Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:06:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: İco saçmalığı sayesinde bu piyasa patlar  (Read 2108 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 14, 2017, 02:18:18 AM

ICO Olmadan kripto olmaz hocam,yeni projeler belki btc nin yerini alacak projeler buralardan çıkacak . 3 4 yıl sonra çok farklı şeyler görebiliriz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
muratos
Member
**

Activity: 202
Merit: 10

View Profile
November 15, 2017, 05:48:42 AM

katılıyorum. sabah erken kalkan ico açıyor. bu işler zaten teknik olarak da iyice kolaylaştı . artık hazır komple token basıp yönetebileceğiniz platformlar da oluştu. isteyen istediği coini çıkarabilir. Eli yüzü düzgün bir websitesi, kopya whitepaper, yalandan team fotoları ile para toplayıp kaçacak çoğu.

belki 50 ico'dan 1'i uzun vadede kazandırabilir ve gerçekten işe yarar rekabetçi birşey çıkabilir. Diğerleri hemen borsalarda dumplanıyor zaten.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 15, 2017, 05:59:33 AM

Icolar olacaktır ve muhtemelen de olmak zorunda gibi bişey aslında. Kripto dünyasına adım atar atmaz aldığınız riskten daha az risk barındırıyor bence icolar. ama seçmeyi bilene tabiki Smiley
ico seçimi yaparken kullandığınız kriterler çok önemli Smiley ekibi araştırdınız mı , projenin amacı nedir , muadili bir proje varmı varsa ne halt etmiş şimdiye kadar vs vs bir sürü katman var.
Yoksa ağzı olan konuşur tabi yok ico şöyle yok ico böyle Smiley
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
November 15, 2017, 10:15:03 AM

En son changeye gırdım ıco bıtmeden hesapladım stacklerımı 200 dolar almam gerekırken minimum, ben 16 dolar aldım ,benım 2 katım stacklı adam full memer dıye 340 dolar aldı pekı burdakı adalete ne dıyorsunuz
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
November 15, 2017, 10:16:43 AM

En son changeye gırdım ıco bıtmeden hesapladım stacklerımı 200 dolar almam gerekırken minimum, ben 16 dolar aldım ,benım 2 katım stacklı adam full memer dıye 340 dolar aldı pekı burdakı adalete ne dıyorsunuz

demedin mi -siz ne ayaksınız lan?- diye ?

açaydın başlığı globalde translate falan yardıraydın adamlara yiğidim

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 15, 2017, 11:55:53 AM

Anladığım kadarıyla  Bitcointalk rank ı yüzünden bu şekilde almışsın sen de bunu söylüyorsun. Bitcointalk Rank ı önemli bountyler de o yüzden insanlar burda hem post hem zaman kasıyorlar. Sen birde hero ları yada legendary leri görsen o zaman Smiley . Önce girenin devamlı bir avantajı oluyor şimdi düşünüyorum da forumda bu kadar multi olduktan sonra da hemen hemen her rütbenin getirisi düştü. Eskiden daha az insan daha az rütbeye daha fazla stake kasabiliyor muş.
rdy
Member
**

Activity: 70

View Profile
November 15, 2017, 02:21:21 PM

Kickico tarzı 2-3 global marka ile sanırım bu sorun çözülecektir. Bu arada piyasanın yayılması, bilinçlenmesi için ico'ların olması gerektiğini düşünenlerdenim.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 15, 2017, 02:46:04 PM

Bence icolar olmadan bu piyasaya nakit girişi azalır bir balon olduğu doğru fakat yeni yatırımcılarda gerekli
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 16, 2017, 08:50:36 AM

Sisteme gelecek yeni parayı etkilemediği sürece icoların zararlı olduğunu düşünmüyorum. Güzel projeler ile insanları Bitcoin, eth vs gibi alış veriş yapmasını sağlayarak sisteme dahil edebilir. Ama burada önemli olan doğru projeyi ve doğru dev team ekibi yakalamak. Yoksa dedikleri gibi para çöp olur gider. Hayatımda 1 kere ICO'ya katıldım ve yaklaşık %50 zarardayım. O yüzden ben şahsen uzak duruyorum.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 16, 2017, 01:20:29 PM

İco işlerinin gerçekten suyunu çıkardılar artık, gerçek proje ve amaçla çıkmış olanlara sözümüz yok ama çoğu amaçsız dolandırıcılık amacı ile kurulmaya başladı, amaçsız çıkan icolar yüzünden gerçek değer kazanabilecek olanlar da zarar görmeye başladı, bu saatten sonra bir coin ico halinde yatırım yapılmaya değmez, mantıklı olan borsaya girdikten sonra, büyük şirketler çıkartırsa şayet google gibi microsoft v.b. gibi ancak o zaman ico ya yatırım yapılabilir,gerisi boş

Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 16, 2017, 01:27:36 PM

serbest piyasa ekonomisi boyle bir sey iste. alan memnun satan memnun. herkes risklerini bilerek alip satiyor. kazaninca guzel. kaybedince kotu olmamali bence.  ico gercegini kimse gozardi etmsin derim
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
November 16, 2017, 02:38:33 PM

Btc bu şekilde artmaya devam ederse zaten İco olayı bitmiş olacak zaten şu an için can çekişiyor diyebiliriz.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
November 16, 2017, 02:47:54 PM

Icolar patlar da piyasa patlamaz, seçici davrana borsalar var birde önüne geleni alan borsalar var. Hacmin büyük çoğunluğu büyük borsalar üzerinden dönüyor.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 16, 2017, 03:04:09 PM

Her yükselişin bi düşüşü var. Bu ico yükselişi elbet bi zaman sonra patlayacak. Ürünlerini çıkaramayan bir sürü ICO olacak. Şuan bulunan ICOların %99'u patlayacak. Peki o paralar nereye gelecek? Altcoin ve BTC'ye piyasa daha da canlanacak. Düşüncem bu şekilde.
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
November 16, 2017, 03:31:24 PM

yüzde 80 i sahte ve dolandırıcı tabiki para toplayamadıklarında bountyleri 20 kat az verirler veya para toplayıp kaçarlar her yeri kapatırlar olan yatırımcılara olur ico fiyatlarının 5 kat 10 kat 20 kat aşağısında işlem görürler piyasayıdda şişirirler tabi ki .
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 10, 2017, 09:17:01 PM

Sana kesinlikle katılmıyorum tamam çok gereksiz ve aynı türde projelerin olduğunu biliyorum fakat bu piyasaya sürekli taze kan lazım.
Taze kan derken demek istediğim yeni fikirler yeni beyinler bu piyasayı besler
WillBeOk
Full Member

Activity: 168

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 10, 2017, 09:20:55 PM

Hocam dediklerinize katılıyorum. Bi kaç proje haricinde diğerlerine yatırım yapmamalı. Çoğu proje artık scam, dolancırılık için öne sürülmüş ve hiçbir gerçekciliği olmayan projeler.
Nevzat
Member
**

Activity: 97

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
December 10, 2017, 09:24:14 PM

İcoların çoğunun ödeme konusunda sıkıntılı olduğunu ico tanıtım sayfalarında görebiliyorum. Önceden bu sıkıntı yokmuş sanırım eski ico sayfalarında hiç bu tür şikayetler görmedim

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 10, 2017, 10:21:35 PM

Gereksiz ve boş projeler yüzünden oluyor bunların hepsi. Yoksa çok güzel icolar var aslında ama  çok az sayıda bunlar iyi analiz yapmak lazım yaş tahtaya basmak istemiyorsak.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 10, 2017, 10:23:02 PM

Gereksiz ve boş projeler yüzünden oluyor bunların hepsi. Yoksa çok güzel icolar var aslında ama  çok az sayıda bunlar iyi analiz yapmak lazım yaş tahtaya basmak istemiyorsak.

Güzel icoların sayısı bir elin parmaklarını geçmez hocam gerçekten çoğu vur kaç yapıyor.Paraları topladıktan sonra insanları oyalamak için bir kaç göstermelik paylaşımda bulunuyorlar sadece.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: