Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:47:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Spectre.ai Tartışma Alanı (ICO, Fiyat vs.)  (Read 3705 times)
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
November 21, 2017, 10:18:29 PM
Last edit: November 21, 2017, 10:36:07 PM by SuperCryptoMan

bu projede kar payı dağıtımı var mıydı?

Evet kar payı dağıtacaklarını söylemişlerdi. Hatta spec-u, spec-d olmak üzere iki tokenleri var. Herkes siteleri üzerinden kendi karar verecek hangi tokeni alacağına. Biri trading biri dividend tokeni sanırım.

evet aynen oyle bir tanesi kar payi dagitiyor. digeri alim satim olacak digeri yalnizca ico ile aliniyordu bakmistim. 10 milyon toplamislar. takim biraz bana degisik geldi ama baya para toplamislar yine de suan yuzde11 bonus 24 kasim kadar devam ediyor. ico bitmesine baya var yine
1714830457
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714830457
Reply with quote  #2

1714830457
Report to moderator
1714830457
Hero Member
*

Ignore
1714830457
Reply with quote  #2

1714830457
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714830457
Hero Member
*

Ignore
1714830457
Reply with quote  #2

1714830457
Report to moderator
fitop
Full Member

Activity: 196
Merit: 102

“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”

View Profile
November 21, 2017, 10:29:54 PM

Güzel bir proje oldu bu sıkıntılı dönemde iyi de para topladılar. Bende ufak tefek bir şeyler alıp attım kenara. Tahminen 1 seneye kalmaz 1 doların üzerine çıkar diye düşünüyorum.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
November 22, 2017, 05:00:09 AM

Bende kampanyadayım fakat attığım post başına bana 20 dolar verecekleri fikri hiç gerçekçi gelmiyor. Bakalım çok birşey kalmadı kampanya bitimine ne kadar kazanacağımızı merak ediyorum ciddi şekilde.

kpopstarme
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 05:42:47 AM

Böyle bir dağıtımı gerçekten yaparlarsa rekor olur sanırım bountyler içinde
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
November 22, 2017, 05:54:06 AM

O para hardcap yapması durumunda olabilir ancak ama o bile zor . Tabii imzacılara ayrılan oran çok iyi kampanyada . Yanlış hatırlamıyorsam tüm oranın %82,5 .

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
November 22, 2017, 06:43:35 AM

imzaya yuzde 83 ayırmış adamlar boountry'ye ne kalıcak ki ?? bu arada hard cap dediğiniz tam olarak ne oluyor verdikleri süre içerisinde miktarı ytolayında hard capmı oluyor?
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 22, 2017, 08:15:52 AM

imzaya yuzde 83 ayırmış adamlar boountry'ye ne kalıcak ki ?? bu arada hard cap dediğiniz tam olarak ne oluyor verdikleri süre içerisinde miktarı ytolayında hard capmı oluyor?

Asıl olay imza zaten tw ve face o kadar ilgi toplamıyor. 2 tür cap var , soft ve hard , softcap genel de minimum yatırım tutarı diye biliyorum. Hardcap te maksimum yatırım tutarı bu aşamaya ico tarihleri içerisinde ulaşırsa başarılı bir ico geçirmiş oluyor ve daha fazla yatırımı kabul etmiyor.  Ama sakın ola hardcap yaptı bu proje uzaya gidecek diye düşünmeyin. ( Bakınız : MTH )
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 22, 2017, 08:45:43 AM

Valla orada yazan miktarı verirse kampanyaya ilk girip her hafta 30-35 mesaj atan kişiler çok temiz para kazanacak.Bu aralar imza kampanyalarının çok vermediğini düşünürsek oradan kazanılacak paranın değeri benim gözümde çok daha fazla olur. Grin
dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
November 22, 2017, 09:00:44 AM

Iconun bitmesine 18 gün var ve 10 milyon dolara yatın para toplamış . Bence iyi başarı .

kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
November 22, 2017, 04:53:17 PM

Spectre'nin imzasindayim bence bu kadar ödülün dağitilabilmesi için en az otuz milyon dolar toplanmasi gerekiyor ya da ödül miktari üçte birine düşürülmeli.
Kimse gelipte 200$ kazanacagim diye burda saatlerce mesaj yazmakla ugrasmaz. Burda mesaj yazmaya harcanan zamana trade yapilabilir. Member ustu birisi niye 100-200$ icin ugrassin.

Söylediğinize katılmıyorum pek. Çoğu imza kampanyası belirsiz oluyor ve bırakın 200 doları bazen 100 doları bile zor alıyor full member üstü hesaplar. Trading ile kampanyalar karşılaştırılamaz bana göre.
alucard666
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
November 22, 2017, 05:24:13 PM

Gelişmemiş veya gelişmekte olan ülkeler için 100 dolar çok para gerçekten.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
November 22, 2017, 05:30:44 PM

şu anda yatırım yapılabilir projeler arasında en iyilerden biri, benden söylemesi. dağıtılacak bounty 1.5 milyon doları geçmez o yüzden bountye çok takılmayın.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
November 22, 2017, 05:32:05 PM

Bence güzel para toplamış olarak gözüküyorlar anack ödül miktarı baya yüksek gözüküyor şu an için umarım yan çizmezler yan çizerlerse baya bir kişi için hayal kırıklığı olacaktır proje.
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
November 22, 2017, 06:42:04 PM

Valla süper imzaya girmişsiniz, bende imza alabilirim yakında nereden takip edip buluyorsunuz bu tarz imzaları

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 22, 2017, 07:36:02 PM

Sylon lafı çok geçmiş. Ben de çok akıllı bir adam olduğunu düşünüyorum. Örneğin geçen gün biri dedi ki eğer dağıtılacak miktar bütçeyi geçerse ne olacak diye sordu. Daha sonra hesab falan döküldü bu konu. Sylon sadece şunu söyledi ilk tepkiye: Böyle bir şey olmayacak.

Gerçekten de listeye baktığınızda haftalık bazda sürekli artan bir bütçe söz konusuydu. Önce yeni girişleri kapadı. Artış düştü ama yetmedi. İkinci hafta maksimum ödeme miktarını düşürdü ve artışı durdurdu.

Acele hareket etmiyor, doğru hesaplama yapıyor ve yaptığı hesap tutuyor. Düzgün çalıştığını bir daha belirtmeye gerek bile yok.

Spectre ise duyduğum ilk an ilgimi çeken projelerden biri. Projeyi yaratan arkadaş finans sektöründen. Finans sektörünün kumarı binary options işini çok iyi biliyor. Projenin kullanılabilir bir versiyonu hazır. Yakın çevresi dolayısıyla da yatırım yapabilecek bir hitap kitlesi var.

Şu anda tüm göstergeler olumlu. Hayırlısı diyelim...
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 23, 2017, 12:04:35 AM

10.250.000$ olmuş yatırılan miktar. Dün bu rakam 10milyondu. Daha 17 gün var. Böyle yatırım almaya devam ederse bu sancılı dönemde güzel para toplayan icolar listesine adını yazdırır. Ceo ları Kay Khemani ile telegramda konuşma fırsatı buldum. Adam metatrader/forex platfromları uzmanı gibi. Ve sosyal medya olsun telegram olsun baya online takılıyorlar. Satış sonrası da böyle aktif / inovatif olurlarsa coin değeri çok düşmez gibi..
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
November 23, 2017, 01:38:30 AM

10.250.000$ olmuş yatırılan miktar. Dün bu rakam 10milyondu. Daha 17 gün var. Böyle yatırım almaya devam ederse bu sancılı dönemde güzel para toplayan icolar listesine adını yazdırır. Ceo ları Kay Khemani ile telegramda konuşma fırsatı buldum. Adam metatrader/forex platfromları uzmanı gibi. Ve sosyal medya olsun telegram olsun baya online takılıyorlar. Satış sonrası da böyle aktif / inovatif olurlarsa coin değeri çok düşmez gibi..

Spectre bu ivmeyle para toplamaya devam ederse tahminimce 13-14 milyon dolar gibi bir rakam toplayacak.Siz de imza kampanyasına katılmışsınız Spectre'nin umarım güzel kazandırır.Post başına dediği rakamları öderse çok kıskanırım sizi. Grin
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
November 23, 2017, 03:28:29 AM

Spectre'nin imzasindayim bence bu kadar ödülün dağitilabilmesi için en az otuz milyon dolar toplanmasi gerekiyor ya da ödül miktari üçte birine düşürülmeli.
Kimse gelipte 200$ kazanacagim diye burda saatlerce mesaj yazmakla ugrasmaz. Burda mesaj yazmaya harcanan zamana trade yapilabilir. Member ustu birisi niye 100-200$ icin ugrassin.

Söylediğinize katılmıyorum pek. Çoğu imza kampanyası belirsiz oluyor ve bırakın 200 doları bazen 100 doları bile zor alıyor full member üstü hesaplar. Trading ile kampanyalar karşılaştırılamaz bana göre.
Turkiye sartlarina gore oyledir ama bu kampanya sonucta her ulkeden talep bulacaktir. Yurtdisindaki biri suan 1500$ - 2000$ ini maasindan stratise yatirmis olsaydi birgunde zaten 300+ dolar kazanmis olacakti. Forumdakilerle sohbet ederken anlik trade imkanlari kaciyor. Zaten eski uyelerden farketmissinizdir imzaya giripte 20yi tamamlamayanlarda var. Piyasa durgunlugunda imzam bos kalmasin maksadiyla girmislerdir.
Kampanya sonunda da tahminen imzadan gelenlerin degeri 0.75 - 1.50 arasinda bir oran olacaktir. Yani 10$ kazandiysan fiyat dusmesinden dolayi 7.5$ in olacaktir. 18M ile 25M arasi degerde birseyler toplanir.
membis
Full Member

Activity: 336

View Profile
November 23, 2017, 05:46:41 AM

Oyster diye bir kampanya vardı yine aynı kişinin yönettiği ve post başı ödeme yapan onu görmüş ve girmemiştim çünkü icoda bir şey toplayamadı ona rağmen piyasaya girdi millet tokenlerini aldı ancak satabileceklerini sanmıyorum hacim yok ve fiyat ölü ancak burada durum farklı proje sağlam.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
November 23, 2017, 07:30:51 AM

~snip
Ceo ları Kay Khemani ile telegramda konuşma fırsatı buldum. Adam metatrader/forex platfromları uzmanı gibi.

Evet eski Goldman Sachs çalışanı. IPO'larda çalışmış. ICO'nun bu kadar planlı giyor olma sebebi de o bence. Aynı zamanda binary options konusunda hem kullanıcı hem de işletici tarafı için güzel veriler var elinde. Çıkış noktası da bu olmuş. Bir binary options kullanıcısı ilk kez sisteme girdiğinde istatistiksel olarak 1000 dolar kaybeder, en geç bir sene içinde geri gelir ve 2000 dolar daha kaybeder diyor. Sistem tarafının da en büyük açığı güvenilirlik kısmı, smart contracts bu iş için biçilmiş kaftan diyor. FX için de güvenilirlik konusunda aynı şey geçerli.

Söyledikleri mantıklı. Eğer düşündüklerini başarırsa farklı bir kulvar açacak diye düşünüyorum. Bu arada tek kuruş yatırımım yok ico'da. Bir an yüklü girmeyi düşündüm ama sonra bounty gelirinin yeterli olacağını düşünerek vazgeçtim.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: