Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:22:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3473926 times)
spandreev
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1428
Merit: 537


View Profile
June 14, 2016, 10:15:21 PM
 #341

Не люблю я тих москальських форків. Мене вже грьобаний саша з Wave намахав, падл*. Я український переклад зробив, а та б...ь тупо мій PM ігнорувала і на баунті не поставила. Той весь шмельц і так вище ефірума не скочить. Так що я ефірумом краще затарюся (вже давно затарився), аніж тим муда..м за їхні грьобані форки платити. Чисто моя думка. А ви вже самі собі думайте...
А я зробив переклад WINGS. Спочатку один з розробників (Dominic) підтвердив у Телеграмі, що я можу зробити переклад українською і я зробив його. Вже потім wings.ai в офіційній гілці сказав, що спочатку треба отримати підтвердження саме в офіційний гілці, а вже потім зробити переклад. Я вже  декілька разів цитував своє повідомлення - ігнорують.
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715253777
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715253777

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715253777
Reply with quote  #2

1715253777
Report to moderator
1715253777
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715253777

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715253777
Reply with quote  #2

1715253777
Report to moderator
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 14, 2016, 10:37:56 PM
 #342

Не люблю я тих москальських форків. Мене вже грьобаний саша з Wave намахав, падл*. Я український переклад зробив, а та б...ь тупо мій PM ігнорувала і на баунті не поставила. Той весь шмельц і так вище ефірума не скочить. Так що я ефірумом краще затарюся (вже давно затарився), аніж тим муда..м за їхні грьобані форки платити. Чисто моя думка. А ви вже самі собі думайте...
А я зробив переклад WINGS. Спочатку один з розробників (Dominic) підтвердив у Телеграмі, що я можу зробити переклад українською і я зробив його. Вже потім wings.ai в офіційній гілці сказав, що спочатку треба отримати підтвердження саме в офіційний гілці, а вже потім зробити переклад. Я вже  декілька разів цитував своє повідомлення - ігнорують.

О! Про що я і кажу ... а мені взагалі відразу ігнор включили. Тому пішли вони подалі зі своїми форками ...

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 15, 2016, 12:15:12 AM
 #343

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 15, 2016, 06:26:32 AM
 #344

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?
я б вас обматюкав шановний вата але получу бан)) нарухонок вингс я давно уже там приймав участь і очікаю на стар іко цей форк є англійським чи амереканськими але не москальським
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 15, 2016, 09:55:28 AM
 #345

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

Ти взагалі не туди забрів, чуваче. Твоя думка тут нікого не цікавить.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
Pegas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
June 15, 2016, 12:30:42 PM
 #346

Нащо ви взагалі з ним спілкуєтесь: report to moderator за образи, троллінг та невідповідність мови у розділі
Papajager
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 508


View Profile
June 16, 2016, 11:12:14 AM
 #347

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
hatshepsut93
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2968
Merit: 2147



View Profile
June 16, 2016, 11:18:49 AM
 #348

Нащо ви взагалі з ним спілкуєтесь: report to moderator за образи, троллінг та невідповідність мови у розділі

Сумніваюсь, що знайдеться модератор, який зрозуміє, що тут написано. Але, можно було б попросити зробити цей тред селф-модерейтед, і вибрати мода серед нас.

.BEST.CHANGE..███████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
███████████████
..BUY/ SELL CRYPTO..
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 16, 2016, 11:29:03 AM
 #349

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 16, 2016, 11:30:46 AM
 #350

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?
я б вас обматюкав шановний вата але получу бан)) нарухонок вингс я давно уже там приймав участь і очікаю на стар іко цей форк є англійським чи амереканськими але не москальським
Ага, москаль мені не земляк...
Papajager
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 508


View Profile
June 16, 2016, 11:50:11 AM
 #351

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...

мнение понятно, но не понятно вот что: зачем туда пхать свои 5 копеек? что, нацию украинцев измениш, или раскажеш им всю правду по своим словам и все одумаются и скажут: гоу в великую Россию...?
avirdoz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1191
Merit: 1001



View Profile
June 16, 2016, 12:39:48 PM
 #352

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...

мнение понятно, но не понятно вот что: зачем туда пхать свои 5 копеек? что, нацию украинцев измениш, или раскажеш им всю правду по своим словам и все одумаются и скажут: гоу в великую Россию...?
Я и не агитирую идти в россию, я говорю о том, чтоб нормальными делами занимались, а не вырубкой лесов и неадекватным навязывание языка. Украинцы будут говорить на своем родном языке (не на диалекте западенцев), когда это будет нужно, сейчас есть намного более важные вещи. Перевод с рус. на укр. и попытка выудить баунти за это, чисто жлобский западенский движ, из-за которого к украм так себе отношение.
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 16, 2016, 01:16:30 PM
 #353

ОЙ! Тільки не треба мені тут говорити про святість, чистоту і благородність "русскава народа". Я 4 роки на фрілансі працюю. Є така штука - називається "синонімайзер". Для тих, хто не в курсі поясню: вона автоматично замінює всі, або більшість слів в тексті першо-джерелі на синоніми до тих слів. Так ото в мене замовлень на грамотну синонімізацію було "завались". І вгадайте, звідки було 80% замовників? З Росії. Тобто, є текст на якомусь російському сайті, авторський оригінал. І тут з'являється злодюжка (точно такий ж "русскій"), який тупий "по жизні", тому, що переписати такий текст своїми словами йому розуму бракує. Ось він і замовляє синонімізацію. Тобто, звичайними словами, краде оригінальний текст, замінюючи його словами-синонімами. А потім публікує на якомусь своєму говно-сайті і, деколи, навіть претендує на статус першоджерела (ставлячи попередню дату публікації, стосовно сайту-оригіналу).

Таких замовників в мене було більше 600 за 4 роки Smiley ~80% з рашки і ~20% наші.

Так ото до чого я веду - краще взяти російський текст і перекласти його на українську мову (виконана певна робота), а ніж тупо красти одне в другого. При тому, красти свій у свого. Не хочу тут стверджувати, що "варавство" - це риса характеру всього рос. народу, але з власного досвіду знаю, що явище це там майже повальне.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
Papajager
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 784
Merit: 508


View Profile
June 16, 2016, 01:17:56 PM
 #354

Дауны, кому ваш перевод нужен? Для начала создайте нормальный словарь украинского языка, а потом что-то куда-то переводите. Все украинцы понимают русский, т.е. вы можете англ. даже не знать, тупо перевести русский тред и хотите за это получить награду?

что за словарь? давай ссилку, подпишусь
В том и прикол, что нет, единого общепризнаного словаря, как например Ожегова для рус. языка, т.к. никто не развивает укр. язык. На закарпатье это одна примесь, на волыни другая, еще очень много русских слов с укр. акцентом (суржик). А эти отбитые прыгуны, думают, что разговаривая на своем диалекте, говорят на чистом языке. А то, что они за никому не нужный перевод, хотят награду, подтверждает их ментальность... Делайте что-то полезное, а не находитесь в поисках вечной халявы. Уже весь лес свой вырубили...

мнение понятно, но не понятно вот что: зачем туда пхать свои 5 копеек? что, нацию украинцев измениш, или раскажеш им всю правду по своим словам и все одумаются и скажут: гоу в великую Россию...?
Я и не агитирую идти в россию, я говорю о том, чтоб нормальными делами занимались, а не вырубкой лесов и неадекватным навязывание языка. Украинцы будут говорить на своем родном языке (не на диалекте западенцев), когда это будет нужно, сейчас есть намного более важные вещи. Перевод с рус. на укр. и попытка выудить баунти за это, чисто жлобский западенский движ, из-за которого к украм так себе отношение.

"Перевод с рус. на укр. и попытка выудить баунти за это, чисто жлобский западенский движ, из-за которого к украм так себе отношение"
ну а тебя что, жаба давит за баунти? честно , непонимаю, зачем в ветку пришел..))
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 16, 2016, 01:27:28 PM
 #355

В них (русских) є чудова приказка - "В чужой монастырь со своим уставом не ходят". Але ж маса неуків бачать порошинку в чужому оці, а бревна в своєму не помічають. Лише б залізти в чужий город та насрати. Це, до речі, ще одна риса "великого народа со скрепами" Smiley

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 16, 2016, 06:43:23 PM
 #356

а давайте просто проігноруємо цю людину яка вважає що українська мова це зіпсована російська)) тому ось що я вам побажаю мій любий друже ідіть ви в свій рус чат а ні так пишем колективно заяву і бан на аккаунт на все життя)) капець наші раки програли ірландцям треба гнати в шию цього фоменка і шукати нормального тренера)) хто що думає на рахунок цього??
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
June 16, 2016, 07:28:29 PM
 #357

Підтримую ігнор.

Що до футболу ... грали паскудно. І з цього результат. Коли наші по-справжньому грали - так це в матчі з німцями в першому таймі. А все решта - до дупи така гра, при всій повазі до команди.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 17, 2016, 11:54:40 AM
 #358

Підтримую ігнор.

Що до футболу ... грали паскудно. І з цього результат. Коли наші по-справжньому грали - так це в матчі з німцями в першому таймі. А все решта - до дупи така гра, при всій повазі до команди.
як їх навчили так і грають там претензії що їх погано поставили(( був би нормальний тренер
romeo9191
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
June 19, 2016, 01:19:21 PM
 #359

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24
rolik2001
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1232
Merit: 503


View Profile
June 20, 2016, 12:07:54 PM
 #360

Де кращий курс обміну UAH - BTC ? Користуюсь Приват24
https://www.youtube.com/watch?v=LPvNphNkOeU&feature=youtu.be вот если интересен продам потому что на нашей бирже есть комисия
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!