Bitcoin Forum
April 30, 2024, 11:32:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Hashflare - Genesis mining Hangisi ?  (Read 2947 times)
moneytalks06
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
December 10, 2017, 09:10:09 AM

1500$ yatırdım 3500$ daha yatırasım var. instagram fotoları falan güven veriyor.

ömür boyu kontratı 1 yıla düşürdüler yarın gidici olsalar bunu yapmazlardı gelecek tepkiyi biliyorlardı. keza black friday'de sha 256'ya sadece %5 indirim koydular. diğerlerine %50-60. yine gidici olsa sha256 indirimi en az %30 olurdu diye düşünüyorum.
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kienbui
Sr. Member

Activity: 478
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 05:12:55 AM

HashFlare daha geçen gün tüm piyasayı sırtlayıp kaçmadı mı? Allah korusun ama bulut madencilik pek sağlıklı bir sistem değil.
VoodooWD
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
December 11, 2017, 09:15:42 AM

HashFlare daha geçen gün tüm piyasayı sırtlayıp kaçmadı mı? Allah korusun ama bulut madencilik pek sağlıklı bir sistem değil.

Geçen gün kaçan NiceHash
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 11, 2017, 07:45:31 PM

Geçen gün kaçan NiceHash

Nicehash kaçmadı sanırım. Hacklendiklerini duyurdular ve bunun nedenlerini araştırıyoruz ve geri döneceklerini söylüyor. Bu kadar marka değeri varken kaçmaları yanlış olurdu zaten.
togi84
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
December 12, 2017, 05:44:03 AM

nice hash kaçmadı sadece hacklendiklerini söylediler fakat ne kadar doğru bilinmez ama mağdur olanların geri ödemelerini yapacaklarına dair bir açıklmaları yok sadece çaışıyoruz diyorlar. bakalım görücez 1.5 aydır oradan kazım yaptırtıyordum 100 dolar olmuştu bakalım bekleyip görücez.
CosTilKaGaminG
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 18, 2017, 09:37:18 PM

Dostlar,

Hashflare'da en uygun kontrat sizce hangisi? Anladığım kadarıyla düşük yatırım vs yüksek kazım gücü ilişkisinde optimum olan SHA-256'ya yönelmiş çoğu kişi. BTC kazıldığında bakım ücreti var, ethereum'da ve diğer 2 coinde yok.

Bu konuda yorum ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Çok teşekkür ederim şimdiden.

simmenu
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
December 23, 2017, 03:54:18 PM

"...
Hocam bir kisiden duymustum onunda cok kucuk bir eksik odeme gecmis,  bu defalik olsun demisler,  ne kadsr dogrudur bilmiyorum soyledigi buydu. 
"
Evet bende aynen dediğiniz gibi oldu..support'a yazdım ...bu defalık olsun dediler...
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 23, 2017, 07:06:50 PM

hasflarede 2 th btc kazıyorum ancak gelen btc giderek düşüyor. hangi havuzları kazmalıyım.Huh?

daha önce 0.00037126 günlük btc gelirken şimdi 0.00024572 ye kadar düştü. yani %30 luk bir azalma söz konusu.   

HartmaniA
Hero Member

View Profile
December 25, 2017, 08:52:28 PM

hashflare  ödeme yöntemlerinde ki sorunları çözdü sanırım. dün çekim yaptım 10 saniye geçmeden gönderildi bitcoin
klasiktarz
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
December 26, 2017, 07:02:46 AM

daha tam çözülemedi Şuan ödemeler min. 0.05BTC o kadarlık btc çekebilmek için sağlam güce ihtiyaç var.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
December 26, 2017, 07:42:42 AM

Uğraşmak istemeyenler için mantıklı ama fiyatlar bize göre çok pahalı geliyor.
180mh'lık bir rig kurulum ücreti kadar sözleşme ücreti alıyorlar aynı mh'da. Elde ne donanım kalıyor nede 1 sene sonra devam ediyor.

bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
December 26, 2017, 11:35:53 AM

Hashflare iyice işin bokunu çıkarttı önce withdraw içn aracı bir servis kullanmaya başladı, bu aracı servis ödemeleri günlerce bekletti feeleri bahane ederek sonra hashflare bu aracı kurumla çalışmayı bırakıp kendi ödeme sistemlerini kullanacaklarını duyurdu bu arada withdrawları durdurdu ardından withdrawları açtı ancak fee'yi ulurdu minimum çekim limitini 0.2 BTC yaptı arkasından 0.05'e çekti çocuk oyuncağına dönderdi.
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
December 26, 2017, 12:33:08 PM

Bu kadar uğraştıracak ne var anlamıyorum. Koskoca şirket ödemelerle ilgili mantıklı bir yol bulamadı.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 26, 2017, 07:05:37 PM

hashflarenin yaptığı gayet doğru bir şeydi. bekleyen işlemler çok fazlaydı. 500 baytlık bir transferin feesi ortalama 30-40 dolardı geçen günlerde. hal böyle olunca 20-30 dolarlık çekim yapanların eline birşey geçmeyecekti.

keşke çekme limitleri belli bir limitin altına düşmese.zaten bu madencilerin minimal çekme işlerinden normal transferlere sıra gelmiyor.

cagcug
Newbie
*

Activity: 95

View Profile
December 28, 2017, 01:50:05 AM

Araştırmalarım kadarıyla Hashflare daha iyi. Uzun süredir de hizmet veriyor.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
December 29, 2017, 08:33:55 AM

hashflarenin yaptığı gayet doğru bir şeydi. bekleyen işlemler çok fazlaydı. 500 baytlık bir transferin feesi ortalama 30-40 dolardı geçen günlerde. hal böyle olunca 20-30 dolarlık çekim yapanların eline birşey geçmeyecekti.

keşke çekme limitleri belli bir limitin altına düşmese.zaten bu madencilerin minimal çekme işlerinden normal transferlere sıra gelmiyor.

Ne alakası var, bir çok servis bu gibi sorunu çözmek için withdraw işlemlerini tek bir transaction içinde yapıyor, 1 yerine 1000 adet withdraw işlemini tek bir transaction'a sokarak gayet de düşük fee ile ödeme gerçekleştirilebiliyor hashflare'in yaptığı düpedüz çakallık.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
December 29, 2017, 04:01:57 PM

hashflare'e yeni yatırım yapmış birisi olarak , tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bazı sorular var.
1)kazılan miktarları saatlik olarak görebilir miyim ? (varsa bi program link veya program)
2)yatırdığım ödeme gerçekleşti fakat 2 saat sonra onaylanacakmış bunun ne olduğunu ilk defa duyuyorum
3)neden SHA-256 alamadım. Gönderim işlemi başarısız dedi tekrar tekrar denedim olmadı bende gittim ethereum kazmaya başladım
4)ethereumdan SHA-256'a geri dönebilir miyim ? Oradaki kazımı durdurup bitcoine geçiş yapabilir miyim
5)fazla oldu kusura bakmayın , kazdığım miktarı yatırım olarak kullanmak istiyorum dedim bunu değiştirebilir miyim?

teşekkürler.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
December 29, 2017, 11:02:31 PM

hashflare'e yeni yatırım yapmış birisi olarak , tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bazı sorular var.
1)kazılan miktarları saatlik olarak görebilir miyim ? (varsa bi program link veya program)
2)yatırdığım ödeme gerçekleşti fakat 2 saat sonra onaylanacakmış bunun ne olduğunu ilk defa duyuyorum
3)neden SHA-256 alamadım. Gönderim işlemi başarısız dedi tekrar tekrar denedim olmadı bende gittim ethereum kazmaya başladım
4)ethereumdan SHA-256'a geri dönebilir miyim ? Oradaki kazımı durdurup bitcoine geçiş yapabilir miyim
5)fazla oldu kusura bakmayın , kazdığım miktarı yatırım olarak kullanmak istiyorum dedim bunu değiştirebilir miyim?

teşekkürler.

1)kazılan miktarı saatlik olarak göremiyorsun bildiğim kadarıyla.24 saatlik periyotlarda ödeme yapıyorlar.
2)yatırdığınız miktarı ya site yada banka onaylamadığı için 2 saatlik süre vermiş size.ödemeyi daha az miktarda yapıp tekrar deneyin.ayrıca ilk ödemenizde dekontunuza gönderilen 4 haneli kodu yazmanız isteniyor kredi kartından ödeme yaptıysanız. örn.. hashflare4244..
3)yatırdığınız miktarı 1 senelik kontrat olarak aldığınız için değişim yapamıyorsunuz.önerim ltc yada diğer coinleri satın almak yerine btc - sha256 dan yana kullanmanız.paranızın size geri dönüşü daha hızlı olacaktır.
4)bildiğim kadarıyla etherium olarak yeniden yatırım yapılmıyor.sadece btc kazım yaparsanız reinvest olarak kullanabiliyorsunuz.eğer btc den yatırım yapıyorsanız kontrol panelinde btc bakiyenizin olduğu yerde para çek ve yatırım yap butonları var.yatırım yap butonuna tıklayıp açılan pencereden reinvest in sha256 yı tıklamanız yeterli.
umarım yardımcı olabilirim.

şuan ethereum kazıyorum sanırım 9.8 mh gücünde dediğim gibi gösterilen herhangi birşey yok.ve borsa hesabımdan gönderdim (bittreX) işlem de onaylandı diyor fakat SHA-256 alamıyorum göndermek istediğim adresi kabul etmiyor yine borsadan gönderim yapmaya calısıyorum yine olmuyor.Bu arada ethereumdan kazandıklarımı dediğinizi yaparak sha-256 olarak yatırım yap şeklinde ayarladım umarım sha-256 algoritmasında kazımlar gerçekleştirebilirim.Teşekkür ederim.
HartmaniA
Hero Member

View Profile
December 30, 2017, 09:11:33 PM

hashflare için en kazançlısı şuan da sha-256. onda da kazanç bitcoin fiyatında ki düşüş nedeniyle azalıyor TL bazlı.
ACKayaturk
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
January 09, 2018, 01:17:33 PM

Selam Herkese,

Hashflare için şöyle bir discount sitesi var, duyan, yapan oldu mu acaba?

Eğer referral ile kayıt yapmadıysanız harcamalarınızı %10'unu geri verdiğini söylüyor?

https://www.hashflare.discount/

Ne düşünüyorsunuz?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: