Bitcoin Forum
June 19, 2024, 03:38:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: seni aldatan eski sevgiliye hala aşık olma durumu  (Read 1515 times)
PelerinliDomates
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 25, 2017, 10:52:41 PM

mide meselesi kardeşim soğuyup nefret etmen gerekiyor normalde başıma hiç gelmedi aman gelmesin katil olrum vallahi
benrobotdegilim (OP)
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
October 26, 2017, 08:11:23 AM

tesekkür ederim arkadaslar. ben de biliyorum zamanla geçecek ama o zaman geçmek bilmiyor bir türlü. insanlar ne acılar çekiyorlar aslında benimki hiçbir şey onun yanında. artık kalbimden çok mantığımı dinlemeye çalışıyorum onunla karşılaşabileceğim yerlere gitmiyorum görmeyeyim diye. stalklamamaya çalışıyorum. geçecek Smiley
Yasin46
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
October 26, 2017, 09:45:00 AM

Ya artık bu kadar da olmaz.Hem aldatıldıgını söyleyeceksin hemde devam edeceksin ona karşı duydugun duygulara.Bence yanlış yoldasın ve sende kural olayı kalmamış dostum nasıl böyle bir ihtimal içinde yaşıyorsun aklım almış degil açıkcası ?
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
October 26, 2017, 10:19:18 AM

s*ktir et gitsin.. belli bir zaman sonra gülüp geçeceksin bu yaşadığın acı bir deneyim ve deneyimler para ile satın alınmaz bu karakterini olgunlaştı da aktif hayat odaklan.
miraekiz
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 10:29:38 AM

Bu çok zor bi durum olsa gerek. Bu durumda olsam dönmezdim yada çabalamazdım.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
bgd14
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
October 26, 2017, 08:55:19 PM

en çok koyan da o ya sen ona köpek gibi aşıkken onun aldatması üstüne bir de senin hala aşık olman ona eziyet işkence ama yapabiliceğin hiç bişey yok vazgeçemiyorsun allah sabır versin denilir buna bi..
kulis0
Member
**

Activity: 132

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
October 26, 2017, 09:19:48 PM

saçmalama arkdaşım bir insan sana ihanet etmişse hiçbir zaman seni sevmemiştir hani evli olursunda çocuk için katlanırsın ama sevgili bu be napıcaksın hayatın boyunca kölesimi olucaksın bence başka birini bul bidaha aklına bile gelmez

btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
October 26, 2017, 10:58:53 PM

Post kasmak için bile açılmaması gereken bir başlık.

muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
October 26, 2017, 11:27:30 PM

zamanla nasıl olsa umursamayacaksın unutacaksın ve gülüp geçeceksin. takma okadar.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 09:26:09 AM

ben sana 1 kişi olarak tavsiye vereyim . ben senin durumu 10X halini yaşadım aldatılmadım ama evleneceğim kadın akrabalarının baskısıyla (bu alan çok uzun hikaye) eski nişanlısıyla evlendi.(kendisini boynuzladığı için ayrıldığı akrabalarıda bak çocuk çok zengin aşk ilere biter rahat edersin bende memurum öyle ele güne muhtaç biri değilim sonradan öğrendim ki akrabaları zaten cocuğun yurt dışından getirdikleriyle böcekleniyorlar ekmek kapıları kesilmesin istiyorlar piçler ) benim için çok özeldi söyledim ona yapma etme dinlemedi pişman olup geliceksin yanıma dedim yapmıyacağım dedi.
tahmin edin kim haklı çıktı! kocasında ben varken sevdiğim kadını ayarmak için yaptıklarına karşılık kocaman güzell bir boynuzu düğün hediye yaptım.(pişman değilim ama yaptığım yanlıştı).
ve şuanda bile hatıma devam etmek istiyorum ama içimin bir köşesinde hala var atamıyorum belkide istemiyorum. 2 yıl boyunca yaşadıklarımı yazmaya kalsam böyle saçma şeymi olur senin yaptığını kim yapar mal mısın salak mısın herkes söver bana .
şimdi burda sana laf edenler hayatlarında gerçekten aşıkı yaşdıklarında allah göstermesinde senin en demek istediğini ancak ozman anlar yorulardan 1 tek arkadaşın sana tavsiyesi var oda benzer bir durumu yaşamış bende yamıcaktım ama bende onun yaşdıklarının aynını yaşadım. hayattan herkessen kaçtım odamda yanlızlık rahatlamaydı kimse seni görmüyordu ağlasanda sızlasanda...
ne yaparsan yap zaten unutmak istemezsen unutmazsın ancak unutturacak birini bulmadığın sürece ben daha bulamadım ...

zamanla geçer diyenlere aldırma zamanla sadece belediye otobüsleri geçiyor .
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 10:34:56 AM

aşık olmaktan ziyade yaşadıgınız güzel anlar unutmanıza engel olabiliyor bazen.böyle olmamalı unutup önüne bakmalı insan
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 27, 2017, 01:15:49 PM

hocam bu kadar da gurursuz olma ya seni aldatmış işte sana yazık değilmi boşver
rigormortis1
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 27, 2017, 08:55:49 PM

Hemde hiç kolay olmuyor fakat seni aldatan ,kandıran, yalan söyleyen birini nasıl sevebilirsin biri bana bmyle birşey yapsa soğurdum direk.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
arslanbit
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
October 27, 2017, 09:10:29 PM

Arkadaşım , ben kör kütük aşık olduğum bi insanı annemin babamın yanına getirdim tanıştırmaya.Evdeyken teli çaldı , " tamam baba gelicem birazdan" dedi.Ama sesi titredi , telini aldım baktım numara kayıtlı değil geri aradım , kimsin sen dedim.Ben bu kızın sevgilisiyim sen kimsin dedi.Başımdan aşağı kaynar sular döküldü..

AŞk kimyasal bir olay gerçekten.Beynin kimyasıyla oynar.Hormonlar devreye girer.O dönemlerde onu bi başkasıyla hayal etmek mütiş acı verirdi.Fakat zaman öyle bir ilaç ki , şu anda bi keranede görsem kılım kıpırdamaz..

Yani söylemesi basit , falan tek tavsiyem : ZAMAN... belli bi zaman sonra beynin kimyası yerine gelecek.Hormonlar düzelecek , artık umrunda bile olmayacak , seni aldatan bir insana asla bi şans daha verme.Tecrübeyle sabit , defalarca yapacak ve seni gözü kapalı uyutacak.Geçmiş olsun.
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 27, 2017, 11:37:09 PM

anaa , kadın forumcu

sayın arkadaşlar , acaip derin söylemleriniz , böyle 'çok acaip' tecrübelere dayanan ciddi zırvalarınız bittiyse --

ablacım sen çocuğun bi fotoğrafını atıyosun bana , peşine de 2-3 tane sana normal gelen ya da romantik bulduğun anınızı anlatıyosun .

oğlanla bir taşak geçiyorum , bir gırgır yapıyorum üstüne

artık ne zaman aklına gelirse sadece kahkaha atar moda giriyo oluyosun .

bas bana 5x yapıcam         https://www.youtube.com/watch?v=aFPvKGL69kE

herkes katil olmuş , herkes deli yürek , alayınızın flaş tvdeki çakır abi koysun amına ; dram filmine dönmüş ortam ibneler

LionhearT58
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
October 28, 2017, 09:45:59 AM

yapabileceğin kadar fazla etkinliğe katıl emin ol senin için en iyisi olacaktır
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
October 28, 2017, 10:16:29 AM

Etrafta ne güzel kızlar var abi. Sohbete muhabbete girmeye çalış, birisinden birisi illaki sana eski kızı unutturur ve hayata geri dönersin. Bu konuya değinen 'Bir Varmış Bir Yokmuş' filmi vardı dün izlemiştim vaktin varsa sen de izleyebilirsin  Grin

gemisudayuzer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
October 28, 2017, 12:06:43 PM

Kırık bardaktan su içme durumu daha iyi bir başlık olabilirdi
engin978
Member
**

Activity: 140

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
October 31, 2017, 02:51:58 PM

Zaman herseyin ilaci...
 Bir sure aci cekeceksin....Ama yillar sonra aklina geldiginde, Ben ne aptalmisim diyeceksin...
 `beni oldurmeyen aci guclendirir` diye bir soz var...olgunlasiyorsun...  Cheesy

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
October 31, 2017, 04:09:25 PM

Cok cok tehlikeli bir durum. Bi ömür suphe icinde kalmak...
Ne olursa olsun yasanmamali. Unutmali.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: