Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:31:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Amerika kendi Sanal Parasini Cikaricak  (Read 1564 times)
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 30, 2017, 10:22:35 PM

Zaten bütün hepsi onların kontrolü altında. Smiley Çıkartsa bile bu yalnızca göstermelik olur. Dünyanın her yerinde parayı, savaşı, kanı yöneten bir ülke bu piyasayı mı yönetmeyecek?

1715459479
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715459479
Reply with quote  #2

1715459479
Report to moderator
1715459479
Hero Member
*

Ignore
1715459479
Reply with quote  #2

1715459479
Report to moderator
1715459479
Hero Member
*

Ignore
1715459479
Reply with quote  #2

1715459479
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715459479
Hero Member
*

Ignore
1715459479
Reply with quote  #2

1715459479
Report to moderator
1715459479
Hero Member
*

Ignore
1715459479
Reply with quote  #2

1715459479
Report to moderator
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 01, 2017, 01:45:40 AM

Adını da Zarrab koysunlar.  Cheesy Devletlerin desteklemesini istiyorum ama devletlerin kendi paralarını çıkarmasına karşıyım. Emperyalism buraya bari bulaşmasın.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 01, 2017, 04:58:53 AM

Bu amaca sahip olan süper güç Amerika olsa bile artık çok geç. Bu saatten sonra kolay kolay kimse Bitcoin ve Ethereum' un hakimiyetinin önüne süresiz olarak geçemez. ABD değil, Alfa Centauri' den griler gelip para çıkartsa yine de geçilemez.

BTC ve ETH' nin toplam dominasyonu %69' e ulaşmış ve giderek de artıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 01, 2017, 06:06:10 AM

Bu ve benzeri düşünceler Rusya, Estonya gibi ülkelerde uzun süredir konuşulan hatta Türkiye'de bile bahsi geçen düşünceler. Ama bu kalkışmayı en son yapacak ülkenin ABD olduğunu düşünenlerdenim.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 01, 2017, 06:09:07 AM

Aksine yakında btcyi yasaklayacak bakın buraya yazıyorum. Son yapılan açıklamalar ve btcnin bu kadar sivrilmesi hiç hayra alamet değil. Şimdi biri atlar btc yasaklanamaz diye .O işi geçin kardeşim.

yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 01, 2017, 06:39:47 AM

çıkarmaz, dolar hükümdarı sizce böyle bi işe girişir mi doların hali ne olur o zaman

rewalker
Newbie
*

Activity: 49
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 06:54:26 AM

tether in ABD merkez bankası versiyonu olur. Böylece tether de ortadan kalkar ve tether spekülasyonları son bulur. Bence olumlu bir adım
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
December 01, 2017, 12:48:15 PM

tether in ABD merkez bankası versiyonu olur. Böylece tether de ortadan kalkar ve tether spekülasyonları son bulur. Bence olumlu bir adım

Bu sistemi hangi ülke uygulasa çok başarılı bir hareket olur ama bunun öncesinde para politikası ile alakalı birçok düzenleme getirilmesi gerekir. ABD zaten bu konuda başı çekerse kripto para piyasası tutulamaz bir daha. Ama ben böyle bir gelişme olacağını düşünmüyorum.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 01, 2017, 12:54:05 PM

Bi estonya çıkarıyor bi katalanlar çıkarıyordu bi ara çin yapıcaktı . Şimdi ABD . Hep birileri düşünüyor ama hiç yapılmıyor . Haberden başka bişey göremiyoruz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
December 01, 2017, 12:55:56 PM

Bitcoin'i geçemesede böyle bir para biriminin büyük ses getireceğinden açıkçası hiç şüphem yok sonuçta devlet eliyle çıkarılmış bir coin. Hele ki bu devlet amerikaysa.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 01, 2017, 01:34:04 PM

BTC nin abdye kafa tuttuğunu falan mı sanıyorsunuz. Yarın abd yasaklayacağım dese fiyat mundar olur hala gelip burda yasaklayamaz engelleyemez diyorsunuz ya çok gülüyorum Cheesy. Bu piyasanın %80 ni kripto para iyi kazandırıyormuş deyip giren bir kitle kimse bunun merkezi olup olmamasıyla ilgilenmiyor. Böyle bir olayda gemiyi terkeden çok olacaktır. Yakında görecek gibiyiz bekliyorum ben de böyle bir hamle.

yobit.net is banned from signatures
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 01, 2017, 01:36:51 PM

Amerika kendi sanal parasını çıkartırsa bunun günlük hayatta kullanılmasınıda çıkaraktır diye düşünüyorum. Bitcoin'i etkileyen herhangi birşey olmaz diye düşünüyorum genelde btc ile uzun süreli yüksek meblağ için kullanılıyor yine öyle olacaktır diye düşünüyorum.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 01, 2017, 01:42:33 PM

Böyle şeyler BTC ye daha çok güç katacaktır, devlet kanalıyla çıkarılan kriptoparalar bu piyasaya ponzi gözüyle bakanlara bile güven verici bi durum oluşturacaktır.Üstelikte bu amerika olursa ve ABD vatandaşlarının da icoya katılma vs gibi sorunları ortadan kalkarsa piyasa tahmin ettiğimizden hızlı büyüyebilir.Bizim devlette hala engellemeye çalışsın, her konuda olduğu gibi bu konuda da diğer ülkelerin gerisinde kalacağız malesef
mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
December 01, 2017, 07:26:40 PM

Sonu hüsran olur  Cool
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 01, 2017, 07:33:42 PM

Bu gözle bakılırsa borsada işlem yapanlar için güven veren bir adım olur. Amerikanın bitfinexle arası pek iyi değil zaten.

1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
December 01, 2017, 07:41:38 PM

Haberin detayını atarsan daha iyi incelerdik. Yinede düşüncemi söyleyeyim yapacaklarsa belirli bir kesim için yapacaklar. Abd takibini yapamadığı hesaplar yüzünden savaş çıkarıyor üstüne gidip kendi sonunu getirecek teknolojiyi farkedemeyen insanların gözünümi sokacak sanıyorsunuz. Sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
December 01, 2017, 08:19:45 PM

Biri düşünmeye başlayabilir diye bir şey söylüyor, siz hemen Amerika kendi sanal parasını çıkaracak diye başlık açıyorsunuz yahu bu neyin kafası? Ben hiç sanmıyorum Amerika'nın önümüzdeki dönemde kendi dijital parasını çıkaracağını ayrıca Rusya içinde böyle bir haber çıkmıştı sonra ses kesildi.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370

View Profile
December 01, 2017, 09:12:58 PM

Hadi hayırlı olsun nur topu gibi kapitalist bir coinimiz daha yakında doğuyor muhtemelen umarım bu şerefsizler kapitalizmi buraya da enjekte etmeye çalışmazlar.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
December 01, 2017, 09:40:31 PM

Amerika kaliteli ve günlük hayatta da, diğer ülkelerde de daha çok kullanım alanı olacak bir coin çıkarırlarsa neden bitcoin'i geçmesin.
Lightining bitcoin falan iyice boku çıkmıştı zaten
Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
December 01, 2017, 09:52:33 PM

Amerika bu konuda adım atarsa eğer mutlaka dolar gibi bir balon çıkar ortaya patlar mı? patlamaz. İlk günlerde alım yapmak mantıklı olacaktır. Btc ile yarışabileceğini düşünüyorum hatta düşük miktarda piyasaya sürerek göz boyama usulü fiyatları kabartırlar diye düşünüyorum. Btc den çok sayıda yatırımı kendilerine çekeceklerdir.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: