,5% / 1% (up to a maximum of $10,000 in tokens value.)
Twitter & Facebook Bounty - 0,10% / 1% (up to a maximum of $20,000 in tokens value.)
Translation - 0,12.5% / 1% (up to a maximum of $25,000 in tokens value.)
External Services (Additional expenses) - 0,20% / 1% (up to a maximum of $40,000 in tokens value.)

Ödüllerde imza yok abi nasıl Bitcointalk'ta tanınmayı düşünüyorlar? blog mlog bir yere kadar ben bug hunting için ek ödül yapmalıydılar yerine imza koymalıydılar. Buradaki kitleye ulaşmazsalar hard cap hayalleri suya düşer. Newbieler twitter'e katılabiliyor. Bu arada 13m legal token satılacağına göre tanesi 0.004 müş yani hard cap ortalama 52k eth falan
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 08:07:16 PM

Bizim gibi newbileri düşnen yok kardeşim, yok mu bize uygun bişey? millet malı götürüyo  Grin

Sıkıntı yapma, herkese ekmek var.
Ben beş on ethereum sallamayı düşünüyorum projeye zaten Bittrex ve benzeri borsalarda listeleneceklerini düşünüyorum. Bu kadar hukuk mezunu adamın bir araya gelip milleti dolandırmak gibi bir amacı olamaz. Yeni üyeler Twitter/Facebook gibi kampanyalara katılım yapabiliyor.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
October 21, 2017, 08:46:20 PM

Gol olur.
Toplamayı düşündükleri rakam az.
Ekip kalabalık. Alayı hukukçu. Konu daha önce ico sıçılmamış bir konu
Bu bağlamda tutar diyorum.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 21, 2017, 11:34:32 PM

Gol olur.
Toplamayı düşündükleri rakam az.
Ekip kalabalık. Alayı hukukçu. Konu daha önce ico sıçılmamış bir konu
Bu bağlamda tutar diyorum.

Evet projenin kârli olacagina inaniyorum bundan dolayi konuyu devamli güncel tutacagim. Hukuk alaninda ilk defa bir projeyle karsilasiyoruz ve ekip kalabalik.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 22, 2017, 12:40:28 AM

Son zamanlarında diğerlerinden farklı olan tek ico bu olduğundan dolayı tutacağını düşünüyorum ve ekibin İsviçre kaynaklı olması ayrı bir avantaj, Avrupa'da iş yapabileceği anlamına geliyor.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
October 22, 2017, 12:43:44 AM

Phase 1 ile Phase 2 arasındaki fark çok az tutulmuş yani erken katılımcılara %10 bonus veriliyor ya tüm tokenler satılacak ya da hiçbiri satılamayacak. Yukarıdaki arkadaşlar İsviçre kaynaklı olduğunu söylemiş oralar bankalar cenneti olarak bilinir para boldur muhtemelen
longthu
Hero Member

Activity: 728

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
October 22, 2017, 12:48:21 AM

Projenin kurucu ekibi bile dört kişilik, bir anlaşmazlık çıkarsa ne olacak? Ripple örneğinde görmüştük çalışan kişi Ripple'den tazminatlı bir şekilde ayrılmıştı. Öyle bir şey olursa projenin geleceği için sorun olabilir.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 02:07:00 AM

Ben fork sonrası katılımcı olmak için adam akıllı bir projenin çıkmasını bekliyordum dolayısıyla SmartOne'nin çevirmeni olabildiğim için mutluyum. Benim için her türlü kazan-kazan ortamı oluştu, token satış sürecinden sonra tokenin değerleneceğine inanıyorum çünkü ekipte profesörden tutun hukukla ilgili birçok kişi var. İsviçreli kişilerin daha önce birçok kriptopara projesinde yer aldığı ve blokzincirle ilgili olduğu da bilinen bir gerçek, projenin alanında bir ilk olması, ethereum tabanlı olması, makul seviyede istenen bir yatırım tutarı, projeyi gerçekleştiren kişilerin hukuki meslek dalına/dallarına sahip olmaları benim için projenin kazandıran bir proje olacağına işaret ediyor.

SmartOne'nin çevirmenliğini yaptığım için konuyu güncel tutmalıyım, şahsi fikirlerim yatırım tavsiyesi içermez.
Dorky
Sr. Member

Merit: 250

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
October 22, 2017, 02:20:35 AM

Token satışı dediğin böyle olur abi adamlar bölüm 1 ve bölüm 2 diye iki ayrı satış gerçekleştiriyor en fazla 14 gün sürecek diyor. Hem katılımcılara hemde ödül kampanyasına katılanlara eziyet ettirmiyor, Telegramında 368 kişi var daha token satışları başlamadı ortam baya kalabalık.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

██    Whitepaper    ██
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 02:40:26 AM

Maximum ​issuance 20 ​000 ​000 ​LEGAL
Public ​token ​launch 13 ​000 ​000 ​LEGAL

Bu aradaki yedi milyon legal token gizli yatırımcılara mı satılacak? Eğer öyleyse hedeflenen yatırım tutarı 52,000 ethereum değil 80,000 ethereum oluyor.

"A maximum of 20 000 000 tokens will be issued. 13 000 000 tokens are available for the public ​token ​launch ​and ​2 ​000 ​000 ​for ​institutional ​contributors."

Token satışları için ayrılan miktar: 13 milyon adet
Kurum ve kuruluşlar için ayrılan miktar: 2 milyon adet
Kendileri için ayrılan miktar: 4.8 milyon adet
Ödül programı için ayrılan miktar: 200 bin adet

Projenin hedeflediği yatırım miktari: 60.000 ethereum'dur.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
October 22, 2017, 02:47:33 AM

Bu projeye belli bir miktar yatırım yapanların başka projelerin token satışlarından indirim kazanacağı söyleniyor. Bunun hakkında bir detay mevcut mu? SmartOne yaptığı hukuki yardımların sonucunda kendi katılımcılarına indirim yapılmasını mı isteyecek? Üyelik dereceleri falan var

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Dodie
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
October 22, 2017, 03:39:33 AM

Yeni üyeyim ortalarda dolanıyorum bence de güzel proje ama beni pek ciddiye almayın Grin
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 03:52:32 AM

Üyelik sisteminde Silver, Gold ve Platinum olarak derecelendiriliyorsunuz bu derecelendirme yapılan yatırım miktarına göre belirleniyor. Üyelik ne kadar gereklidir tam olarak bilmiyorum dolayısıyla bu sistem hakkındaki sorularınızı teknik sayfayı çevirdikten sonra cevaplayacağım. Projenin şu ana kadar olan kısmında sadece projenin çalışma stilinden ve ekipteki kişilerin biyografisinden haberdarım. Bana kalırsa SmartOne'den hukuki yardım alan projeler SmartOne kullanıcılarına token satışlarında belirli bir miktar indirim uygularsa bu SmartOne'nin değerleneceği anlamına geliyor. Bu proje kağıt üstünde ne kadar güzel gözüksede işleve dökülecek mi? merak ediyorum. Eğer işleve dökülebilirse önümüzdeki dönemlerde çok daha değerlenmiş bir kriptopara görebiliriz.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 04:08:21 AM

Globalde ödül konusu pek ilgi görmemiş sanırım dağıtılan ödül miktarı beğenilmedi ayrıca lokal başlıklara tam olarak hakim değiller, token satışları 30 ekim'de başlayacağına göre acilen kendilerini lokal başlıklarda tanıtmaları gerekiyor.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 04:26:38 AM

SmartOne İngilizce, Almanca ve Fransızca olmak üzere üç dile yoğunlaşmış durumda ve bu ülkelerin refah seviyeleri yüksek olduğundan dolayı ödül programına katılan kişi sayısının az olması doğaldır. Bitcointalk'ta çevirmenler tarafından açılan her yerel başlık o ülke insanının projeyi tanıması için yeterlidir. Bu platformda konuştuğumuz her şey diğer lokal forumlarca ve Twitter kullanıcıları tarafından okunuyor.
spydud22
Full Member

Activity: 149

View Profile
October 22, 2017, 05:10:27 AM

Smartone.legal'in websitesine girenlerin yarisi Isviçreli bu projenin yatirim almasi için derhal lokalden çikip globale yayilmasi gerekiyor.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 05:15:10 AM

Smartone.legal'in websitesine girenlerin yarisi Isviçreli bu projenin yatirim almasi için derhal lokalden çikip globale yayilmasi gerekiyor.

Bunun farkina geç vardilar ve birkaç gün önce lokal basliklara yayilmak için çevirmen aramaya basladilar. Phase 1'in 30 Ekim'de olmasi bekleniyor yani lokale yayilmalari için bir hafta daha var.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 11:21:47 PM
Last edit: October 26, 2017, 03:32:33 AM by Matthias9515

CTRLX
Hero Member

View Profile
October 23, 2017, 02:47:39 AM

Proje hakkındaki video fena değil ekibin Twitter sayfasında birçok yerde konferans düzenlediği görülüyor bence bu şekilde aktif olmaya devam ederlerse yatırımcılarına iyi kazandırabilir. Buradaki yazılarımız yatırım tavsiyesi içermez, şahsi görüşlerimizden dolayı yeni üyeler etkilenmesin lütfen.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 02:50:47 AM
Last edit: October 24, 2017, 08:56:59 PM by Matthias9515

Bir arkadaşımız benim ekiple iletişime geçmemi istedi eğer ekip isterse önümüzdeki günlerde Türkiye'nin en büyük sitelerinden birinde SmartOne'nin yayınlanabilme ihtimali var. Bu resmi bir bilgi olmadığından dolayı henüz bir şey söyleyemiyorum.

Düzenleme: Ekip sadece Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayılmak istiyor, birde Rusça.. Sanırım Türkiye olarak şimdilik yeterli bir communitye sahip değiliz.
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 23, 2017, 02:58:24 AM

Yukarıdaki arkadaşlar projenin lokale yayılması gerektiğinden bahsetmiş bende aynı fikirdeyim her ne kadar maximum cap düşük olsada şu an kriptopara dünyası için zorlu bir dönemden geçiyoruz eğer lokale yayılırlarsa projenin geleceği açısından daha iyi olur diye düşünüyorum. Türkiye'de kriptopara konusunda büyük bir gelişme var, ülkemizin ekonomisi iyi olmamasına rağmen Türk borsalarında iyi hacim dönüyor ve ağırlıklı olarak yabancı borsaları kullanıyoruz. Private yatırımcıların iki milyon tokeni satın alacağı söylenmiş nereden baksan 2.5 milyon dolar yatırım demek oluyor ee ekip İsviçreliyse olacak o kadar..

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
Morygan
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 03:08:06 AM

Bitcointalk'a yeni üye oldum bu benim ilk icom olabilir  Huh
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 03:38:36 AM

Ben birçok ülkeden daha efektif oldugumuzu dusunuyorum hatta yurt disindaki Türklerle birlikte ortalama bir Avrupa ülkesi kadar hacme sahibiz sadece Türk borsalarina günde 250 bin kisi giris yapiyormus.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 23, 2017, 05:57:04 PM

Fikir olarak Notary Platform projesini anımsattı bana. Belki de yanılıyorumdur. Notary 2 kere ico yapmaya çalıştı ama ikisinde de iptal etti. Bu tarz projeleri engelleyen birşeyler var tam olarak bilmediğim. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 07:31:32 PM

Fikir olarak Notary Platform projesini anımsattı bana. Belki de yanılıyorumdur. Notary 2 kere ico yapmaya çalıştı ama ikisinde de iptal etti. Bu tarz projeleri engelleyen birşeyler var tam olarak bilmediğim. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.

Notary hakkında herhangi bir fikrim bulunmuyor fakat şöyle bir göz attığımda takımda ekonomist falan olduğunu görüyorum. Bu takım sadece hukuk mezunlarından oluşuyor ayrıca İsviçre merkezli olduğundan dolayı Avrupa'da seslerini duyurabileceklerine inanıyorum. Phase 1'de bir kısım token önceden satın alınmak üzere kurumlar tarafından rezerv edilmiş (2.5 milyon dolar tutarında)
jednostka
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
October 23, 2017, 08:14:09 PM

Proje yapısı olarak Notary'e benzediği belirtilmiş ancak pekte öyle gözükmüyor, Notary ile hiç alakası bile yok. Notary zaten doğru dürüst yatırım toplayamadan pılıyı pırtıyı toplayıp geldi geçti. Ayrıca oldukça başarılı bir çeviri işi çıkarmışsınız, tebrik ederim. ICO tarihi tam olarak belli mi? Yoksa bu ay içerisinde mi başlayacak, konu içerisinde Ekim 2017 olarak belirtilmiş ama net tarihi göremedim.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:16:09 PM

Proje yapısı olarak Notary'e benzediği belirtilmiş ancak pekte öyle gözükmüyor, Notary ile hiç alakası bile yok. Notary zaten doğru dürüst yatırım toplayamadan pılıyı pırtıyı toplayıp geldi geçti. Ayrıca oldukça başarılı bir çeviri işi çıkarmışsınız, tebrik ederim. ICO tarihi tam olarak belli mi? Yoksa bu ay içerisinde mi başlayacak, konu içerisinde Ekim 2017 olarak belirtilmiş ama net tarihi göremedim.

Phase 1: 30 Ekim'de basliyor ve yedi gün sürüyor. Phase 1'de tüm tokenler satilmazsa Phase 2 baslatilacak ve kalan tokenler satilacak.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 23, 2017, 08:21:14 PM

Bu tür bir platforma ihtiyaç zaten çok fazlaydı, başarılı bir iş çıkaran olmadı bu sektör içerisinden umarım bunlar başarılı olabilirler. Yoksa bunlarında sonunun Notary gibi olmasını eminim kimse istemez. Temel prensipleri akıllı sözleşmeler oluşturmak değil mi?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:22:58 PM

Temel prensip akilli sozlesme olusturmak olsada ayni zamanda kitle fonlama sureclerindeki hukuksal sorunlara cozum getirebilecekleri bir platform olusturuyorlar. Boylece hukuki destek saglanacak
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 23, 2017, 08:24:36 PM

Yani ICO'larda yatırımcıyı korumak amacıyla bir yapı mı oluşturmaya çalışıyorlar yoksa daha mı farklı ben tam olarak böyle anladım çünkü. Eğer yatırımcıyı korumak amacıyla bir şey yapılıyorsa ben bu proje tutar diye düşünüyorum.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:26:16 PM

Hem yatirimciyi korumak, hem SmartOne katilimcilarina indirim saglamak, hukuki destek vermek gibi bir amaçlari var. SmarOne.legal websitesinden de anlasilacagi üzere hukuki konularda destek saglanacak, teknik sayfa hazirlanacak vb.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
October 23, 2017, 08:27:32 PM

Ekip üyeleri baya sağlam adamlardan oluşuyor, sırf ekip üyelerinin isimlerinden dolayı projenin zaten en kötü 2-3 milyon dolar topları var diye düşünüyorum daha fazlası nasıl olur bilemem tabii. Bu arada whitepaper çeviriside gelecek mi?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:31:07 PM

Ekip üyeleri baya sağlam adamlardan oluşuyor, sırf ekip üyelerinin isimlerinden dolayı projenin zaten en kötü 2-3 milyon dolar topları var diye düşünüyorum daha fazlası nasıl olur bilemem tabii. Bu arada whitepaper çeviriside gelecek mi?

Phil ile konusmam gerek eger isterlerse teknik sayfa çevirilir, ekip birkaç kurumla anlastigini soyluyor dolayisiyla kafadan 2.5 milyon dolar yatirim alacaklar. Her turlu hard cap yapar, 60,000 eth 15 milyon legal satilacak
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 23, 2017, 08:32:15 PM

whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:37:16 PM

whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.
CTRLX
Hero Member

View Profile
October 23, 2017, 08:44:51 PM

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.

Minerva'dan çikip giricektim bi baktim imza yok anasini satiyim   Grin
Blog kisminada yabanci dil istemisler, ugrasip yazilir aslinda fena proje degil.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 23, 2017, 08:45:57 PM

İmza kampanyaları olmaması baya saçma olmuş bu arkadaşların, imza kampanyaları olursa daha fazla yatırım toplayacaklarını bilmiyorlar sanırım ya da yeni yeni bu piyasaya alışıyorlar, genel olarak çok profesyonel bir izlenim veriyorlar bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:48:18 PM

Minerva'dan çikip giricektim bi baktim imza yok anasini satiyim   Grin
Blog kisminada yabanci dil istemisler, ugrasip yazilir aslinda fena proje degil.
İmza kampanyaları olmaması baya saçma olmuş bu arkadaşların, imza kampanyaları olursa daha fazla yatırım toplayacaklarını bilmiyorlar sanırım ya da yeni yeni bu piyasaya alışıyorlar, genel olarak çok profesyonel bir izlenim veriyorlar bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum

Ben hard cap yapacaklarina inanmasam bu kadar iyi moderatorluk yapmam, devamli kontrol halindeyim mobilden cevapliyorum. SmartOne'nin ico sonrasi katlamamasi icin hicbir sebep yok. fork olaylarida bitiyor, hard cap cok dusuk.
Hawker
Legendary
*

Merit: 1001

View Profile
October 23, 2017, 08:50:27 PM

Ben hard cap yapacaklarina inanmasam bu kadar iyi moderatorluk yapmam, devamli kontrol halindeyim mobilden cevapliyorum. SmartOne'nin ico sonrasi katlamamasi icin hicbir sebep yok. fork olaylarida bitiyor, hard cap cok dusuk.

Bounty ve ANN çevirilerinde Türkçe platformda takip ettiğim kadarıyla baya iyi işler çıkarıyorsunuz, bu şekilde devam etmenizi isterim. Mobilden bile olsa mutlaka sorulara cevap verip ilgilenmeniz gerçektende sevindirici bir şey umarım böyle devam edersiniz.

Proje genel olarak benim hoşuma gitti, para toplayacaktır. İmzasının olmaması kötü olmuş
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:53:16 PM

Bounty ve ANN çevirilerinde Türkçe platformda takip ettiğim kadarıyla baya iyi işler çıkarıyorsunuz, bu şekilde devam etmenizi isterim. Mobilden bile olsa mutlaka sorulara cevap verip ilgilenmeniz gerçektende sevindirici bir şey umarım böyle devam edersiniz.

Proje genel olarak benim hoşuma gitti, para toplayacaktır. İmzasının olmaması kötü olmuş

Ögrenciyiz hocam bizde vakit çok zaten güvenmedigim projenin çevirisini almam, kendi vaktime yazik olur. Moderasyon konusuna gelecek olursak az çevirim oldugu için sikinti yok.
beckspace
Hero Member

Activity: 931

View Profile
October 23, 2017, 08:58:39 PM

Proje yatirimin yarisini turkiyeden alicak herhalde bu ne anasini satiyim farkli proje gorunce saldirdi millet demekki bir fikirle ico yapsak kose olacagiz  Smiley
spydud22
Full Member

Activity: 149

View Profile
October 23, 2017, 09:01:44 PM

Proje yatirimin yarisini turkiyeden alicak herhalde bu ne anasini satiyim farkli proje gorunce saldirdi millet demekki bir fikirle ico yapsak kose olacagiz  Smiley

He la biktik banka, kart projelerinden. Monaco yu goren ico yapmaya basladi simdi millet farkli bir sey gorunce opup basina koyuyor. her turlu yurur gider proje

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 09:40:29 PM

Ben her türlü yatiririmimi yaparim fakat burada böyle konusup insanlari yönlendirmek benim isim degil sadece konuyu güncel tutuyorum ve sorularinizi cevapliyorum. Birçok ico zarar ediyor, bir sey soylemek çok zor.
Lethapudi
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 10:11:54 PM

Türkçe blog kabul edilse yazacağım fakat sanırım videolarda kabul edilmiyor, imza programıda bulunmadığına göre her türlü icoya katılım yapacağız.
JUmpy14
Hero Member

Activity: 922
Merit: 534

View Profile
October 23, 2017, 10:50:42 PM

Hem zamanlama bakımından hemde proje olarak iyi, fork sonrası döneme denk getirmişler kadro tamamen hukuk mezunu bence her türlü iyi yatırım alır. Bittrex gibi büyük borsalarda listeleneceklerini söylüyorlar, hayırlısı bakalım.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 10:54:01 PM

Herkese ekmek var arkadaşlar,
Kimisi yatırımını yapar tokenini alır, kimisi tanıtımını yapar projeye destek olur. Projeye destek olmak istiyorsanız Twitter/Facebook'a katılabilir ve yazılımcı arkadaşlar bug bounty ödüllerinden yararlanabilir. Eğer farklı teklifleriniz varsa ekibe iletebilirim, ekip olaya at gözlüğüyle bakmıyor son derece sağduyulu.
twiifm
Hero Member

Activity: 784

View Profile
October 23, 2017, 10:58:18 PM

O onu demiş, bu bunu demiş, şu şunu yapmış demektense projeyi bireysel olarak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Evet proje yüksek miktarda yatırım alabilir, evet ekip aktif bir şekilde konferans veriyor olabilir fakat önemli olan bu tutumlarını yatırım aldıktan sonra devam ettirmeleridir. Eğer bu tutumları para toplandıktan sonra da devam ederse güzel kazançlara ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır, buradaki yorumlara fazla kulak asmadan direkt websitesinden projeyi inceleyin www.smartone.legal
BitSharke135
Sr. Member

View Profile
October 23, 2017, 11:01:23 PM

Çok doğru söylediniz birçok yorumda benzer noktalara parmak basılmış fakat her koyun kendi bacağından asılır, bu zamanda icolara yatırım yapmak büyük yürek istiyor neredeyse hepsi zarar ediyor. Bu projenin zamanlaması çok iyi gözüküyor, fork sonrası yapılacak olması kriptoparanın geleceği için ne anlama gelecek hep beraber göreceğiz. Eğer yatırımcı olacaksanız kendiniz araştırın, çevirmen arkadaş projeyi moderate etmek zorunda, bilgilendirmek zorunda fakat son karar her zaman sizin.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
October 23, 2017, 11:05:34 PM

Maalesefki birçok kişi buradaki yorumlara göre yatırımlarını yapıyor. Bende yukarıdaki arkadaşlara katılmakla beraber ekstra olarak projenin gerçekten iyi olduğuna kanaat getirdim. Bu kadar avukatın, blokzincir teknolojisiyle ilgilenipte ortaya iyi bir proje çıkartmamak gibi bir amacı olamaz. Bu insanlar İsviçre'de zaten muhtemelen parası olan ve kariyerinde başarılı olmuş, iyi bir CVye sahip insanlar. Takımın içerisinde profesör bile var, kimse adının lekelenmesini istemez, kadro on numara beş yıldız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 11:13:42 PM

Çok doğru söylediniz birçok yorumda benzer noktalara parmak basılmış fakat her koyun kendi bacağından asılır, bu zamanda icolara yatırım yapmak büyük yürek istiyor neredeyse hepsi zarar ediyor. Bu projenin zamanlaması çok iyi gözüküyor, fork sonrası yapılacak olması kriptoparanın geleceği için ne anlama gelecek hep beraber göreceğiz. Eğer yatırımcı olacaksanız kendiniz araştırın, çevirmen arkadaş projeyi moderate etmek zorunda, bilgilendirmek zorunda fakat son karar her zaman sizin.

Doğru bir noktaya ayak bastın benim işim konunun moderatörlüğünü üstlenmek dolayısıyla ne kadar objektif yaklaşmaya çalışsakta yeni üyelere karşı farklı bir izlenim oluşturulabilir dolayısıyla yatırım yapacağınız projenin takipçisi olmak zorundasınız. Benim şahsi fikrim projenin gerçekten kaliteli bir proje olduğu fakat bu demek değildirki yatırımcısına mutlaka para kazandırır. Bancor gibi yüksek miktarda yatırım almış birçok projenin şu an yarı fiyatına satıldığını ve birçok insanın paranın değerlenmesini beklemek için yıllar boyu beklemek zorunda olduğunu görüyoruz. Ben burada elimden geldiğince kaliteli projelerin çevirilerini almaya çalışıyorum eğer proje kaliteli değilse çeviri işini yapmıyorum. Bunun iki sebebi var, birinci sebebi az olsun öz olsun anlayışıyla çalışmamdır. Ben yatırım almayacağını düşündüğüm kalitesiz projelerin çevirilerini almıyorum. SmartOne gibi projelerin yatırım almaması için hiçbir sebep göremiyorum. Proje yöneticilerine baktığım anda kafamda oluşan ilk izlenim bu oldu, yatırım yapıp yapmamak kişinin şahsi görüşüdür. Biz kimseye hiçbir zaman gereksiz yatırım tavsiyesinde bulunmadık, kendim yatırım yapacağım için başkalarına yapması gerektiğini söyleyemem o zaman tarafsızlığımızın bir anlamı kalmaz.
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 24, 2017, 07:10:55 AM

Bana oldukça mantıklı geleceği parlak bir proje olarak geldi, gelecek vaadettiğine açıkçası hiç ama hiç şüphem yok yakın bir süreç içerisinde başarılı olup iyi işler çıkaracaktır. ICO'suna da yatırım yapacağaım.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
October 24, 2017, 07:39:54 AM

Güzel bir fikir,farklı bir amaç, alanında uzman ekip.Takip etmek gerek.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 10:20:09 AM

Bana oldukça mantıklı geleceği parlak bir proje olarak geldi, gelecek vaadettiğine açıkçası hiç ama hiç şüphem yok yakın bir süreç içerisinde başarılı olup iyi işler çıkaracaktır. ICO'suna da yatırım yapacağaım.

Su dönemde farkli olarak gorebilceginiz nadir projelerden

Güzel bir fikir,farklı bir amaç, alanında uzman ekip.Takip etmek gerek.

Ben takipçisiyim hocam konulari güncel tutuyorum merak etmeyin.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
October 24, 2017, 06:47:53 PM

SmartOne ve STK olarak yatirim yapmayi dusundugum iki proje var. Bu iki projede kriptoparalarin gerçek hayatta kullanimi arttirmayi amaçliyor ikiside 30 Ekim'de basliyor ama hardcap dusuk oldugu için SmartOne'yi tercih edebilirim, ekip hukukcu bunlarin isi seytanin avukatligini yapmak.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 24, 2017, 07:40:01 PM

Bu konu hakkında açılan ilk ico sanırım önceden böyle bir proje görmemiştim, Ülkemizde adalet pek işlemediği için türkiye'de çok fazla etki gösterebileceğini düşünmüyorum fakat özgün bir proje olduğu için yürür.
Ödül kampanyası hala devam ediyor mu ?

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 07:44:31 PM

Bu konu hakkında açılan ilk ico sanırım önceden böyle bir proje görmemiştim, Ülkemizde adalet pek işlemediği için türkiye'de çok fazla etki gösterebileceğini düşünmüyorum fakat özgün bir proje olduğu için yürür.
Ödül kampanyası hala devam ediyor mu ?

Türkiye'yi pek hedeflemiyor ekip genelde Avrupa kaynakli ve Ingiltere/Almanya gibi piyasayi yöneten dillere ulasmak istiyor. Ödüller hala devam ediyor fakat kategoriler sinirli (imza yok)
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
October 24, 2017, 08:17:13 PM

Proje dediklerini başarırsa blok zincirin hukuksal anlamdaki sıkıntılarına merhem olacağına inanıyorum, Alanında bir ilk olduğu için bu projenin tutacağını tahmin ediyorum
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 08:20:29 PM

Proje dediklerini başarırsa blok zincirin hukuksal anlamdaki sıkıntılarına merhem olacağına inanıyorum, Alanında bir ilk olduğu için bu projenin tutacağını tahmin ediyorum

Proje yapımcılarının hedefi blokzincir teknolojisinde yapılandırılan kriptoparaların hukuksal sorunlarına çözüm getirmek, Çin gibi ülkelerin hukuki yaptırımlar uyguladığı bu zamanlarda hukuksal destek almanın çok mantıklı olduğunu düşünüyorum. Örneğin teknik sayfa oluşturulurken her şeyi hukuka uygun yapmanızı sağlayacak bir platform.
LivsUA
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 24, 2017, 09:26:50 PM

Güzel bir iş çıkmış gibi ortaya fakat bu bizim ülkemiz adına sizce ne gibi yararlar sağlar bunun hakkında bir fikriniz var mı?

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 24, 2017, 09:36:58 PM

Güzel bir iş çıkmış gibi ortaya fakat bu bizim ülkemiz adına sizce ne gibi yararlar sağlar bunun hakkında bir fikriniz var mı?

Ülkemizde de yarar saglayabilir çunku bu aralar projesi olupta whitepaper yazdirmak isteyen çok, hukuki olarak destek alabilirler.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 25, 2017, 12:33:45 PM

Peki her proje için aklımdaki soruyu bu proje için de sorayım. Bu kadar fon toplamaya neden ihtiyaç duyuyorlar ? Böyle bir fikir için ico yapmak ve para toplamak neden gerekli?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 25, 2017, 02:51:52 PM

Peki her proje için aklımdaki soruyu bu proje için de sorayım. Bu kadar fon toplamaya neden ihtiyaç duyuyorlar ? Böyle bir fikir için ico yapmak ve para toplamak neden gerekli?

Eger gerçekten iyi bir amaç için para toplanmak gerekseydi dünyada en basit fonlama süreci bu sekilde gerçeklestirilirdi fakat birçok proje aç gözlülük yaparak cebini doldurmak istiyor. Bu projeyi hard capi düsük oldugu için seviyorum (8k eth kurumlara / 52k eth insanlara) satiliyor.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 26, 2017, 03:33:08 AM

mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 26, 2017, 07:45:19 AM

Farklı, eşsiz fikirlerin bu piyasada geleceği olduğuna inanırım bu projede onlardan biri, Güzel bir açıklama olmuş elinize sağlık
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 26, 2017, 04:12:01 PM

Farklı, eşsiz fikirlerin bu piyasada geleceği olduğuna inanırım bu projede onlardan biri, Güzel bir açıklama olmuş elinize sağlık

Ödül kampanyasina katilmakta fayda var, öyle ya da böyle katilim yapmasaniz dahi destek olabilirsiniz.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 29, 2017, 01:50:27 PM

CTRLX
Hero Member

View Profile
October 31, 2017, 03:40:42 PM

Bu proje ne durumda ilerliyor? Tamamen hukuk mezunu kisilerden olusturulan Isviçre kaynakli bir ekipti. Phase 1 sürecindeler su an ben hemen bitmesini bekliyordum ama toplanan yatirim hakkinda herhangi bir yorum yok.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 03, 2017, 12:16:59 AM

Bu konu hakkında daha önce mesaj atmıştım fakat silindi sanırım, SmartOne için yeni KYC sistemine uyumluluk süreci başlatıldı bundan dolayı whitelist oluşturulmakta. Şimdilik token satışları ertelenmiş olmakla beraber önümüzdeki dönemde yeni tarihleri sizinle paylaşacağım.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 05, 2017, 10:29:18 PM

ICO 15 Kasim'a ertelendi.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 11, 2017, 12:26:31 PM

Phase 1'in başlaması için son 4 gün 9 saat! %10 indirim için whitelist'e kaydolun!

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 15, 2017, 08:05:56 AM

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 19, 2017, 02:12:37 PM

Teknik sorunlar nedeniyle token satışları sonradan açıklayacağım bir tarihe ertelendi, şimdilik güncellemelerden haberdar olabilmek için SmartOne'nin telegram grubuna katılabilirsiniz.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
November 26, 2017, 09:10:41 PM

PHASE 1

Phase 1 dört gün boyunca devam ediyor ve şu ana kadar toplanan yatırım miktarı 4726 Ethereum

Legaltoken
Lethapudi
Sr. Member

View Profile
November 30, 2017, 02:19:48 PM

SmartOne'nin TaaS Fonu ile anlaştığını duydum önümüzdeki dönemde daha aktif bir tge gerçekleştirilebilir.

kaynak: smartone telegram
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
December 11, 2017, 04:33:57 AM

Satışlar 13 Aralık'ta bitiyor düşük yatırım almış projelerin borsada katladığı bir gerçek, yatırım tavsiyesi değildir.
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: