Bitcoin Forum
May 02, 2024, 03:09:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] Paycoinex [İPTAL EDİLD] Kripto Para Birimlerine Akıllı Çözümler📌📌📌  (Read 2888 times)
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
November 15, 2017, 10:12:00 AM

Merhaba Bounty programınız yok mu?
Toplamaya çalıstıkları miktarın %1-2sini bounty yapsalar bu kadar azmı dersiniz. Cok buyuk bir yatırım beklemiyorlar. Ondan bounty yapmamaları normal.
Başarılar proje için.
1714619383
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714619383
Reply with quote  #2

1714619383
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714619383
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714619383
Reply with quote  #2

1714619383
Report to moderator
paycoinex
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile WWW
November 15, 2017, 01:27:54 PM

Bence Türk kullanıcıları arasında şuan kötü gidiyor diyemeyiz. Biraz sona yaklaşsın burada düşünenler gibi ben de bir miktar ateşleyebilirim.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Merhabalar, forum içi bounty programı düzenlemeyi düşünmüyoruz, arkadaşlarında belirttiği gibi hedeflenen tutarın belirli ve çok yüksek olmaması, şirket sermayesi için ayrılacak %25 dilim ve yatırımcınında ROI süresini korumak amacıyla %75 dağıtılacak kar payı dağıtımı sebebi ile %1-2 gibi bi bounty tatmin edici olmayacaktır. Bu yüzden yapmama kararı aldık.

Fakat projelerimizin test süreçlerinde ve tanıtım süreçlerinde bounty lerimiz olacaktır, alışa gelmişin dışında bir bounty fikrimiz var ICO muzu başarıyla tamamladıktan sonra.
Teşekkürler

Sitenizle alaklı bir kaç şey söylemek istiyorum bana özelden ulaşabilir misiniz?

Merhabalar, PM gönderdik hocam. Teşekkür ederiz.

Toplamaya çalıstıkları miktarın %1-2sini bounty yapsalar bu kadar azmı dersiniz. Cok buyuk bir yatırım beklemiyorlar. Ondan bounty yapmamaları normal.
Başarılar proje için.

Merhabalar, evet açıkladığınıza benzer bir fikir ile (yukarıda bahsedildiği gibi) bounty e girmedik.
Desteğiniz için çok teşekkür ederiz
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 19, 2017, 09:46:56 PM

ICO sürecimiz devam etmektedir. Tüm ilgilenlere teşekkür ederiz, desteklerinizi bekliyoruz
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
November 24, 2017, 04:28:44 PM

Forumdan güvendiğim birisidir @by rallier. Yatırım yapmak için biraz ters zaman bence. Çünkü forklardan herkes perişan olmuş durumda, zararımız çok büyük. Şimdilik piyasalar sakinleşti ve düzelmeye başladı. Zararımı çıkardıktan sonra %1 hisse alarak destek sağlayabilirim hocam, başarılar..

BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
November 24, 2017, 04:55:44 PM

Forumdan güvendiğim birisidir @by rallier. Yatırım yapmak için biraz ters zaman bence. Çünkü forklardan herkes perişan olmuş durumda, zararımız çok büyük. Şimdilik piyasalar sakinleşti ve düzelmeye başladı. Zararımı çıkardıktan sonra %1 hisse alarak destek sağlayabilirim hocam, başarılar..

Tek başıma 3000 dolar atarım diyorsun yani? Baya iddialı olmuş. Smiley
Local bölümde böyle projelere gereken değer ve destek verilmiyor. Globale açılmanız lazım istemeseniz de.
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
November 24, 2017, 05:36:19 PM

Local bölümde böyle projelere gereken değer ve destek verilmiyor. Globale açılmanız lazım istemeseniz de.
Zararım minimum seviyeye indiği zaman ico sonlarına doğru atabilirim evet Smiley şuan neredeyse 1,5 btc zarardayım ve desteklemem mümkün değil, aldığım pozisyonları kapatamıyorum, çıkamıyorum ve değiştiremiyorum elim kolum bağlı açıkçası.

paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 25, 2017, 12:48:50 PM

Desteğiniz için ekibimiz adına çok teşekkür ederiz.
Yunkathu
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
November 25, 2017, 01:52:59 PM

Zararım minimum seviyeye indiği zaman ico sonlarına doğru atabilirim evet Smiley şuan neredeyse 1,5 btc zarardayım ve desteklemem mümkün değil, aldığım pozisyonları kapatamıyorum, çıkamıyorum ve değiştiremiyorum elim kolum bağlı açıkçası.

Ben de bir miktar ayırdım ay başı maaşla beraber ateşleme yapmayı düşünüyorum. Kısmet ne olacak bakalım.
durakan
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
November 25, 2017, 07:04:48 PM

Ben de bir miktar ayırdım ay başı maaşla beraber ateşleme yapmayı düşünüyorum. Kısmet ne olacak bakalım.

Yatırımcı sayısında artış var gibi gözüküyor. İnsanlar çok para kaybetti çok kötü zamana denk geldi
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 25, 2017, 07:15:28 PM

Ara ara bakıyorum toplanan miktara ufak bir artış söz konusu ancak projeyi globale taşımadan istenen miktarı toplamak zor gibi gözüküyor.
by rallier (OP)
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
November 26, 2017, 06:47:55 PM

Ara ara bakıyorum toplanan miktara ufak bir artış söz konusu ancak projeyi globale taşımadan istenen miktarı toplamak zor gibi gözüküyor.
Son ana kadar TR de ısrarcıyız hocam yapamazsak burada iadeleri yapip Global e açılacağız.

signature not found.
paycoinex
Newbie
*

View Profile WWW
November 27, 2017, 10:24:41 AM
Last edit: November 27, 2017, 01:29:18 PM by paycoinex

ICO Sürecimiz devam etmektedir. Bizleri destekleyen herkese Paycoinex ekibi adına teşekkür ederiz.
Ethereum Cüzdanlarını kullanılmasını veya bizimle kontağa geçerek doğrudan USD olarak yatırımınızı yapabilirsiniz.

Bazı yatırımcılarımızdan gelen talep doğrultusunda BTC yatırılan tutarların, fiyat dalgalanmalarından minimum etkilenmek adına ETHEREUM'a geçme isteklerini anlayışla karşılıyoruz ve bu konuda bizim için USD cinsinden toplam tutar önem arz ettiğinden herhangi bir etken olmaksızın dönüşümler konusunda yardımcı oluyoruz. Benzer talepleri olan arkadaşlar, PM ile ulaşırlarsa BTC adres sahipliğini doğruladıktan sonra ETHER dönüşümleri yapmak için yardımcı olunacaktır.

Ayrıca daha önceden belirttiğimiz gibi BTC den USD cinsine de çevirim yaparak, bakiyelerinizi saklayabiliriz bu konuda talebi olanlarda varsa yine yardımcı olacağız.

Teşekkür ederiz
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 27, 2017, 10:52:05 AM
Last edit: November 27, 2017, 01:29:38 PM by by rallier

ICO Sürecimiz devam etmektedir. Bizleri destekleyen herkese Paycoinex ekibi adına teşekkür ederiz.
Ethereum Cüzdanlarını kullanılmasını veya bizimle kontağa geçerek doğrudan USD olarak yatırımınızı yapabilirsiniz.

Bazı yatırımcılarımızdan gelen talep doğrultusunda BTC yatırılan tutarların, fiyat dalgalanmalarından minimum etkilenmek adına ETHEREUM'a geçme isteklerini anlayışla karşılıyoruz ve bu konuda bizim için USD cinsinden toplam tutar önem arz ettiğinden herhangi bir etken olmaksızın dönüşümler konusunda yardımcı oluyoruz. Benzer talepleri olan arkadaşlar, PM ile ulaşırlarsa BTC adres sahipliğini doğruladıktan sonra ETHER dönüşümleri yapmak için yardımcı olunacaktır.

Ayrıca daha önceden belirttiğimiz gibi BTC den USD cinsine de çevirim yaparak, bakiyelerinizi saklayabiliriz bu konuda talebi olanlarda varsa yine yardımcı olacağız.

Teşekkür ederiz

Mesaj alıntılandı, ana konuya eklendi. Ayrıca USDTether ve USD Fiziki banka hesaplarında tutulması ile ilgili bilgilendirmeyi de konuya ekledik.

signature not found.
durakan
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
November 27, 2017, 01:19:00 PM

Pm Attım bilginize
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 27, 2017, 04:30:31 PM

90 bin dolar. Hayırlı olsun %30 Tamamladık.

signature not found.
Yunkathu
Newbie
*

View Profile
November 27, 2017, 05:35:00 PM

90 bin dolar. Hayırlı olsun %30 Tamamladık.

Projeye olan umutlarım biraz daha arttı. ICO başarılı bir şekilde toplanacak ve yatırımcılarını üzmeyecek gibi
alpsea
Copper Member
Hero Member

View Profile
November 27, 2017, 08:21:02 PM

Ucuk kacik bir mebla olmadigi icin 3/1 i toplanmis bile hayirli olsun hocam Smiley

mbp
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
November 27, 2017, 08:32:57 PM

Oldukça güzel haber hayırlı olsun, ben de ilerleyen zamanlarda bir miktar daha yatırım yapmayı düşünüyorum. Bana kalırsa bu ico başarıyla sonuçlanacak gibi biraz ürkek insanlar hem de piyasa şuan çoğu kişiyi terse bıraktı... Herkes için tekrardan hayırlısı olsun.
by rallier (OP)
Legendary
*

just in case

View Profile WWW
November 29, 2017, 11:33:39 AM

Bir çok arkadaşın BTC si istekleri üzerine ETH çevrildi. Teşekkürler

signature not found.
Yunkathu
Newbie
*

View Profile
November 29, 2017, 01:44:34 PM

Bir çok arkadaşın BTC si istekleri üzerine ETH çevrildi. Teşekkürler

Hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: