Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:12:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  
Author Topic: KOMODO (KMD) Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?  (Read 1964 times)
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
May 30, 2019, 11:49:10 AM

Mayıs ayında şimdilik 1 dolardan 1.66'ı gördü iyi gidiyor, gerçekten çalışan nadir coinlerden fakat ayı dönemine geldiğinden çoğu şey yükselememişti.Eğer büyük yükselişe girersek, en fazla yükseleceklerin başında geliyor, yazılım olarak rakibi çok az.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
May 30, 2019, 12:21:36 PM

Kmd deyince aklıma eylem cülcüloglu bir kere trade yapıyorum ayağına pump yaptirtti. Güya bayrak açıp herkes Türk'ün gücünü görecek dedi ama bayrağı milletin götüne dikri. Ben Komodo deyince aklıma direkt bu olay gelir. İzledim YouTube kanalında ne yapacak diye. Bildiğin milleti kullandi. Birde diyordu ki satış yazmayın bayrak açılsın. Herkes görsün . Kim bilir kendisi kaç kere sattı.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 30, 2019, 06:58:45 PM

Komodo saglam bir proje aslinda ama hala sürekli gelistiriyorlar. Gelistirmekten pazarlama yapamiyorlar, ayni waves gibi... Gelistir gelistir - nereye kadar... Ati alan Üsküdar'i geciyor, bunlar hala gelistirme sürecinde. Belki ileride büyük patlama yapacaklar ama gir-cik icin uygun projeler degil (komodo, waves, lisk vs.). Ara ara cikan haberler ile bir yükselise geciyorlar... Zamanla yine geriliyorlar, cünkü o kadar proje var ki piyasada... Kendinden en cok söz ettiren kazaniyor, en iyi olan degil. Örnek: Binance:)
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 02, 2021, 08:43:26 PM

Komodo ne olmuş diye araştırma yaparken bu konuya denk geldim. Öncelikle konuyu hortlatdığım için kusura bakmayın lakin bu komodo atomic swap konusunda bir şey yapacaktı. Uzun zamandır bakmadım ne alemde, elinde tutup takip eden var mı acaba? Bu merkezi olmayan borsalar yaygınlaşırken 1inch uniswap hep ethereum bazlı genel büyük bir swap borsası yok şu an.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 02, 2021, 08:48:19 PM

Komodo ne olmuş diye araştırma yaparken bu konuya denk geldim. Öncelikle konuyu hortlatdığım için kusura bakmayın lakin bu komodo atomic swap konusunda bir şey yapacaktı. Uzun zamandır bakmadım ne alemde, elinde tutup takip eden var mı acaba? Bu merkezi olmayan borsalar yaygınlaşırken 1inch uniswap hep ethereum bazlı genel büyük bir swap borsası yok şu an.

Gizlilik koini olmaktan çıkınca biraz aşağı yuvarlandı, üstüne Bitcoin'in sert yükselişi ile USD olarak değerini korurken btc değeri olarak 3te 1 eridi. Üstüne bittrex gizlilik koinlerini delist etti ancak komodo'nun ismi de sosyal medyada delist olacak gizlilik koinleri arasında dolaşınca biraz daha eridi.

Ben şansen 2 yıldır tutuyordum, ara sıra alsat yaparak adet yükseltiyordum ancak dün sattım. Ben sattıktan sonra bi %10 daha aşağı indi.

Bitcoin duraklama dönemine girmediği sürece altkoinlerde kalanlar biraz acı çekecek gibi.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
January 02, 2021, 08:50:33 PM

Dip lokasyonda olduğunu düşünüyorum. Bitcoinin 33 bin dolar olduğu ortamda sürünüyor 1 btc koysan bu coinde hacim falan var mi o kadar. zaten yakında 1 btc koyup tüm altcoin piyasasini satın alacağız galiba

Projeler erimiş bitmiş dibin dibindeler.

Ytd
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8]  All
  Print  

Jump to: