Bitcoin Forum
May 11, 2024, 04:50:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroptan gelenler.  (Read 1451 times)
WillBeOk (OP)
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 01:41:04 PM

Şu ana kadar bayağı airdropa katıldım çoğu göndermedi nedenini bilmiyorum. Burda size sormak istediğim şey şu bendeki bu tokenleri nasıl satarım. Hangi borsada işlem görüyor bunları nasıl öğrenebilirim? Bir konuda https://deltabalances.github.io adresinden söz etmişler ne kadar ediyor falan burda detaylı bir şekilde görebilirsiniz diye fakat adresimi girdiğim zaman bendeki tokenler görünmüyor? https://etherscan.io ve https://ethplorer.io/ adlı sitelerden gelen tokenleri görebiliyorum ama anlamadım yardımcı olabilecke varsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Huh
1715446204
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715446204
Reply with quote  #2

1715446204
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715446204
Hero Member
*

Ignore
1715446204
Reply with quote  #2

1715446204
Report to moderator
1715446204
Hero Member
*

Ignore
1715446204
Reply with quote  #2

1715446204
Report to moderator
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 03, 2017, 01:51:13 PM

En sağlıklısı benim gözümde etherscandir. Airdropların da %70i dümendir tokenlerinizi yollamazlar, yollasalar da pek bi değeri olmaz. Benim gözümde boşa uğraşmadır ama havadan para insanlara tatlı geliyor tabi. Etherscan de görülüp cüzdanınızda görülmemesinin sebebine gelirsek myetherwalleta tanıtmadıysanız o coini gözükmeyebilir en kötü ihtimal erc-20 token adıyla gözükmesi gerekiyor.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
November 03, 2017, 02:16:23 PM

Şu ana kadar bayağı airdropa katıldım çoğu göndermedi nedenini bilmiyorum. Burda size sormak istediğim şey şu bendeki bu tokenleri nasıl satarım. Hangi borsada işlem görüyor bunları nasıl öğrenebilirim? Bir konuda https://deltabalances.github.io adresinden söz etmişler ne kadar ediyor falan burda detaylı bir şekilde görebilirsiniz diye fakat adresimi girdiğim zaman bendeki tokenler görünmüyor? https://etherscan.io ve https://ethplorer.io/ adlı sitelerden gelen tokenleri görebiliyorum ama anlamadım yardımcı olabilecke varsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Huh

ED'nin (Etherdelta) eklemediği tokenları göremiyoruz haklısınız deltabalance sitesinde. Manuel olarak akılda tutmakta yine de yarar var sanırım ed'ye attığımız tokenları. Gün geliyor nereye ne atmıştık, hangi cüzdanda ne vardı karıştırabiliyoruz bu yoğunlukta. İleri de private key'ini unuttuğunuz bir cüzdana piyango vurup da tokenlar 1000 katına çıkarsa dizlerimizi dövmemiz an meselesi...
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 03, 2017, 02:16:37 PM

Sizdeki coinler/tokenler satışta olmadığı için deltabalances'de görmüyor olabilirsiniz. Airdroplardan gelenlerin hangilerini paylaşırsanız daha sağlıklı bir yanıt alabilirsiniz. Bunun dışında airdroplardan gelenlerin çoğu ether tabanlı olduğu için öncelikle etherdelta'da listelenir. Listelendiği anda da satarsanız kar edersiniz. Genellikle listelendiğinin ikinci günü dibi boyluyorlar.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 03, 2017, 02:18:04 PM

Etherdeltada satışa girmemiş demek ki o yüzden göremiyorsunuz. Yani anlayacağın o gelenler çöp coin.
bbsbtc
Full Member

Activity: 131

View Profile
November 03, 2017, 02:18:26 PM

Gelen airdropları etherdeltada satacaksın hocam.Detaylı kulanımı burda var incele istersen.http://kriptotakip.com/etherdelta-nasil-kullanilir/

WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 05:21:36 PM

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim toplu alıntı nasıl yapılıyor anlamadığım için böyle cevap vermek zorunda kaldım kusura bakmayın. Airdroptan gelenler
EDEX   200.00 DEX
Neon Gold 2,000 NEOG fakat etherscanda N/A olarak gözüküyor
LiteCoinClassic   5,000 LTTC
LiteConnet   100 LCC
Şimdi bunlar çöp mü Smiley Uzun süre cevap veremediğiö için tekrar özür dilerim. Dışarı çıkmam gerekti
enfarktus
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 05:44:00 PM

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim toplu alıntı nasıl yapılıyor anlamadığım için böyle cevap vermek zorunda kaldım kusura bakmayın. Airdroptan gelenler
EDEX   200.00 DEX
LiteConnet   100 LCC
Şimdi bunlar çöp mü Smiley Uzun süre cevap veremediğiö için tekrar özür dilerim. Dışarı çıkmam gerekti

Çöp demek için erken. Borsada listelensinler bakalım, ondan sonra anlaşılır. Yeni gelen tokenler için en iyi yöntem bunların twitter adreslerini takip etmektir. Orada hangi borsada ne zaman işlem göreceğini öğrenebilirsiniz. N/A şeklinde görünen tokenleri de cüzdanınıza girerek contract adres, decimals gibi bilgilerini girerek tanımlamanız gerekiyor. Bu bilgilere de ethplorer.io da cüzdan adresinizi yazdıktan sonra gelen token listesinden o tokenin ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 05:50:26 PM

EDEX   200.00 DEX
LiteConnet   100 LCC

Çöp demek için erken. Borsada listelensinler bakalım, ondan sonra anlaşılır. Yeni gelen tokenler için en iyi yöntem bunların twitter adreslerini takip etmektir. Orada hangi borsada ne zaman işlem göreceğini öğrenebilirsiniz. N/A şeklinde görünen tokenleri de cüzdanınıza girerek contract adres, decimals gibi bilgilerini girerek tanımlamanız gerekiyor. Bu bilgilere de ethplorer.io da cüzdan adresinizi yazdıktan sonra gelen token listesinden o tokenin ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Yalnız ben sadece bir kaç tane airdropa katılmadım neredeyse 50ye yakın airdropa katıldım hepsini takip etmem mümkün olmuyor. Ne zaman listeleneceği hakkında bir fikrim de yok açıkcası. Değerli yorumunuz ve yardımlarınız için tekradan teşekkür ederim
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 03, 2017, 06:08:05 PM

Çöp demek çin bence erken değil resmen çöp zira neredeyse tamamına yakınında bir tane whitepaper yok, roadmap yok. Aceleyle amaçsızca çıkarılmışlar. Geleceklerini görmüyorum arada bir 2 tanesi dışında. Yaklaşık 100 ün üzerinde airdroba katıldığım için bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum.
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 06:15:05 PM

Çöp demek çin bence erken değil resmen çöp zira neredeyse tamamına yakınında bir tane whitepaper yok, roadmap yok. Aceleyle amaçsızca çıkarılmışlar. Geleceklerini görmüyorum arada bir 2 tanesi dışında. Yaklaşık 100 ün üzerinde airdroba katıldığım için bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum.
Hocam doğrudur benim amacım elimde bekletmek değil zaten bu tokenleri satışa sunabileceğim bir yerden satmak elimde 2 2-3 ay dursun gelen token parası 2-3 e katlasın gibi bi beklentim yok bi yemek parası falan artık her neyse ne çıkartırsam ala diye düşünüyorum. Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 03, 2017, 06:16:22 PM
Last edit: November 03, 2017, 07:10:24 PM by Elysio

Güzel demişsinde airdroppların hepsi çöp hiçbirinin bi amacı yokki pump dump amaçları var parayı vuran vuruyo ondan sonra bakıyo keyfine bence %99 airdropların hiç biri bi yere gelemez.
Edit: Çöp dediğim geleceği yok ilk zamanlarda para kazanabilirsiniz.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
November 03, 2017, 06:24:55 PM

Airdroplar genelde çok kazanç sağlamaz dostum bunun sizde farkındasınız, anladığım kadarıyla ne koparsam kardır diye düşündün muhtemelen ama çoğu yemek parası falan çıkartmıyor hocam. Çok fazla bel bağlamayın airdroplara muhtemelen ilk etherdeltaya eklenir eklenir eklenmez satın gitsin. Bol şans

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
enfarktus
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 07:02:06 PM

Çöp demek için erken derken, size fayda sağlıyor mu yoksa sağlamıyor mu anlamında söyledim. Geçen ay yalnızca airdroplardan 4 ETH kazandım. Ki forumda kat kat fazla kazanmış arkadaşlar olduğunu da biliyorum. Diğer anlamda zaten düzenlenen airdropların tamamına yakını birkaç ay bile piyasada kalabilecek  düzeyde değil.  @WillBeOk, siz gelen coinleri cüzdanınıza tanımladınız mı? Tahminim deltabalances.github.io'da görememenizin temel nedeni bu.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
November 03, 2017, 07:14:38 PM

Şimdi şöye para edeni oluyomu oluyo ama kısa süreli sonra developer lar patlatıyo fiyatı çıkınca 1 aydır rahat 2bin kaldırmışımdır. Ama uzun dönemde gerek yok saklamaya falan sat sat sat
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
November 03, 2017, 07:24:29 PM

Çöp demek için erken derken, size fayda sağlıyor mu yoksa sağlamıyor mu anlamında söyledim. Geçen ay yalnızca airdroplardan 4 ETH kazandım. Ki forumda kat kat fazla kazanmış arkadaşlar olduğunu da biliyorum. Diğer anlamda zaten düzenlenen airdropların tamamına yakını birkaç ay bile piyasada kalabilecek  düzeyde değil.  @WillBeOk, siz gelen coinleri cüzdanınıza tanımladınız mı? Tahminim deltabalances.github.io'da görememenizin temel nedeni bu.
Hocam bir ayda gerçkende 4 ETH kazandıysanız çok iyi ozaman. Böyle kazandıracak airdroplar bulmak gerçkentede güzel şans. Başarılarınız devamını dilerim. Umarım banada böyle bir kaç airdrop gelir Smiley Gerçekten güzel kazanç

DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
enfarktus
Full Member

View Profile
November 03, 2017, 07:43:14 PM

Hocam bir ayda gerçkende 4 ETH kazandıysanız çok iyi ozaman. Böyle kazandıracak airdroplar bulmak gerçkentede güzel şans. Başarılarınız devamını dilerim. Umarım banada böyle bir kaç airdrop gelir Smiley Gerçekten güzel kazanç

IBTC, LTG, POS, EXRN, BTCR, BLUE, ATS bu ay sattıklarımın bir kaçı, dediğim gibi airdroplardan daha çok kazananlar da var. Benim mantığım havadan gelen, havaya gider. Sattığım bu tokenlerden gelen miktarın neredeyse tamamıyla değerleneceğini düşündüğüm Neblio, Dovu, Voise, Net ve ALIS gibi coin ya da tokenleri aldım. Değerlenirse ne ala, değerlenmezse de umurumda olmaz açıkçası. Smiley 
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1299

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 03, 2017, 07:48:49 PM

Çöp demek, hiçbir zaman ve hiçbir koşulda para etmeyecek demektir, dolayısıyla bunların hepsi çöp değil, illa bir kısmı etherdeltaya girecek ve illa sakız parası olsun getirecektir. Konuyu açan arkadaşın da bu amaçla sorduğunu zannetmiyorum, bunları toplarken herhalde hiçbirimiz alırım, torunlarıma bırakırım mantığı gütmüyor. Para ettiğini gördüğümüz an sallayacağız gidecek.
Elbette airdropla gelenlerin içinde epeyce gerçekten çöp var ama "hepsi çöp" diye kestirip atarsanız bize bir şey olmaz, üç beş kazanıyoruz bunlardan zaten, ama siz kaybedersiniz.
Burada dengeyi iyi kurmak lazım, haber alınca girip 2 dakikada e-posta, cüzdan vb verip çıkmak başka, airdroplara mesai harcamak ve gelir kapısı zannetmek başka. B kategorisindekiler de fena halde yanılıyor, öyle bir dünya yok.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 03, 2017, 07:54:32 PM

Çöp demek, hiçbir zaman ve hiçbir koşulda para etmeyecek demektir, dolayısıyla bunların hepsi çöp değil, illa bir kısmı etherdeltaya girecek ve illa sakız parası olsun getirecektir. Konuyu açan arkadaşın da bu amaçla sorduğunu zannetmiyorum, bunları toplarken herhalde hiçbirimiz alırım, torunlarıma bırakırım mantığı gütmüyor. Para ettiğini gördüğümüz an sallayacağız gidecek.
Elbette airdropla gelenlerin içinde epeyce gerçekten çöp var ama "hepsi çöp" diye kestirip atarsanız bize bir şey olmaz, üç beş kazanıyoruz bunlardan zaten, ama siz kaybedersiniz.
Burada dengeyi iyi kurmak lazım, haber alınca girip 2 dakikada e-posta, cüzdan vb verip çıkmak başka, airdroplara mesai harcamak ve gelir kapısı zannetmek başka. B kategorisindekiler de fena halde yanılıyor, öyle bir dünya yok.
Hocam zaten çok büyük bir gelir bekleyen airdroptan en fazla bi airdropa kayıt olur ondan bişey gelmeyeceğini görür ondan sonra çıkar derki airdoprlar bişey kazandırmıyor Cheesy bir iki tane airdrop kazandırmaz ki zaten 10 tane airdrop çıkıyorsa 1 tanesi belki kazandırır o da belki

hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
November 03, 2017, 07:57:09 PM

Airdrop furyası bitti gibi.Artık yeni gelenlerin pek bir değeri olmuyor.Herkes btcnin artışını izliyor gibi.Ebtcden sonra o gazla biraz etherdeltada airdroplar balinaların oyuncağı oldu. Balinalar btcye kaydı gibi.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: