Bitcoin Forum
June 15, 2024, 10:20:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Waves ' e Yatırım Yapmak  (Read 6835 times)
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 06, 2017, 03:34:21 PM

üzülerek görüyorum ki bir kardeşimiz daha wavesçiler tarafından zehirlenerek, beyni yıkanmış.
şaka bir yana kasımıın 15inden itibaren düzenli bir artışla 9-12 doları görerek yılı öyle kapatır. kim ne diyorsa desin inandığınız coinden vazgeçmeyin: )
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 04:02:12 PM

waves eğer adam akıllı bir platform çıkarmazsa sağlam bir taban yapamaz kendisine pump coini olur
böyle bir projeyi nasıl bu kadar zamandır rezil ettiler anlam veremiyorum
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 06, 2017, 06:50:48 PM

Waves bu yaşadığımız BTC fork döneminde 5 USD seviyelerinden 3.50 USD seviyelerine kadar gerileme yaşadı.
Bu dönemi atlatıp tekrar Altlarda hareketlenmeler başladığında 2018 Waves için iyi geçeceği düşüncesindeyim.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
fazlioz
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 06, 2017, 07:21:45 PM

0.00040669 BTC nin altına dusurse kesinlikle al. Şu an 50lerde Ama onun dışında fiyatı 3 ile 4.5 dolar arasında sürekli değişiyor. segwit sonrası uygulamlarına bir update gelecek. Ama en az 1 yılının olduğunu düşünüyorum. Diğer coinlere göre en büyük avantaşı arkadaşlarnda solediği gibi sahibinin çok zengin olması.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 06, 2017, 07:29:13 PM

Waves merkezi olmayan borsaların değerleneceğinin anlaşıldığı şu dönemde alınması gereken bir coin ama dex üzerinde yaşanılan bu hantallık devam ederse rakipleri tarafından kolayca geçilecektir çünkü sağlam rakipleri oluşmaya başladı
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 06, 2017, 10:22:12 PM

hocam ben parça parça atma işini sevmiyorum bence biriktirip doğru zamanda girmek daha mantıklı diğer türlü gerçekten çerez parası gibi oluyor sanki.
ama illa yatırım yapacam diyorsanız birşey diyemem yatırımın azı çoğu olmaz
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 06, 2017, 11:01:13 PM

hocam uzun vadede waves in kaybettireciğini düşünmüyorum fakat en iyi tercihin waves olduğundan pek emin değilim.
yerinizde olsam ethereumda bekletirdim paralarımı, waves yerel kısımda çok fazla abartılıyor gibi sanki
sizde bu akıma dahil olmayın
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 11, 2017, 01:20:57 PM

Wavesin yaşadığı düşüşten sonra büyük zarar etmiştim. Beklenen patlamayı da bir türlü yapamadı zaten ben de bir daha bulaşmam diyordum fakat şuan beni de cezbediyor açıkça söylemek gerekirse. Çok fazla kişi tarafından olumlu yorum alıyor bir de.
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
November 14, 2017, 12:57:30 AM

Waves almayı düşünen varsa bu dönemde almalı zaten. Daha düşmesini beklemek aptallık olur. Ben güveniyorum wavese mutlaka artacaktır. Yılbaşından sonra birkaç ay içinde en az 10 doları rahatlıkla bulur.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
November 14, 2017, 02:09:52 AM

ben bi unuturum dünya yansa hatırlamam diyebiliyosa bi insan her türlü kazanır diye düşünüyorum. bu waves içinde geçerli etc yada ltce içinde geçerli kaldıki geçen seneki eylül fiyatları ile bu seneki eylül fiyatlarını bi karşılaştırır 30x ten aşağı yapan yok sonuç olarak boşta parası olan adamın yapacağı en güzel şey atıp beklemektir.ytd
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 14, 2017, 02:17:08 AM

Valla waves HODL Yapan adamda peygamber sabrı vardır . Kaç aydır 5 6 $ max'ta kalıp durdu .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 14, 2017, 04:59:51 AM

Her aldığımda pişmanlık yaşadığım coin'lerin başında geliyor bu Waves. Segwit2x iptal olduktan sonra yine bir sepet yapayım dedim içine kattım. Yine pişman etti beni. Temmuz' dan bu yana bekliyoruz bir şeyler olsa da fiyat şahlansa diye. Bazı güzel gelişmeler de olmuyor değil ama fiyat halen ısrarla düşüyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
November 14, 2017, 05:31:31 AM

Neden artsın ki waves? Başarılı bir tane waves tabanlı kriptopara yok. Olacağa da benzemiyor.
btcwav
Full Member

Activity: 210
Merit: 103

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile WWW
November 14, 2017, 05:45:57 AM

İlk olarak yaklaşık 100-200 $ ile başlayıp her ay düzenli olarak arttırmak şartı ile waves ' e yatırım yapmak istiyorum.Sizce uzun vadede ne olur ?

Waves'e yatırım yapmak iyi fikir şu an zaten istenilen noktada değil. 2018'de Ethereum'a yakın bir yerlere geleceğini hiç olmazsa 300$ olacağını düşünüyorum. 100x gibi bir beklentim var tabi bu yatırım tavsiyesi değildir.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 14, 2017, 07:19:50 AM

İlk olarak yaklaşık 100-200 $ ile başlayıp her ay düzenli olarak arttırmak şartı ile waves ' e yatırım yapmak istiyorum.Sizce uzun vadede ne olur ?

Waves'e yatırım yapmak iyi fikir şu an zaten istenilen noktada değil. 2018'de Ethereum'a yakın bir yerlere geleceğini hiç olmazsa 300$ olacağını düşünüyorum. 100x gibi bir beklentim var tabi bu yatırım tavsiyesi değildir.

Ağzından bal damlıyor Smiley . Benim de waves te yatırımım var uzun zamandır tutuyorum ancak 300$ nedir ya çok fazla abartı. Waves tutmak sabır işidir. Çünkü Waves ico dan sonra zaten kendisini çok güzel katladı. Tekrar bu hamleyi yapabilmesi için bazı şartların oluşması gerekiyor ki oda oluşmak üzere ama x100 değilde x10 yapma ümidi bende de her zaman var.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 14, 2017, 07:30:50 AM

Waves yakında Dex 2.0'ı çıkaracak ve Coinrail adlı yeni Kore borsasına katılacak, bu Waves'in fiyatını 8 dolar civarına fırlatabilir bence pozisyon almakta fayda var.
hotr1de
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
November 14, 2017, 08:22:21 AM

Waves konusunda önümüzdeki birkaç haftalık süreçte bir takım gelişmeler yaşanacağı, bazı yeniliklerin devreye alınacağı duyumları var, Sasha Ivanov akıllı bir adam, eğer bu duyumlar doğruysa ve düşündüğüm gibi yapar, btcnin durulma, altcoinlerin yükselme zamanına denk getirirse waves çok ciddi bir şekilde fiyatlanır diye düşünüyorum. Ama son 6-7 aylık süreçte bilinen coinlerden karnesi en zayıflardan birinin waves olduğu gerçeği de ortada.

poloniex den wawes alamıyorum nerden alabılrım ?
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
November 14, 2017, 08:27:40 AM

Waves konusunda önümüzdeki birkaç haftalık süreçte bir takım gelişmeler yaşanacağı, bazı yeniliklerin devreye alınacağı duyumları var, Sasha Ivanov akıllı bir adam, eğer bu duyumlar doğruysa ve düşündüğüm gibi yapar, btcnin durulma, altcoinlerin yükselme zamanına denk getirirse waves çok ciddi bir şekilde fiyatlanır diye düşünüyorum. Ama son 6-7 aylık süreçte bilinen coinlerden karnesi en zayıflardan birinin waves olduğu gerçeği de ortada.

poloniex den wawes alamıyorum nerden alabılrım ?

Bittrexden alabilirsiniz.
Son günlerde Lavrov tarafından waves ile ilgili grafikler yayınlanmaya başladı. Harekete geçme zamanı geldi.

zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
November 14, 2017, 04:00:51 PM

waves pahallandı baya bu seviyeden girmek ne kadar karlı olur bilemiyorum mesela 2018 bahar yaz ayları için öngörünüz nedir arkadaşlar ? bu waves popülerleşince fiyatını yükseltip bi anda çakılmayı seviyor ama bilemedim şimdi  Cheesy

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 14, 2017, 04:10:28 PM

su dex gelsin artık cok kullanıyorum su aralar mevcut dexi ama işkence yani.
bi favorites bölümü bile nasıl yapmazlar aklım almıyor.
her seferinde koin simi yazarak marketler arası geçiş mi yapılır yani bu ozelliği bile eklememeleri inanımaz gercekten.
birde yeşi tik ler neden kalktı bilen var mı?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: