Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:08:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3449947 times)
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 12:20:53 PM
Last edit: May 30, 2016, 12:31:41 PM by aiwe
 #261

А якась дорожня карта буде? В якому напрямку прямуємо і яка мета?

Першим ділом я вирішив запустити як є і побачити реакцію.
Ми і так зайшли далі ніж недавній подібний форк під назвую Нептуніум - хоч я й не програміст за фахом - наваяти блок експлорер в мене вийшло. Може не супер-пупер але працює.

Долучайтесь до розробки і до проекту, пропонуйте ідеї, - це опенсорс децентралізована мережа.

  • На першому місці стоїть розвиток інфраструктури, - збільшити число вузлів, особливо тих що роздають блокчейн, запустити кілька незалежних пулів.
  • Сторінки у соцмережах.
  • Документація на сайті українською.
  • Якщо буде інтерес можна буде думати про те, щоб попроситись на біржі. Моживо котрась вітчизняна біржа зацікавиться.
  • Мабуть варто попроситись на майнергейт бо в них є потужності і надійний блокексплорер а також на споріднений з ними обмінник і біржа.

З біржами така справа, це не форк біткойна, його важче впровадити на біржу, тому валюти cryptonote є тільки на великих біржах. Але документація є тож це можна реалізувати.
Cryptopia з невеликих бірж вже додала деякі cryptonote монети, тож вони мають рішення, можна буде там проголосувати з часом.

Хай карбованець росте органічно.

Забув дописати веб-гаманець і мобільний додаток.

Unknown command: --add-priority-node це якшо писати в самому демоні команду. а якшо в батніку то помилки підключення ті ж але хеші йдуть. то лишати так як є?
Так, я думаю у вас все гаразд, тепер трішки удачі з тим щоб знайти блок. Зараз це цілком можливо, складність ще невисока.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
1714828082
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714828082

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828082
Reply with quote  #2

1714828082
Report to moderator
1714828082
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714828082

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828082
Reply with quote  #2

1714828082
Report to moderator
1714828082
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714828082

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714828082
Reply with quote  #2

1714828082
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 12:25:38 PM
 #262

А якась дорожня карта буде? В якому напрямку прямуємо і яка мета?

Першим ділом я вирішив запустити як є і побачити реакцію.
Ми і так зайшли далі ніж недавній подібний форк під назвую Нептуніум - хоч я й не програміст за фахом - наваяти блок експлорер в мене вийшло. Може не супер-пупер але працює.

Долучайтесь до розробки і до проекту, пропонуйте ідеї, - це опенсорс децентралізована мережа.

  • На першому місці стоїть розвиток інфраструктури, - збільшити число вузлів, особливо тих що роздають блокчейн, запустити кілька незалежних пулів.
  • Сторінки у соцмережах.
  • Документація на сайті українською.
  • Якщо буде інтерес можна буде думати про те, щоб попроситись на біржі. Моживо котрась вітчизняна біржа зацікавиться.
  • Мабуть варто попроситись на майнергейт бо в них є потужності і надійний блокексплорер а також на споріднений з ними обмінник і біржа.

З біржами така справа, це не форк біткойна, його важче впровадити на біржу, тому валюти cryptonote є тільки на великих біржах. Але документація є тож це можна реалізувати.



Unknown command: --add-priority-node це якшо писати в самому демоні команду. а якшо в батніку то помилки підключення ті ж але хеші йдуть. то лишати так як є?
Так, я думаю у вас все гаразд, тепер трішки удачі з тим щоб знайти блок. Зараз це цілком можливо, складність ще невисока.

з майнергейтом ідея добра. тим більше що вони якраз на цьому алго специ
чи повинен при майнінгу через демон бути відкритий гаманець (в мене гуї)
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 12:33:40 PM
 #263

з майнергейтом ідея добра. тим більше що вони якраз на цьому алго специ
чи повинен при майнінгу через демон бути відкритий гаманець (в мене гуї)

Якщо ви запускали тільки демон з адресою то гуї можна виключити. При включеному гуї демон скоріше за все не запуститься.

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 30, 2016, 12:39:01 PM
 #264

Також підтримую тему з майнергейтом.
Стосовно нод - а як на рахунок такого варіанту, як в DASH? Тобто мастерноди, власники яких отримують винагороду за підтримання таких мастернод. Якщо б це було реально реалізувати, то, впевнений, що бажаючих утримувати мастерноди було б багацько.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 12:44:23 PM
 #265

Також підтримую тему з майнергейтом.
Стосовно нод - а як на рахунок такого варіанту, як в DASH? Тобто мастерноди, власники яких отримують винагороду за підтримання таких мастернод. Якщо б це було реально реалізувати, то, впевнений, що бажаючих утримувати мастерноди було б багацько.
дивлючись які вимоги до ноди. я б залюбки поміг )
а коли напише шо я щось найшов розумію лотерея але в лог файлі буде якась інфа?
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 01:07:39 PM
 #266

Так, напише щось на зразок INFO Found block for difficulty: 201617


   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 01:17:22 PM
 #267

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 01:26:14 PM
 #268

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

зловився блок один )
просто ніколи неробив ноду, але маю змогу поставити "сервачок" чи щось таке якщо розкажете як настроїти )
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 30, 2016, 01:31:47 PM
 #269

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

зловився блок один )
просто ніколи неробив ноду, але маю змогу поставити "сервачок" чи щось таке якщо розкажете як настроїти )


Аналогічно. Я б і пул зробив, але на жаль, також від цього досить далекий. Хоча швидко навчаюся Smiley

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 03:21:53 PM
 #270

Ніяких особливих вимог, це просто децентралізація і ви роздаєте блокчейн, таким чином допомагаєте мережі. А ще краще, якщо нода майнить соло - тоді ви приймаєте участь у валідації транзакцій і досягненні консенсусу, а не лишень жменька пулів.
Але без пулів не обійтись, бо завтра народу набридне соло без видимих результатів і розбіжаться.

Єдине що здалось би зробити це port forwarding у роутері, http://www.howtogeek.com/66214/how-to-forward-ports-on-your-router/

Щодо мастернод, я зізнаюсь що самотужки це не реалізую.
Єдиний привід їх зробити це для того щоб до них могли підєднюватись simplewallet без запуску свого демона і завантаження блокчейну. Але з міркувань безпеки краще все-таки свій демон.
Цей підхід можна використати для розробки мобільного полегшеного додатку. Та навіть у цьому випадку підєднюватись можна до любої випадкової доступної ноди вже зараз за допомогою
команд

  --daemon-address arg - Use daemon instance at <host>:<port>
  --daemon-host arg - Use daemon instance at host <arg> instead of localhost
  --daemon-port arg - Use daemon instance at port <arg> instead of default port

щоправда це створює нагрузку на хост, не під'єднюйтесь так до мого пула бо ще впаде чого доброго Wink

зловився блок один )
просто ніколи неробив ноду, але маю змогу поставити "сервачок" чи щось таке якщо розкажете як настроїти )


Аналогічно. Я б і пул зробив, але на жаль, також від цього досить далекий. Хоча швидко навчаюся Smiley
пул з нуля тяжко буде це кучу потужності, захисту і стабільності. легше "попроситись"
negeroy
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1051


View Profile
May 30, 2016, 03:47:33 PM
 #271

Нічого собі зайшов так і хочеться запитати?

f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 30, 2016, 03:52:46 PM
 #272

Нічого собі зайшов так і хочеться запитати?

https://i.imgur.com/eWgZZtq.png
плюшками балуємось
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 04:59:04 PM
 #273

Не було де обговорити, ось ми тут і примостились Smiley Якби був цілий розділ, відкрили би свою тему.


"Проситись" ще рано. При нашому рівні і кількості користувачів працюватиме і на звичайному vps. Кому ми треба, щоб захищатись Smiley

Движок пула з інструкцією є наприклад тут - https://github.com/forknote/forknote-pool

Будуть питання відповім приватно, щоб тут не розводити.  


Пропонують запустити пул бо соло ставить у нерівні умови майнерів з малим хешрейтом. Через 2 години, тобто о 10 за Київським часом запустимо пул http://52.21.253.162/#


   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
negeroy
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1148
Merit: 1051


View Profile
May 30, 2016, 05:39:33 PM
 #274

Не було де обговорити, ось ми тут і примостились Smiley Якби був цілий розділ, відкрили би свою тему.


"Проситись" ще рано. При нашому рівні і кількості користувачів працюватиме і на звичайному vps. Кому ми треба, щоб захищатись Smiley

Движок пула з інструкцією є наприклад тут - https://github.com/forknote/forknote-pool

Будуть питання відповім приватно, щоб тут не розводити.  


Пропонують запустити пул бо соло ставить у нерівні умови майнерів з малим хешрейтом. Через 2 години, тобто о 10 за Київським часом запустимо пул http://52.21.253.162/#


а який майнер треба для цього алгоритму, може спробую, хоч пів карбованця перепаде  Cheesy , хоча з моїм хешрейтом тай то буде забагато

пс: а все, на пулі побачив
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 30, 2016, 05:53:38 PM
 #275

Не було де обговорити, ось ми тут і примостились Smiley Якби був цілий розділ, відкрили би свою тему.


"Проситись" ще рано. При нашому рівні і кількості користувачів працюватиме і на звичайному vps. Кому ми треба, щоб захищатись Smiley

Движок пула з інструкцією є наприклад тут - https://github.com/forknote/forknote-pool

Будуть питання відповім приватно, щоб тут не розводити.  


Пропонують запустити пул бо соло ставить у нерівні умови майнерів з малим хешрейтом. Через 2 години, тобто о 10 за Київським часом запустимо пул http://52.21.253.162/#


а який майнер треба для цього алгоритму, може спробую, хоч пів карбованця перепаде  Cheesy , хоча з моїм хешрейтом тай то буде забагато

пс: а все, на пулі побачив

Зараз тільки соло-майнінг працює. Пул поки що в режимі переглядача блоків.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 30, 2016, 06:58:04 PM
 #276

Майнери є на пулі і на сайті. Тільки Claymore AMD GPU не працює. Решта повинні працювати.

Пул № 1 стартує через 3 хв.

http://52.21.253.162/#

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 31, 2016, 06:34:10 AM
 #277

Майнери є на пулі і на сайті. Тільки Claymore AMD GPU не працює. Решта повинні працювати.

Пул № 1 стартує через 3 хв.

http://52.21.253.162/#


ccminer працює, правда не знаю як в ньому виставити інтенсивність.

чекаємо подальших планів розвитку, а поки що карбуємо )
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
May 31, 2016, 03:56:01 PM
 #278

Люди, хтось в СОЛО-режимі крім мене майнить? Чи всі на пул перебралися?

Якщо майните в СОЛО - як давно у вас знаходився останній блок і який хешрейт при цьому маєте?

Запитую тому, що з 10-ї ранку до сих пір знайшовся тільки один блок в СОЛО. Хешрейт процесора близько 120.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
f1lia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
May 31, 2016, 04:04:51 PM
 #279

Люди, хтось в СОЛО-режимі крім мене майнить? Чи всі на пул перебралися?

Якщо майните в СОЛО - як давно у вас знаходився останній блок і який хешрейт при цьому маєте?

Запитую тому, що з 10-ї ранку до сих пір знайшовся тільки один блок в СОЛО. Хешрейт процесора близько 120.
в мене за ніч в соло найшло тільки один блок хеш приблизно 100. перейшов на пул. хоча статистика показує що в соло ще копають. дав би хтось калькулятор щоб прикинути шанс в соло виловити
aiwe
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1750
Merit: 1101


karbo.io


View Profile WWW
May 31, 2016, 10:18:05 PM
 #280

Версія консольного гаманця з демоном для 32-бітної Windows Windows CLI Wallet 32-bit

   
████▄▄████████████▄▄████
██▄██████████████████▄██
██████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
  Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Ҝ
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!