Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:43:03 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Monetha'yı takibe alın  (Read 8488 times)
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 17, 2017, 08:35:20 AM

Neyseki ödül kampanyasından aldığım miktarı panik haliyle satmamışım, geleceğe dair Monetha umut veriyor.
Aynen ben de size katılıyorum gayet iyi oldu satmamak. Belki çok yakın zamanda değil ama ilerde kendini göstereceğini düşünüyorum ben de. Potansiyeli olan bir coin bana göre.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 17, 2017, 09:47:37 AM

Hiro başlığı açtıktan sonra bittrex monetha'yı takibe aldı twitterdan, bittrexe gönderme mi yaptın hiro nedir Cheesy Biraz yazılımcıları da bıyandan calıssa urun ortaya cıkmaya baslasa bittrex alıcaktır saglam proje, ins sabırla bekleyenlere cok guzel kazandıracak diye dusunuyorum. YTD.
Hardcorepitipawnn
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 10:12:35 AM

Monetha şuan alım seviyesinde çok güzel fırsatlar veriyor bunddan sonrası çıkış için cok ıyı bı nokda dahaa aşşağıyı görmez cok fazla uzun vadede cok guzel kazanc getırebılır monetha
ferhanyusuf
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
November 17, 2017, 10:42:25 AM

Ben de monetha yı takipteyim pek çıkacağa benzemiyor çok fazla uzun zaman gerekecek galiba. Neyse izleyip göreceğiz.
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
November 17, 2017, 11:08:53 AM

Monetha takibimde ama bu tarz projeler birden büyük bir yükselişe geçmez. O yüzden kısa vadede iyi bir kazanç vereceğini düşünmüyorum
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
November 17, 2017, 11:12:32 AM

İleride değerleneceğine inandığım coinlerden biri, ekip güzel çalışıyor fakat btc fork muhabbeti yine alaşağı etti tüm altcoinleri. İlerleyen zamanlarda hafif düşüşlerde bence yönelebiliriz monethaya
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 17, 2017, 11:27:13 AM

Monetha'nın fiyatı hala yerlerde, Utrust'ta geliyor. Her iki projeninde başarılı olacağına inanmıyorum, her iki ekipte bana güven vermiyor açıkçası.
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 17, 2017, 05:18:38 PM

Monetha su an bulundugu fiyatlardan almak adina efsane bir yatirim bana gore. Tabi ki evi arabayi basmamak lazim orasi ayri ama Monetha`ya uzun vadede guvenebiliriz bana gore.

panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
November 17, 2017, 06:19:58 PM

Ben ne Monetha'nın ne de Utrust'ın değerlenebileceğini hayal etmiyorum çünkü bu iki projede yüksek miktarlar toplamasına rağmen asla kullanıcılarını tam olarak umursamadı. Ben yeterince aktif olmadıklarını düşünüyorum, en basitinden topladıkları Ethereum'ların bir kısmını fiyatı yükseltmek için kullanabilirlerdi ama bunu yapmadılar çünkü para tatlı geldi onlara.
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
November 17, 2017, 07:19:00 PM

çok can sıkıcı bir coin ya düştükce ortalamayı düşürdük ama buna yatıracağoım parayla ne alsam x2 yapmıstı. sıkılıyor insan sürekli düştükce
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 17, 2017, 10:50:49 PM

bir ara 10 cent seviyelerine gelmişti. şimdi yine 6-7 cent bandına gerilemiş. uzun vade yatırımlık projelerden birisi ama bu kadar iniş çıkış olmaması gerekiyor.

genel bir düşüş olursa eyvallah ama mehter marşı gibi git gel yapmasın.  Angry
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 17, 2017, 11:21:23 PM

Ico'nun altında fiyatın dolaşması gerçekten ilginç ve düşündürücü.Satsak alamayız diye insan korkuyor.Al-sat için ıco fiyatının üstüne çıkmasını bekliyorum.Şu an satmak risk benim için.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
November 17, 2017, 11:45:37 PM

Neyseki ödül kampanyasından aldığım miktarı panik haliyle satmamışım, geleceğe dair Monetha umut veriyor.
Aynen ben de size katılıyorum gayet iyi oldu satmamak. Belki çok yakın zamanda değil ama ilerde kendini göstereceğini düşünüyorum ben de. Potansiyeli olan bir coin bana göre.

Ben ödül kampanyasından aldığım monethaları sattım daha sonra yaklaşık üç katı kadar monetha satın alma fırsatını yakaladım ve aldım projeye güveniyorum ama düşeceği bana göre ilk başta belliydi.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
November 18, 2017, 11:59:12 AM

Ico'nun altında fiyatın dolaşması gerçekten ilginç ve düşündürücü.Satsak alamayız diye insan korkuyor.Al-sat için ıco fiyatının üstüne çıkmasını bekliyorum.Şu an satmak risk benim için.
Şu an tüm altcoinler çok kötü durumda olduğu için ico fiyatının altında olmasına aldırış etmiyorum ben. Zaten kısa vade için düşünülmemeli monetha bence. Uzun vadede iyi para kazandıracağını düşünüyorum.  Altcoinlerin toparlanmasını beklemek lazım.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 18, 2017, 01:29:19 PM

ICO su cok hızlı gerçekleşmiş olduğu icin beklentiler cok yüksekte kaldı. Sabreden kazanır

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 18, 2017, 05:30:27 PM

Bittrex ile takiplesmeleri guzel gelismeydi bakalım biraz daha bekleyelim uzak olmayan bir zamanda bittrexe girebilir neden olmasın. Baya saglam miktarda monetha tutan kesim olusmaya basladı, hepımızı bırden mutlu eder ınsallah.
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 18, 2017, 06:58:06 PM

Bittrex ile takiplesmeleri guzel gelismeydi bakalım biraz daha bekleyelim uzak olmayan bir zamanda bittrexe girebilir neden olmasın. Baya saglam miktarda monetha tutan kesim olusmaya basladı, hepımızı bırden mutlu eder ınsallah.

şu an için ortada bir ürün olmadığı için bitrexe girmemesi daha güzel bir gelişme bence. bitrexe girerse pump dump coini olup yatırımcısının güvenini kaybedebilir. güçlü bir şekilde girmesi daha mantıklı
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 18, 2017, 06:59:24 PM

hocam projeye bakan kim herkez kazanç peşiden
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 18, 2017, 07:48:01 PM

hocam projeye bakan kim herkez kazanç peşiden

Valla ben alırken projeye baktım hocam . Hayalim paypalin monethayi satin almasi  Grin

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
November 18, 2017, 08:07:52 PM

Icosu ile rekorlar kıran Monetha tarihe geçti, bizi fazla bekletmez umarım, düşük fiyatlardan topladık yataya geçtik. Daha da düşerse kısmet diyecem.  Ama  bence düşmez artık hodl.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: