Bitcoin Forum
July 24, 2024, 09:29:07 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: bittrexin allah belasını versin  (Read 1593 times)
Bounty Picker
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 29, 2017, 06:15:16 PM

Gün geçmesin ki bittrex borsasında yeni bir vaka haberi alıyoruz. Çok fazla kullanıcı oldu da yetiştiremiyor olabilirler mi diye düşünüyorum ama koskoca borsa, o kadar paralar dönüyor ekiplerinin bu kadar zayıf bırakmaları büyük hata olur sanırım. İlk başlarda hesap onaylatmak sıkıntısızdi, aslında her borsada onaylı bir hesap açıp bırakmak lazım, ilerde beklenmedik bir hacim artışı olduğunda böyle sorunlarla karşılaşma ihtimalini düşürmüş oluruz

anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
November 29, 2017, 08:21:35 PM

Gün geçmesin ki bittrex borsasında yeni bir vaka haberi alıyoruz. Çok fazla kullanıcı oldu da yetiştiremiyor olabilirler mi diye düşünüyorum ama koskoca borsa, o kadar paralar dönüyor ekiplerinin bu kadar zayıf bırakmaları büyük hata olur sanırım. İlk başlarda hesap onaylatmak sıkıntısızdi, aslında her borsada onaylı bir hesap açıp bırakmak lazım, ilerde beklenmedik bir hacim artışı olduğunda böyle sorunlarla karşılaşma ihtimalini düşürmüş oluruz

Şu an beklemede olan 200-300 bin arası ticket var Smiley Twitterdan tweetle taciz etmedikçe görmüyorlar

garipbiri
Member
**

Activity: 105

View Profile
November 29, 2017, 09:14:15 PM

Bu borsalar neden böyle şeylere tevessül ediyorlar anlamıyorum. Adamlar zaten tonla parayı komisyon diye  alıyorlar. Bir de ellerindeki paralar gün geçtikçe değer kazanıyor. Birkaç yazılımcı koyup işleri takip etmek bu kadar zor mu acaba? Hesaplardaki paraya çökmeye çalışıyorlarsa o daha fena bir durum. Ellerinde birbirinden habersiz bir kitle yok ki. Forumlarda orada burada iletişim halinde olan insanlar hızlı bir şekilde gruplaşıp toplu hareket edebilirler.

Forumdaki paylaşımlardan sonra Bittrex'teki hesabım onaylı olmasına rağmen boşalttım ve başka borsalara ve wallet'lara çektim birkaç coin/token'ı. İmkanı olan bence bu sıkıntıların yaşandığı borsalardaki işlemlerini de azaltsın cüzdanındaki parayı da başka yerlere taşısın. Sonucunda da borsalarda bakiyesi sıfır olan onaylı hesaplarla müşteri beklesinler.

Allah bu durumda olanlara yardım etsin. Zor bir süreç.
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 30, 2017, 05:23:06 PM

Hocam senin adına gerçekten üzüldüm fakat bende uzun zamandır bittrex kullanıyorum fakat bir sorunla karşılaşmadım açıkcası çokta memnunum umarım senin sorunun bian önce çözülür.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
December 01, 2017, 12:06:31 PM

benimde hesap limitini 0.4 btc ye indirmişler, hesabı yvaş yavaş boşlatıyorum. komple sıfırladıktan sonra hesap onayına başvurcam. olurda. hesap onaylanmazsa. komple kapatırlar falan .
olmadı sıfırdan hesap açıp onay için başvurcam. çok can sıkmaya başladı bu bittrexx. coinin mi var derdin var arkadaş . nedir bu borsalardan çektiğimiz
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 12:15:37 PM

arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Ticket açtım günlerdir bekliyorum hiç bir gelişme yok
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?
lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

exchange borsalarının hiçbirisine artık güvenmiyorum.
kişisel cüzdanda coinleri saklayıp, uzun vade beklenmesi ve nihai hedef satış noktasına geldikten sonra satılması taraftarıyım.
gün içi al-sat bir gün hesaba bir şey olur olan paraya olur.
JMnemonic (OP)
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 01, 2017, 12:17:39 PM

Sakın bir hesabınız varken ikinci hesap açmayın benim bütün derdim bundan kaynaklı oldun zaten
account verification için beklerken kurallara uygun yeniden hesap açayım herşeyi yavaş yavaş oraya aktarırım dedim. hesap 1 aydır onaylanmamıştır
başka bir mail adresimle yeni kayıt yaptım tam istediği formatta resimleri gönderdim hasabım fiat açık 100BTC günlük limitle açıldı.
çok sevindim dedim hiç ötekine kasmam yarım olsun hesapları aktarırım diğer adrese artık withdrawl ücreti ödeyeceğiz ama yapacak birşey yok dedim
ertesi gün oldu 2 hesapta disable. 8 gün oldu bekliyorum halen aktif etmediler.
twitterdan tutda linkedine kadar ne kadar adres bulursam mesaj atıyorum ama bir düzelme yok
bakalım
Enflow
Member
**

Activity: 139

View Profile
December 01, 2017, 12:53:51 PM

Ben doğrulama yaptım isimler eşleşmiyor diyor.ı'yı i de yapmadım ticket atmam mı lazım şimdi of of
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 01, 2017, 01:35:20 PM

üç haftadır şu isim uyumsuzluğu mevzusundan dolayı beklemedeyim öylece açık bekliyor 1 ay bekleyenlerin var olduğunu okuyorum bu sefer cevap olarak bir daha yolla veya şu evrak olmamış derlerse tekrardan bir ay daha bekletir diye çekinmiyorda değilim

JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
December 03, 2017, 10:49:29 AM

Arkadaşlar güzel haber var
bittrex dun sabah 5de hesabımı verify etti böylelikle fiat  ve margin özelliği aktif ollurken günlük limitim 100btc oldu
bu  sabah 5de de hesabı yeniden aktif ettiler.
size bu süreçte kısaca yaptıklarımı anlatayım
hesabı açtığımda ilk önce bende herkes gibi onay mekanizmasına düştüm ve çağrı açtım
bu esnada beklerken 2btc olan günlük limit 0.04btc olarak güncellenince bende başka bir mail adresimle doğru adres ve türkçe karakterlerle yeni bir hesap açtım. hesap direk olarak onaylı ve günlük 100btc limitli açıldı
derdim tüm varlığı yavaş yavaş oraya aktarmaktı
ancak ertesi gün her iki hesabıda blokladılar
yeniden aktif olması için çağrı açtım ve beklemeye başladım.
bu esnada twitter üzerinden süreklü çağrı numaramı belirterek mesaj attım
en son linkedin üzerinden Bill Shihara isimli bittrexin kurucusu olarak gözüken kişiye mesaj attım.
faydası oldumu bilmiyorum ama 1 gün sonra ilk önce hesap onaylama çağrım ryan isimli biri tarafından onaylandı
bende çağrı üzerinden tekrar ona mesaj atarak hesabım onaylandı ancak halen blokeli diye mesaj attım ve 24 saat sonra  blokeyide kaldırdılar
şu ana hem onaylı hemde aktif kullanıcıyım Smiley
darısı başınıza
Winterlust
Jr. Member
*

Activity: 69
Merit: 2

View Profile
December 03, 2017, 12:47:25 PM

Arkadaşlar güzel haber var
bittrex dun sabah 5de hesabımı verify etti böylelikle fiat  ve margin özelliği aktif ollurken günlük limitim 100btc oldu
bu  sabah 5de de hesabı yeniden aktif ettiler.
size bu süreçte kısaca yaptıklarımı anlatayım
hesabı açtığımda ilk önce bende herkes gibi onay mekanizmasına düştüm ve çağrı açtım
bu esnada beklerken 2btc olan günlük limit 0.04btc olarak güncellenince bende başka bir mail adresimle doğru adres ve türkçe karakterlerle yeni bir hesap açtım. hesap direk olarak onaylı ve günlük 100btc limitli açıldı
derdim tüm varlığı yavaş yavaş oraya aktarmaktı
ancak ertesi gün her iki hesabıda blokladılar
yeniden aktif olması için çağrı açtım ve beklemeye başladım.
bu esnada twitter üzerinden süreklü çağrı numaramı belirterek mesaj attım
en son linkedin üzerinden Bill Shihara isimli bittrexin kurucusu olarak gözüken kişiye mesaj attım.
faydası oldumu bilmiyorum ama 1 gün sonra ilk önce hesap onaylama çağrım ryan isimli biri tarafından onaylandı
bende çağrı üzerinden tekrar ona mesaj atarak hesabım onaylandı ancak halen blokeli diye mesaj attım ve 24 saat sonra  blokeyide kaldırdılar
şu ana hem onaylı hemde aktif kullanıcıyım Smiley
darısı başınıza

Hayırlı olsun sevindim. Richieye yazdım twitterdan dönüş olmadı, linkedinden yazdım bugün de bakalım dönüş olacak mı.
Metazen
Member
**

Activity: 213
Merit: 11

View Profile
December 03, 2017, 06:19:37 PM

üç haftadır şu isim uyumsuzluğu mevzusundan dolayı beklemedeyim öylece açık bekliyor 1 ay bekleyenlerin var olduğunu okuyorum bu sefer cevap olarak bir daha yolla veya şu evrak olmamış derlerse tekrardan bir ay daha bekletir diye çekinmiyorda değilim

Evrakları tekrar gönderebilirsiniz falan dedi bana da fakat sisteme girdiğinde Verification being procces diyor. Yani devam ediyor diyor. Şimdi mesela ben tekrardan gösndermek istiyorum ama Enhanced Verification kısmında o yeşil aktif olan sütun yok.

Bana da aynı cevap geldi hatta belki ben de ehliyet net çıkmamış olabilir diye düşünüyorum. Ama tekrar yükleme ekranı veya herhangi aktif bir yer yok. Mesela bu durumda doğrulamayı yapmasını mı bekleyeceğim ? Şimdi en az 2-3 hafta da o sürecek sonra bir daha ?
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 03, 2017, 06:23:00 PM

Sanırım ehliyet kullanmışsınız eski ise ondan onay vermiyor olabilirler. Yükleme imkanı bulduğunuzda TC kimlik veya psapaort kullanın. İlk önce TC kimlik kullanmanızı tavsiye ederim zira pasaport bilgilerini vermenizi önermem. Temkinli olmakta yarar var.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
JMnemonic (OP)
Newbie
*

View Profile
December 04, 2017, 06:52:50 PM

ben standart kimlik ile yaptım onaylandı
pasaporta gerek yok. bencede temkinli olmak lazım
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
December 04, 2017, 11:22:40 PM

Bittrex'i artık kullanmayın Binance gibi güzel bir borsa varken diğer borsaları kullanmanızı saçma buluyorum, Kraken var alternatif olarak onu kullanabilirsiniz ama altcoin sayısı çok az olduğundan dolayı her borsada üyeliğinizin olması daha mantıklı.
integrap
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 05, 2017, 01:49:49 AM

Arkadaşlar bu olaylar onaylı hesapların başına mı geliyor anlamadım. Benim bittrexde hesabım onaylı ve hiç bir sıkıntı çıkmadı şu zamana kadar. Hayır ben de korkmaya başladım artık her bittrex üzerine açılan sorunlu yazılar sonrasında. Yarın bir gün dükkanı kapatıp gidecekler paralarımız içerde kalacak.

CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
December 05, 2017, 04:10:32 AM

Hala Bittrex ile uğraşıyor olmaniz sizin hataniz, Binance gibi güzel bir borsa varken neden diğer borsaları kullanirsinizki? Bttrex'e alternatif olarak tavsiye ederim.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 05, 2017, 06:11:35 AM

Bittrexte ticketım 4 günde çözüldü. Sanırım biraz hızlanmışlar. Eski ticketı olanlar mutlaka istedikleri evrakları tam göndersin kimlik fotografı ve selfieyi düzgün çekip tekrar gönderin.
cilgindansci
Member
**

Activity: 504

umachit.fund

View Profile
December 05, 2017, 09:28:10 AM

Ben ya çok gelenekselim ya da beklentilerim genel olarak çok yüksek olmadığı için Bittrex'ten gayet memnunum. Basit ara yüzü ve anlaşılır yapısı ile Bittrex dışında bir borsaya şimdiye kadar ihtiyaç duymadım büyük işlemler için

BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
December 05, 2017, 11:40:12 AM

Yeni hesap açtım günlük limit 0 BTC olarak gözüküyor onaysız hesaplarda hiç para çekilmiyor mu?
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: