Bitcoin Forum
April 26, 2024, 08:58:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3410920 times)
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 12:20:53 PM
Last edit: May 30, 2016, 12:31:41 PM by aiwe
 #261

А якась дорожня карта буде? В якому напрямку прямуємо і яка мета?

Першим ділом я вирішив запустити як є і побачити реакцію.
Ми і так зайшли далі ніж недавній подібний форк під назвую Нептуніум - хоч я й не програміст за фахом - наваяти блок експлорер в мене вийшло. Може не супер-пупер але працює.

Долучайтесь до розробки і до проекту, пропонуйте ідеї, - це опенсорс децентралізована мережа.

  • На першому місці стоїть розвиток інфраструктури, - збільшити число вузлів, особливо тих що роздають блокчейн, запустити кілька незалежних пулів.
  • Сторінки у соцмережах.
  • Документація на сайті українською.
  • Якщо буде інтерес можна буде думати про те, щоб попроситись на біржі. Моживо котрась вітчизняна біржа зацікавиться.
  • Мабуть варто попроситись на майнергейт бо в них є потужності і надійний блокексплорер а також на споріднений з ними обмінник і біржа.

З біржами така справа, це не форк біткойна, його важче впровадити на біржу, тому валюти cryptonote є тільки на великих біржах. Але документація є тож це можна реалізувати.
Cryptopia з невеликих бірж вже додала деякі cryptonote монети, тож вони мають рішення, можна буде там проголосувати з часом.

Хай карбованець росте органічно.

Забув дописати веб-гаманець і мобільний додаток.

Unknown command: --add-priority-node це якшо писати в самому демоні команду. а якшо в батніку то помилки підключення ті ж але хеші йдуть. то лишати так як є?
Так, я думаю у вас все гаразд, тепер трішки удачі з тим щоб знайти блок. Зараз це цілком можливо, складність ще невисока.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
1714121921
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714121921

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714121921
Reply with quote  #2

1714121921
Report to moderator
1714121921
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714121921

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714121921
Reply with quote  #2

1714121921
Report to moderator
1714121921
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714121921

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714121921
Reply with quote  #2

1714121921
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714121921
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714121921

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714121921
Reply with quote  #2

1714121921
Report to moderator
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 12:25:38 PM
 #262

А якась дорожня карта буде? В якому напрямку прямуємо і яка мета?

Першим ділом я вирішив запустити як є і побачити реакцію.
Ми і так зайшли далі ніж недавній подібний форк під назвую Нептуніум - хоч я й не програміст за фахом - наваяти блок експлорер в мене вийшло. Може не супер-пупер але працює.

Долучайтесь до розробки і до проекту, пропонуйте ідеї, - це опенсорс децентралізована мережа.

  • На першому місці стоїть розвиток інфраструктури, - збільшити число вузлів, особливо тих що роздають блокчейн, запустити кілька незалежних пулів.
  • Сторінки у соцмережах.
  • Документація на сайті українською.
  • Якщо буде інтерес можна буде думати про те, щоб попроситись на біржі. Моживо котрась вітчизняна біржа зацікавиться.
  • Мабуть варто попроситись на майнергейт бо в них є потужності і надійний блокексплорер а також на споріднений з ними обмінник і біржа.

З біржами така справа, це не форк біткойна, його важче впровадити на біржу, тому валюти cryptonote є тільки на великих біржах. Але документація є тож це можна реалізувати.



Unknown command: --add-priority-node це якшо писати в самому демоні команду. а якшо в батніку то помилки підключення ті ж але хеші йдуть. то лишати так як є?
Так, я думаю у вас все гаразд, тепер трішки удачі з тим щоб знайти блок. Зараз це цілком можливо, складність ще невисока.

з майнергейтом ідея добра. тим більше що вони якраз на цьому алго специ
чи повинен при майнінгу через демон бути відкритий гаманець (в мене гуї)
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 12:33:40 PM
 #263

з майнергейтом ідея добра. тим більше що вони якраз на цьому алго специ
чи повинен при майнінгу через демон бути відкритий гаманець (в мене гуї)

Якщо ви запускали тільки демон з адресою то гуї можна виключити. При включеному гуї демон скоріше за все не запуститься.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 30, 2016, 12:39:01 PM
 #264

Також підтримую тему з майнергейтом.
Стосовно нод - а як на рахунок такого варіанту, як в DASH? Тобто мастерноди, власники яких отримують винагороду за підтримання таких мастернод. Якщо б це було реально реалізувати, то, впевнений, що бажаючих утримувати мастерноди було б багацько.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 12:44:23 PM
 #265

Також підтримую тему з майнергейтом.
Стосовно нод - а як на рахунок такого варіанту, як в DASH? Тобто мастерноди, власники яких отримують винагороду за підтримання таких мастернод. Якщо б це було реально реалізувати, то, впевнений, що бажаючих утримувати мастерноди було б багацько.
дивлючись які вимоги до ноди. я б залюбки поміг )
а коли напише шо я щось найшов розумію лотерея але в лог файлі буде якась інфа?
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 01:07:39 PM
 #266

Так, напише щось на зразок INFO Found block for difficulty: 201617


   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 01:17:22 PM
 #267

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 01:26:14 PM
 #268

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

зловився блок один )
просто ніколи неробив ноду, але маю змогу поставити "сервачок" чи щось таке якщо розкажете як настроїти )
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 30, 2016, 01:31:47 PM
 #269

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

зловився блок один )
просто ніколи неробив ноду, але маю змогу поставити "сервачок" чи щось таке якщо розкажете як настроїти )


Аналогічно. Я б і пул зробив, але на жаль, також від цього досить далекий. Хоча швидко навчаюся Smiley

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 03:21:53 PM
 #270

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

зловився блок один )
просто ніколи неробив ноду, але маю змогу поставити "сервачок" чи щось таке якщо розкажете як настроїти )


Аналогічно. Я б і пул зробив, але на жаль, також від цього досить далекий. Хоча швидко навчаюся Smiley
пул з нуля тяжко буде це кучу потужності, захисту і стабільності. легше "попроситись"
negeroy
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1051


View Profile
May 30, 2016, 03:47:33 PM
 #271

Нічого собі зайшов так і хочеться запитати?

f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 03:52:46 PM
 #272

Нічого собі зайшов так і хочеться запитати?

https://i.imgur.com/eWgZZtq.png
плюшками балуємось
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 04:59:04 PM
 #273

Не було де обговорити, ось ми тут і примостились Smiley Якби був цілий розділ, відкрили би свою тему.


"Проситись" ще рано. При нашому рівні і кількості користувачів працюватиме і на звичайному vps. Кому ми треба, щоб захищатись Smiley

Движок пула з інструкцією є наприклад тут - https://github.com/forknote/forknote-pool

Будуть питання відповім приватно, щоб тут не розводити.  


Пропонують запустити пул бо соло ставить у нерівні умови майнерів з малим хешрейтом. Через 2 години, тобто о 10 за Київським часом запустимо пул http://52.21.253.162/#


   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
negeroy
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1051


View Profile
May 30, 2016, 05:39:33 PM
 #274

Не було де обговорити, ось ми тут і примостились Smiley Якби був цілий розділ, відкрили би свою тему.


"Проситись" ще рано. При нашому рівні і кількості користувачів працюватиме і на звичайному vps. Кому ми треба, щоб захищатись Smiley

Движок пула з інструкцією є наприклад тут - https://github.com/forknote/forknote-pool

Будуть питання відповім приватно, щоб тут не розводити.  


Пропонують запустити пул бо соло ставить у нерівні умови майнерів з малим хешрейтом. Через 2 години, тобто о 10 за Київським часом запустимо пул http://52.21.253.162/#


а який майнер треба для цього алгоритму, може спробую, хоч пів карбованця перепаде  Cheesy , хоча з моїм хешрейтом тай то буде забагато

пс: а все, на пулі побачив
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 30, 2016, 05:53:38 PM
 #275

Не було де обговорити, ось ми тут і примостились Smiley Якби був цілий розділ, відкрили би свою тему.


"Проситись" ще рано. При нашому рівні і кількості користувачів працюватиме і на звичайному vps. Кому ми треба, щоб захищатись Smiley

Движок пула з інструкцією є наприклад тут - https://github.com/forknote/forknote-pool

Будуть питання відповім приватно, щоб тут не розводити.  


Пропонують запустити пул бо соло ставить у нерівні умови майнерів з малим хешрейтом. Через 2 години, тобто о 10 за Київським часом запустимо пул http://52.21.253.162/#


а який майнер треба для цього алгоритму, може спробую, хоч пів карбованця перепаде  Cheesy , хоча з моїм хешрейтом тай то буде забагато

пс: а все, на пулі побачив

Зараз тільки соло-майнінг працює. Пул поки що в режимі переглядача блоків.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 06:58:04 PM
 #276

Майнери є на пулі і на сайті. Тільки Claymore AMD GPU не працює. Решта повинні працювати.

Пул № 1 стартує через 3 хв.

http://52.21.253.162/#

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 31, 2016, 06:34:10 AM
 #277

Майнери є на пулі і на сайті. Тільки Claymore AMD GPU не працює. Решта повинні працювати.

Пул № 1 стартує через 3 хв.

http://52.21.253.162/#


ccminer працює, правда не знаю як в ньому виставити інтенсивність.

чекаємо подальших планів розвитку, а поки що карбуємо )
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 31, 2016, 03:56:01 PM
 #278

Люди, хтось в СОЛО-режимі крім мене майнить? Чи всі на пул перебралися?

Якщо майните в СОЛО - як давно у вас знаходився останній блок і який хешрейт при цьому маєте?

Запитую тому, що з 10-ї ранку до сих пір знайшовся тільки один блок в СОЛО. Хешрейт процесора близько 120.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 31, 2016, 04:04:51 PM
 #279

Люди, хтось в СОЛО-режимі крім мене майнить? Чи всі на пул перебралися?

Якщо майните в СОЛО - як давно у вас знаходився останній блок і який хешрейт при цьому маєте?

Запитую тому, що з 10-ї ранку до сих пір знайшовся тільки один блок в СОЛО. Хешрейт процесора близько 120.
в мене за ніч в соло найшло тільки один блок хеш приблизно 100. перейшов на пул. хоча статистика показує що в соло ще копають. дав би хтось калькулятор щоб прикинути шанс в соло виловити
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 31, 2016, 10:18:05 PM
 #280

Версія консольного гаманця з демоном для 32-бітної Windows Windows CLI Wallet 32-bit

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!