Bitcoin Forum
July 07, 2024, 01:27:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: 🔷 trade.io 🔷Ticari Devrim: Karlarımıza ortak ol 🔷HitBTC & CIVIC  (Read 1633 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
ridertiger (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 110

View Profile
December 12, 2017, 07:22:46 AM

İşlem ücretleri (trading fees) ile ilgili açıklama:
İşlem ücretleri ve diğer tüm ücretler zamanı gelince ilan edilecektir.
Bu süre zarfında, ücretlerimizin mevcut olan en düşük ücretler arasında olacağından emin olabilirsiniz.
Teşekkür ederim.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 13, 2017, 08:49:32 PM

Konu ile ilgili sorusu olan varsa buradan yanitlayabilirim. Simdiye kadar 17,026,650 USD toplandi, 11 saat 10 dakika sonra fiyat 1 ETH = 800 Token olarak degisecek.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
December 13, 2017, 09:19:14 PM

Aldığı yatırım güzel. Fikir de ilk değil ama güzel. Borsa veya ilişkili işlemlerden kar payı dağıtımı sanırım ilk olarak 0x ve sonrasında Coss projeleri ile gerçekleştirilen fikirlerdi. Coss şu anda smart contracts aracılığıyla kar payı dağıtan bir ETH token cinsi. Trade.io' da her şekilde değerlenecek bir proje olacaktır. Tek sorun Coss yada edeğeri projelerden farklı olarak geçerli bir oranda kar payına hak kazanabilmek için ICO'ya daha yüksek yatırım gerekiyor olması.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 14, 2017, 10:06:03 AM

Aldığı yatırım güzel. Fikir de ilk değil ama güzel. Borsa veya ilişkili işlemlerden kar payı dağıtımı sanırım ilk olarak 0x ve sonrasında Coss projeleri ile gerçekleştirilen fikirlerdi. Coss şu anda smart contracts aracılığıyla kar payı dağıtan bir ETH token cinsi. Trade.io' da her şekilde değerlenecek bir proje olacaktır. Tek sorun Coss yada edeğeri projelerden farklı olarak geçerli bir oranda kar payına hak kazanabilmek için ICO'ya daha yüksek yatırım gerekiyor olması.
Guzel degerlendirmeleriniz icin tesekkur ederim.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 14, 2017, 10:59:10 AM

malumunuz ether fiyati nerdeyse kendini ikiye katladi. ether basina sabit mi belirlemisler token miktarini. o halde son katilimcilarin zararina olusur bu durum. 
beatecoin
Full Member

View Profile
December 14, 2017, 08:49:14 PM

Developerlarda hangisi tutarsa ondan yürüyelim fikri var. Baktılar exchange projeleri güzel yürüyor ardı arkası kesilmiyoır. Uzun vadede hangisi kalır önemli olan o..
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 06:37:14 AM

malumunuz ether fiyati nerdeyse kendini ikiye katladi. ether basina sabit mi belirlemisler token miktarini. o halde son katilimcilarin zararina olusur bu durum. 
Evet ether basina fiyat sabit olacak. Sonradan ether alip giriliyorsa ilk basta girenler icin buyuk avantaj, ama onceden elinde ether olup sonradan girenler icin de dezavantaj ama obur turlu kadar buyuk degil. Genelde zaten onceden girenler icin bu tur seyler avantajli oluyor, ICO sonrasi da fiyatlar yukselirse, ki oyle olmasi bekleniyor, o da ICO sirasinda girenler icin avantaj olacaktir.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 06:41:23 AM

Developerlarda hangisi tutarsa ondan yürüyelim fikri var. Baktılar exchange projeleri güzel yürüyor ardı arkası kesilmiyoır. Uzun vadede hangisi kalır önemli olan o..
Bunlar developer kaynakli degil de isadami kaynakli baslayan bir proje, sahiplerinin iyi tecrubesi var. Web sayfasi adi olan trade.io da gayet guzel bir exchange ismi. Sadece blockchain degil forex vs de olacak, tutanlarin arasinda olur diye dusunuyorum.
beatecoin
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 05:49:49 PM

Bunlar developer kaynakli degil de isadami kaynakli baslayan bir proje, sahiplerinin iyi tecrubesi var. Web sayfasi adi olan trade.io da gayet guzel bir exchange ismi. Sadece blockchain degil forex vs de olacak, tutanlarin arasinda olur diye dusunuyorum.

İşin içine forex'i karıştırırlarsa projenin ismine kesinlikle gölge düşürür. Forex sistemi giren insanların yüzde 99'unu sömüren ve insanların gözünde kötü namı olan bir sistem çünkü.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 15, 2017, 06:29:52 PM

İşin içine forex'i karıştırırlarsa projenin ismine kesinlikle gölge düşürür. Forex sistemi giren insanların yüzde 99'unu sömüren ve insanların gözünde kötü namı olan bir sistem çünkü.
Her seyden olacak iste, isteyen istedigini alsin satsin hesabi. Metal, enerji vs. de isin icinde, her isini tek merkezden gorebileceksin. Genelde forex ustunde uzman olup bu alana gelenler de sok olup geri kendi alanlarina donuyorlar cunku crypto varliklarda forex de hic gorulmeyecek kadar volatility var.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 06:32:37 PM
Last edit: December 16, 2017, 06:44:34 PM by ridertiger

trade.io, blok zinciri yenilikçisi Modüler'in yeni Blosym sistemini kullanacak olan Modular Inc. (eski adıyla Majoolr) ile birlikte calismaya basladi. Bu sistemle Ethereum uygulamalarini kullanmak kolaylasacak ve direk tiklayarak akilli kontrat kullanilabilecek. Daha fazla bilgi icin ekteki aciklamayi okuyabilirsiniz:
https://trade.io/press_pdf/20171214_trade.io_press_release_partners_with_modular.pdf
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 06:41:52 PM

$17,536,150 toplanmis durumda olup proje basari ile devam etmektedir.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 17, 2017, 03:41:29 PM

Chien Lee, Çinli Amerikalı milyarder ve Fransız futbol kulübü OGC Nice'in çoğunluk hissedarı Trade.io yönetim kuruluna seçildi. Lee, Trade.io'ya bir yatırım yapmış olsa da, bu yatırımın değeri açıklanmadı.
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 17, 2017, 10:47:18 PM

Chien Lee, Çinli Amerikalı milyarder ve Fransız futbol kulübü OGC Nice'in çoğunluk hissedarı Trade.io yönetim kuruluna seçildi. Lee, Trade.io'ya bir yatırım yapmış olsa da, bu yatırımın değeri açıklanmadı.
Iyi yatırımcı bulmuşlar . Bu adamlar boş projeye yatıracak değiller. Açılışı bekliyorum o zaman yatırım yapacağım.

ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 18, 2017, 06:45:09 AM

Iyi yatırımcı bulmuşlar . Bu adamlar boş projeye yatıracak değiller. Açılışı bekliyorum o zaman yatırım yapacağım.
Simdiden yatirim yapinca ileride yapmaya nazaran daha ucuza geliyor Smiley
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 19, 2017, 07:10:32 AM

trade.io ve Civic, Kimlik Doğrulama Sağlamak İçin Blok Zinciri üzerinden İşbirliği Ortağı oldu. Bu da insanlarin KYC islemleri sirasinda olusan islerin cok daha kolaylasmasini saglayacak, trade.io icin de bunun masrafini azaltacaktir.
http://markets.businessinsider.com/news/stocks/trade-io-Partners-with-Civic-to-Provide-Identity-Verification-via-the-Blockchain-1011622001
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 19, 2017, 09:42:24 AM

Trade.io için düşüncelerim olumlu yönde. Yatırım yapamadım ve düşünmedim, çünkü yaptığım plan gereği buraya aktaracak bir gelirim yada elimde olan bir koin bulunmaması. Eğer küçük bir fırsatım olsaydı kesinlikle dahil olurdum. Bu arada diğer kar payı odaklı projelere nazaran çok daha yüksek bir yatırım toplamış. Bu projenin ilgi odağı olduğunu gösteriyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 20, 2017, 12:49:50 PM

Trade.io için düşüncelerim olumlu yönde. Yatırım yapamadım ve düşünmedim, çünkü yaptığım plan gereği buraya aktaracak bir gelirim yada elimde olan bir koin bulunmaması. Eğer küçük bir fırsatım olsaydı kesinlikle dahil olurdum. Bu arada diğer kar payı odaklı projelere nazaran çok daha yüksek bir yatırım toplamış. Bu projenin ilgi odağı olduğunu gösteriyor.
Guzel sozleriniz icin tesekkur ederim, ben de guzel bir proje oldugunu dusundugum ve potansiyel gordugum icin dahil olmustum.
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 21, 2017, 07:55:22 AM

19,625,634 USD toplanmis olup 3 dakika sonra fiyat artacaktir!!!
ridertiger (OP)
Full Member

View Profile
December 21, 2017, 07:58:11 AM

Simdiye kadar 10,030 kisi katildi, 1 dakika kaldi!
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: