Bitcoin Forum
July 03, 2024, 02:25:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6358 times)
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
January 28, 2018, 09:59:15 PM

Ödül programına katılanlar neden bu kadar telaşlı davranıyor anlam vermek mümkün değil. Envion şu ana kadarki en büyük 6. satışa imza attı ve gerçekten başarmak istediklerini başardılar. Siz sanıyor musunuzki sizin ödüllerinizi vermeyecekler? Tam tersine zamana yayarak ve tam vereceklerine inanıyorum. Blog listelerinin güncellenmesi iyi olmuş, herkes spam yapıyor.

Böyle konuşuyorsunuz hocam ama insanlar bu kadar fazla tepki göstermeseydi projeye karşı listeyi güncellemeyeceklerdi.Hatta kampanyayı yöneten kişi güncellenmemiş liste için nihai tablo bu demişti.Umarım topladıkları yatırım sayesinde bountye katılan arkadaşlar azda olsa bir şeyler kazanabilir.

Her ikinizinde düşüncelerinde mantıklı yerler var ama tepkinin Türk başlığına değil direkt olarak yabancı başlığa ve bounty menajerine gösterilmesi gerekiyor. Burada çok fazla ödül muhabbeti dönüyor ve bir zamandan sonra konudaki gelişmeleri takip edemiyor oluyoruz.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 28, 2018, 10:13:26 PM

Ödül programına katılanlar neden bu kadar telaşlı davranıyor anlam vermek mümkün değil. Envion şu ana kadarki en büyük 6. satışa imza attı ve gerçekten başarmak istediklerini başardılar. Siz sanıyor musunuzki sizin ödüllerinizi vermeyecekler? Tam tersine zamana yayarak ve tam vereceklerine inanıyorum. Blog listelerinin güncellenmesi iyi olmuş, herkes spam yapıyor.

Böyle konuşuyorsunuz hocam ama insanlar bu kadar fazla tepki göstermeseydi projeye karşı listeyi güncellemeyeceklerdi.Hatta kampanyayı yöneten kişi güncellenmemiş liste için nihai tablo bu demişti.Umarım topladıkları yatırım sayesinde bountye katılan arkadaşlar azda olsa bir şeyler kazanabilir.

Her ikinizinde düşüncelerinde mantıklı yerler var ama tepkinin Türk başlığına değil direkt olarak yabancı başlığa ve bounty menajerine gösterilmesi gerekiyor. Burada çok fazla ödül muhabbeti dönüyor ve bir zamandan sonra konudaki gelişmeleri takip edemiyor oluyoruz.

Bounty başlığında elbette ödülden bahsedilecek, proje ile ilgili gelişme takip etmek istiyorsanız duyuru sayfasını takip edin. Konu amacına hizmet ediyor, ha derseniz ki sadece konuyu açan kişinin bilgi paylaştığı bir başlık olsun o zaman self-moderated topic açılsın bu mu yani?

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 28, 2018, 10:20:52 PM

Bounty başlığında elbette ödülden bahsedilecek, proje ile ilgili gelişme takip etmek istiyorsanız duyuru sayfasını takip edin. Konu amacına hizmet ediyor, ha derseniz ki sadece konuyu açan kişinin bilgi paylaştığı bir başlık olsun o zaman self-moderated topic açılsın bu mu yani?

Kesinlikle katılıyorum hocam proje hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar https://bitcointalk.org/index.php?topic=2360173.140 konusundan yararlanabilir orada bounty hakkında konuşan olursa oradaki arkadaşlara tepki göstermek sizin en doğal hakkınız.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
January 28, 2018, 10:27:35 PM

Olay bountylerden bahsetmeyi geçmiş direkt olarak panik halini almış, herkese yetecek kadar mama varken neden bu panik yapılıyor anlamıyorum. Şu ödül konusunda gereksiz bir kaygınız var, gelirse gelir gelmezse zaten yöneticiler ödülde hile yapıldığı için takım üyelerine red trust atıyorlar.. Her şey yoluna girer yani rahat olun, KYC'ye kadar elli tane dedikodu yayılıyor.
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 28, 2018, 10:33:00 PM

Türklerin blogları reddedilmiş olabilir çünkü ne yazı düzenine, ne anlatılana önem vermiyoruz ayrıca çoğu direkt olarak çalıntı bloglardan oluşuyor.

Ben bu söylediğinize katılmıyorum hocam.Benim takip ettiğim çok kaliteli blog yazan Türk arkadaşlar var ve bloglarında özgün bilgiler yer alıyor buna rağmen listeyi kontrol ettiğimde bu arkadaşların bloglarının kabul edilmediğini görüyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 29, 2018, 01:06:54 PM

Simdi toplanan paranin %2 si odulemi ayrilacak arkadaslar malum cok fazla katilimci oldu eger kesinti yaparlarsa gercekten emeklerimize yazik blog yazimizda kabul edilmedi zaten imzadan umarim guzel birseyler alabiliriz
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
January 29, 2018, 02:56:31 PM

Şubat ortasına kadar bountyleri dağıtırlarsa katılımcılar için iyi olur. Ancak post olayında şova kaçanlar olmuş yani hayret derecesinde post sayısı var. Hit Btc ye girecek gibi bi şey görmüştüm. İmzacılar hemen satmazsa fiyatta tutunabilir.
dogaatac
Sr. Member

Merit: 306

View Profile
January 29, 2018, 04:19:04 PM

nasıl incelediler bilmiyorum ama benim 12 mesajımı silmişler . bende kabataslak milletin mesajlarına bakayım dedim , baska kampanyadaki twitter ve facebook bildirim mesajlarını saymıslar ...
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
January 29, 2018, 04:49:01 PM

ödemelerin biraz gecikeceğini düşünüyorum çok kişi girdi enviona resmen patlama yaşandı post başına stake olunca tabi millet ne varsa soktu postları yardırdı bir hesapla 1000post atan bile vardır bu adamlara da yazık gecikir gibi duruyor Cheesy

2k post atan var, listeler güncellendi biz yatırımcılara ödeme yapıldığında, kampanyaya katılanlara da ödeme yapılacaktır.
Icocular dağıtılır bountycilere 1-2 hafta geç verirler diye düşünüyorum, her projede bir ay geriden alıyoruz zaten alıştık bu da öyle olur muhtemelen. Millet alıyor satıyor herşey oluyor bitiyor sonra bounty dağıtılıyor:)
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 29, 2018, 08:37:17 PM

Post olayı çok saçma olmuş gerçekten. Görmüştüm bu kampanyayı ama iyi ki katılmamışım diyorum yaşanan bu olayları gördükten sonra.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 29, 2018, 08:59:45 PM

Bu kadar katılımcı olan bountyi dağıtması bile ciddi bir iş. Kampanya yöneticisini de pek gözüm tutmadı. Ben bir ay unuttum tokenleri.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 29, 2018, 09:11:30 PM

1 ay normal geliyor artık. Dağıtsınlarda aman 1 ay beklemesi çok da mesele değil bence. Sadece imzacılar alınca biraz fiyat sallanabiliyor biraz. Ama yinede sağlam proje toparlıyor.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 29, 2018, 09:24:00 PM

Simdi toplanan paranin %2 si odulemi ayrilacak arkadaslar malum cok fazla katilimci oldu eger kesinti yaparlarsa gercekten emeklerimize yazik blog yazimizda kabul edilmedi zaten imzadan umarim guzel birseyler alabiliriz

Hocam umarım kesinti yapmazlar ama katılımcı sayısının çok ya da az olması ekibi çok ilgilendirmiyor ekip sonuç olarak aynı parayı dağıtacak.Hatta fazla katılımcının olması ekibin işine gelir çünkü az katılımcının olduğu bounty kampanyasında genellikle ödemelerden sonra bounty hunterlar elindeki coinleri sattıkları için bir düşüş oluyor.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 30, 2018, 12:49:54 PM

Uzun zamandır yoktuk neler olmuş neler Smiley Stake hesaplamalarından herkes şikayetci anladığım kadarıyla . Hemen hemen bir 25 post ' um benim de sayılmamış . Ana konusuna baktım orada da herkes isyanlarda . Yazıp bir netice & güncelleme yaptıran olabildi mi acaba ?

Kampanya yöneticileri bu saatten sonra çok fazla bir destek vermiyor . Hesapladık mı hesapladık mantığında . Aşırı bir katılım oldu (post başına stake) yine iyi altından kalktı diyebiliriz .
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 12:59:36 PM

Arkadaşlar bu projeye yatırım yapan var mı, ico sayfasında status locked yazıyor.
Herhangi bir eth adresi istemedi, BTC ile alım yaptım benimle aynı durumda olan var mı, bundan sonrası nasıl ilerleyecek?

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
January 30, 2018, 01:00:23 PM

Şuankilerden bile 50 100 tane azdı aslında, sonradan düzelmiş hali bu oldu herife herkes saydırdı heralde ki zorunda kaldı yoksa başta bunlar değişmicek demişti. 1 ay dağıtılmaz bu envion, pek sevemedim ben açıkçası.

ribal
Member
**

Activity: 217

View Profile
January 30, 2018, 01:17:39 PM

Bounty kampanyalarında hesaplama yapıldıktan sonra eksik hatalı işlemleri düzelten yöneticiler var. Bazılarında geriye dönüp hesaplama yapılmıyor. Ne geliyorsa kabul edip çalışmaya devam ediyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 30, 2018, 01:21:43 PM

Şimdi ödüle 3 milyon dolar dağıtmaları gerekiyor değilmi arkadaşlar katılımcı çok olduğu için kesik atmazlar herhalde normalde az kişi katıldı diyerek ödülleri hep kesiyorlar son zamanlarda. Doğru dürüst tek bir kampanya bile hatırlamıyorum artık
BigRasputin
Sr. Member

View Profile
January 30, 2018, 02:40:44 PM

Şimdi ödüle 3 milyon dolar dağıtmaları gerekiyor değilmi arkadaşlar katılımcı çok olduğu için kesik atmazlar herhalde normalde az kişi katıldı diyerek ödülleri hep kesiyorlar son zamanlarda. Doğru dürüst tek bir kampanya bile hatırlamıyorum artık

2 milyon dolayında olmalı, kesik atmazlar ama çok katılım olduğu için katılanların eline az ödül gececektir.

edit: 3 milyon adet token dağıtacaklar bunun da yüzde 25 i imzacılara dağıtılacak.

.
.
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 30, 2018, 03:03:39 PM

Bounty sine katıldım , güzel bir projeye benziyor ancak bounty sinden çok bir şey beklememek lazım. Son zamanlar da iyi bounty lere denk gelemiyorum belki benim şansım belki de piyasa böyle.

Ama projenin iyi olup olmaması ile bonuty sini birbirine karıştırmamak lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: