Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:46:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Paycoinex [İPTAL EDİLD] Kripto Para Birimlerine Akıllı Çözümler📌📌📌  (Read 2888 times)
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
November 03, 2017, 09:16:33 AM
Last edit: December 06, 2017, 12:26:36 PM by by rallier

ICO - yatırım toplama sürecimiz iptal edilmiştir. Destekleyen herkese teşekkür ederiz detayları burada bulabilirsiniz. Konumuzun duyurusunu destekleyenlerimize olan inançla hatıra amacı ile kilitlemiyoruz.

PAYCOINEX NEDİR.
Kripto para birimlerine inanmış ve kullanmış kişi/kişilerce kurulmuştur. Kripto para birimi ekosisteminde yer almanın verdiği avantajları herkes için faydalı hale getirecek modeller üretmek ve yerli
 girişim ile küresel çapta neler başarabileceğimizi gösterecek bir şirket yaratmayı hedefliyoruz. Yatırımcılarımızı seviyoruz.

PAYCOINEX MİSYON.
Dijital/Kripto para birimleri için ihtiyaç olunan en uygun hizmetlerin yüksek kalite ve süreklilik ile faaliyete geçirilmesini sağlamak. Yatırımcılarımıza, yatırımlarının katma değeri yüksek servisler ile kar marjı sağlanması hedeflenmektedir. Paycoinex olarak sadece maddi getiri değil manevi getiriler de hedeflenmektedir ve bunlar üretilen katma değerli servislerin yerel/global pazar da yatırımcılarımızın imzasını taşımasının gururu olacaktır.

PAYCOINEX VİZYON.
Hizmetlerimiz ile yerli ölçekte, hem ticari hem bireysel kullanımlar için maksimum erişebilirlik ve kullanılabilirlik ile kripto para birimlerinin bilirliğini artması hedeflenmektedir. Kripto para birimlerinin bilinirliliğin yanı sıra günlük potansiyel kullanım alanlarını genişletmek için mikro düzeyde sorunlar incelenerek kullanan ve işletenler için kazan-kazan modellerini oluşturmayı hedefliyoruz.

PAYCOINEX PROJELER.
Yatırımlarınızla gerçeğe dönüştürmek istediğimiz projeleri etaplara böldük, her bir etap bizim için bir sonraki adımı ifade etmektedir.

1. Etap: Ödeme Hizmetleri
Proje Durumu:%50 Tamamlandı
coinileodeme.com web sitesi üzerinde yakında fatura ödeme hizmetleri sunmaya başlayacağız.
Bitcoin ile fatura ödeyebileceksiniz. İlerleyen dönemlerde fatura ödemelerinin yanı sıra otobüs biletleri, uçak biletleri ödemeleri gibi yeni sistemler entegre edilecektir. Aynı zamanda burada elde edilen bitcoin vb. kripto para birimleri 2. Etap projemiz olan borsamızda bozdurulacaktır.
Diğer coinler de zamanla eklenecektir. Bu projeden yüksek kar marjı beklenmiyor, 3. Etap'ta bu proje bizim için araç olarak kullanacaktır.
Fatura sistemi yakında demo ya açılacaktır. Sizlerle ekran görüntülerini paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

2. Etap: Kripto Borsa Hizmeti
Proje Durumu:%10 Tamamlandı
Türkiye de günlük ortalama 20 milyon TL BTC market hacmi vardır. Bazı zamanlar toplam 150 milyon TL'e kadar çıktığına da şahit oluyoruz.  
Seneye bu hacmin günlük 100 milyon TL e ortalama olarak ulaşacağını hesaplamaktayız. Günlük 50 Milyon TL hacim, %0.1 fee üzerinden hesaplandığında 50 Bin TL işlem ücretine tekabül etmektedir ve bu pastayı bölüşen şuan 3 borsa bulunmaktadır.
Yatırım toplamamızdaki en büyük sebeplerden bir tanesi bu etaptaki işlemleri hızlıca yayına geçirecek iş gücünü sağlamak ve diğer etaplara odaklanabilmektir.

3. Etap: (sadece yatırımcılar ile detay paylaşılaxak)
Proje Durumu:%1 Tamamlandı
Proje içeriği 2. Etap için gerekli yatırım toplandıktan sonra yatırımcılar ile paylaşılacaktır.
2. Etap ile birlikte çalışmalarına başlanacaktır, 2018 Q1 sonlarında yayına girmesi hedeflenmektedir.

4. Etap: Ürünlerin Global Pazara Açılması
Proje Durumu:%0 Tamamlandı
Mevcut hizmetlerimizi global pazarda tanıtımlarını yaparak işlem hacimlerinin katlanması hedeflenmektedir.
Bu etap şirketin 2. yılı 3. çeyreğine denk gelen dönemde başlangıç verilmesi hedefleniyor.

ICO DETAYLARI:
  • Bitcoin veya Ethereum gönderimlerini borsa cüzdanlarından yapmayınız.
  • Cüzdanınızın Private key bilgisine sahip olmanız veya cüzdanınızda kolayca mesaj imzalayabiliyor olmanız gerekmektedir.
  • Hak ediş paycoinex coinleriniz dağıtılırken size verilen özel mesajı imzalayarak sahipliğini doğrulayarak coinlerinizi çekebileceksiniz.
  • Aynı cüzdandan bir den fazla kez gönderim yapabilirsiniz. Toplam gönderim hesaplanacaktır.
  • Hedeflenen minimum tutar karşılanamazsa fee'ler düşülerek aynı cüzdanlara iade yapılacaktır.

ICO KATILIMI | ÖNEMLİ:
  • Üretilecek adet 100.000.000 Paycoinex Coin'dir.
  • Üretilecek coinlerin %25'i Paycoinex yönetimine geliştirme amacıyla kalacaktır. Coin'lerin %75'i dağıtılacaktır.
  • Yatırım miktarı şuan için minimum 200.000 USD ve maksimum 300.000 USD olarak belirlenmiştir. Bitcoin fiyatlarının değişkenliği sebebi ile aralık girilmiştir. Hedeflenen maksimum tutara ulaşıldığına ICO sonlandırılacaktır.
  • ICO tarihi bitene kadar minimum tutara ulaşılamaması durumunda gönderim yapılan cüzdanlara fee düşülerek iade yapılacaktır.
  • Paycoinex aynı zamanda (btc gibi) takas yapılabilir bir coin olacaktır. Borsamız üzerinden alım satım özelliğide eklenecektir.

PAYCOINEX (PCX) | COIN ÖZELLİKLERİ:
  • Algoritma: CryptoNight
  • Blok süresi: 120 sn (2 dk)
  • Zorluk Ayarlanması:Her dakika hesaplanır (Tüm coinler pre-mine ile üretildiğinden önemi yok. Sadece bilgi amaçlıdır.)
  • Tamamen gizlilik
  • Birbiriyle ilişkilendirilemez ödeme işlemleri
  • 8 decimal bölüme sahiptir.
  • Toplam coin: 100.000.000 (100 milyon PCX)

PAYCOINEX (PCX) | KAR PAYI DAĞITIMI:
  • Periyodik olarak (Örneğin her ayın 1'i saat 00.00 UTC 0'da) ellerindeki coin miktarı yüzde kaç ise, kar marjından aynı oranda hesaplama yapılarak borsa hesaplarına kazanç değeri yansıtılacaktır.
  • Borsa hesaplarından, kişisel banka hesaplarına isterse çekebilirler veya diğer kripto para birimlerine çevirmek için kullanabilecekler.
  • Paycoinex (PCX) Coinlerini de diğer kripto para birimleri karşılığında takas seçeneğini kullanarak mevcut kar payı dağıtımlarından daha fazla hak talep edebilirler veya tamamını satarak coinlerini nakite/kripto para birimlerine çevirebilir

PAYCOINEX TAKIM.

Daha fazla bilgi ve ICO'a hemen katılmak için websitemizi ziyaret ediniz.
Soru ve sorularınız için konu altından veya Paycoinex Profiline mesaj atınız.

ICO - yatırım toplama sürecimiz iptal edilmiştir. Destekleyen herkese teşekkür ederiz detayları burada bulabilirsiniz. Konumuzun duyurusunu destekleyenlerimize olan inançla hatıra amacı ile kilitlemiyoruz.

https://ico.paycoinex.com/

+100K USD Toplandı %30.

Lütfen borsa cüzdanlarından değil kişisel cüzdanlarınızdan bitcoin ve ethereum gönderimlerini yapınız.

ICO Ethereum Cüzdanı:
0xE4713775ed44473431EC7C74362f9AA42BCfF485

ICO Bitcoin Cüzdanı:
3FQX7wTsCV4pPoBYNci7b13PbXp39DjaU3

USD Bakiye:
PM ile iletişime geçmeniz durumunda USD cinsindende yatırım yapabilirsiniz.USDTether kullanımındaki fork sebebi ile fiziki banka adreslerimize yatırımı toplamaktayız.

ICO Sürecimiz devam etmektedir. Bizleri destekleyen herkese Paycoinex ekibi adına teşekkür ederiz.
Ethereum Cüzdanlarını kullanılmasını veya bizimle kontağa geçerek doğrudan USD olarak yatırımınızı yapabilirsiniz.

Bazı yatırımcılarımızdan gelen talep doğrultusunda BTC yatırılan tutarların, fiyat dalgalanmalarından minimum etkilenmek adına ETHEREUM'a geçme isteklerini anlayışla karşılıyoruz ve bu konuda bizim için USD cinsinden toplam tutar önem arz ettiğinden herhangi bir etken olmaksızın dönüşümler konusunda yardımcı oluyoruz. Benzer talepleri olan arkadaşlar, PM ile ulaşırlarsa BTC adres sahipliğini doğruladıktan sonra ETHER dönüşümleri yapmak için yardımcı olunacaktır.

Ayrıca daha önceden belirttiğimiz gibi BTC den USD cinsine de çevirim yaparak, bakiyelerinizi saklayabiliriz bu konuda talebi olanlarda varsa yine yardımcı olacağız.

Teşekkür ederiz

Merhabalar, yaklaşık 1.5 aydır yoğun bir şekilde projemiz için herkese en uygun dille anlatarak yapmak istediğimiz işlere ortak etmek istedik. Şuan bulunduğumuz süreçte projenin hedeflenin softcap'in yarısını, hardcap'in ise 3'te 1'ini toplamış bulunmaktayız.

Bu süreçte bizimle yan yana olup bizlere maddi manevi desteğini sunan herkese ekibimiz adına çok teşekkür ediyorum. 100 bin dolar tutarı bizlere güvenip inanarak yatıran her bir kişinin güvenini boşa çıkarmayacağımızı, projelerimize olan inancımızı aktarmış bulunmaktayız fakat Bitcointalk - Türkçe lokal forumumuz üzerinde beklediğimiz ilginin bununla kısıtlı kalması, projelerimizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğumuz tutarlara daha yolumuz olması ve düz bir matematik yaptığımızda 1.5 ayda toplanan tutarla, kalan 20 günlük süreçte hedeflenen tutarlara ulaşamayacağımızı düşündürmeye başladı.

Eksiklerimiz muhakkak olmuştur, ama çabalarımızla elimizden geldiğince herkes için en iyi dille ifade etmeye çalıştığımıza inanıyoruz. Bu süreçte kırdığımız insanlar umarız olmamıştır. Tanıştığımız yeni insanlar için çok umutluyuz, biliyoruzki yeni bir proje yapmak istediğimizdfe neleri daha iyi yapmalıyız.

Tüm yatırımcılara ve destekleyenlere tekrar teşekkür ederiz. Paycoinex ICO muz ile local forumda yatırım toplama sürecimizi iptal ederek, yeni fırsatları yakalamak üzere ekip içi değerlendirme yapacağız. Bu süreçte bir çok hayata geçirilmek istenilen yeni fikir sahipleri de bizlere ulaştı, benzer fikirleri olanlar varsa mevcut teknik ekip kabiliyetimizi kullanarak değerlendirmektir mutluluk duyacağımızıda bildirmek isterim.

Yatırımcıların tutarları gönderilen adreslere iade edilecektir. Borsalardan gönderdiğini bildiğimiz olanların alternatif cüzdanlara, borsa hesaplarından gönderdiklerini doğrulamaları durumunda gönderimi yapılacaktır. Bilmediğimiz varsa da lütfen Paycoinex profilimize pm atsınlar.

Teşekkürler.

signature not found.
1714621592
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714621592
Reply with quote  #2

1714621592
Report to moderator
1714621592
Hero Member
*

Ignore
1714621592
Reply with quote  #2

1714621592
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714621592
Hero Member
*

Ignore
1714621592
Reply with quote  #2

1714621592
Report to moderator
1714621592
Hero Member
*

Ignore
1714621592
Reply with quote  #2

1714621592
Report to moderator
1714621592
Hero Member
*

Ignore
1714621592
Reply with quote  #2

1714621592
Report to moderator
paycoinex
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile WWW
November 03, 2017, 09:24:06 AM

Soru ve sorularınızı başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 03, 2017, 09:30:28 AM

Önceliklek hayırlı olsun da. ikinci cümle nasıl bir cümledir. (Kaç kelime var birşey anlamadım 😁)
Kısaca sorayım neyi amaçlıyor bu proje, bize ne verecek?

pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 03, 2017, 09:37:47 AM

hacı ne işe yarıyo bu ? gezdim tozdum bulamadım ?    (toplanın mavra var Cheesy)

baştan anlaşalım

avukatınızın hiç kasmasına gerek yok , bilgileri isterse gönderirim  Cheesy

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
November 03, 2017, 09:38:32 AM

Hayırlı olsun kuzen isi bilen birinin boyle bur olaya el atması güzel bir durum. İnceleyelim.bakalım
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
November 03, 2017, 09:46:40 AM

Hayırlı olsun fakat detaylı bilgilere ulaşamadım . ERC20 tokeni mi ? waves tabanlı mı ?

Manevi getirilerden kasıt nedir ?
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 03, 2017, 09:47:50 AM

hacı ne işe yarıyo bu ? gezdim tozdum bulamadım ?    (toplanın mavra var Cheesy)

baştan anlaşalım

avukatınızın hiç kasmasına gerek yok , bilgileri isterse gönderirim  Cheesy
Sen çay içecek yer arıyorsun herhalde. Git kahveye okey falan oynarsın bulaşma adamlara 😁

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
November 03, 2017, 09:57:18 AM

300.000 usd lik bir ICO
ile exchange altyapısı hazırlayacak ekip istihdam etme fikri bana biraz ütopik gelmekle birlikte.
izlemedeyim. bakalım nasıl olacak.
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 10:00:34 AM

Önceliklek hayırlı olsun da. ikinci cümle nasıl bir cümledir. (Kaç kelime var birşey anlamadım 😁)
Kısaca sorayım neyi amaçlıyor bu proje, bize ne verecek?

Şirket bünyesinde üretilecek bazı projelerin detayları konuya eklendi. Konuda güncelleme çalışmaları devam ediyor.
Paycoinex bünyesinde özetle dağıtılacak coin ler için gelen yatırımlarla projelere başlanacak ve bu projelerin kar dağıtımları coin sahiplerinin elinde tuttuğu miktarlara göre kendilerine yapılacak.
Websitemiz i de incelemenizi tavsiye ederiz.

Hayırlı olsun fakat detaylı bilgilere ulaşamadım . ERC20 tokeni mi ? waves tabanlı mı ?

Manevi getirilerden kasıt nedir ?

ERC20 Token'i olarak değil, Cryptonote tabanlı bir coin olacaktır, Dash Coin ile benzer özellikleri taşıyor olacak. Cüzdan-Wallet, Explorer ve kaynak kodlarını ICO sonrasında yayınlayacağız. Coin üretmeyi tercih sebebimiz, holder ler ile kar paylaşımı noktasında onlara en hızlı yöntem ile tespit edip, kar dağıtımını yapmak amacıyla kullanılacak.

Manevi getireden kasıt sadece bir söz öbeği orada, sizin yatırımlarınız ile girişimlerin hayat bulacak olması ve bunun insana katacağı mutluluğa değinmek istedik. Mevcut projelerimiz ile kripto ekosistemini dolaylı olarakta dünyayı daha güzel yapacağımıza inanıyoruz.

300.000 usd lik bir ICO
ile exchange altyapısı hazırlayacak ekip istihdam etme fikri bana biraz ütopik gelmekle birlikte.
izlemedeyim. bakalım nasıl olacak.

Sorunuzu anlayamadım biraz daha açık ifade ederseniz net olmayan taraf ile ilgili bilgi paylaşalım
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
November 03, 2017, 10:03:50 AM

Global market mi olacak yoksa sadece Turkiye'ye m hitap edeceksiniz?
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 10:06:37 AM

Global market mi olacak yoksa sadece Turkiye'ye m hitap edeceksiniz?

4. Etap başlığında yazdığımız gibi bütün projeler Global market'e açılması hedeflenmektedir. Kripto borsamız ve ödeme hizmetleri dahil hepsini küresel çapta hizmete sunacağız, ilk olarak projelerin gelir modelini hedeflediğimiz noktaya çıkardıktan sonra şirketimiz elde edilen kar marjından kendi payımıza düşen ile yatırımlara devam edecektir. Bütün planlamalar yapıldı, hepsini adım adım hayata geçirirken paylaşacağız.

Bende bir İCO yapmayı düşünüyorum. [ANN][BOUNTY][İCO]ŞemsiyeToken olası ani BTC düşüş ve çıkışlarında açılmıyor. Şaka gibi ya şu olayı blockchaine dökebilsem 1000 btc yatırım toplarım.

Bizde katılırız umut ederiz ki en yakın zamanda sizde açarsınız Smiley
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 03, 2017, 10:23:00 AM

Hayırlı olsun kuzen isi bilen birinin boyle bur olaya el atması güzel bir durum. İnceleyelim.bakalım

Teşekkürler, eksik gördüğünüz şeyler varsa uyarın düzeltelim, yoğunluktan dolayı baştan sona uğraşmam gerekti herşey le bazı yerler eksik kalmış olabilir

signature not found.
torikan
Hero Member

View Profile
November 03, 2017, 11:05:05 AM

madencilikten çok anlamam yamadım ama bunda olucak demek ki Cheesy
argoritma kısmında tam gizlilik diye başlık var zcash tabanlı bir sitem mi olucak ozman onun asseti gibi mi ? orasını anlamadım.
çalıştığım yerde internet kısıtlı siteye giremiyorum Cheesy
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 11:07:18 AM

madencilikten çok anlamam yamadım ama bunda olucak demek ki Cheesy
argoritma kısmında tam gizlilik diye başlık var zcash tabanlı bir sitem mi olucak ozman onun asseti gibi mi ? orasını anlamadım.
çalıştığım yerde internet kısıtlı siteye giremiyorum Cheesy

Coinler 100% pre-mine madencilik temsili olarak biz yapacağız isteyenler tabiki rig bağlayabilirler sisteme ama madenciliğin fee getirisinden başka bir kazancı olmayacak. Coin ödülü dağıtılmayacak yani Fee toplamak dişinda ne kadar karlı olur bilmiyoruz.

Asıl beklentimiz, projelerdeki gelir kazançlarını raporlarla paylaşacağımız için coin değerinin ICO fiyatlarını katlamasını bekliyoruz.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 03, 2017, 11:47:50 AM

Hayırlı olsun dostum umarım hedefleri başarıyla gerçekleştirirsin fakat kar dağıtımı tam olarak nasıl hesaplanacak? Bu çıkardığın coini bir yatırımcı dump yaparsa kar payını etkileyecek mi?
Sadece borsa %0.1 işlem ücretiyle aylık 300bin tl getirisi olduğunu sayarsak %75 225K tl yatırımcılara bölüşülecek doğru mu anladım?
30 bin dolarlık yatırım yaptığım takdirde  %10 kar payı sahibi olursam aylık 22500 tl fena değil  Smiley
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 03, 2017, 11:59:56 AM
Last edit: November 03, 2017, 12:12:41 PM by by rallier

Hayırlı olsun dostum umarım hedefleri başarıyla gerçekleştirirsin fakat kar dağıtımı tam olarak nasıl hesaplanacak? Bu çıkardığın coini bir yatırımcı dump yaparsa kar payını etkileyecek mi?
Sadece borsa %0.1 işlem ücretiyle aylık 300bin tl getirisi olduğunu sayarsak %75 225K tl yatırımcılara bölüşülecek doğru mu anladım?
30 bin dolarlık yatırım yaptığım takdirde  %10 kar payı sahibi olursam aylık 22500 tl fena değil  Smiley

Sağol sorun için, Burada "coin" de ki temel işlev tamamen kar dağıtımının pratik olarak yapılabilmesi için yani hisse senedi. 100 milyon adetten kaç tanesine talipli olmak istiyorsan oluyorsun, elinde tuttuğun kadar hisse senedinin de kar payını alacaksın, sadece hisse senedi olarak saklamayacaksın. İstersen satabileceksin.

Nasıl olacak o iş derseniz.
A. Her ayın 1'in de 00.00 da elinde coin bulunduran adreslerin "snapshot" i alinacak ve coin miktarının yüzde kaçı seninse (atıyorum %1'i), kar payının da o kadar yüzdelik kısmı hesaplarınıza yatırılacak. Örneğin, bu ay 300.000 TL dağıtılacak %1'i 3.000 TL senin borsadaki hesabına yatırılacak, İstersen nakit olarak çekebilirsin.
B. Acil olarak nakite ihtiyacın var ve "coin'lerini" (bunlar bizim için aslında hisse dağıtımı) borsa da satış emri girip tanesini kaç paradan girmek istiyorsan hisselerini satabileceksiniz.

- Borsa da dump yemesinin önemi var mı?
Bizde isteriz fiyatlar 10'a katlansın vs ama fiyatları değil biz aylık kar dağıtımlarını katlamayı hedefliyoruz. Dolaylı olarak birisi ya elinde tutmak isteyecek yada erkenden satıp gitmek isteyecek ve buradaki güzel potansiyeli gören başka birine satacak. (belkide 2 yıl sonra pişman olacak satan)
Örneğin:
Sistem de bu ay yayınlayacağımız raporda 300.000 TL kar varsa ve birisi 50 milyon coin'i atıyorum dumpladı tanesi 1 kuruştan. 500.000 TL e satmiş oldu, fakat bu ay bizim karımızın %50'sini alacaktı halbuki benzer kar marjları 3 ay elde edildiğinde, zaten ROI yapmış olacaktı. Bütüm imkanları sunup kişinin tercihine bırakıyoruz coin'i nasıl değerlendirmek istediğini.

signature not found.
torikan
Hero Member

View Profile
November 03, 2017, 12:29:11 PM

30 bin dolarlık yatırım yaptığım takdirde  %10 kar payı sahibi olursam aylık 22500 tl fena değil  Smiley

Sağol sorun için, Burada "coin" de ki temel işlev tamamen kar dağıtımının pratik olarak yapılabilmesi için yani hisse senedi. 100 milyon adetten kaç tanesine talipli olmak istiyorsan oluyorsun, elinde tuttuğun kadar hisse senedinin de kar payını alacaksın, sadece hisse senedi olarak saklamayacaksın. İstersen satabileceksin.

A. Her ayın 1'in de 00.00 da elinde coin bulunduran adreslerin "snapshot" i alinacak ve coin miktarının yüzde kaçı seninse (atıyorum %1'i), kar payının da o kadar yüzdelik kısmı hesaplarınıza yatırılacak. Örneğin, bu ay 300.000 TL dağıtılacak %1'i 3.000 TL senin borsadaki hesabına yatırılacak, İstersen nakit olarak çekebilirsin.
B. Acil olarak nakite ihtiyacın var ve "coin'lerini" (bunlar bizim için aslında hisse dağıtımı) borsa da satış emri girip tanesini kaç paradan girmek istiyorsan hisselerini satabileceksiniz.

Bizde isteriz fiyatlar 10'a katlansın vs ama fiyatları değil biz aylık kar dağıtımlarını katlamayı hedefliyoruz. Dolaylı olarak birisi ya elinde tutmak isteyecek yada erkenden satıp gitmek isteyecek ve buradaki güzel potansiyeli gören başka birine satacak. (belkide 2 yıl sonra pişman olacak satan)
Örneğin:
Sistem de bu ay yayınlayacağımız raporda 300.000 TL kar varsa ve birisi 50 milyon coin'i atıyorum dumpladı tanesi 1 kuruştan. 500.000 TL e satmiş oldu, fakat bu ay bizim karımızın %50'sini alacaktı halbuki benzer kar marjları 3 ay elde edildiğinde, zaten ROI yapmış olacaktı. Bütüm imkanları sunup kişinin tercihine bırakıyoruz coin'i nasıl değerlendirmek istediğini.

karpayı dağıtımında adil bir sistem için cüzdanda tutum süresi baz alınsa bence oldukça güzel olur diye düşünüyorum ?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
November 03, 2017, 12:38:19 PM

o nasıl bir ekip tanıtım yazısıdır, ilkokula giden bebeler bile daha düzgün bişeyler yazabilirdi
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 03, 2017, 12:52:31 PM
Last edit: November 03, 2017, 01:02:40 PM by paycoinex

o nasıl bir ekip tanıtım yazısıdır, ilkokula giden bebeler bile daha düzgün bişeyler yazabilirdi

Tarz olarak eğlenceli bir ekibimiz mevcut. Kurumsal değerlendirmeyi projelerimiz için yapmayı hedefliyoruz ekibimizin bizzat kendisine değil. Eleştiriniz için teşekkürler sizin gibi düşünen insanlar varsa onları bilgilendirme fırsatı bulduk sayenizde. Potansiyel yatırımcımız olarak sizde güzel bir izlenim bırakamadıysak, hizmetlerimizden bırakarak telafi etmeyi umuyoruz.

Örneğin:

karpayı dağıtımında adil bir sistem için cüzdanda tutum süresi baz alınsa bence oldukça güzel olur diye düşünüyorum ?

Periyodik aralıklar henüz netleştirilmedi (aylık/6-8 haftalık vs gibi), netleştirildiğinde belirlenen periyot boyunca tutulan miktarları hesaplama fikri de söz konusu olası suistimalleri de göz önünde alarak adil değerleri tespit edeceğiz.
alturay
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile WWW
November 03, 2017, 01:08:39 PM

Arkadaşlar siz tam olarak ne istiyorsunuz yada ne yapıyorsunuz. Burada bir takım bilgiler verilmiş ancak hiç bir şekilde yeterli değil.!! Anlayan varsa bana da anlatsın lütfen.??  Huh

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: