Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:32:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroptan gelenler.  (Read 1451 times)
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
November 03, 2017, 08:00:14 PM

Çöp möp deniyor ama havadan bedava  token geliyor. Kavun değil ki dibini koklayalım, bunların hangisinin değerli olacağı önceden haber mi veriliyor. Güvenliğe dikkat ederek airdropa devam şahsen.
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715437951
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715437951
Reply with quote  #2

1715437951
Report to moderator
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 03, 2017, 08:03:24 PM

Çöp möp deniyor ama havadan bedava  token geliyor. Kavun değil ki dibini koklayalım, bunların hangisinin değerli olacağı önceden haber mi veriliyor. Güvenliğe dikkat ederek airdropa devam şahsen.
Katılıyorum hocam güvenlik önemli. Airdroplara katılcam airdrop kovalayacağım diyorsanız yeni bir gmail hesabı yeni bir twitter yeni bi eth cüzdanı açıp devam etmek lazım. Priv key isteyen airdroplara girmemek mantıklı. Yoksa daha önceden gelen tokenlerinde gider aman dikkat Cheesy

xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
November 03, 2017, 08:11:19 PM

Etherdeltada coınlerın oldugu kısmın en altına ınıp ohtera tıklayıp hangı coine bakıcaksanız etherscandan Contract Address 1. kısma , coinin buyuk harfle kısaltımıs hali 2. kısma ,
Token Decimals 3. kısma yazarak bulabılırsınız
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
November 03, 2017, 08:28:55 PM

etherscan'da gözüktükten sonra wallet'ı etherdeltaya tanıtırsanız çıkar onda sorun olacağını sanmıyorum, ben genellikle gelenleri etherdeltada satıyorum direk
StabiL
Member
**

Activity: 115

View Profile
November 03, 2017, 08:31:15 PM

Bende de deltabalance da gözükmüyordu diğer 2 siteden bakınca 2-3 tane gelmiş şimdi gördüm .girerse borsaya satarız taş attıkda kolumuz yorulmadı günde 15 dk sını anca alır insanın katılmak hepsine.bir süre sonra insan otomatiğe bağlıyor zaten işlemleri yaparken Smiley
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 03, 2017, 08:31:55 PM

bu airdroplar sayesinde oturduğu yatıığı yerden insanlar ciddi rakamlar kazandı..şimdi işin cılkı çıktı diye gelen yorumlara bak... Cheesy Cheesy

bu toplumdan hiç ümidim yok gerçekten  Cheesy
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
November 03, 2017, 08:32:04 PM

bitti artık yarsından fazlası zaten çöp bir umutla alıyoruz ama Smiley o da olmuyor malesef . sakın priv key falanda girmeyin hiç bir airdropa .. aman ha
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 03, 2017, 08:46:21 PM

Hayırlı olsun hocam. Umarım güzel bi kazanç elde edersiniz. DeltaBalancesde gözükmemesinin nedeni daha listeye eklenmemeiş olması olabilir. Eklendikten sonra görünecek yüksek ihtimalle. Pek fazla kazanacağınızı sanmam ama yinede 3-5 ne gelirse artık Smiley

WillBeOk (OP)
Full Member

Activity: 168

View Profile
November 08, 2017, 11:26:49 AM

etherscan'da gözüktükten sonra wallet'ı etherdeltaya tanıtırsanız çıkar onda sorun olacağını sanmıyorum, ben genellikle gelenleri etherdeltada satıyorum direk
Gelen yorumlara ve bilgilendirmeler için öncelikle teşekkür ediyorum. Şimdi bende ebch2 diye bi token var. Bu token etherdeltada işlem görüyor şu anda 5 dolar bişey ediyor ama olsun en azından sigara parası. Ama satamadım bir türlü anlamadım cüzdanı import ettim etherdeltaya yukarıdan (i)tokens yazan yere basıyorum ebch2 yi buluyorum tıklıyorum üstüne bi pencere açıyor bana "The following address is for the token contract. It is NOT a deposit address. Do NOT send tokens to it or they will be lost forever. To deposit, use the Deposit form in the upper left. Enter the amount you want to deposit and press the 'Deposit' button." Yazıyor bu konuda yardımcı olabilecek varmı
omghodl
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 11:34:05 AM

Gelen yorumlara ve bilgilendirmeler için öncelikle teşekkür ediyorum. Şimdi bende ebch2 diye bi token var. Bu token etherdeltada işlem görüyor şu anda 5 dolar bişey ediyor ama olsun en azından sigara parası. Ama satamadım bir türlü anlamadım cüzdanı import ettim etherdeltaya yukarıdan (i)tokens yazan yere basıyorum ebch2 yi buluyorum tıklıyorum üstüne bi pencere açıyor bana "The following address is for the token contract. It is NOT a deposit address. Do NOT send tokens to it or they will be lost forever. To deposit, use the Deposit form in the upper left. Enter the amount you want to deposit and press the 'Deposit' button." Yazıyor bu konuda yardımcı olabilecek varmı

O uyariyi onemseme ve isleme devam et. Her zaman o sekilde uyari geliyor cunku.
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 11:37:58 AM

O uyariyi onemseme ve isleme devam et. Her zaman o sekilde uyari geliyor cunku.
Hocam işleme devam edemiyorum ki tıklıyorum o pencere açılıyor hiç birşey anlamadım ben etherdelta'dan ya çok karmaşık geliyor bana Sad Ne yapmam gerektiğini anlasam bi devam edecem satıcam ama bir türlü devam edemedim işleme. 5 dolar için bu kadar uğraştım onada hiç birşey yapmıcam 5 dolarlık bi başka coin alıcam al sat yapmaya çalışacağım Smiley çoook düşük bir miktar evet bende farkındayım ama bir yerden başlamak lazım öğrenmeye
gecelerinyargici
Member
**

Merit: 12

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 08, 2017, 11:40:37 AM

çoğu para etmiyor, facebook twitter telegram gibi bir çok platformda takip ve  paylaşım istiyor bazıları min 0.01ETH şartı istiyor cüzdanda tüm bunları
sağladıktan emin olunca katıl yada detaylı şekilde neler yapılması geretiğinii öğrendikten sonra katıl airdroplara

nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
November 08, 2017, 11:43:46 AM

Airdrop şans işi ya tutarsa mantığıyla genelde hareket ediliyor son iki üç aydır sağlam bir rüzgarı vardı ama artık öyle bir hal olduki sadece data toplama aracı olarak kullanılmaya başlandı gibi

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 08, 2017, 11:49:17 AM

Airdrop is dead Cheesy saka maka bitti eski populeritesinden uzak yine de bir form doldurmaktan bir zarar gelmez firsati olan doldursun Wink)

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
November 08, 2017, 12:58:03 PM

Yine de doldurun arkadaşlar. Çok detay gerektirmeyen, paylaşım istemeyen vs airdrop sayısı az olsa da, önünüze çıktıkça doldurun gitsin ne olacağını bilemezsiniz. En güzel örneği eBTC olsa da Ethereum Blue vblerden de ciddi paralar kazanan insanlar biliyorum, tanıyorum. Zarar gelmez ya. Çok vaktiniizi almıyorsa doldurun gitsin. Airdroplar dışında madem telegram kurulu bilgisayarlarınıza bounty başlıklarındaki telegram ya da twittter takibine para(token,coin) verenleri de takip edin, ekleyin twitter ve telegramlarınızı ilgili yerlere. bakarsın ileride işler açılır. 3-4 sene bırakın kalsın ne olacak cüzdanınızda ya. Taş attınız kolunuz mu yoruldu?

Hoca Nasrettin'e sorduklarında verdiği cevap misali; "Ya Tutarsa?"

Cool Cool
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
November 08, 2017, 01:02:29 PM

Yine de doldurun arkadaşlar. Çok detay gerektirmeyen, paylaşım istemeyen vs airdrop sayısı az olsa da, önünüze çıktıkça doldurun gitsin ne olacağını bilemezsiniz. En güzel örneği eBTC olsa da Ethereum Blue vblerden de ciddi paralar kazanan insanlar biliyorum, tanıyorum. Zarar gelmez ya. Çok vaktiniizi almıyorsa doldurun gitsin. Airdroplar dışında madem telegram kurulu bilgisayarlarınıza bounty başlıklarındaki telegram ya da twittter takibine para(token,coin) verenleri de takip edin, ekleyin twitter ve telegramlarınızı ilgili yerlere. bakarsın ileride işler açılır. 3-4 sene bırakın kalsın ne olacak cüzdanınızda ya. Taş attınız kolunuz mu yoruldu?

Hoca Nasrettin'e sorduklarında verdiği cevap misali; "Ya Tutarsa?"

Cool Cool

Yazdiklarina katiliyorum dostum tas atip kolun mu yorulcak hayir 10 10 birikse bile bakarsin 250 300 dolarin olmus belli mi olur sonucta sebepsiz yerr kazaniorsun doldurun gitsin Wink

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 01:03:10 PM

Arkadaşlar benim sorunum para etmesi veya etmemesi değil ben geldikçe forum dolduruyorum 5 dolar etin 10 dolar etsin sonuçta havadan gelen para öenmli olan satabilmem benim ama henüz başaramadım Smiley
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81

View Profile
November 08, 2017, 01:10:07 PM

Hiçbirinin gönderdiği yok. Amaçları mail ve diğer bilgilerini alıp pishing mailleri atıp sizi dolandırmak.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 08, 2017, 01:21:58 PM

ZcashGOLD airdrop tan gelen tokenleri tutanlar borsaya çıkması ile birlikte 1 günde x20 fiyatına sattı  Cheesy hala da artıyor....ne demiştiniz? he evet artık bitti hepsi....çöp...vs vs..oldu o zaman bize müsade.paralar bekler  Grin

(almanya'da yaşayan gurbetçilerin, almanya nasıl beni de aldırsana bi yardımcı ol diyen gariban akrabasına cevaben "artık almanya bitti" demesi gibi olmuş söylemler...  Grin)
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 08, 2017, 01:22:36 PM

Hiçbirinin gönderdiği yok. Amaçları mail ve diğer bilgilerini alıp pishing mailleri atıp sizi dolandırmak.
Bir yerde haklısınız hocam ama hiçbiri nin göndermediği doğru değil. Bana gelenler var 50 form doldurduysam 8 tanesi gelmiştir belki. Hepsi göndersemede gönderenler oluyor para eder veya etmez pek fazla ilgilenmiyorum açıkcası. Formu doldurup bekliyorum sadece. Birde etherdelta'da satmayı öğrenirsem hiç bir sıkıntım kalmayacak Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: