Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:15:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: akche nedir bu?  (Read 2550 times)
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
November 19, 2017, 04:27:07 PM

En başında kendi coinlerini çıkartıp yol haritasına bu şekilde başlasalardı eğer şuan bence katılımcı ve destekleyen sayısı en az x2 olurdu. Hatta ETH tabanlı olması bile daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlardı. Nedense ben en başından beri Waves'e karşı önyargılıyım ve bu hiç değişmedi, ayrıca platform ve cüzdan olarak da bence kullanması ETH'ye göre çok daha karmaşık. Öte taraftan Waves'e en çok destek verenlerin başında Türkler olduğunu hesaba katınca da böyle hareket etmeleri kendilerince stratejik olmuş. Bekleyip göreceğiz.
1715325349
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325349
Reply with quote  #2

1715325349
Report to moderator
1715325349
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715325349
Reply with quote  #2

1715325349
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
November 19, 2017, 10:10:48 PM

Arkadan gelecek yerli projelere ciddi anlamda örnek olacak olan proje Akche.
btcfxcoin
Full Member

Activity: 462
Merit: 107

View Profile WWW
November 19, 2017, 11:34:15 PM

Bu proje başarılı olursa peşinden birçok proje açıklanacaktır. Umarım başarılı olurda.

integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 20, 2017, 12:46:58 AM

Merakla takip ediyorum bakalım ne yapacaklar. Umarım ilk türk coin girişimi başarılı olur ve gerisi gelir.

oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
November 20, 2017, 11:52:25 AM

türkiye nin çıkmış olan ilk dijital parasının adıdır akche, bazı olumsuz yorumlarda yazıldığı gibi waves tabanlı olmasının bence dezavantajdan daha çok avantajı olacaktır, waves-tl geçidi ile daha da değerlenebilecektir, sadece biraz zamana ihtiyacı var, ve asıl kaçırılan nokta eleştiriler de projesini araştırmamaları, girişimciyi destekleme projesi yapılmış ki zamanla çok daha yerine oturacaktır.

Türkiye'nin çıkmış olan ilk dijital parası değildir akche. Daha önce onlarcası çıktı. Bilmiyorsanız susun da adam sansınlar shill hesaplar sizi.

paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 05, 2017, 08:09:53 PM

Bu adamlar ilk başta kendi blok zincirimizi yazdık dememişler miydi? yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum arkadaşlar bu adamlar dolandırıcı dikkat edin ona göre
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 01:08:51 AM

dolandirici demek dogru olmaz ekipteki kisiler gercek kisiler fakat proje ve yapilan satistan sonra ne kadar basarili olur onu tartismak lazim. benim kendi dusuncem hic profesyonelik yok. kendi cuzdani dedikleri herkesin olusturabilecegi waves uzerinden token cuzdan. kendi blockchain olusturmak bu kadar kolay degil. bu proje hizli bir sekilde hazir olmadan piyasaya suruldu.
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 01:28:33 AM

tanıdık gelmesi normaldir Smiley Türkiye'nin ilk resmi dijital para projesi olur kendileri fakat tutarmı dersen sanmıyorum ekonomide yüzümüz hiç gülmüyor çünkü Sad
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 08, 2017, 03:13:28 PM

arkadaşlar öncelikle türkiyenin ilk resmi projesi değil bu 1
2.'si Adamların kendi altyapıları olacaktı güya waves asset'i dediler ondan sonra
3.'sü bu adamlar dolandırıcı değilse bende birşey bilmiyorum çok fazla milli duyguları sömürücü açıklamalar kullanıyorlar dikkat edin paranızı kaptırmayın

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1289
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
December 08, 2017, 03:33:11 PM

arkadaşlar öncelikle türkiyenin ilk resmi projesi değil bu 1
2.'si Adamların kendi altyapıları olacaktı güya waves asset'i dediler ondan sonra
3.'sü bu adamlar dolandırıcı değilse bende birşey bilmiyorum çok fazla milli duyguları sömürücü açıklamalar kullanıyorlar dikkat edin paranızı kaptırmayın

Açık yüreklilikle birşey bilmediğini söyleyebilirim...

İnsanlara dolandırıcı demeden önce biraz sağınıza solunuza bakın olur mu? Biz sizin gibi dandik nicklerin ardında saklanıp elaleme sallamıyoruz. Herşeyimiz ortada. Dolandırıcı dediğin adam kendini açık eder mi? İnternette ismimi ara bakalım neler bulacaksın? Ofis adresime kadar ulaşabilirsin.

O yüzden, arkadaşlar, bundan sonra bana dolandırıcı diyecekseniz, önce nezaketen haber verin. Hatta isterseniz 10 yıldır değiştirmediğim telefon numaramı vereyim, arayın, geleceğiniz saati söyleyin, birlikte bi çay kahve içelim. Neden ve nasıl dolandırıcı olamayacağımı anlatayım.

Ama lütfen artık dolandırıcı demekten vazgeçin...
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: