Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:22:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 62 »
  Print  
Author Topic: [ANN][BOUNTY] Akche Projesi - Akche, Türkiye'nin Dijital Parası  (Read 24023 times)
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 30, 2017, 05:30:15 PM

Kusura bakmayın ama söz konusu yatırım olduğu için hangi saatte yayınlandığı, ismi gibi konular umrumda değil. T.C vatandaşı kişi sayısı kadar token basılmasıda umrumda değil. Hali  hazırda waves bile kullanılmazken sizin hayal borsanız için kim yatırım yapsın. Hiçbir geleceği ve globalliği olmayan milli duygular üzerinden türk yatırımcıları kaskaslamak için üretilmiş bir ico. Başka da birşey değil. Projenin ceosu jetfadıl sanırım.
1715394149
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715394149
Reply with quote  #2

1715394149
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715394149
Hero Member
*

Ignore
1715394149
Reply with quote  #2

1715394149
Report to moderator
1715394149
Hero Member
*

Ignore
1715394149
Reply with quote  #2

1715394149
Report to moderator
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
October 30, 2017, 05:43:34 PM

Ooooo keriz silkeme projesi yapılmış.Ne zaman yapılır merak ediyorumdum yapılmış sonunda buradaki yorumcular proje yapmışlar ee bilgi olmayınca direk wavesten kolayca coin basmışlar şaka gibi yukarıda arkadaşın dediği gibi milli duygularla milletten para toplamak amaç

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
October 30, 2017, 06:00:28 PM
Last edit: October 30, 2017, 06:14:04 PM by mstfprcn

Kusura bakmayın ama söz konusu yatırım olduğu için hangi saatte yayınlandığı, ismi gibi konular umrumda değil. T.C vatandaşı kişi sayısı kadar token basılmasıda umrumda değil. Hali  hazırda waves bile kullanılmazken sizin hayal borsanız için kim yatırım yapsın. Hiçbir geleceği ve globalliği olmayan milli duygular üzerinden türk yatırımcıları kaskaslamak için üretilmiş bir ico. Başka da birşey değil. Projenin ceosu jetfadıl sanırım.

Sevgili hirozaki , unify ye bi başlık açtın, yanlış anlaşılmasın bende de hatrı sayılır sayıda unify var, onların projelerini inceledin mi ?

Onlarda olup bizde olmayan ne var mesela ?

Birçok başlık açıyorsun değişik değişik projeler, severek takip ediyorum, lütfen farkları sıralarsan bize de yol göstermiş olursun.

Ico değiliz diye sayfalarca yazdık ama görüyorum ki okuma zahmetine girmemişsin, globalliğimiz yok diyorsun, 2 büyük yatırım şirketimiz amerika ve ingiltereden, onların göremeyip senin gördüğün kolpalığı çok merak ediyorum,paylaşırsan hepimiz öğreniriz.

Türk yatırımcıları kaskaslamak için yapılmış diyorsun, bu ico değil,kimseden de para toplamıyoruz,toplamaya da ihtiyacımız yok inan.

Neyse zaman herşeyin göstergesi, inşallah herkesi yanıltacağız, o zaman buraya gelip yanılmışım diyecek yüceliği de bekliyorız.

Eleştirilerin hepsi baş üstüne ama öyle değil derken böyle olmalı kısmını samimiyetle bekliyoruz.

Eleştirilerin hepsini not alıp gerekli düzeltmeleri yapıyoruz.

Saygılar
mstfprcn
Hero Member

View Profile
October 30, 2017, 06:02:37 PM
Last edit: October 30, 2017, 06:14:44 PM by mstfprcn

Ooooo keriz silkeme projesi yapılmış.Ne zaman yapılır merak ediyorumdum yapılmış sonunda buradaki yorumcular proje yapmışlar ee bilgi olmayınca direk wavesten kolayca coin basmışlar şaka gibi yukarıda arkadaşın dediği gibi milli duygularla milletten para toplamak amaç

Louis Dreyfus Company, şişli elmadağ starbucks üstü 6. Kat.

Ben borsacıyım kardeşim yolun düştüğünde uğra keriz silkeleme nasıl yapılır detaylıca anlatayım,belli ki o konuda biraz eksik bilgin var,

Gelmişken bizim projemizide tartışırız.

Bilgilerin engin gördüğüm kadarıyla, bize birkaç tavsiye de verirsin.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
October 30, 2017, 06:26:12 PM

Ekipteki arkadaşların çoğu ile muhabbetimiz var. Yaftaladığınız gibi "Keriz silkeleme kısmen de dolandırıcı" gözüyle bakmanız ne derece doğru tartışılır. Ortada bahsedilen şeyler yaşanmamışken ve bu arkadaşlar ile şimdiye kadar sorun yaşayan insanlar var mı?

Destek olmak yerine köstek olmayın. Yaftalamak yerine yapıcı eleştiriler yapsanız daha doğru olacaktır
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 30, 2017, 06:29:54 PM

Ben Türk borsalarının alacağını zaten düşünmüyordum. Sonuçta bu borsalar da ''profesiyonel olmaya çalışan'' şirketler. Sizin daha gözle görülür bir başarınız yok henüz. Ama ekip sağlam ekipteki çoğu isim forumda sözü dinlenen tecrübeli isimler.  Umarım başarılı olursunuz, aslında paraya ve zamana kıyıp direk kendi assetlerinizi oluştursaydınız, kendi blockchaininizle birlikte daha tatlı olmaz mıydı?

cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
October 30, 2017, 06:42:30 PM

Ön yargılarımızdan kurtulursak millet olarak çok iyi olacak.

Bu ülkede İyiler kötüler kadar cesur olmadığı sürece toplum olarak bir yere gelemiyoruz.

Proje güzel daha fazla proje çıkmalı ve desteklenmelidir.

Başarılar...
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 30, 2017, 06:48:37 PM

Bir kere de Türk insanı, Türk insanının yaptıgı bır seyı desteklesın. Olmaz ama ımkanı yok. Mustafa hoca ve dıger kısıler forumda saygıyla takıp ettıgım kısıler, daha hıcbısey bılmeden jet fadıl denmıs helal olsun ne dıyeyım. Turk ınsanından bısey olmaz mantıgını ılıklerımıze kadar ıslemısler, Turk projesı bı halt olmaz ya denır ya ıste durum tam da bu. Yapmaya calısana da bı ton laf edılır, en kotu yapamazlar arkadas bukadar basıt, ne dıye sacma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Basarınızı da basarısızlıgınızı da desteklıyorum hocam, gerekırse bın kere deneyın ve sonunda basarın ınsallah.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 30, 2017, 07:19:36 PM

Sevgili hirozaki , unify ye bi başlık açtın, yanlış anlaşılmasın bende de hatrı sayılır sayıda unify var, onların projelerini inceledin mi ?

Birçok başlık açıyorsun değişik değişik projeler, severek takip ediyorum, lütfen farkları sıralarsan bize de yol göstermiş olursun.

Ico değiliz diye sayfalarca yazdık ama görüyorum ki okuma zahmetine girmemişsin, globalliğimiz yok diyorsun, 2 büyük yatırım şirketimiz amerika ve ingiltereden, onların göremeyip senin gördüğün kolpalığı çok merak ediyorum,paylaşırsan hepimiz öğreniriz.

Türk yatırımcıları kaskaslamak için yapılmış diyorsun, bu ico değil,kimseden de para toplamıyoruz,toplamaya da ihtiyacımız yok inan.

Neyse zaman herşeyin göstergesi, inşallah herkesi yanıltacağız, o zaman buraya gelip yanılmışım diyecek yüceliği de bekliyorız.

Eleştirilerin hepsi baş üstüne ama öyle değil derken böyle olmalı kısmını samimiyetle bekliyoruz.

Saygılar

Herşeye rağmen yanılan ben olmak isterim. Ne diyelim utanan ben olayım ama yatırım yapacak yada akche'ye para bağlayacak potansiyel gerçekten göremedim. Ayrıca konunun açıldığı bölümdeki herşeye ico diye giriyorum kendimi şartlayarak okumuşum sanırım ama yinede bu tokenlerinize para bağlanmayacağı anlamına gelmiyor değil mi? Kusura bakmayın ama proje yatırım toplayacak noktalardan temel almıyor. İnanın sonuna kadar okudum bir gelecek görsem önce ben akçe satın alırdım ama maalesef maksat kâr etmekse akçe bu konuda çok bile yetersiz.

Bir arkadaşta Türkler desteklenmiyor diye sitem etmiş kusura bakmasın milletin parası yarıya inince kimse kimseyi desteklemez. Eğer proje iyiyse zaten yatırım alacaktır.
mstfprcn
Hero Member

View Profile
October 30, 2017, 07:23:00 PM

Saygılar

Herşeye rağmen yanılan ben olmak isterim. Ne diyelim utanan ben olayım ama yatırım yapacak yada akche'ye para bağlayacak potansiyel gerçekten göremedim. Ayrıca konunun açıldığı bölümdeki herşeye ico diye giriyorum kendimi şartlayarak okumuşum sanırım ama yinede bu tokenlerinize para bağlanmayacağı anlamına gelmiyor değil mi? Kusura bakmayın ama proje yatırım toplayacak noktalardan temel almıyor. İnanın sonuna kadar okudum bir gelecek görsem önce ben akçe satın alırdım ama maalesef maksat kâr etmekse akçe bu konuda çok bile yetersiz.

Bir arkadaşta Türkler desteklenmiyor diye sitem etmiş kusura bakmasın milletin parası yarıya inince kimse kimseyi desteklemez. Eğer proje iyiyde zaten yatırım alacaktır.

Yarın sana konuyla alakalı olarak detaylı bir mesaj yazacağım kardeşim pm olarak.

Üstüne konuşuruz.

Teşekkürler
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 30, 2017, 07:24:17 PM

Öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum. Smiley Proje iyi olabilir kötü olabilir o noktaya değinmeyeceğim çünkü bu konularda kendimi yorum yapacak kapasitede görmüyorum aklıma takılan bir şey olursa yine bu başlık altından sorularımı soracağım.Benim üzüntü duyduğum tek nokta projeye yapılan eleştirilerin çoğunun sağlam bir dayanağı yok.Biri demiş bu sistem ponzi(ponzi değil demiyorum)Kardeşim detaylıca yaz şundan dolayı ponzi diye biz de inanalım sana.Yeterki çamur atmayın.
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:27:10 PM

Allah aşkınıza akche nedir ya? Msn devrinde mi yaşıyoruz nickname gibi bir isim bulmuşsunuz. Kusura bakmayın projenizi okumadım, okumak da istemiyorum bu ismi gördükten sonra. Projeniz mükemmel, harika bir proje olsa bile umurumda olmaz. İsmi çok düşündünüz mü gerçekten? Bakın projeyi kötülemek için v.s. söylemiyorum dediğim gibi projeyi okumadım. Ya akche nedir gülerler adama. Türkiye'nin Dijital Parası diye girmişsiniz mevzuya milli, iyi hoş da düzgün bir isim şart!

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
October 30, 2017, 07:33:42 PM

amma tatava yapmışsınız bee kardeşim adamlar birleşmiş birşey başlatmaya çalışıyorlar, neyse ne
desteklemezsin olur biter, ben hayatta yatırım yapmam bu projeye neden onuda söyleyeyim sadece waves tabanlı diye

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 30, 2017, 07:34:13 PM

Forumda açılan bu başlık altında yüzaltmış konu başlığı var. Benim görebildiğim kadar ile tek Türkiye'den çıkan proje bu olmuş. Tüm arkadaşlar sağ olsunlar  bu başlığı yukarıda tutabilmek için konuya olumlu veya olumsuz yorumlar ile katılıyorlar. Olumsuz yorumları olumluya çevirebilmek ve bizi destekleyenleri mahçup etmemek için biz sonuna kadar burada olacağız. Amacımız akche satalım hiçbir zaman olmadı, olmayacak. Bizim amacımız bu ülkeden yeni katma değerler çıkarmak. Eğer proje spam olsaydı ekibe 3-4 yabancı yüz alır projeyi süsler püsler konuyu globalde açardık. Burada biz hangi projelerin iş yapacağını da bilebilecek tecrübeye sahibiz.

İco yapmıyoruz diyoruz, akche satma derdimiz yok diyoruz hala proje sorgulanıyor. Kafasında soru işareti olan arkadaşlar bana özel mesaj ile iletişim bilgilerini bıraksınlar. Onlarla bir toplantı ayarlarım. Kafalarına takılan tüm soruları bize sorabilirler ve ekip ile tanışabilirler. Eğer yapabileceğimiz başka birşey varsa bunlarada açığız.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
AKCHE
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:34:33 PM

Allah aşkınıza akche nedir ya? Msn devrinde mi yaşıyoruz nickname gibi bir isim bulmuşsunuz. Kusura bakmayın projenizi okumadım, okumak da istemiyorum bu ismi gördükten sonra. Projeniz mükemmel, harika bir proje olsa bile umurumda olmaz. İsmi çok düşündünüz mü gerçekten? Bakın projeyi kötülemek için v.s. söylemiyorum dediğim gibi projeyi okumadım. Ya akche nedir gülerler adama. Türkiye'nin Dijital Parası diye girmişsiniz mevzuya milli, iyi hoş da düzgün bir isim şart!

Akçe ismi telif haklarıyla korunuyor. Ayrıca, global pazara açılmayı da planlıyoruz. O nedenle Akche...
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 30, 2017, 07:36:00 PM

Hocam sen çık bişeyler yapmaya çalış o zaman. Türklerin kullandığı daha başka özel bir isim var mı insandan insana geçebilen. Akche bence kulağa hoş geliyor ve türk olmayanlar da bunu akçe olarak telefuz edecekler. İşiniz gücünüz bok atmak. Sen çıkta güzel bi isimle bir coin ortaya çıkar, daha forumda bu konuyu açamazsınız. Burda imzalardan para kazanmak için tatava yapıyorsunuz.

HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
October 30, 2017, 07:46:04 PM

Bir kere de Türk insanı, Türk insanının yaptıgı bır seyı desteklesın. Olmaz ama ımkanı yok. Mustafa hoca ve dıger kısıler forumda saygıyla takıp ettıgım kısıler, daha hıcbısey bılmeden jet fadıl denmıs helal olsun ne dıyeyım. Turk ınsanından bısey olmaz mantıgını ılıklerımıze kadar ıslemısler, Turk projesı bı halt olmaz ya denır ya ıste durum tam da bu. Yapmaya calısana da bı ton laf edılır, en kotu yapamazlar arkadas bukadar basıt, ne dıye sacma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Basarınızı da basarısızlıgınızı da desteklıyorum hocam, gerekırse bın kere deneyın ve sonunda basarın ınsallah.

Kardeşim biz kendi halkımızı güzel dolandırdığımızdan böyle basit projeler desteklenmez.En son ethdark diyordu bir türk hazırlayıp milleti dolandırmış.Anlayacağın kendimizi dolandırıyoruz.O yüzden Türk’ü savunmuyorsun değil elle tutulur sağlam bir proje yapsınlar gerçekliğe dayanan destekli olan bir proje neden desteklemeyelim.Biz burada millet dolandırılmasın diye uğraşıyoruz.

onurgozupek
Hero Member

Activity: 1289
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:48:01 PM

amma tatava yapmışsınız bee kardeşim adamlar birleşmiş birşey başlatmaya çalışıyorlar, neyse ne
desteklemezsin olur biter, ben hayatta yatırım yapmam bu projeye neden onuda söyleyeyim sadece waves tabanlı diye

O zaman senin adına üzüldüm. Demek 6-8 aylık ömrün kalmış, çünkü 8 ay içinde Akche, Waves tabanlı olmayacak Smiley (Dikkat, Waves Platform'a yüklenenler için şaka içerir!)
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 30, 2017, 07:50:04 PM

Hocam sen çık bişeyler yapmaya çalış o zaman. Türklerin kullandığı daha başka özel bir isim var mı insandan insana geçebilen. Akche bence kulağa hoş geliyor ve türk olmayanlar da bunu akçe olarak telefuz edecekler. İşiniz gücünüz bok atmak. Sen çıkta güzel bi isimle bir coin ortaya çıkar, daha forumda bu konuyu açamazsınız. Burda imzalardan para kazanmak için tatava yapıyorsunuz.

Eğer bir başlık açıldıysa iyi yada kötü yorumlara açık olunması lazım. Ben isim hakkında çok da mantıklı bir şekilde açıklamamı yaptım ve hoşuma gitmediğini beyan ettim. Ya bir kere en başta eleştiriye açık olunması lazım. En ufak bir eleştiride hemen "hooopp birader hayırdır kime bok atıyosun" tarzı cevaplar gelirse kusura bakmayın ama siz projenize güvenmiyorsunuz demektir. Daha kendi projesine güvenmeyen insanlar da bir gıdım yol alamaz bu kadar basit. Başarılar dilerim projeyi yapanlara çoook güzel proje ellerine sağlık. İstedğiniz yorum bu mu? Yaptım şimdi yorumumu hadi eyvallah.

orcungunay
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 4

View Profile
October 30, 2017, 07:54:35 PM

Yazacaklarımı toparlamakta güçlük çekiyorum. Öncelikle benim post'a attığınız cevaplar  ancak IQ seviyesi 20-30 aralığında birinin vereceği cevaplar veya verecek mantıklı bir cevabı olmayan birinin kaçamak cevapları olabilir. Bu kadar net. Eğer ekibinizde community manager olarak yer alıyorsa vay halinize  "AKCHE" senden bahsediyorum.

https://i.hizliresim.com/ByL7Pp.jpg

yazdığın tamamen çöp.
whitepaper çöp.
türk borsaları bu coini eklemez zaten Smiley
O kadar türk meraklısıysan önce hosting'i digital ocean'dan tr ye taşı.
IP Address:    209.182.213.121
IP Location:    USA,    California,    South San Francisco

Blok zincir üzerinde oylama sistemi oluşturacaz diyip sahiden mi diyince verdiği cevaba bak sen Smiley
--Akche ile yatırım yapanlar, oy vermiş ve projeye destek olmuş olacak. Başarılı olarak fonlama gerçekleşmezse, projenin varlığına yatırım yapanlara ödedikleri tutarlar iade edilecek.

Her neyse uğraşmaya değmezsiniz.

“SCAM ALERT!”

hacı sen scam görmemişsin. Daha dün gazetelerde hipper diye bi bok vardı. Scam'in Allah'ı. Ama yarın git bak kaç beyinsiz para yatıracak. Bu memlekette hiç kimse hiç boku doğru düzgün yapmıyor. Bu projenin şusu güzel demiycem ama gömmeden önce bi etrafınıza bakın ya. Yaşadığınız ülke Türkiye, herkes çakal ama siz vuracak bir abalı bulmuşsunuz vermişsiniz sopayı vermişsiniz sopayı. Neymiş hosting Amerika'daymış. Vay amk ne büyük problem. Yerli milli uçağı, tankı yaladık yuttuk, yerli coin'e bok atmamız eksik kaldı...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 62 »
  Print  

Jump to: