Bitcoin Forum
May 12, 2024, 01:34:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroptan gelenler.  (Read 1451 times)
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
November 08, 2017, 02:05:57 PM

Ben şahsen ne gelirse biriktirme taraftarıyım. Bekleteceğim bakalım bir iki sene hayırlısı biri denk gelirse belki ihya oluruz
Hocam siz bilirsiniz ama bana göre pump yediği anda satış yapılmalı diye düşünüyorum. Genelde airdropların bir projesi olmuyor sadece dump pump falan yapıyorlar çöp coin oluyorlar yani Smiley YTD ama siz bi düşünün yinede Smiley

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
1715477662
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715477662
Reply with quote  #2

1715477662
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715477662
Hero Member
*

Ignore
1715477662
Reply with quote  #2

1715477662
Report to moderator
1715477662
Hero Member
*

Ignore
1715477662
Reply with quote  #2

1715477662
Report to moderator
1715477662
Hero Member
*

Ignore
1715477662
Reply with quote  #2

1715477662
Report to moderator
bitcointr01
Full Member

Activity: 149

View Profile
November 08, 2017, 08:51:44 PM

Son günlerde airdroplar iyice azalmaya başladı. Sanırım bu işin sonuda yavaş yavaş geliyor.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 08, 2017, 08:57:22 PM

Son günlerde airdroplar iyice azalmaya başladı. Sanırım bu işin sonuda yavaş yavaş geliyor.

Airdrop sonu gelmez ama çöp olanlar ayrılır yerine daha düzgün işler gelebilir. Son zamanlarda zaten Airdrop formları değişti.. artık profilinizin ekran görüntüsü isteniyor, profile eth adresi girme mecburiyeti var.. kısacası ileride daha düzgün işler gelebilir.
btcunlimitedx
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
November 08, 2017, 09:03:23 PM

Ben gelenleri hemen satıyorum . Sonra dönüp tekrar bakmıyorum bile üzülmemek için.
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 08, 2017, 09:06:59 PM

Ben gelenleri hemen satıyorum . Sonra dönüp tekrar bakmıyorum bile üzülmemek için.

Bende gelenlerin hemen satılması taraftarıyım. Çünkü çoğu çöp oluyor ve genel olarak ömürleri birkaç aydan fazla değil. Zaten bir iki kere yaparsanız airdrop'un işe yaramaz bir uğraş olduğunu anlarsınız.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 08, 2017, 09:15:09 PM

benm aklımda hep 1 soru var bu airdropların %99 u çöp gelenı anında sat dıyor herkes peki ya o %1 alır götürüse tüm o %99 un çöp olma maliyetini kat kat cıkarır üstüne kar bırakırsa??
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 08, 2017, 09:21:04 PM

Bence airdroplarla uğraşmak bir şey ifade etmiyor zaman geçirmek için bir etkinlik olabilir fakat bir kazanç sağlamak istiyorsanız emeğiniz boşa gidecektir.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
Airdrop Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 09, 2017, 05:06:55 AM

Ben şahsen ne gelirse biriktirme taraftarıyım. Bekleteceğim bakalım bir iki sene hayırlısı biri denk gelirse belki ihya oluruz
Hocam siz bilirsiniz ama bana göre pump yediği anda satış yapılmalı diye düşünüyorum. Genelde airdropların bir projesi olmuyor sadece dump pump falan yapıyorlar çöp coin oluyorlar yani Smiley YTD ama siz bi düşünün yinede Smiley
Ben de ayni düşünüyorum, pump yakaladığın an satmak lazım, dediğiniz gibi ne olduğu belirsiz uyduruk projeler sadece pump dump amaçlı çoğu.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 09, 2017, 05:34:19 AM

ya tamam bekleteyim diyorsunda bunların bir çoğu zaten aylık  hatta haftalık koinler çoğu fake birde bu fake olanlara pump yaptırıyorlar ki 1 yıl beklesen bir airdropotan aldığını lmazsın. Bence biriktirmek yerine güzel bir yerden çıkıp arkana bile bakmamak lazım.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
November 09, 2017, 06:24:07 AM

Airdroptan gelen airdropta gider sözünü söyleyip gelen tokenlerin tamamını satanlardanım diyeceğim Smiley

WillBeOk (OP)
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
November 09, 2017, 08:20:41 AM

Beyler/Bayanlar değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim ama hala satabilmiş değilim. Benim şu sorunuma yardımcı olacak bi babayiğit yok mudur? EBCH2 adlı tokenimi satamıyorum Smiley 5.5 dolardan 4.5 dolara düştü ahaha
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 08:41:04 AM

ende olan tokenler bunlarmış. Fakat sarı renkli olanlar delist edilmiş şimdi bunlar elimdemi kaldı satamayacak mıyım? Yoksa satılması mümkün mü hala? Hiç mavi oldupunu görmedim bu arada bu tokenlerin yukarıdaki kutularda show delist tokenlere tıklayınca bunlarda meydana çıktı Smiley Merak edenler için 18$ Yapıyormuş bunların hepsi. Delta Balances öyle diyor yani
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 09, 2017, 08:47:11 AM

ende olan tokenler bunlarmış. Fakat sarı renkli olanlar delist edilmiş şimdi bunlar elimdemi kaldı satamayacak mıyım? Yoksa satılması mümkün mü hala? Hiç mavi oldupunu görmedim bu arada bu tokenlerin yukarıdaki kutularda show delist tokenlere tıklayınca bunlarda meydana çıktı Smiley Merak edenler için 18$ Yapıyormuş bunların hepsi. Delta Balances öyle diyor yani

delist edilen token daha sonradan etherdelta listesine dahil olabilir, delist halindeyken de tokenin adresini etherdelta.com/#......-ETH  kısmındaki noktalı yere yazarsan, delist halindeki tokenlarında satışı var mı bilgi edinebilirsin fiyatları hakkında.
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 08:49:51 AM

delist edilen token daha sonradan etherdelta listesine dahil olabilir, delist halindeyken de tokenin adresini etherdelta.com/#......-ETH  kısmındaki noktalı yere yazarsan, delist halindeki tokenlarında satışı var mı bilgi edinebilirsin fiyatları hakkında.
Çok teşekkür edeirm dostum hemen deneyip bilgileri buraya yazacağım. Eğer satailirsem hiç yoktan iyidir 20 dolar civarı bi para gelecek tabii ki hepsini satabilirsem. Bir türlü öğrenemedim satmayı Roll Eyes
acmrl
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 08:51:53 AM

yazacağın Contract adresini ethplorer.io da tokenin üzerine tıkladığında bulabilirsin. Kolay gelsin. Smiley
WillBeOk (OP)
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 09:33:05 AM

yazacağın Contract adresini ethplorer.io da tokenin üzerine tıkladığında bulabilirsin. Kolay gelsin. Smiley
Teşekkür ederim bilgilendirmen için. Sanırsam LiteConnect hala işlem görüyor onu satacağım birazdan satmak için cüzdanda eth olması şart mı yine gas price için. Yoksa satabiliyor muyuz olmadan
acmrl
Full Member

View Profile
November 09, 2017, 09:40:26 AM

Teşekkür ederim bilgilendirmen için. Sanırsam LiteConnect hala işlem görüyor onu satacağım birazdan satmak için cüzdanda eth olması şart mı yine gas price için. Yoksa satabiliyor muyuz olmadan

cüzdanında az da olsa eth olması gerekiyor evet.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
November 10, 2017, 12:01:58 PM

Delist derken ? Unlisted demek daha doğru olur scam olmayan coinlerin roadmaplerine göre unlisted halindeki coinleri contract kodlarını listenin en altındaki OTHERS seçeneğiyle de tanıtarak listeleyip alım satım yapabilirsiniz tabii ki gas için bir miktar eth bulundurmakta fayda var kendim 100,000 gas ve 1 gwei ayarında işlem yapıyorum bunun için 0,003 dolar ödüyorum ki ölü parası diyebiliriz ayardan çok anlamayan arkadaşlara etherdeltaya metamask kullanarak girmelerini tavsiye ederim adım adım doğrulayarak işlem yapabilirsiniz ...
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 10, 2017, 12:04:28 PM

Ethereum adresimde 26 tane çöp coin birikti baktım önerdiğiniz adrese 2 tanesi  para ediyormuş ama sanırım hepsi gözükmüyor sadece listelenenler gözüküyor
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 10, 2017, 12:26:22 PM

Ethereum adresimde 26 tane çöp coin birikti baktım önerdiğiniz adrese 2 tanesi  para ediyormuş ama sanırım hepsi gözükmüyor sadece listelenenler gözüküyor
Hocam merhaba. https://deltabalances.github.io Adresine girerek eth adresini girin. Karşınıza cüzdanınızda bulunan tokenler çıkacaktır. Mavi renkte olur listenen coinler. Listelenmeyen coinlerde sarı renkte olur bunları görebilmek için sol yukarı "Show unlisted tokens" Adlı kutucuğu işaretleyin. Sonrasında karşınıza çıkacaktır tüm tokenleriniz.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: