Bitcoin Forum
June 15, 2024, 07:05:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: Kampanya yoneticileri hakkında  (Read 4733 times)
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
September 18, 2018, 12:38:55 PM

türk yöneticilerinin olduğu kampanyalara girmenizi öneririm.En azından yardımcı oluyorlar ve bazı bountylerde en azından stakelerinizi kırmıyorlar.özellikle tanışın bounty managerler ile baklava alın gidin D:
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 18, 2018, 12:42:44 PM

Son 6 7 aydır türk yöneticiler çok fazla öne çıktılar işlerini güzel yapıyorlar sadece sylon tek elinden çıktı 5 6 aydır iyi kampanya yönetmek.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 18, 2018, 01:43:15 PM

sylon kafasına göre kanıt sunmadan insanları 10-20 hafta sonunda stake verdikten ve eşek gibi çalıştırdıktan sonra imzadan çıkartıyor ben 5-6 defa şahit oldum bunu yaptığına, ayrıca kendisi tam bir türk düşmanıdır. Ben needmoney, olcay gibi türk yöneticilerin imzalarına katılmanızı tavisye ederim
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
September 18, 2018, 04:49:30 PM

kampanya yöneticilerinin kapmanya katışımcılarına ayırdığ pay her zaman tartışma konusudur sağlam olanların saten jetonnları çok az.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 18, 2018, 05:03:12 PM

Zaten kampanya yöneticiliğinde bir kere adınız kötü anlamda yayıldığı zaman daha kolay kolay kimse size güvenmez. Tabi Türk yöneticilerle çalışmak da her zaman daha kolay olur.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 18, 2018, 05:27:31 PM

Bu colorless her işte herkesi canından bezdirdi zaten. Eski muhabbet bile olsa bunun değiştiğini sanmıyorum. Sylon filan şimdilik iyi idare ediyor. Onlar da bozmaz umarım.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
September 18, 2018, 07:55:23 PM

Beni en çok kyc muhabbeti yoruyor. Kampanya için günlerce face twit paylaşımı yapıyorsun rapor ediyorsun, herkesin payı açıklanıyor oh gelecek diyorsun arkana yaslanıyorsun, bir bakıyorsun ortada bir şey yok dağılımı açıkladıktan sonra telegram grubundan kyc şartı açıklaması yapmışlar v.b. btcltcdiggerr'i seviyorum ben.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1792
Merit: 345

View Profile
September 18, 2018, 09:04:14 PM

Sylon ve btcltcdiggerr'in kampanyalarına katılmaya çalışıyorum. Daha çok sosyal medya raporu istemeyen kampanyalara bakıyorum. Özellikle Sylon var bu konuda bildiğim.
kuldun
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
September 19, 2018, 04:12:43 PM

yanlış mı hatırlıyorum ama needmoney forumun ingilizce kısmında yazılmasını istiyor. onu da anlamış değilim hem türk yöneticisin hemde ingilizce kısımdan istiyorsun

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
September 19, 2018, 06:03:49 PM

Deadley genelde boş projeleri almıyor benim beğendiğim bir bounty manager kendisi. Umarım güzel bir imza olur şuan girdiğimiz de boşta diye girdik ama umarım yatırım alır genelde data service olan projeler para toplayamıyor
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
September 19, 2018, 06:29:23 PM

Son dönemlerde göedüğüm en iyi yönetici sinitra22 ydi ismi galiba o adam var. SGününde işlerini halledip dağıtımın yapılmasını sağlıyor.

kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
September 20, 2018, 03:03:34 PM

kampanya ya girmişim ama son kampanya şimdi kanpanyasına katılmiş oldugum malesef yöneticiye ne ulaşabiliyorum ne de  ne zaman bitecek onu da bilmiyorum. başka bir kampanyaya katılmak için telegram grubunda da kimse cvp vermiyor.ama cıkacam gruptan tavsiye ettiğiniz bir kampanya var mı acaba söylerseniz seviniirm

gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1475

alex

View Profile WWW
September 20, 2018, 04:12:50 PM

kampanya ya girmişim ama son kampanya şimdi kanpanyasına katılmiş oldugum malesef yöneticiye ne ulaşabiliyorum ne de  ne zaman bitecek onu da bilmiyorum. başka bir kampanyaya katılmak için telegram grubunda da kimse cvp vermiyor.ama cıkacam gruptan tavsiye ettiğiniz bir kampanya var mı acaba söylerseniz seviniirm
imzanızdaki "GigTricks"ten mi bahsediyorsunuz?
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 20, 2018, 04:31:16 PM

arkadaşlar size tavsiyem çok fazla ün yapmış yöneticilerden ve çok kötü projeler yöneten yöneticilerden uzakta durmanızda büyük fayda görüyorum.

Kienbui
Sr. Member

Activity: 478

View Profile
September 20, 2018, 05:47:45 PM

Kimlere güvenip kimlerin kampanyasından uzak durmak gerektigini artık az çok herkes tahmin ediyor. Çok nadir sevdigimiz 1-2 yönetici kaldı, onlara da bir şey olacak diye ödümüz kopuyor valla. Stakeleri düzgün dagıtmayan mı dersin, hicbir sorunda yardımcı olmayan mı dersin. Profesyonellikten uzak birçok tip bounty manager olmuş, çekiyoruz hepsinin kahrını.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 23, 2018, 01:18:00 PM

Sylon nerelerde gören eden var mı? Plazma mı plaza mı ne bounty girmiştim imza. Proje de afedersiniz tırt çıktı sylon'un yöneticiliği de. Sylon falan mazide kalmış artık...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
iclikofte
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
September 23, 2018, 02:18:40 PM

amazix ekibinin yaptığı projelerin %80i scam, %90 ı bounty ödemesi yapmıyor. geri kalan yüzdesindede eksik ödeme yapıyor.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 23, 2018, 02:24:48 PM

Zaten bountyler mazide kalmaya başlıyor ufak ufak sadece airdroplar ayakta kalacak gibi. Bounty yapan projelerden son zamanda ico fiyatından yukarı yönlü hareket yapan görmedim ben

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 23, 2018, 03:34:08 PM
Last edit: September 23, 2018, 09:53:48 PM by lossnet

Bir imza kampanyasında stake hesaplamasının hakkıyla yapılıp yapılmadığını kontrol etmek için mutlaka rastgele 10-15 kişiyi belirleyip spreadsheet üzerinden paylaşımlarını takip etmek lazım.
Eğer işinin ehli bir kampanya yöneticisi varsa işin başında, torpil yapmadan adil şekilde hesaplar tüm postları. Eğer adaletsiz bir hesaplama yapılıyorsa, o kampanyadan uzaklaşmak gerekir. Çünkü ya yönetici çok amatördür (hesaplamayı bilmiyordur), ya da bilinçli olarak birilerine kıyak geçiyordur. Bounty post atanlara bile stake verildiğini gördüm bir imza kampanyasında. Yöneticiler şirket içindendi!

İkinci aşama olarak da, bounty bitip dağıtım aşamasına geçildiğinde, vaadedilen ile gerçekleşen dağıtıma bakmak lazım. Oyun başladıktan ve hatta bittikten sonra kurallar değişiyorsa, o yöneticiden artık uzak durma zamanıdır.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
September 23, 2018, 03:42:13 PM

Bazen sırf ödül oranını veya projeyi beğendiğimizden bir kampanyaya katılıp saçma sapan bir yöneticiye maruz kalabiliyoruz. Keşke herkes stake hesaplarken veya sorun çözerken işini hakkıyla yapsa. Ama öyle bir şey yok maalesef.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »  All
  Print  

Jump to: