Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:30:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: KOMODO (KMD) Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?  (Read 1964 times)
metapak (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
November 30, 2017, 05:36:42 PM

Merhabalar,
Önümüzdeki günlerde güzel etkinlikleri olan KMD, Twitter'da kült kullanıcılar arasında konuşulan bir altcoin. Yorumlarınızı merak ediyorum. Özellikle orta vadede kazanç sağlayacağını düşünüyorum.

Şu takvimi;
https://i.hizliresim.com/mJy7yZ.png

Bu da grafiği;
https://i.hizliresim.com/Dyb6bm.jpg
1715103013
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715103013
Reply with quote  #2

1715103013
Report to moderator
1715103013
Hero Member
*

Ignore
1715103013
Reply with quote  #2

1715103013
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715103013
Hero Member
*

Ignore
1715103013
Reply with quote  #2

1715103013
Report to moderator
1715103013
Hero Member
*

Ignore
1715103013
Reply with quote  #2

1715103013
Report to moderator
1715103013
Hero Member
*

Ignore
1715103013
Reply with quote  #2

1715103013
Report to moderator
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
November 30, 2017, 06:57:56 PM

Normalde kasım ayında ilk İCOsu Moneiza çıkaracaktı ancak bu ertelendi. Her komodo için sanirim 2 tane moneiza verecekler.  Öncelikle Komodo bir platform. Ve moneiza dedikleri e-bankacılık platformu da komodo platformuyla straejik ortaklığıyla bankacılık ve blockchain arasında bir köprü kurmayı amaçlıyor.

Aynı ethereum gibi smart contract özelliğini barındırıyor. Dikkat ettiyseniz her ICOyu desteklemiyor. Sanırım bu konuda bir denetimleri mevcut.

Bu arada İCO dedikleri satış olarak dICO yani bu konuda bir ilk. Kendi sitelerindeki açıklamayla (We will be conducting the first decentralized token sale via a coin swap through Komodo Platform’s “atomic cross chain protocol”. This will be the first token sale of its kind. More details will be provided on this closer to the launch date.)

Komodo zaman zaman amatör yanlışlarda bulunmuş olsa da, icosu öncesi Neo'nun redpulse öncesi yaptığı hareketin benzerini yapabilir. Aynı beklenti bu ay içinde Next için de mevcut.

Hem al-sat için Aralık ayında hem de uzun vadede her zaman bulunduracağım coinlerden biri. Rakiplerinin market-capinin çok gerisinde. Ancak total supply 100 milyon olduğu için ufak bir eksi veriyorum  Smiley

ek bilgi:

- https://monaize.com/#/uk/ico

- https://www.komodoplatform.com/en/partners

- https://bitcointalk.org/index.php?topic=1605144.0

son olarak bonus:

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 30, 2017, 10:33:58 PM

aylardir tasiyorum... zamaninda komodo ve lisk almistim, gecenlerde lisk sattim - uctu gitti:) demek ki komodo'ya daha cok güveniyor musum... hala da öyle... sabir gerektiren bir coin, öyle hemen köse yapacak bir coin degil... waves gibi:) bendeki coinlarin da hepsi sabir sinavi gibi ya:)
John Lemon
Full Member

Activity: 183
Merit: 100

View Profile
November 30, 2017, 11:57:45 PM

aylardir tasiyorum... zamaninda komodo ve lisk almistim, gecenlerde lisk sattim - uctu gitti:) demek ki komodo'ya daha cok güveniyor musum... hala da öyle... sabir gerektiren bir coin, öyle hemen köse yapacak bir coin degil... waves gibi:) bendeki coinlarin da hepsi sabir sinavi gibi ya:)

Sen bu işi biliyorsun Lydian. Komodo gelecek vaat eden bir coin ben de Waves gibi Ethereum gibi tutuyorum. Bence her portfolyoda olması gereken bir coin.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
December 01, 2017, 01:41:53 AM

Allah belasını versin bunun. Zamanında 2 eth karşılığı 1.8 zec aldım. Zec gitti 0.45 eth ye kadar düştü. Aylarca bekledim yükseşmeyince dedim zararı bir yerden çıkarayım. Komodonun bir konferansı vardı. Gittim komodo aldım. Sell order koyup yattım. Rakam aklımda değil ama atıyorum 100 e satış koydum 99 dan geri dönmüş. Dedim biraz dursun stopp loss koydum 75 e. Bu sefer stop loss patladı 30 a kadar düştü. O sırada zec yükseldi 0.8 ethye. Bana yar olmadı anlayacağınız bu equiash coinler.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 01, 2017, 07:07:25 AM

Uzun bir süredir cüzdanda tuttuğum bir coin Komodo. Zaten cüzdanda tutuyorsanız cüzdanı bile açmazsınız, çünkü ortalama 6 saatte falan açılıyor. Neyse ki Agama'yı çıkarttılar da, bu işlem daha kısa sürmeye başladı. Şu Monaize dico'su iptal edilince(imzasında da olmam nedeniyle sürekli takip ediyordum) anında borsaya gönderip sattım, iki gün sonra fazlasıyla geri aldım. En son üç gün önce de satılma zamanının geldiğini düşünüp satıp, tekrar aldım. İki al-sat-al ile elimdeki miktarı yüzde 40 arttı. Şu dico süreci nasıl tamamlanırsa Komodo'nun geleceği de o olacak. Başarırlarsa önü açık, yine başaramazlarsa bir daha almamak üzere satmanın vakti gelmiş demektir.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 01, 2017, 07:11:51 AM

Bende komodonun geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum, portfoyüme de ekledim açıkçası yatırım açısından gelecekte herhangi bir sorun çıkaracağından korkum yok ama acaba ne kadr kazandırır tüm sıkıntımız bu
SilverVigilante
Sr. Member

Activity: 361
Merit: 250

View Profile
December 01, 2017, 07:25:33 AM

Proje olarak Zcash'ten bile daha iyi gözüküyorlar ancak ben projenn ciddi anlamda bir reklama ve tanıtıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum eğer bunu halledelir ise Komodo'nun önünde hiç kimse duramaz
CoinStalker
Member
**

Activity: 133
Merit: 10

View Profile
December 01, 2017, 09:26:49 AM

Uzun süredir benim de portföyümde var. Yanında IOP de vardı. İki gün önce tüm IOP leri elden çıkarttım.  Ama Komodo duruyor. Ekip güzel işler yapan bir ekip. İki ay önce geri sayım yapıp, lise seviyesi bir sunum yapmasalar fiyatı daha yüksek olurdu. Atomic Swap, Moneize birlikteliği filan güzel şeyler. Pazar hacmi vs bakarsanız hala ilk 40 coin arasında yeri çok değişmedi. 80 bin satı bu piyasa koşullarında görmesi zor. Kısa vadeli yatırım için önermek doğru değil. Ama al unut, Bakarsın bir Dash gibi 600 doları geçer Smiley

prolambo
Full Member

Activity: 317
Merit: 114

View Profile
December 01, 2017, 05:38:54 PM

Komodo'nun 40 fırın ekmek yemesi lazım. Daha çok yolu var.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 01, 2017, 07:25:02 PM

Her güzel proje patlama yapsaydı, şimdiye kadar en az 8-9 proje nin fiyatı olduğunun 2-3 katı olurdu. Btc de bu kadar yukarılar da olmaz dı. Bir koinin yükselmesi için aynı zaman da başka şeylere de ihtiyacı var.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
December 01, 2017, 09:18:26 PM

Komodo'nun 40 fırın ekmek yemesi lazım. Daha çok yolu var.

Hiç ama hiç belli olmaz sayın prolamba ben bu coinin deli fieşk gibi bir gün hiç beklenmedik bir anda bütün coinlerin arasından sıyrılıp çıkacağını düşünüyorum açıkçası.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
December 01, 2017, 10:15:58 PM

Mtahanci48 olayı güzel özetlemiş. Komodo 2018 yılında patlama yapabilir. Biraz alıp portföylerde bulundurmakta fayda var. Genel yükseliş dalgası bittiği zaman projesi güzel olan coinler prim yapacak.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
markandum
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 01, 2017, 10:41:55 PM

komodo da bulunan atomic swap 2018 de onu çok değerli kılacak. Aralık forkları sonrası alınıp elde tutulabilir

[/center]
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
December 08, 2017, 09:55:33 PM

http://mailchi.mp/b38098b6e177/exclusive-pdf-access-for-komodo-subscribers

pdf dosyasini inceleyin, ona göre kararinizi kendiniz verirsiniz...
ben aylardir elimde bir miktar tutuyorum... 5-10 arasina gelecegini umuyorum ve bekliyorum hala...
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 10:07:00 PM

http://mailchi.mp/b38098b6e177/exclusive-pdf-access-for-komodo-subscribers

pdf dosyasini inceleyin, ona göre kararinizi kendiniz verirsiniz...
ben aylardir elimde bir miktar tutuyorum... 5-10 arasina gelecegini umuyorum ve bekliyorum hala...

Benim tahminlerime göre yakın bir süreç içerisinde Komodo'nun göreceği fiyat aralığı minumum 10 dolar olacağını düşünüyorum ve 10 ila 20 dolar arasında da bir fiyatının olacağını düşünüyorum.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
December 08, 2017, 10:08:47 PM

Komododan coğu kişi ümitli ama istenilen atılımı gerçekleştiremedi hala.
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
December 08, 2017, 10:15:06 PM

Icosunda 10 centti. şimdiki haline bak. birde bu komodo mainnete çıktıktan kısabir süre sonra hacklenmişti. Hangi coin ne hale gelir kestirmek imkansız gerçekten.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
December 08, 2017, 10:27:45 PM

Icosunda 10 centti. şimdiki haline bak. birde bu komodo mainnete çıktıktan kısabir süre sonra hacklenmişti. Hangi coin ne hale gelir kestirmek imkansız gerçekten.

ben o hacklenme meselesinden sonra bir daha buralara gelebileceğine kesinlikle imkan vermemiştim ancak adamlar uçtu deyim yerindeyse 10 centten alıp bekletenlerin olduğunu sanmıyorum =)

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 11:11:51 PM

Komodonun projesi güzel bence daha artacaktır ledger desteği de cabası ledger hangi coine gelse o coin artıyor şu an ilginç şekilde bir otorite oldu ledger artık

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: