Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:15:45 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Kampanya yoneticileri hakkında  (Read 4733 times)
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
March 17, 2018, 09:59:43 PM

deadley'in kampanya yönetme şeklini herzaman beğenmişimdir, zaten kendisini bilen bilir zamanında çok iyi şeyleri takip etti şimdide işini 4 4'lük yapıyor diyebiliriz.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
March 17, 2018, 10:13:55 PM

İlk imzam INS Token yöneticisi Deadley di iyi yönetti zamanında açmadı spreadsheeti ama stakelerimizi doğru hesaplayı verdi allahı var.
İkinci imzam CEDEX yöneticisi Sylon şuan güzel gidiyor yönetimi, Cuma'dan Cumaya post sayımı Cumartesi Pazarda Spreadsheet'i güncelliyor, imza bitince tekrar güncellerim.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
March 17, 2018, 10:16:27 PM

Her ödül yöneticisi hak yiyiyor bir kere en baştan diyelim adam Pakistan'lı ise İngilizce'den Pakistan'a tercümeyi kendisi alıyor bunun dışında iyi projelere kendi yan hesaplarını sokuyor ve 15 hafta stake almış insanlari son anda projeden atıyorlar.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 11:04:28 PM

Bence bütün kampanya yöneticileri hak yiyor ve işlerini doğru yapmıyorlar, bu kadar büyük bir pastadan pay alıp da daha özverili çalışmaları gerektiğini düşünüyorum ben,
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
March 18, 2018, 06:10:33 AM

Bence bütün kampanya yöneticileri hak yiyor ve işlerini doğru yapmıyorlar, bu kadar büyük bir pastadan pay alıp da daha özverili çalışmaları gerektiğini düşünüyorum ben,

Hocam bu sekil yazarak hakka giriyorsunuz kim nasıl bir hak yedi ve işlerini yapmadığına dair tekil şahıs olarak yazarsanız biz de bilelim ve nasıl bir çalışma bekliyordunuz da yapmadılar veya kim neyi yapmadı da bu cümlenize magruz kalıyor bilelim..
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 07:02:48 AM

amazix ekibini beğeniyorum ama şartları biraz ağırlaştı, orda çok farklı yöneticiler olduğu için tam anlamıyla karar verilemiyor bazıları %30 lokal post dıyor, bazı salaklar ise anlamlı diyor 2 hafta geçtikten sonra. Anlamlı ise ingilizce demek oluyormuş
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
March 18, 2018, 09:10:29 AM

Ben de deadley'den memnunum, buaralar güzel bir kampanyası var mı göremedim amazix'ler ön plana çıkmaya başladı buaralar, onlar da güzel çalışıyor ico bitişinden sonra bir ay içinde token dağıtımı gerçekleşiyor vesaire, baştan kuralları koyuyorlar.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
a.hasat
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
March 18, 2018, 09:20:05 AM

Needmoney olcaytu miralles takımının kampanyalarını inceledim. token dağıtımlarında güncellemelerinde sıkıntı yok da (sosyal medya kampanya bitiminde güncelleniyor çoğunlukla zaten) 15 mesajdan 5 i global 10u local veya 7 local 3 global beni sıkıntıya düşürdüğü için giriş yapamıyorum tabi.

yoksa kampanyalar rahat. bitiş tarihi belli deadleyin kampanyaları gibi 18 19 hafta sürmüyor. 4 - 6 -8 haftalık kampanya. ıco sıkıntılı olsa bile kaybın en fazla 8 hafta. deadleyde öyle değil. 20 haftayı götürüyor doğrudan.
seje
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
March 18, 2018, 03:05:45 PM

Ben de deadley'den memnunum, buaralar güzel bir kampanyası var mı göremedim amazix'ler ön plana çıkmaya başladı buaralar, onlar da güzel çalışıyor ico bitişinden sonra bir ay içinde token dağıtımı gerçekleşiyor vesaire, baştan kuralları koyuyorlar.

Şuan bulundugum kampanya deadley tarafından destekleniyor hocam.. Telegram sayfasında bu kampanyanın linkini paylaştı..

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3110529.msg32144157#msg32144157
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
March 18, 2018, 03:22:14 PM

Ben amazix ekibini tek geçerim valla adamlar güzel sistemli çalışıyorlar ve aldıkları çoğu projede hardcap yapan sağlam projeler bu yüzden amazixten şaşmam gibi hızlıda ödülü yatırıyorlar

mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 03:59:48 PM

HC01 bey güzel söylemiş dikkate almak lazım çünkü bir çok yönetici gerçekten işini iyi yapmıyor ve emekler boşuna çıkarıyorlar o kadar uğraş et eee karşılık görme ulaşmak istesen de ulaşama ya da terselen falan yönetici seçimi de yapmak lazım

Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
March 18, 2018, 05:33:56 PM

yöneticiler bu konuda önemli bir yere sahip tabii ki ortada emek var kimse boşa gitmesini istemez haliyle bu işe kalkışanların bu sorumluluğu iyice alması gerekiyor
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 18, 2018, 05:38:11 PM

Ben net olan yöneticileri seviyorum, örneğin deadley örneğin amazix. Amazix her kampanyayı bir ay içinde dağıtılacak şeklinde bildiriyor ve aynen öyle de yapıyorlar bu tarzda ve insanları uğraştırmayan projeleri seviyorum, diğerleri uğraş dur iki aya verirse iyi.
nascasto
Full Member

Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 18, 2018, 05:44:32 PM

Ben türklerin yönettiği kampanyaları çok seviyorum. En son stkya girmiştim needmoney yönetiyordu onu sanırım ve herşey dört dörtlüktü stakeler zamanında hesaplandı tokenler zamanında dağıtıldı çok memnundum. Şuanda dipte ama çokta güzel zamanda çıkmıştım seni seviyorum needmoney Grin

huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
March 18, 2018, 07:43:12 PM

amazix ve sylon gelmiş geçmiş en iyi bounty managerlar. adamların her şeyi net. sylona forum üzerinden amazixlere de telegram üzerinden çok rahat ulaşabiliyorsunuz.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 18, 2018, 08:06:51 PM

Doğru diyorsunu Sylon gibi adamlar her zaman güvenilir liman olmuştur. Ayrıca globale bulaşmayıp burada insanları aydınlatman güzel hareket

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 18, 2018, 08:17:06 PM

Sylon ve deadley en iyi managerler olabilir. Riske girmeden iyi bir kampanyaya imza atmak istiyorsan bu adamlardan doğrusunu bulmak zor gözüküyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
March 18, 2018, 08:23:24 PM

merhabalar. yazıldı ve görmediysem özür dilerim ama twitter  rapor istemeyen, türkçe makale ve video kabul eden yöneticiler kimler? bir bilginiz varmı acaba?
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
September 18, 2018, 04:47:35 AM

Yeni managerlardan biri heralde Zapo denen saftiriğin teki, imzasına katılım için yazıyorsun bounty başlığına hafta başını bekletiyor arada 4-5 gün beklettiği oluyor, haftanın ortasına geldiğimizde ne oldu bizim başvuru dedik henüz cevap yoktu ve güncelleme yapıldı kabul edilmediniz diyor:) Şartların hepsini sağlarken niye kabul etmediğini bilmiyorum bikaç kişiyi kabul ederken, Türk bir kaç arkadaşım daha girmek istedi ve onlara da aynısını yapmış artık adamına göre muamele midir bilemem ama hıyarın teki olduğu kesin. Bountysine girmeyin derim.
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462

View Profile
September 18, 2018, 10:52:39 AM

bu yöneticilerin çoğu yavşak bu yöneticileri birileri yada bitcointalk.org kontrol etmeleri gerekiyor çoğu bizim emeklerimizi ceplerine indiriyorlar maalesef..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: