Bitcoin Forum
April 27, 2024, 06:29:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 6649 times)
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 23, 2017, 08:26:16 PM

Hem yatirimciyi korumak, hem SmartOne katilimcilarina indirim saglamak, hukuki destek vermek gibi bir amaçlari var. SmarOne.legal websitesinden de anlasilacagi üzere hukuki konularda destek saglanacak, teknik sayfa hazirlanacak vb.
1714242596
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714242596
Reply with quote  #2

1714242596
Report to moderator
1714242596
Hero Member
*

Ignore
1714242596
Reply with quote  #2

1714242596
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714242596
Hero Member
*

Ignore
1714242596
Reply with quote  #2

1714242596
Report to moderator
1714242596
Hero Member
*

Ignore
1714242596
Reply with quote  #2

1714242596
Report to moderator
1714242596
Hero Member
*

Ignore
1714242596
Reply with quote  #2

1714242596
Report to moderator
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
October 23, 2017, 08:27:32 PM

Ekip üyeleri baya sağlam adamlardan oluşuyor, sırf ekip üyelerinin isimlerinden dolayı projenin zaten en kötü 2-3 milyon dolar topları var diye düşünüyorum daha fazlası nasıl olur bilemem tabii. Bu arada whitepaper çeviriside gelecek mi?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:31:07 PM

Ekip üyeleri baya sağlam adamlardan oluşuyor, sırf ekip üyelerinin isimlerinden dolayı projenin zaten en kötü 2-3 milyon dolar topları var diye düşünüyorum daha fazlası nasıl olur bilemem tabii. Bu arada whitepaper çeviriside gelecek mi?

Phil ile konusmam gerek eger isterlerse teknik sayfa çevirilir, ekip birkaç kurumla anlastigini soyluyor dolayisiyla kafadan 2.5 milyon dolar yatirim alacaklar. Her turlu hard cap yapar, 60,000 eth 15 milyon legal satilacak
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 23, 2017, 08:32:15 PM

whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:37:16 PM

whitepaper çevirisi gelirse türklerde yatırım yapmaya ilgi gösterecektir diye düşünüyorum ben adamlara bizden birkaç kişi istek olarak iletip, matthias'ın çevirmesini isterse bence bu istekleri geri çevirmezler sonuçta onlarıdna yararına olur.

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 23, 2017, 08:44:51 PM

Gerek yok hocam çevirdigim konularin her türlü moderasyonu bana emanet, ekiple öyle anlastik mobilden duzenli olarak konulari kontrol ediyorum. Proje enteresan bir sekilde ilgi gordu birde imza kampanyalari olsa tadindan yenmez.

Minerva'dan çikip giricektim bi baktim imza yok anasini satiyim   Grin
Blog kisminada yabanci dil istemisler, ugrasip yazilir aslinda fena proje degil.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
October 23, 2017, 08:45:57 PM

İmza kampanyaları olmaması baya saçma olmuş bu arkadaşların, imza kampanyaları olursa daha fazla yatırım toplayacaklarını bilmiyorlar sanırım ya da yeni yeni bu piyasaya alışıyorlar, genel olarak çok profesyonel bir izlenim veriyorlar bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:48:18 PM

Minerva'dan çikip giricektim bi baktim imza yok anasini satiyim   Grin
Blog kisminada yabanci dil istemisler, ugrasip yazilir aslinda fena proje degil.
İmza kampanyaları olmaması baya saçma olmuş bu arkadaşların, imza kampanyaları olursa daha fazla yatırım toplayacaklarını bilmiyorlar sanırım ya da yeni yeni bu piyasaya alışıyorlar, genel olarak çok profesyonel bir izlenim veriyorlar bu projeye yatırım yapmayı düşünüyorum

Ben hard cap yapacaklarina inanmasam bu kadar iyi moderatorluk yapmam, devamli kontrol halindeyim mobilden cevapliyorum. SmartOne'nin ico sonrasi katlamamasi icin hicbir sebep yok. fork olaylarida bitiyor, hard cap cok dusuk.
Hawker
Legendary
*

Merit: 1001

View Profile
October 23, 2017, 08:50:27 PM

Ben hard cap yapacaklarina inanmasam bu kadar iyi moderatorluk yapmam, devamli kontrol halindeyim mobilden cevapliyorum. SmartOne'nin ico sonrasi katlamamasi icin hicbir sebep yok. fork olaylarida bitiyor, hard cap cok dusuk.

Bounty ve ANN çevirilerinde Türkçe platformda takip ettiğim kadarıyla baya iyi işler çıkarıyorsunuz, bu şekilde devam etmenizi isterim. Mobilden bile olsa mutlaka sorulara cevap verip ilgilenmeniz gerçektende sevindirici bir şey umarım böyle devam edersiniz.

Proje genel olarak benim hoşuma gitti, para toplayacaktır. İmzasının olmaması kötü olmuş
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:53:16 PM

Bounty ve ANN çevirilerinde Türkçe platformda takip ettiğim kadarıyla baya iyi işler çıkarıyorsunuz, bu şekilde devam etmenizi isterim. Mobilden bile olsa mutlaka sorulara cevap verip ilgilenmeniz gerçektende sevindirici bir şey umarım böyle devam edersiniz.

Proje genel olarak benim hoşuma gitti, para toplayacaktır. İmzasının olmaması kötü olmuş

Ögrenciyiz hocam bizde vakit çok zaten güvenmedigim projenin çevirisini almam, kendi vaktime yazik olur. Moderasyon konusuna gelecek olursak az çevirim oldugu için sikinti yok.
beckspace
Hero Member

Activity: 931
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 08:58:39 PM

Proje yatirimin yarisini turkiyeden alicak herhalde bu ne anasini satiyim farkli proje gorunce saldirdi millet demekki bir fikirle ico yapsak kose olacagiz  Smiley
spydud22
Full Member

Activity: 149
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 09:01:44 PM

Proje yatirimin yarisini turkiyeden alicak herhalde bu ne anasini satiyim farkli proje gorunce saldirdi millet demekki bir fikirle ico yapsak kose olacagiz  Smiley

He la biktik banka, kart projelerinden. Monaco yu goren ico yapmaya basladi simdi millet farkli bir sey gorunce opup basina koyuyor. her turlu yurur gider proje

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 09:40:29 PM

Ben her türlü yatiririmimi yaparim fakat burada böyle konusup insanlari yönlendirmek benim isim degil sadece konuyu güncel tutuyorum ve sorularinizi cevapliyorum. Birçok ico zarar ediyor, bir sey soylemek çok zor.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 23, 2017, 10:11:54 PM

Türkçe blog kabul edilse yazacağım fakat sanırım videolarda kabul edilmiyor, imza programıda bulunmadığına göre her türlü icoya katılım yapacağız.
JUmpy14
Hero Member

Activity: 922
Merit: 534

View Profile
October 23, 2017, 10:50:42 PM

Hem zamanlama bakımından hemde proje olarak iyi, fork sonrası döneme denk getirmişler kadro tamamen hukuk mezunu bence her türlü iyi yatırım alır. Bittrex gibi büyük borsalarda listeleneceklerini söylüyorlar, hayırlısı bakalım.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 10:54:01 PM

Herkese ekmek var arkadaşlar,
Kimisi yatırımını yapar tokenini alır, kimisi tanıtımını yapar projeye destek olur. Projeye destek olmak istiyorsanız Twitter/Facebook'a katılabilir ve yazılımcı arkadaşlar bug bounty ödüllerinden yararlanabilir. Eğer farklı teklifleriniz varsa ekibe iletebilirim, ekip olaya at gözlüğüyle bakmıyor son derece sağduyulu.
twiifm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 10:58:18 PM

O onu demiş, bu bunu demiş, şu şunu yapmış demektense projeyi bireysel olarak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Evet proje yüksek miktarda yatırım alabilir, evet ekip aktif bir şekilde konferans veriyor olabilir fakat önemli olan bu tutumlarını yatırım aldıktan sonra devam ettirmeleridir. Eğer bu tutumları para toplandıktan sonra da devam ederse güzel kazançlara ulaşabileceğimizi düşünüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır, buradaki yorumlara fazla kulak asmadan direkt websitesinden projeyi inceleyin www.smartone.legal
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
October 23, 2017, 11:01:23 PM

Çok doğru söylediniz birçok yorumda benzer noktalara parmak basılmış fakat her koyun kendi bacağından asılır, bu zamanda icolara yatırım yapmak büyük yürek istiyor neredeyse hepsi zarar ediyor. Bu projenin zamanlaması çok iyi gözüküyor, fork sonrası yapılacak olması kriptoparanın geleceği için ne anlama gelecek hep beraber göreceğiz. Eğer yatırımcı olacaksanız kendiniz araştırın, çevirmen arkadaş projeyi moderate etmek zorunda, bilgilendirmek zorunda fakat son karar her zaman sizin.
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 23, 2017, 11:05:34 PM

Maalesefki birçok kişi buradaki yorumlara göre yatırımlarını yapıyor. Bende yukarıdaki arkadaşlara katılmakla beraber ekstra olarak projenin gerçekten iyi olduğuna kanaat getirdim. Bu kadar avukatın, blokzincir teknolojisiyle ilgilenipte ortaya iyi bir proje çıkartmamak gibi bir amacı olamaz. Bu insanlar İsviçre'de zaten muhtemelen parası olan ve kariyerinde başarılı olmuş, iyi bir CVye sahip insanlar. Takımın içerisinde profesör bile var, kimse adının lekelenmesini istemez, kadro on numara beş yıldız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 11:13:42 PM

Çok doğru söylediniz birçok yorumda benzer noktalara parmak basılmış fakat her koyun kendi bacağından asılır, bu zamanda icolara yatırım yapmak büyük yürek istiyor neredeyse hepsi zarar ediyor. Bu projenin zamanlaması çok iyi gözüküyor, fork sonrası yapılacak olması kriptoparanın geleceği için ne anlama gelecek hep beraber göreceğiz. Eğer yatırımcı olacaksanız kendiniz araştırın, çevirmen arkadaş projeyi moderate etmek zorunda, bilgilendirmek zorunda fakat son karar her zaman sizin.

Doğru bir noktaya ayak bastın benim işim konunun moderatörlüğünü üstlenmek dolayısıyla ne kadar objektif yaklaşmaya çalışsakta yeni üyelere karşı farklı bir izlenim oluşturulabilir dolayısıyla yatırım yapacağınız projenin takipçisi olmak zorundasınız. Benim şahsi fikrim projenin gerçekten kaliteli bir proje olduğu fakat bu demek değildirki yatırımcısına mutlaka para kazandırır. Bancor gibi yüksek miktarda yatırım almış birçok projenin şu an yarı fiyatına satıldığını ve birçok insanın paranın değerlenmesini beklemek için yıllar boyu beklemek zorunda olduğunu görüyoruz. Ben burada elimden geldiğince kaliteli projelerin çevirilerini almaya çalışıyorum eğer proje kaliteli değilse çeviri işini yapmıyorum. Bunun iki sebebi var, birinci sebebi az olsun öz olsun anlayışıyla çalışmamdır. Ben yatırım almayacağını düşündüğüm kalitesiz projelerin çevirilerini almıyorum. SmartOne gibi projelerin yatırım almaması için hiçbir sebep göremiyorum. Proje yöneticilerine baktığım anda kafamda oluşan ilk izlenim bu oldu, yatırım yapıp yapmamak kişinin şahsi görüşüdür. Biz kimseye hiçbir zaman gereksiz yatırım tavsiyesinde bulunmadık, kendim yatırım yapacağım için başkalarına yapması gerektiğini söyleyemem o zaman tarafsızlığımızın bir anlamı kalmaz.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: