Bitcoin Forum
May 28, 2024, 08:14:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 6649 times)
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 22, 2017, 02:47:33 AM

Bu projeye belli bir miktar yatırım yapanların başka projelerin token satışlarından indirim kazanacağı söyleniyor. Bunun hakkında bir detay mevcut mu? SmartOne yaptığı hukuki yardımların sonucunda kendi katılımcılarına indirim yapılmasını mı isteyecek? Üyelik dereceleri falan var

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Dodie
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
October 22, 2017, 03:39:33 AM

Yeni üyeyim ortalarda dolanıyorum bence de güzel proje ama beni pek ciddiye almayın Grin
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
October 22, 2017, 03:52:32 AM

Üyelik sisteminde Silver, Gold ve Platinum olarak derecelendiriliyorsunuz bu derecelendirme yapılan yatırım miktarına göre belirleniyor. Üyelik ne kadar gereklidir tam olarak bilmiyorum dolayısıyla bu sistem hakkındaki sorularınızı teknik sayfayı çevirdikten sonra cevaplayacağım. Projenin şu ana kadar olan kısmında sadece projenin çalışma stilinden ve ekipteki kişilerin biyografisinden haberdarım. Bana kalırsa SmartOne'den hukuki yardım alan projeler SmartOne kullanıcılarına token satışlarında belirli bir miktar indirim uygularsa bu SmartOne'nin değerleneceği anlamına geliyor. Bu proje kağıt üstünde ne kadar güzel gözüksede işleve dökülecek mi? merak ediyorum. Eğer işleve dökülebilirse önümüzdeki dönemlerde çok daha değerlenmiş bir kriptopara görebiliriz.
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 04:08:21 AM

Globalde ödül konusu pek ilgi görmemiş sanırım dağıtılan ödül miktarı beğenilmedi ayrıca lokal başlıklara tam olarak hakim değiller, token satışları 30 ekim'de başlayacağına göre acilen kendilerini lokal başlıklarda tanıtmaları gerekiyor.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 04:26:38 AM

SmartOne İngilizce, Almanca ve Fransızca olmak üzere üç dile yoğunlaşmış durumda ve bu ülkelerin refah seviyeleri yüksek olduğundan dolayı ödül programına katılan kişi sayısının az olması doğaldır. Bitcointalk'ta çevirmenler tarafından açılan her yerel başlık o ülke insanının projeyi tanıması için yeterlidir. Bu platformda konuştuğumuz her şey diğer lokal forumlarca ve Twitter kullanıcıları tarafından okunuyor.
spydud22
Full Member

Activity: 149

View Profile
October 22, 2017, 05:10:27 AM

Smartone.legal'in websitesine girenlerin yarisi Isviçreli bu projenin yatirim almasi için derhal lokalden çikip globale yayilmasi gerekiyor.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 05:15:10 AM

Smartone.legal'in websitesine girenlerin yarisi Isviçreli bu projenin yatirim almasi için derhal lokalden çikip globale yayilmasi gerekiyor.

Bunun farkina geç vardilar ve birkaç gün önce lokal basliklara yayilmak için çevirmen aramaya basladilar. Phase 1'in 30 Ekim'de olmasi bekleniyor yani lokale yayilmalari için bir hafta daha var.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 22, 2017, 11:21:47 PM
Last edit: October 26, 2017, 03:32:33 AM by Matthias9515

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 23, 2017, 02:47:39 AM

Proje hakkındaki video fena değil ekibin Twitter sayfasında birçok yerde konferans düzenlediği görülüyor bence bu şekilde aktif olmaya devam ederlerse yatırımcılarına iyi kazandırabilir. Buradaki yazılarımız yatırım tavsiyesi içermez, şahsi görüşlerimizden dolayı yeni üyeler etkilenmesin lütfen.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 02:50:47 AM
Last edit: October 24, 2017, 08:56:59 PM by Matthias9515

Bir arkadaşımız benim ekiple iletişime geçmemi istedi eğer ekip isterse önümüzdeki günlerde Türkiye'nin en büyük sitelerinden birinde SmartOne'nin yayınlanabilme ihtimali var. Bu resmi bir bilgi olmadığından dolayı henüz bir şey söyleyemiyorum.

Düzenleme: Ekip sadece Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayılmak istiyor, birde Rusça.. Sanırım Türkiye olarak şimdilik yeterli bir communitye sahip değiliz.
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 23, 2017, 02:58:24 AM

Yukarıdaki arkadaşlar projenin lokale yayılması gerektiğinden bahsetmiş bende aynı fikirdeyim her ne kadar maximum cap düşük olsada şu an kriptopara dünyası için zorlu bir dönemden geçiyoruz eğer lokale yayılırlarsa projenin geleceği açısından daha iyi olur diye düşünüyorum. Türkiye'de kriptopara konusunda büyük bir gelişme var, ülkemizin ekonomisi iyi olmamasına rağmen Türk borsalarında iyi hacim dönüyor ve ağırlıklı olarak yabancı borsaları kullanıyoruz. Private yatırımcıların iki milyon tokeni satın alacağı söylenmiş nereden baksan 2.5 milyon dolar yatırım demek oluyor ee ekip İsviçreliyse olacak o kadar..

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
Morygan
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
October 23, 2017, 03:08:06 AM

Bitcointalk'a yeni üye oldum bu benim ilk icom olabilir  Huh
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 03:38:36 AM

Ben birçok ülkeden daha efektif oldugumuzu dusunuyorum hatta yurt disindaki Türklerle birlikte ortalama bir Avrupa ülkesi kadar hacme sahibiz sadece Türk borsalarina günde 250 bin kisi giris yapiyormus.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 23, 2017, 05:57:04 PM

Fikir olarak Notary Platform projesini anımsattı bana. Belki de yanılıyorumdur. Notary 2 kere ico yapmaya çalıştı ama ikisinde de iptal etti. Bu tarz projeleri engelleyen birşeyler var tam olarak bilmediğim. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 07:31:32 PM

Fikir olarak Notary Platform projesini anımsattı bana. Belki de yanılıyorumdur. Notary 2 kere ico yapmaya çalıştı ama ikisinde de iptal etti. Bu tarz projeleri engelleyen birşeyler var tam olarak bilmediğim. Yanlışsam düzeltebilirsiniz.

Notary hakkında herhangi bir fikrim bulunmuyor fakat şöyle bir göz attığımda takımda ekonomist falan olduğunu görüyorum. Bu takım sadece hukuk mezunlarından oluşuyor ayrıca İsviçre merkezli olduğundan dolayı Avrupa'da seslerini duyurabileceklerine inanıyorum. Phase 1'de bir kısım token önceden satın alınmak üzere kurumlar tarafından rezerv edilmiş (2.5 milyon dolar tutarında)
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 23, 2017, 08:14:09 PM

Proje yapısı olarak Notary'e benzediği belirtilmiş ancak pekte öyle gözükmüyor, Notary ile hiç alakası bile yok. Notary zaten doğru dürüst yatırım toplayamadan pılıyı pırtıyı toplayıp geldi geçti. Ayrıca oldukça başarılı bir çeviri işi çıkarmışsınız, tebrik ederim. ICO tarihi tam olarak belli mi? Yoksa bu ay içerisinde mi başlayacak, konu içerisinde Ekim 2017 olarak belirtilmiş ama net tarihi göremedim.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:16:09 PM

Proje yapısı olarak Notary'e benzediği belirtilmiş ancak pekte öyle gözükmüyor, Notary ile hiç alakası bile yok. Notary zaten doğru dürüst yatırım toplayamadan pılıyı pırtıyı toplayıp geldi geçti. Ayrıca oldukça başarılı bir çeviri işi çıkarmışsınız, tebrik ederim. ICO tarihi tam olarak belli mi? Yoksa bu ay içerisinde mi başlayacak, konu içerisinde Ekim 2017 olarak belirtilmiş ama net tarihi göremedim.

Phase 1: 30 Ekim'de basliyor ve yedi gün sürüyor. Phase 1'de tüm tokenler satilmazsa Phase 2 baslatilacak ve kalan tokenler satilacak.
andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 23, 2017, 08:21:14 PM

Bu tür bir platforma ihtiyaç zaten çok fazlaydı, başarılı bir iş çıkaran olmadı bu sektör içerisinden umarım bunlar başarılı olabilirler. Yoksa bunlarında sonunun Notary gibi olmasını eminim kimse istemez. Temel prensipleri akıllı sözleşmeler oluşturmak değil mi?
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
October 23, 2017, 08:22:58 PM

Temel prensip akilli sozlesme olusturmak olsada ayni zamanda kitle fonlama sureclerindeki hukuksal sorunlara cozum getirebilecekleri bir platform olusturuyorlar. Boylece hukuki destek saglanacak
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 23, 2017, 08:24:36 PM

Yani ICO'larda yatırımcıyı korumak amacıyla bir yapı mı oluşturmaya çalışıyorlar yoksa daha mı farklı ben tam olarak böyle anladım çünkü. Eğer yatırımcıyı korumak amacıyla bir şey yapılıyorsa ben bu proje tutar diye düşünüyorum.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: