Bitcoin Forum
May 03, 2024, 06:35:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: Sizce gelecekte BTC'den daha fazla kullanılacak coin hangisi?  (Read 2338 times)
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 23, 2017, 09:30:56 AM

Biliyorsunuz ki bitcoin'in, ilk çıkan coin olma özelliğinden başka pekte öne çıkan özelliği yok. Bitcoinden çok daha güçlü, kullanışlı, pratik, hızlı, işlevsel bir çok alternatif coin mevcut. Bunları sırasıyla saymayacağım.
Bir çok kişiye göre; gelecekte btc yerine farklı coinler öne çıkacak ve market üstünlüğünü BTC kaybedecek.

Sizce gelecekte BTC'den daha fazla kullanılacak coin hangisi?

Herkes en güvendiği sadece 2 coin ismi ve kendine göre sebebleri zikretsin.
Söylenen coin isimlerinden bir anket ortaya çıkartalım.

Mevcut durumda bazı coinlerin baskınlık oranları: www.coinmarketcap.com/charts/

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
1714718150
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714718150
Reply with quote  #2

1714718150
Report to moderator
1714718150
Hero Member
*

Ignore
1714718150
Reply with quote  #2

1714718150
Report to moderator
1714718150
Hero Member
*

Ignore
1714718150
Reply with quote  #2

1714718150
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714718150
Hero Member
*

Ignore
1714718150
Reply with quote  #2

1714718150
Report to moderator
1714718150
Hero Member
*

Ignore
1714718150
Reply with quote  #2

1714718150
Report to moderator
1714718150
Hero Member
*

Ignore
1714718150
Reply with quote  #2

1714718150
Report to moderator
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
October 23, 2017, 09:52:53 AM

Piyasaya bakında ETH ve Ripple olarak gözüküyor . Ama piyasa çok değişken 3 ay sonrasını kestirmek çok zor.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
October 23, 2017, 09:57:11 AM

Bence ETH ve LTC olabilir
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 23, 2017, 10:04:25 AM

BİTCOİN CASH,ETHERİUM,ZCASH,MONERO,DASH

StabiL
Member
**

Activity: 115
Merit: 10

View Profile
October 23, 2017, 10:07:27 AM

ETH, Zec .
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
October 23, 2017, 11:08:40 AM

Ethereum çünkü 1 cente bile çok rahat işlem yapabiliyorsunuz günlük kullanımda bile işlevsel
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 23, 2017, 11:14:38 AM

Bende Eth ve Zec olarak düşünüyorum Zec in daha zamanı. Eth bugün bile çok rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle son güncellemesi ile oldukça hızlı oldu üstelik oldukça ucuz. Platform olma özelliği ile sadece kendisi için değil bu platformu kullanan özelleşmiş tokenlar ı da düşünürsek dolaylı olarak kullanım alanı gelişecektir.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 23, 2017, 11:26:21 AM

son güncellemeden sonra eth diyorum.
Platform bazında waves de aynı başarıyı yakalayabilir diye düşünüyorum.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
October 23, 2017, 11:42:53 AM

Ethereum olacaktır tahminimce . İşlem hızlılığından kaynaklı olarak son yapılan güncellemelerle tahtını iyice sağlamlaştırdığı düşüncesindeyim.

Ama gönlüm Stratis ve Waves ' den yana (yatırımlarıma istinaden) Smiley
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 23, 2017, 11:50:32 AM

Ripple ve ethereum
okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
October 23, 2017, 12:15:28 PM

BTC'nin üstünlüğünü kaybedeceğini düşünmüyorum. Ancak Ethereum ve Waves'in yatırımcısına daha çok kazandıracağını tahmin ediyorum.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 12:22:53 PM

kore coin .d
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
October 23, 2017, 12:27:59 PM

Şuan için ethereum gibi görülüyor.Eğer bitcoin denemeyse gerçek kullanılacak dijital para belirlenecekse bilinmez.

jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
October 23, 2017, 12:28:21 PM

Ben oyumu Ethereum'dan yana kullanmak istiyorum ancak son zamanalr da Stratis'e karşı da ciddi manada içimin ısındığını belirmezsem sanırım edemem. Gelecekte bu coinleri çok daha iyi yerlerde göreceğime dair hiçbir şüphem yok.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 23, 2017, 12:41:04 PM

Ethereum'dan  bende cok umutluyum.
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
October 23, 2017, 12:47:58 PM

Benim tahminim de hızı sebebiyle Ethereum. Ethereum bazlı tokenlere izin vermesi ve birçok borsada btc nin yanında eth marketlerinin de olması önemli bir etken.

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
October 23, 2017, 01:38:30 PM

kesinlikle ve kesinlikle ethereum.

çok sağlam geliyorlar. her şekilde altını doldurarak geliyorlar. çok değil 2020 ye kadar btc yi koltuğundan eder. hele hele btc deki bu saçma forklar sürdükçe çok daha erken bile olabilir bu süreç.
pomknos
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
October 23, 2017, 01:40:03 PM

Umarım Ethereum ve Waves olur.  Cheesy
firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
October 23, 2017, 01:44:05 PM

Bende Ethereum olacağını düşünüyorum. Bakalım Ripple ve Stratis'te iyi durumda onlarında şansı var gibi. Neyse bi görelim bakalım ne olacak.

buraktrn
Member
**

Activity: 75

View Profile
October 23, 2017, 01:50:49 PM

işlem hızı ve kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak ripple ve ethereum diyorum. şimdiye kadar bu iki coin dışında yatırımım olmadı. bunları tercih etmemin en büyük nedeni ise projelerine olan inancım. btc'den çok daha sağlam temeller üzerine oturduğunu düşünüyorum ikisininde ama malum popüler kültür...
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
October 23, 2017, 01:55:39 PM

Sadece ethereum diyebilirim, smart contractlar çok fazla şey vaad ediyor ve çoğu insan bu teknolojinin sağlayacağı imkanlardan bihaber. İleride ethereumda güzel şeyler olacak, ekip de güzel çalışıyor. Oyum ethereumdan yana
ferhat1242
Sr. Member

Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
October 23, 2017, 01:56:30 PM

Ben bitcoinden daha çok kullanılacak bir coin olacağına inanmıyorum.Çok zor değil bitcoinede ilerde gelecek güncellemeler ile fee'ler düşebilir,işlem hızları artabilir.Segwit bence insanları adapte etmek içindi gelecek güncellemeler için Smiley

Onu takip edecek coinler bence ilk başta Eth olur sonrasında ise Monero olur.(Tabi moneronun büyük adımlar atması gerekiyor yoksa onun yerine Dash diyebilirim)

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
October 24, 2017, 08:50:27 PM

Fiyat olarak en değerlisi hangisi olur onu bilemem Smiley ama İOTA kullanımının çok fazla olacağını söylemekten çekinmem.Neden diye sorarsanız araştırmanızı öneririm Smiley

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
October 24, 2017, 09:26:33 PM

Ether şu hızlı gönderme olayını yaptı ya, tüm piyasa bunu istemiyor muydu? Diğer özelliklerini de eklersek ben daha çok kullanılması için engel göremiyorum.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 24, 2017, 09:29:12 PM

Mevcut şartlarda ethereum gözüküyor ama o coinin daha henüz geldiğini düşünmüyorum zamanı gelince öyle bir yazılım teknoloji gelecek ki patlama yapacaktır.
Alanay
Full Member

Activity: 161

View Profile
October 24, 2017, 09:36:32 PM

Yani aklıma ilk başta ethereum geliyor fakat gelecek derken kaç yıl sonra kesin konuşmak çok yanlış olur kim bilir yeni teknolojiler çıkar ve 1.liği onlar alır

brainpans
Member
**

Activity: 91

View Profile
October 25, 2017, 07:49:14 AM

Yarın öbür gün ne olur belli olmaz ama LTC , NEO ve ETH olabilirliği yüksek. XRP ise ilerde çatışmaların kurbanı olacaktır.

lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
October 25, 2017, 07:52:17 AM

en fazla hangisi kullanılacak kestirmek biraz zor ama waves'in ilerde zenginleşecek platformunun dünya üzerinde yaygınlaşacağını düşünüyorum..
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
October 25, 2017, 08:14:33 AM

waves digibyte eth

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
santinotr
Member
**

Merit: 12

View Profile
October 25, 2017, 08:39:04 AM

Waves yazanları hayretle karşılıyorum gerçekten bu foruma az biraz okuyan aklı başında bir adamın Waves'den nefret etmemesi elde değil, artık kusacak seviyeye getiriyorlar insanı. Sorunun cevabı ülkelerin ve şirketlerin kripto dünyasına olan ilgisi ile ortaya çıkaracağı coinler diyebiliriz. Bugün amerikan hükümeti destekli, tüm exchange bürolarında dolar ile takası mümkün olan bir coin çıktığını düşünün. Şu anki şartlarda ise proje/yaygınlık/ekip kalitesi anlamında Ethereum , sayı itibari ve nitelik anlamında ise XRP'nin buna en yakın adaylar olduğunu söyleyebiliriz. İyi kötü biz de Strat , Waves falan alıp satıyoruz da bu başlığa Waves yazacak kafada olan insanlar bu piyasadan gerçekten para kazanabiliyor mu şaşıyorum Smiley
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
October 25, 2017, 08:51:00 AM

Btc'den fazla kullanılır mı bilmiyorum ama şu medikal marijuhuana (ağrı kesici legal uyuşturucu) coinlerine (dopecoin hempcoin cannabis) talebin artacağını düşünüyorum. Amerikan film ve dizilerinde çok görüyorum bu tür satış yapılan mekanları...Bize uç gibi görünüyor ama oralarda hayatın sıradan bir parçası bu tür şeyler.. Ya da Frank Gallagher izlemeyi acilen bırakmam lazım 😀😎
Böyle Micro çözümler sunan coinlere ilgi artar tahminim...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 25, 2017, 08:57:14 AM

iki ile sınırlamayalım bence de Smiley eth ve waves derim ancak zec ,dash,ltc gibi projelere de haksızlık etmiş oluruz.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
October 25, 2017, 11:13:55 AM

Waves yazanları hayretle karşılıyorum gerçekten bu foruma az biraz okuyan aklı başında bir adamın Waves'den nefret etmemesi elde değil, artık kusacak seviyeye getiriyorlar insanı. Sorunun cevabı ülkelerin ve şirketlerin kripto dünyasına olan ilgisi ile ortaya çıkaracağı coinler diyebiliriz. Bugün amerikan hükümeti destekli, tüm exchange bürolarında dolar ile takası mümkün olan bir coin çıktığını düşünün. Şu anki şartlarda ise proje/yaygınlık/ekip kalitesi anlamında Ethereum , sayı itibari ve nitelik anlamında ise XRP'nin buna en yakın adaylar olduğunu söyleyebiliriz. İyi kötü biz de Strat , Waves falan alıp satıyoruz da bu başlığa Waves yazacak kafada olan insanlar bu piyasadan gerçekten para kazanabiliyor mu şaşıyorum Smiley

bu başlığa waves yazacak kafada olan insanları hayretle karşılamışsın ama bil ki o insanlar da sizin sebeplerini söylemeden düpedüz hayretle karşılamanızı hayretle karşılıyor Smiley
pomknos
Jr. Member
*

View Profile
October 25, 2017, 12:15:15 PM

bu başlığa waves yazacak kafada olan insanları hayretle karşılamışsın ama bil ki o insanlar da sizin sebeplerini söylemeden düpedüz hayretle karşılamanızı hayretle karşılıyor Smiley

Kesinlikle öyle. Bazı altcoinlerin projesi gerçekten çok iyiyken, forumda kötülendiğini görüyorum.

Benim gibi bu işe girip, ilk işi Waves almak olan biri için ne iyi diyen iyi demesinin sebebini anlatıyor, ne kötü diyen neden kötü dediğini. Keşke herkes bilgi vermek ve öğretmek amacında olsa.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
October 25, 2017, 12:24:52 PM

1. Ethereum, 2. xrp, 3. doge, 4. ltc 5. zec
Yazdığım sıralama öylesine değil inandığım için bu şekilde.
Risotto
Full Member

Activity: 238

View Profile
October 25, 2017, 12:29:51 PM

Ethereum bitcoinden sonra ilk sırada gelir. Kontratlar ve yeni çıkan tüm tokenler ether bazlı üretiliyor, buda ethereumun devamlılığını sağlıyor. Onun dışında waves merkezsiz olması ve yeni token üretiminin kolaylığı sayesinde ilerde en çok kullanılcak iki coin bana göre bunlardır.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 25, 2017, 01:01:48 PM

Projelerin gördüğü ilgi ve fiyat açısından değerlendirmeyin. Ether olur ama waves'de iyi diyen arkadaşlar var. BTC'nin yerini alt-coinlerden alabilecek tek proje ethereum. Ama btc'nin çatallanan versiyonları da yerini alabilir bunları da bir yere koymak lazım.
facelessboy
Member
**

Activity: 83

View Profile
October 25, 2017, 01:07:13 PM

Kesinlikle ethereum ve waves olduğunu düşünüyorum, btc nin bu kadar değerli olmasının nedeni artık markalaşmış bir coin olması ama hız ve fee bakımından eth nin çok daha arkasında
cenk279
Full Member

Activity: 135

View Profile
October 25, 2017, 01:33:34 PM

ETH konusunda herkes hem fikir fakat yancısı nedir derseniz proje bazlı XRP. fakat XRP herkesin canını o kadar yaktı ki kimse sıcak bakamıyor artık, waves sanırım ETH nin yanında yer alacak.
pomknos
Jr. Member
*

View Profile
October 25, 2017, 01:38:23 PM

ETH konusunda herkes hem fikir fakat yancısı nedir derseniz proje bazlı XRP. fakat XRP herkesin canını o kadar yaktı ki kimse sıcak bakamıyor artık, waves sanırım ETH nin yanında yer alacak.

XRP ne yaptı ki hocam?  Smiley
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 25, 2017, 02:12:52 PM

Bitcoin bu şekilde giderse üstünlüğünü kesin olarak yitirecektir bunu görmeyen fanatiktir benim gözümde. Son kullanıcı bitcoin falan tanımaz arkadaşlar hangisi hızlıysa düşük komisyon alıyorsa onu kullanır 5000 dolara coin almak var çok daha altına almak var ikisi de aynı işi görmüyor mu. Herkesi yatırımcı olarak değerlendirmeyin. Hani köprüyü geçene kadar derler bitcoin bu söze tam uymakta, yarı yolda kalacak ve birçok yatırımcıyı felaket bekliyor olacak. 21 milyon adet coin var bugüne kadar hep bunu bir avantaj olarak lanse ettiler, dezavantaj olduğunu inkar etmeyin. Neymiş yüz milyona bölündüğü için herkese yetermiş, satoşi olarak kullanmaya başlarsak fiyatın milyon dolarları görmesi gerekiyor yedirmezler yani kavga dövüş çıkar madenciler birbirini öldürür. Her gün fork yaşanır. 5 sene ömür biçerim ama 10 seneye kalmaz diyorum eğer kalırsa yanıldığım için değil kripto dünyası gelişmediği için kalır. Yerini doldurması konusuna gelirsem şimdilik ethereum kesin gibi. Parasal konuya geleyim ethereum 10.000 doları çok rahat görebilir taban fiyatı için konuşuyorum bu fiyatlara sıçrama yaparak gelmişti hafızanızı tazeleyeyim yine böyle bir sıçrama gelir tek bir sıçramayla kalmaz. Aynı oranda bir artış için bitcoin 200.000 dolar olmalı daha çok beklersiniz, olur mu diye sorarsanız sizi aydınlatayım nah olur.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 25, 2017, 03:07:05 PM

Ben ETH ve LTC`nin BTC`ye gore cok daha fonksiyonel olduklari icin daha cok kullanilacaklarini dusunuyorum. BTC ise dijital altin olarak kalmaya devam edecek gibi geliyor bana soracak olursaniz.

DarkbLue
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 25, 2017, 03:24:59 PM

Kesinlikle Ethereum, waves e inancım vardı ancak git gide gözümden düşmeye başladı yatırımlarımı da az bir karla çekip tamamen çekildim ordan
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
October 25, 2017, 03:26:29 PM

Bitcoinin şimdiki saçma fork olayları sonucu itibar kaybettiğini düşünüyorum çok fazla spekülatif hareketler oldu piyasada. İnsanlar fork coin almak için bitcoini gereğinden fazla şişirdi ve piyasayı allak bullak etti.
Ethereum transfer olarak hala jet hızında, eğer gelecekte bitcoin unutulmaya yeltenirse ether bitcoinin yerine geçip değerini çok fazla katlayabilir...
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
October 25, 2017, 04:07:57 PM

Eth olması muhtemel. Diğer coinlerde olabilir piyasayı kestirmek zor ne zaman ne olacağı belli olmuyor.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
October 25, 2017, 04:09:37 PM

bence etherium. yapısı ve hızı sayesinde btcden fazla kullanılacaktır. sağlam bi cüzdan çıksa şuna mew e bağlı kalmasak güzel olurdu.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 25, 2017, 06:10:04 PM

Etherium tabiki. Teknolojisi simdiden Bitcoin ile kapismaya basladi. Eger gelecek hakkinda konusuyorsak projenin kullanisliligina ve teknolojisine bakmak gerekiyor.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 25, 2017, 06:25:46 PM

Bitcoin zaten aman herkes kullansın gibi özelliklerle çıkarılmadı. İlerde rezerv olarak kullanılacaktır ama şu var o kripto para hala çıkarılmamış olabilir. Daha çok yeni bir dönüşümün başındayız kripto para dünyası için şunu söylemek istiyorum. Daha tekerlek yeni bulundu.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 25, 2017, 06:34:07 PM

Hiro haklı, resmen tekerlek yenı ıcat edılmıs gıbı bır donemdeyız henuz. Dunyada daha yenı yenı pıyasaya yayılmaya basladı, zamanla daha da yaygınlasacaktır. Ethereum waves gibi altlar daha on planda olabılır ama her zaman degısecektır bu akımlar, daha sonraları cıkacak baska coınlerle baska amaclara yonelmeler olacaktır, sureklı bır gelısım ıcınde olacagını dusunursek.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
October 25, 2017, 07:33:07 PM

Guncel coinler arasında ether olabilir. Pos a gecince degerinin nasıl arttıgını göreceksiniz.
Ama bence hala btc yerine gececek coin cıkmadı.
Suan ilkcağdayız coinler icin.
endymion26
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
October 25, 2017, 07:47:13 PM

bence şuan için piyasada olmayan coin
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
October 25, 2017, 09:15:41 PM

waves sesizce geliyor diye düşünüyorum. fakat btc nin yaptığı işin çok daha fazlasını daha düşük ücretlere yapan projeler zaten var. burda btc yatırım aracı olarak görüldüğü sürece tahtına kimse oturamaz. yatırım aracı olmaktan çıktığı gün tüm coinlerin şansı var demektir.
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
October 26, 2017, 06:20:45 PM

Bence gelecekte btc nin yerine kullanılscak coin şu an piyasada olmayan bir coin olacak. Devletlerin ileride bu işe el atacağını ve şu an olmayan coin'lerin olacağını düşünüyorum.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 08:20:02 PM

Takip ettiğim için ETH diyorum değeri artacak diye düşünüyorum

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
R1011
Full Member

Activity: 182

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 27, 2017, 06:43:02 AM

Bence gelecekte yeni bitcoin adayı eth olacaktır. Gelen son güncelleme ile işlem hızının artması çok iyi oldu. Ama daha çok waveste yatırımım olduğu için eth yerine waves gelirse benim için daha iyi olacaktır. Smiley Milyoner oluruz be. Ama biraz fiyatı yükselince kendi kendime "la bak la fiyatı x3 - x5 yapmış sat sat diyip çıkacağım için Cheesy"
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 27, 2017, 03:34:57 PM

ben de işlevsellik açısından bitcoinin ötesinde coinlerin çıkacağını düşünüyorum.bu yeni çıkacak pos sistemlerinden tutanlar olabilir... pundix,stk, centra gibi...ya da şu finans kuruluşlarına yönelik projeler var onları da takibe almak lazım
oharac
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 27, 2017, 03:47:42 PM

Ethereum ve OMG .

WillBeOk
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 27, 2017, 04:27:44 PM

Bitcoin çok yavaş kalıyor. Tamam coinmarketcap de birinci sıra onda olabilir ama ondan sonra gelen eth var mesela gelen son güncelleme ile aşırı hızlandı. İleride eth btcden daha çok kullanılacak gibime geliyor. İnsanları cezbeden bana göre ilk çıkan coin olması btc nin birde fiyatının yüksek olması. Emin olun eth de bu fiyatları görse btc den daha çok kullanılır. Sonra waves falan var
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
October 27, 2017, 04:29:10 PM

Bu saatten sonra gelecek olanlardan birinin başarı yakalaması çok uzun sürecek görünüyor ve muhtemelen de eskisi gibi grafikler çizmek zor olacak, ETH 2018 içerisinde primlenecektir muhtemelen.
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

View Profile
October 27, 2017, 04:31:31 PM

Bu saatten sonra gelecek olanlardan birinin başarı yakalaması çok uzun sürecek görünüyor ve muhtemelen de eskisi gibi grafikler çizmek zor olacak, ETH 2018 içerisinde primlenecektir muhtemelen.
Hocam valla ben bitcoinden sonra eth olacaktır diye düşünüyorum hatta geçmesi bile muhtemel gözü ile bakıyorum. Eth dışında waves ve ripple de yüksek işlem hızına sahip bunlarda olabilir ama eth daha oturaklı olduğundan düşüncem eth yönünde.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 27, 2017, 05:06:44 PM

etherium deirim çünokü çok memnunum bundan iyi kazandırıyo ve cok işlem gerçekleşiyo riple de iy ama eth den daha iyi değil bence bunlar benim düşündüklerim

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
October 27, 2017, 05:13:05 PM

Tabi ki de hiç biri.. Çünkü asıl yaratıcısı varken bir şeyin piyasada çakmaları ondan daha fazla kullanılamaz. Sadece bir türlü olabilir iyice bitcoin transferleri zaman olarak uzar. Bunun yanında eth fiyat dengesi stabil hale gelir. O zaman eth kullanılmaya başlaılabilir ama eth ye ne zamna baksam 30 40 doalr  fark oluyor fiyatları arasında bu da büyük bir rakam ve riske edilmez diye düşünüyorum..
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 27, 2017, 06:39:41 PM

Eth güncellemesinden de sonra tabiki eth başta gelir fiyat olarakta en yakınlarından biri gönderim hızı ve fee açısından da çok iyi btc kadar ilgilenip sosyal hayata sokulmuyor sadece bana göre.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
de_xt
Hero Member

Activity: 602
Merit: 535

Account hacked from Oct 11th to Nov 1st 2017

View Profile
October 27, 2017, 06:58:20 PM

Bence gelecekte Bitcoin'den daha fazla kullanılacak coinler şu anda halihazırda olan coinler içinden seçerek  fikrimi söylersem ethereum, ripple olur. Tabi ilerleyen zamanlarda fark yaratacak yeni rakipler çıkacaktır, Bitcoin her zaman tektir ve tek olacaktır diye bir iddiam yok.

▄███████████████▄
       ▄██▀             ▀██▄
    ▄▄██▀                 ▀██▄▄
█████▀▀       ▄▀▀▀▀▀▀▀▄▄    ▀▀█████
██          ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▀▄▀█▄▄      ██
▐█▌       ▄▀ ▄▀ ▄▄▄▀▀▀▄▀▀▀███   ▐█▌
 ██      ▄▀▄▀▄▀▀▄▄▄▀▀▀▀▀█ ▄█▀   ██
 ▐█▌    █▄▀▄▀▄█▀▀▀ ▀█▀ ▄▀▄▀█   ▐█▌
  ██    █▄▀▄▀▄▄█▀ ▄▀ ▄▀▄▀▄▀█   ██
  ▐█▌ ▀▄█████▀▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄▀█  ▐█▌
   ██▌▀████▀██▄▄▀▀▄▄▀▄▀▄▀▄█▀ ▐██
    ██▌▀█▀▀█▄▀▀▄▀▀▄▄▀▄█▄▄█▀ ▐██
     ██▌ ▀  ▀███▄▄▄█████▀  ▐██
      ██▄      ▀▀▀▀▀      ▄██
       ▀██▄             ▄██▀
         ▀██▄         ▄██▀
           ▀██▄     ▄██▀
             ▀███▄███▀
               ▀███▀
.DeepOnion.
★ ★ ★ ★ ★  .❱❱❱ JOIN AIRDROP NOW!.
TOR INTEGRATED & SECURED
★  Your Anonymity Guaranteed
★  Your Assets Secured by TOR
★  Guard Your Privacy!
|Bitcointalk
Reddit
Telegram
|                        ▄▄▀▄▄▀▄▄▀▄▀▀
                    ▄▄██▀█▀▄▀▀▀
                  ▄██▄█▄██▀
                ▄██████▀
              ▄██████▀
  ▄█▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████▀
██████▀▀▀▀▀██████▀
 ▀█████  ▄███████
  ████████████▀██
  ██▀███████▀  ██
  ██ ▀████▀    ██
  ██   ▀▀      ██
  ▀█████████████▀
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 27, 2017, 09:49:03 PM

Öyle bir coin olursa devrim olur. Bitcoin altınsa ether petroldür diyen abilere bende katılıyorum. Bitcoin altındır. Bu değişmez.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
October 28, 2017, 07:04:46 AM

Lightning network geldigi zaman bitcoin eskisine gore hizlanacaktir Smiley
Ancak soyle birsey var ethereum suan 25 saniyede aktarim yapabiliyor kartlara alternatif olabilmesi icin bunun 5 saniyenin altina inebilmesi gerekiyor. Sistemde bir sorun vs. veya yogunluk, lag gibi seyleride hesaba kattiginda bu haliyle 1 dakikayi bulur.
ahmetaysenbtc
Member
**

Activity: 63

View Profile
October 28, 2017, 08:09:10 AM

ethereum u tartışmaya bile gerek yok 2. de tahminim monero olur.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
October 28, 2017, 03:27:12 PM

dash monero ve eth olur bence. öte yandan çin rahat durursa neo olabilir. ama bunlar arasında en fazla kullanılanı eth olacaktır.kriptonun en büyük başarısı etheriumdur bana göre.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
October 28, 2017, 03:33:32 PM

Hızlı ve cüzi işlem kapasitesi ve smart contract özelliği sayesinde yakın bir zamanda Ethereum, Bitcoin' in tahtını ele geçirecektir. Bunun çok da uzak bir gelecekte olmayacağını tahmin ediyorum. 1-2 seneye gerçekleşebilir. Peşinden Stratis ve Waves takip edebilir. Bu ikisinin BTC' ye kaa tutabilmesi için ise 10 sene gerekebilir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Velvet78
Legendary
*

Activity: 2324
Merit: 1024

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile
October 28, 2017, 03:47:48 PM

bence etherium dışında hiç bi coin btc kadar kullanılmayacaktır. btcnin geliştiricisi satoshi anonim olduğu için onun üstünden spekülasyon falan yapılmıyor. bu da btcyi değerli kılıyor. ethde smart contract gereği tokenler için kullanılıyor. bu ikisi dışında diğer coinler çöp olacaktır.

..Stake.com..   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
..PLAY NOW..
cointerstrike
Full Member

Activity: 350

View Profile
October 28, 2017, 04:28:03 PM

Bitcoin bu sistemin temel para birimi ve insanların çoğu kripto para piyasasının tamamını bitcoin olarak biliyor ve adlandırıyor. Bu değişmeyecektir bitcoin forklarlar birlikte güncel halleriyle zirvedekini yerini koruyacaktır.
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
October 29, 2017, 07:16:55 AM

daha fazla kullanilcak bir coin olacagini sanmiyorum. blokzincir uzerinde bitcoin uzerine kurulu hersey. islemler bitcoin uzerinden yapiliyor. daha aktif kullanilan coinler olabilir ama gerek pazar payi gerek destekleyen topluluk acisindan uzunca bir sure bitcoine yaklasamaz hicbir coin
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 29, 2017, 07:26:12 AM

kesinlikle ethereum olacaktır, brde ibnelik yapmazlarsa tezos bir ihtimal ama ne olacagı belirsiz onun bı yakınlarda çıkmasını beklıyorduk kendısı değil kötu haberlerı çıkıyor
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 309

View Profile
October 29, 2017, 11:07:25 AM

Ben bitcoinin yok olacağını düşünmüyorum öyle kolay. Yani bitcoini geçecek iki coin zor gibi gözüküyor. He eğer öyle bir şey olursa tabi bu ethereumdur. Başka bir coin olması çok zor bence.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
ArmaDildo
Full Member

View Profile
October 29, 2017, 12:55:31 PM

Yani şuanda gözüken ethereumdur kimse daha güçlü bir rakip var diyemez sanırsam, bitcoine bitirecek olan transfer işlemleri insanı kanser ediyor.
Ethereum ise bu konuda destan yazdı

opiumtea
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
October 29, 2017, 05:55:01 PM

Filecoin gelecekte en çok adını dıyduğumuz coin olacak
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 29, 2017, 06:11:54 PM

Sizin ağzınızdan çıkanla kulağınızın duyduğunun eşit olmadığını biliyorsunuzdur umarım tabiki halal coin Cheesy
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: