Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:24:00 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Waves ' e Yatırım Yapmak  (Read 6839 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 24, 2017, 12:27:01 PM

Kusura bakma kardeş başka başlık sanmışım zaten edit yapmıştım, dikkat edersen kendim için bu kadar sinirlenmedim https://bitcointalk.org/index.php?topic=2095735.0 bu konuya yazacaktım başka konu olduğunu görünce sildim son yazdıklarımı, o konuda birisi bokunu çıkarmışsınız yazmıştı o yorumla karışıtrmışım üst üste gelince gerçekten sinirlendim sen olsaydın ne yapardın, senin yorumuna tek başına cevap vermezdim herkes kendi fikrini söylemekte serbest. Bir konu açılmış bilgi paylaşılmış birisi damdan düşer gibi geliyor hakaret içeren yorum atıyor ben ondan dolayı kızdım farkında olmadan bu konuya yazdım senin de bu konuyu açan kişiye eleştirel bir yorum yaptığını görünce hemen edit yaptım.

Tamam sende kusura bakma. Ben ciddi ciddi merak ettim waves neden TR de bu kadar populer, yoksa bok atmak gibi bir amacim yok zaten. Size gore daha yeniyim, Agustos'tan beri bu isin icindeyim, cok cok ozel birsey goremedim waves'de, vardir tabikide bilmedigim seyler. Bunca zaman bosu bosuna da top 30'da degildir tabikide.

Ama sunu soyleyim ozellikle bu son 2-3 ayda cikan ICO'larin cok saglam takimlari / projeleri var ve fiyatlari ucuz cogunun henuz prototipleri bitmemis oldugu icin. Prototipler bitmeye basladigi anda 10x'ler 20x'ler havada ucusacaktir.

Her yorumu dikkate alıyorum kendimi de süzgeçten geçiriyorum waves'i savunmak amaçlı hiç yorum yazmadım, saçma yani eğer benim beklentimi karşılamazlarsa bende çıkarım. ICO zamanından beri takip etmeye çalışıyorum o zamanlar fazla ICO yoktu ether'den sonra çıktığı için en çok rağbet gören konulardan birisi olmuştu, o zamanlar güvenenler şimdi bu güveni sürdürüyorlar. Yeni katılımcıları bilmiyorum umarım gazla değilde araştırarak giriyorlardır çünkü waves gerçekten sabır işi alması gereken yollar uzun, yorumlara bakıyorlar kısa zamanda kar bekliyorlar sonra yazık oluyor.

Bana sorarsan elbette değerlendirebileceğimiz çok proje var ama benim çok fazla araştırmaya dönük hevesim bulunmuyor kovalamıyorum yani ve waves'e güvenimi sürdürüyorum sonuçta bildiğim araştırdığım bir proje. Bildiğim eski proje varken bilmediğim henüz güven sağlamamış projelere girmiyorum, kazançları yüksek olabilir ama ben daha çok güven verenleri tercih ederim. Örneğin bitcoin'e güvenmiyorum herkes güveniyordur ben güvenmem, ethereum'a yatırım yaparım bitcoin'e yapmam. Neo var mesela işim olmaz. Waves'de 3 sene 5 sene beklerim, eğer yasal mevzulara önem veriyorlarsa o coin değerlidir benim için.
delimavi
Member
**

Activity: 77
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 01:46:04 PM

Gelişmeleri takip etmek lazim. Neticede herhangi bir coinle duygusal bir bağ kurmanın anlamı yok. Evet ben de wavesi uzun vadeli yatırımlarımın arasında tutuyorum fakat güncel kalmak, araştırmak ve yeni fırsatları da kaçırmamak adına surekli takipte kalmakta fayda var. Bol kazançlar
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
November 26, 2017, 01:31:06 PM

bana gore wawes olu yatırım gıbı gelıyor sızı bılmem
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 26, 2017, 09:18:07 PM

TR topluluğu artık waves konuşmayı bırakmalı. belli ki daha olgunlaşmadı bu token. bizler konuştukça sürekli bir beklenti içine girenler oluyor, bırakalım patlasın gitsin. sonra demiştik deriz Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
November 26, 2017, 11:20:39 PM

Waves'e yatırım yapmak çok sıkıntılı ve sancılı bir dönemdir, yatırım yaptığınız süre boyunca fiyat 3 dolar ile 5 dolar arasında gidip gelir ama elinizdeki Wavesleri sattığınızda fiyatın 6 dolara kadar yükseldiğini görürsünüz. Önümüzdeki dönemde Waves'in 10 dolara kadar çıkma şansı var. Waves Dex 2.0 gümbür gümbür geliyor.
garipbiri
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 27, 2017, 12:23:23 AM

Bence waves'ten pek bir şey olmaz. Borsa diyoruz ok de atomic swap teknolojisi deneniyor artık. Bilenler detaylı anlatabilir. Waves'in tabutuna atomic swap işi tutarsa çivi çakılır gibi geliyor. Elimizde tutarak bir para kazanalım dedik anca bekliyoruz aylardır. Hakkımızda hayırlısı
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 27, 2017, 12:31:46 AM

Waves'e ıco'dan girenler güzel kazandı.Bence kar limitini doldurdu gibi.Ico'dan beri elinde tutanlar şu olacak bu olacak demesi şu an ki
  fiyatın korunması gibi geliyor.Alan olacak ki fiyat artacak.Bu yüzden pofpoflanıyor.Çıkabilir çıkmaz demiyorum ama şu an ıco'dan çıkmış ve gerçekten güzel fırsatlar veren birçok coin var.Fırsatları da kaçırmamak lazım.Karar sizin..
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 27, 2017, 03:02:13 AM

bu fiyatlardan giren yılsonunda yaklaşık bir 2-2.5x yaparmış gibi duruyor. all-in Cheesy
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
November 27, 2017, 03:47:02 AM

grafiğe bakınca tekrar 35-40'lara kadar düşecek gibi duruyor. ikili dip yapacak gibi sanki.
aslında 58k'da sağlam destek yapmıştı kırılıyor diye ufak bi panik yapıp satmaya yeltendim ama hacim falan zaten yok satmak biraz zor olacak. satsam bi de yerine koyması var şimdi bunun bi ton iş. en iyisi kaderime razı olup beklemek. bu zamana kadar beklemişim 35'lere kadar sarkacaksa da sarksın elbet yukarı çıkacak.
bu dex'in yeni versiyonu geldiğinde minimum günlük 100 milyon dolar hacim beklentim var. Bunun maksimum 3 ay içinde olabilmesi lazım yoksa bakış açım değişir. daha bir kaç ay önce açılan kıçı kırık binance borsası bile günlük 450 milyon dolar hacim yapıyorsa bu da yapması lazım şakası kalmadı artık bu işin.

özet: yine düşüyor gönlümün efendisi
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 04:41:44 AM

Bir ay önce biraz daha almıştım, ozamana göre bile dolar bazında %50 civarı kar var, wavesi düşükken yakalayıp artınca satanlar iyi kazanıcaklardır ama ben yine de satmıyorum tutmaya devam uzun vadede. Bakalım nezaman 10-15 dolarları göstericek bize.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 05:46:14 AM

6 dolar biraz psikolojik sınır olarak sayılabilir waves için. ve uzun süredir onun yakınlarında dolaşıyor, kısa sürede 6 doları kıracağını ve yükselişinin hızlanarak devam edeceğini düşünüyorum ben.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 27, 2017, 07:30:48 AM

Waves piyasadan ve grafikten bağımsız hareket ediyor zaman zaman, hiç bir koine duygusal bağlanmamak gerek ama o kadar uzun zamandır beraberiz ki galiba ben de platonik bir bağ oluştu. Her ne kadar dex ve cüzdanı şu an için beklediğimiz kadar işlevsel değilse de bir sonra ki release de beklentilerin bir bölümünü karşılayabileceğini düşünüyorum.
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
November 27, 2017, 07:38:07 AM

Wavesin 2018 hedefleri güzel. Bekleneni bir türlü vermedi. Bizde beklemedeyiz. Alttan toplanabilir
gusifb
Member
**

Activity: 64

View Profile
November 27, 2017, 10:39:05 AM

waves öyle bir çıldırtıyor ki bazen satıp bir daha almamak istiyorum sonra ya çıkarsa diyip duruyorum. 63,5 K'dan 200 waves aldım almaz olaydım Shocked
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
November 27, 2017, 10:53:58 AM

waves öyle bir çıldırtıyor ki bazen satıp bir daha almamak istiyorum sonra ya çıkarsa diyip duruyorum. 63,5 K'dan 200 waves aldım almaz olaydım Shocked

sen yine 63.5 ten almışsın ben 70 den almıştım 57 ye kadar indi. bekliyorum unuttum artık ben onu. ne zaman keyfi olursa çıkacak.

ha alırmıyım bir daha almam. bundan önce ki alışımda da yormuştu beni. 3. defa olmaz.
simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
November 27, 2017, 11:00:06 AM

sen yine 63.5 ten almışsın ben 70 den almıştım 57 ye kadar indi. bekliyorum unuttum artık ben onu. ne zaman keyfi olursa çıkacak.

ha alırmıyım bir daha almam. bundan önce ki alışımda da yormuştu beni. 3. defa olmaz.

Kendinizi iyi hissedecekseniz, ben 108K dan girdim 450waves aldım. Yaklaşık 1-1,5 ay oluyor. BTC yükselişi nedeniyle şu an $ bazında anaparayı kurtardım.

Bundan sonra DEX 2.0 ı bekleyeceğim.
Calipson
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
November 27, 2017, 11:03:11 AM

Waves güzel yatırım olabilir
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
November 27, 2017, 12:39:52 PM

Kusura bakma kardeş başka başlık sanmışım zaten edit yapmıştım, dikkat edersen kendim için bu kadar sinirlenmedim https://bitcointalk.org/index.php?topic=2095735.0 bu konuya yazacaktım başka konu olduğunu görünce sildim son yazdıklarımı, o konuda birisi bokunu çıkarmışsınız yazmıştı o yorumla karışıtrmışım üst üste gelince gerçekten sinirlendim sen olsaydın ne yapardın, senin yorumuna tek başına cevap vermezdim herkes kendi fikrini söylemekte serbest. Bir konu açılmış bilgi paylaşılmış birisi damdan düşer gibi geliyor hakaret içeren yorum atıyor ben ondan dolayı kızdım farkında olmadan bu konuya yazdım senin de bu konuyu açan kişiye eleştirel bir yorum yaptığını görünce hemen edit yaptım.

Tamam sende kusura bakma. Ben ciddi ciddi merak ettim waves neden TR de bu kadar populer, yoksa bok atmak gibi bir amacim yok zaten. Size gore daha yeniyim, Agustos'tan beri bu isin icindeyim, cok cok ozel birsey goremedim waves'de, vardir tabikide bilmedigim seyler. Bunca zaman bosu bosuna da top 30'da degildir tabikide.

Ama sunu soyleyim ozellikle bu son 2-3 ayda cikan ICO'larin cok saglam takimlari / projeleri var ve fiyatlari ucuz cogunun henuz prototipleri bitmemis oldugu icin. Prototipler bitmeye basladigi anda 10x'ler 20x'ler havada ucusacaktir.

Her yorumu dikkate alıyorum kendimi de süzgeçten geçiriyorum waves'i savunmak amaçlı hiç yorum yazmadım, saçma yani eğer benim beklentimi karşılamazlarsa bende çıkarım. ICO zamanından beri takip etmeye çalışıyorum o zamanlar fazla ICO yoktu ether'den sonra çıktığı için en çok rağbet gören konulardan birisi olmuştu, o zamanlar güvenenler şimdi bu güveni sürdürüyorlar. Yeni katılımcıları bilmiyorum umarım gazla değilde araştırarak giriyorlardır çünkü waves gerçekten sabır işi alması gereken yollar uzun, yorumlara bakıyorlar kısa zamanda kar bekliyorlar sonra yazık oluyor.

Bana sorarsan elbette değerlendirebileceğimiz çok proje var ama benim çok fazla araştırmaya dönük hevesim bulunmuyor kovalamıyorum yani ve waves'e güvenimi sürdürüyorum sonuçta bildiğim araştırdığım bir proje. Bildiğim eski proje varken bilmediğim henüz güven sağlamamış projelere girmiyorum, kazançları yüksek olabilir ama ben daha çok güven verenleri tercih ederim. Örneğin bitcoin'e güvenmiyorum herkes güveniyordur ben güvenmem, ethereum'a yatırım yaparım bitcoin'e yapmam. Neo var mesela işim olmaz. Waves'de 3 sene 5 sene beklerim, eğer yasal mevzulara önem veriyorlarsa o coin değerlidir benim için.

her kelimesinin altına imzamı atarım.

waves hodlerları 2019 u beklemeye göze almıyolarsa hodlerlık yapmasın bence de Smiley
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 27, 2017, 01:45:55 PM

her kelimesinin altına imzamı atarım.

waves hodlerları 2019 u beklemeye göze almıyolarsa hodlerlık yapmasın bence de Smiley

Cidden bence de en azından 2018 sonuna kadar beklemeleri lazım ethereum bir günde mi ethereum oldu aylarca 10 dolarlarda aylarca 20 dolarlarda aylarca 30 40 dolarlarda kaldı ama şu an herkes alsaydık diyor waveste öyle olacaktır
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
November 27, 2017, 04:28:34 PM

umarım öyle olur. bıraktım artık wavese bakmayı bile.
175 lerden nerelere kadar geldi. dex güncelleniyor hafif yukarı cıkıyor sonra yine aynı yerine dönüyor gelişme oluyor hafif kafayı kaldırıyor sonra yine aynı yerinde. bıracağım artık o orada uyuyacak.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: