Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:28:36 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398947 times)
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
November 21, 2013, 11:30:48 AM
Last edit: November 21, 2013, 08:59:17 PM by Btcturk.com

Fiyatlar fırlayınca sürekli bakıma alıyorlar güvenlik güncellemesi yapıyorlar hiç şaşırmam bakıma almalarına hep işin kurnazlığını yapıyorlar güven vermiyorlar artık uzun sureli bir site olacağını sanmıyorum böyle giderse uzun soluklu olmaz

Fiyat yükselince bakıma almanın bize bir faydası olamaz. Biz kendimiz alış satış yapmıyoruz. Diğer kullanıcılarla alış satışlarınıza aracılık ediyoruz ve bir komisyon alıyoruz.

Sitemiz açıldığından beri ilk 6 ay içinde toplam yaklaşık 3 saat bakımda kalmıştır. Her bakım sırasında da iletişime açık olduk, müşterilerimize kesintinin sebebini açıkladık.

Fiyat Yükselince bakıma almanın size faydası şu olamaz mı? son günlerdeki aşırı yoğunluktan kaynaklanan müşterilerin sürekli para çekme talepleri? yada yapacağınız ödemeler diyelim?

Ödemelerde bir hiçbir problem yok. Tüm ödemeler aynı gün gerçekleşiyor.

Bakın

Ancak gelin görün ki dünya piyasalarında ki oranlar büyük çıkışlar yaptığında BTCTürk'te fiyatlar sabit yani kendi kurguladıkları sistemde kendi müşterilerinin alım-satım taleplerine orantılı olarak sadece kendi çıkarları doğrultusunda fiyat belirliyorlar

demişsiniz.

Biz bir fiyat belirlemiyoruz. Sitede gördüğünüz fiyatlar diğer kullanıcıların emirleri. Yaptığınız suçlamalar hep alış satışı bizim yaptığımız düşüncesine dayalı. Bu doğru bir bilgi değil. Bunu çok kere yazdık ama anlaşılmıyor galiba. Lütfen buna dikkat edin.

Biz kendimiz emir girdiğimiz dönemde de kar amaçlı yapmadık bunu. Alış satış arasında 10 kuruş fark ile BitStamp'deki fiyatlara çok yakın fiyatlarda yaptık. Fakat artık bunu yapmıyoruz çünkü elimizdeki bitcoin'ler tükendi ve piyasanın kendi kendini yürütmesini istiyoruz.

Son dönemde sitede fiyatların yüksek olmasının sebebi aşırı bir talep olması ve piyasada yeterince Bitcoin olmaması. Bitcoin'i olan kullanıcılarımız da fiyat yüksek olmasına rağmen satış yapmıyor.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 21, 2013, 11:32:07 AM

Ben bu gün kapalı olduğuna hiç denk gelmedim. Site artık kendi stoklarından işlem yapmıyor ve müşteriden de btc almıyor. Sadece aracılık yapıp komisyon alıyor. Yani fiyat dengesizliğinin nedeni kullanıcılar derinlik tablosundaki miktarlara bir bakın. Adam yazıyor 1000 tl den satıyorum diye siz de fiyat o sanıyorsunuz ama adam 0,01 btc satıyor sonraki fiyat 1500 olmuş. ve kimse işlem yapmak istemediğinden fiyatlar biraz tuhaf kalıyor. Kullanıcı sayısı artana kadar buna çözüm yok malesef. Millet döviz bürosu gibi istedikçe alabileceği bir sistem değil bu birileri satacak ki sen alabileceksin. Tek btc satıcı bensem 2000 de yazarım 3000 de site de buna karışamaz. alan alır almayan bakar.

freewhite
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
November 21, 2013, 11:37:11 AM

Bu arada birkaç saat geçmesine rağmen site hala açılmıyor; hala haber yok. Güncelleme yapılıyorsa neden gece yarısı herkes uykudayken yapılmıyor da sabah 10:00 da yapılıp üyelerin daha aktif alım-satım yaptığı zaman=para çalınıyor. Maalesef bu "güvenlik güncellemeleri" yapıldıkça site güvenilirliğini kaybediyor. Empati kuruyorum : "BTCTürk belki sorunu yeni tespit etti ve sağlıklı işleyişin sağlanması için bir an önce müdahale gereği duydu." Ama öte yandan (eminim ki burada yazılanları okuyorlar) kimse hiçbir bildirimde bulunmuyor. Ben yine empati kurayım : "Belki sorunu çözmeye çalışmaktan burada bir bildirim yapmaya vakitleri olmuyordur." Ama nereye kadar...  Undecided

Site kapalı değil.

Bugün hiç kapanmadı. DNS ayarlarınız güncelleyip tekrar deneyin. Şu sayfadan nasıl yapılacağına bakabilirsiniz: http://teknikblog.niobeweb.net/2012/02/windows-kurulu-bilgisayarlarda-dns-onbellegi-temizleme/

Ben yazarken siteden bir cevap gelmiş. En azından bir açıklama yapıldığına sevindim.  Smiley
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
November 21, 2013, 11:42:29 AM

Bu arada birkaç saat geçmesine rağmen site hala açılmıyor; hala haber yok. Güncelleme yapılıyorsa neden gece yarısı herkes uykudayken yapılmıyor da sabah 10:00 da yapılıp üyelerin daha aktif alım-satım yaptığı zaman=para çalınıyor. Maalesef bu "güvenlik güncellemeleri" yapıldıkça site güvenilirliğini kaybediyor. Empati kuruyorum : "BTCTürk belki sorunu yeni tespit etti ve sağlıklı işleyişin sağlanması için bir an önce müdahale gereği duydu." Ama öte yandan (eminim ki burada yazılanları okuyorlar) kimse hiçbir bildirimde bulunmuyor. Ben yine empati kurayım : "Belki sorunu çözmeye çalışmaktan burada bir bildirim yapmaya vakitleri olmuyordur." Ama nereye kadar...  Undecided

Site kapalı değil.

Bugün hiç kapanmadı. DNS ayarlarınız güncelleyip tekrar deneyin. Şu sayfadan nasıl yapılacağına bakabilirsiniz: http://teknikblog.niobeweb.net/2012/02/windows-kurulu-bilgisayarlarda-dns-onbellegi-temizleme/

Ben yazarken siteden bir cevap gelmiş. En azından bir açıklama yapıldığına sevindim.  Smiley

Bu forum sayfalarına günde bir iki kez bakılabiliyor. Böyle bir problem yaşadığınızda lütfen destek@btcturk.com adresine yazınız.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
kingofsparta
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 21, 2013, 11:43:20 AM

Ben gayet memnunum Btcturk'ten. Yaptığım para yatırma-çekme taleplerinin hepsi max. 1 2 saat içinde yerine getirdiler hep(Mesai saatleri dahilinde).

Ne yazık ki biraz kıymet bilmeme var bizim toplumumuzda. 10 sayfa yazı var şu başlıkta, hepsini okumadım ama eminim max. 1 2 yazıda teşekkür edilmiştir Btcturk'e bu hizmetlerinden dolayı. Belki o bile yoktur. Arkadaşlar lütfen bir şeyler yazarken biraz elinizi vicdanınıza koyun da yazın. Adamlar belli bir hizmet yapıyorlar. Karşılığını da alıyorlar ama iyi şeyler olduğunda 1 teşekkür bile etmezken en ufak bir aksaklıkla böyle acımasızca ithamlarda bulunmayın lütfen.

Sadece biraz emeğe SAYGI. Daha fazlası değil.

Ben yaptıkları bu hizmetlerden dolayı Btcturk'e çok teşekkür ederim. Bugün Btcturk kapansa herkes nereden btc alacağını şaşırır. Belki şuan ödediğinin 10 katı komisyon ödemek zorunda kalır. Bu bile teşekkür etmek için bir neden. İyi ki varlar ve inşallah hep olurlar.

Gefolge
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
November 21, 2013, 03:15:30 PM

Btcturk.com'la ilgili söylemek istediğim 1-2 şey var.

Öncelikle siteye yapılan suçlamalar borsayı bilmeme kaynaklı. Alış satış emirlerinin neye yaradığının ve fiyatların nasıl belirlendiğinin bilinmemesi sonucu böyle suçlamalar oluyor.

Fiyatların bu kadar büyük olmasının sebebi aşırı zengin olmak isteyen, satacağı değerden asla taviz vermeyen satıcılar ve düşmesini bekleyemeyen sabırsız alıcılar.
Örneğin adam diyor ki ben 1500 den satacağım. Alıcı 1300e satarsan alırım diyor. Satıcı 1500de tuttukça alıcı 1500e yavaş yavaş yaklaşıyor. Olması gereken ortak bir noktada buluşmak.

Btcturk piyasaya btc sürüyordu dengeli olarak. Bu da Türkiye'deki Btc fiyatının global değere yakın olmasını sağlıyordu. Ancak şimdi her şey gerçek bir borsa gibi alıcı ve satıcıların ellerinde ve bu da bizi en pahalı bitcoin borsası yapıyor.

Bir başka söylemek istediğim şey: adamlar gerçekten yardım ediyor. Attığınız e-postalar anında yanıt buluyor. Yanıtlar geçiştirmeden uzak gerçekten yardım içerikli yanıtlar. Benim de ilk girdiğimde korkularım oldu. e-postalarımda Btcturk'u suçladım ancak soğukkanlı ve kibar bir şekilde bana yardımcı oldular.

Bir diğer konu sitenin şekliyle ilgili. Btc-e, Bitstamp, MtGox sitelerinde btc alım-satımı yaptım aylarca. Emin olun bunların hiçbirinin arayüzü Btcturk.com kadar güzel değil. Btc-e çok karmaşık ve işlem yapmanız için birkaç tıklama yapmanız şart. hesaplama kısmı manuel yani yardımcı olmuyor. Hesaplayıp sizin girmeniz gerekiyor değerleri. Bitstamp aşırı basit. alış satış emirlerinin hepsini göremiyorsunuz, alım-satım fiyatı yerine sadece "fiyat" görebiliyorsunuz. Grafik yok. MtGox kullanan var mı zaten bilmiyorum Cheesy Parayı 2 ay sonra ödüyor. Btcturk hem çok basit, hem her şey elinizin altında hem de çekim emri verdiğiniz gün (mesai saati değilse ertesi gün) paranız hesabınıza yatıyor. Bunu bizzat deneyimledim (500 tl için). Şimdi Btc China çıktı Cheesy Çinceniz ve yen hakkındaki bilgileriniz iyiyse girin derim. Cheesy

İlk defa bir Türk işi yabancı rakiplerinden daha iyi bana göre. Umarım yakında litecoin borsası da açılır Btcturk'te ve tüm paramı bu sitede işletirim. Teşekkürler Btcturk.

Not: Btcturk bu yazı için bana para vermemiştir. Cheesy
labtek38
Full Member

View Profile
November 21, 2013, 03:37:43 PM

Tek eksiği kullanıcı sayısı onun dışında 5 üzerinde 5 veririm ben de.

srdrvrl
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 21, 2013, 04:03:35 PM

Arkadaşlar yeniyim ben, ben buraya btc yatır dedim o karmaşık kod ile başka siteden. Onaylanması lazımmış, bu süreç nasıl oluyor acaba? Sağda onay sayısı var, o nedir?
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
November 21, 2013, 04:49:42 PM

Arkadaşlar yeniyim ben, ben buraya btc yatır dedim o karmaşık kod ile başka siteden. Onaylanması lazımmış, bu süreç nasıl oluyor acaba? Sağda onay sayısı var, o nedir?
1 saat civarı sürebilir 3 onay sonrası işlem gerçekleşiyor.
Onay olayının sizinle bir alakası yok
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 21, 2013, 05:41:48 PM

Btcturk.com'la ilgili söylemek istediğim 1-2 şey var.

Öncelikle siteye yapılan suçlamalar borsayı bilmeme kaynaklı. Alış satış emirlerinin neye yaradığının ve fiyatların nasıl belirlendiğinin bilinmemesi sonucu böyle suçlamalar oluyor.

Fiyatların bu kadar büyük olmasının sebebi aşırı zengin olmak isteyen, satacağı değerden asla taviz vermeyen satıcılar ve düşmesini bekleyemeyen sabırsız alıcılar.
Örneğin adam diyor ki ben 1500 den satacağım. Alıcı 1300e satarsan alırım diyor. Satıcı 1500de tuttukça alıcı 1500e yavaş yavaş yaklaşıyor. Olması gereken ortak bir noktada buluşmak.

Btcturk piyasaya btc sürüyordu dengeli olarak. Bu da Türkiye'deki Btc fiyatının global değere yakın olmasını sağlıyordu. Ancak şimdi her şey gerçek bir borsa gibi alıcı ve satıcıların ellerinde ve bu da bizi en pahalı bitcoin borsası yapıyor.

Bir başka söylemek istediğim şey: adamlar gerçekten yardım ediyor. Attığınız e-postalar anında yanıt buluyor. Yanıtlar geçiştirmeden uzak gerçekten yardım içerikli yanıtlar. Benim de ilk girdiğimde korkularım oldu. e-postalarımda Btcturk'u suçladım ancak soğukkanlı ve kibar bir şekilde bana yardımcı oldular.

Bir diğer konu sitenin şekliyle ilgili. Btc-e, Bitstamp, MtGox sitelerinde btc alım-satımı yaptım aylarca. Emin olun bunların hiçbirinin arayüzü Btcturk.com kadar güzel değil. Btc-e çok karmaşık ve işlem yapmanız için birkaç tıklama yapmanız şart. hesaplama kısmı manuel yani yardımcı olmuyor. Hesaplayıp sizin girmeniz gerekiyor değerleri. Bitstamp aşırı basit. alış satış emirlerinin hepsini göremiyorsunuz, alım-satım fiyatı yerine sadece "fiyat" görebiliyorsunuz. Grafik yok. MtGox kullanan var mı zaten bilmiyorum Cheesy Parayı 2 ay sonra ödüyor. Btcturk hem çok basit, hem her şey elinizin altında hem de çekim emri verdiğiniz gün (mesai saati değilse ertesi gün) paranız hesabınıza yatıyor. Bunu bizzat deneyimledim (500 tl için). Şimdi Btc China çıktı Cheesy Çinceniz ve yen hakkındaki bilgileriniz iyiyse girin derim. Cheesy

İlk defa bir Türk işi yabancı rakiplerinden daha iyi bana göre. Umarım yakında litecoin borsası da açılır Btcturk'te ve tüm paramı bu sitede işletirim. Teşekkürler Btcturk.

Not: Btcturk bu yazı için bana para vermemiştir. Cheesy

tamam btctürk iyidir, arkasında da kıbrıslı bi işadamı vardır, kıbrısta otelleri var.royal gasinoları falan.ama hemşerim btc türk %10 düşük fiyattan veriyor...sıkıntı o.
labtek38
Full Member

View Profile
November 21, 2013, 06:01:58 PM

adamlar kimseye bişey alıp vermiyor bunu bir basmadı kafanız. Alışverişi kullanıcılara bıraktılar. sadece alışverişden komisyon alıyor. Fiyatı belirleyen senin benim gibi kullanıcılar. İtiraf ediyorum fiyatı ben belirliyorum ben yazıyorum o abudik fiyatları var mı itirazınız. Bi okuyun, okuduğunuzu anlayın, anladığınızı sindirin ondan sonra konuşun. Sen parayı btctürke yatırıyosun diye para adamların cebine gitmiyor sebin btc aldığın adama versin diye onlara emanet ediyorsun sadece.

EccLipSe
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
November 21, 2013, 08:02:58 PM

Kimse kusura bakmasın;

BTC ile dün tanışmışsın. Borsanın ne manaya geldiği bilmiyorsun. Okumayı sevmiyorsun. Gelmişsin burada kara propaganda yapıyorsun. Zaten insanlar bilmediği için korkuyor. Sen de tuz biber ekiyorsun.

Okumayanlar için;
BTC bir kripto para birimidir.
Diğer tüm paralar gibi arz ve talep doğrultusunda değer kazanır yada kaybeder.
Merkez bankaları tarafından yönetilemediği için, kontrolsüz çoğaltılarak değersizleştirilmesi yada basılan paraların hükümetler tarafından v.s. kişi yada gruplara peşkeş çekilmesi mümkün değildir ve en büyük üstünlüğü bunur.
2008 krizine tepki olarak doğmuş ve ekonomik çöküş olursa B planı olarak dünyaya gelmiştir. Arkasındaki kişi yada ekip bilinmemektedir.
Açık kaynak kodlu olduğu için herkes kodu inceleyebilir ve manipüle edilemediğini anlayabilir.
vs.vs.

Bitcoin günümüzde ticarette henüz çok kullanılmamakla birlikte, tüm dünyada çok sayıdaki BTC borsasında işlem görmektedir.
Yatırımcıları, alım-satım yerine, alıp popülaritesinin ve buna bağlı olarak değerinin artmasını beklemektedir. Dünyada birçok girişimci(facebook'un kurucusu gibi) düzenli olarak alım yapmaya da devam etmektedir. Borsalarda dolaşan BTC üretilmiş olanın çok çok altındadır ve popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Doğal sonuç olarak da fiyat çok hızlı şekilde yükselmektedir.

BTCTurk bu sektörde en ciddi çalışan firmalardan biridir. Az sayıda kullanıcısına rağmen, kaliteli hizmet vermeye çalışıyorlar. Hem para yatırma hem de çekme çok kolay ve hızlıdır. Herhangi bir dolandırıcılık olayına da henüz karışmamıştır. Paranın döndüğü heryer riskler içermekte. Umuyorum güvenliği en önde tutarlar ve bu güvenilirlikle devam edebilirler. Öyleki hiçbir sahtekarlık yapmadan bu denli suçlanıyorlarsa, bir olay yaşansa ne olur düşünemiyorum Smiley.

Benim BTCTurk'ten tek beklentim önümüzdeki dönemde "Google Authenticator" entegrasyonunu yapmaları ve bizi ve kendilerini SMS külfetinden kurtarmaları.

İyi yapılan bir işi karalamayı o kadar çok seviyoruz ki; birşeylerin iyi yapılmasına izin vermeden yerle bir ediyoruz. Böylece ülke olarak birşey yapamaz hale geliyoruz. Bilmeden, anlamadan, dinlemeden lütfen karalama yapmayalım. Soru soralım ama cevabı bekleyelim...

Kimse gücenmesin ve öz eleştiri yapsın lütfen. Daha oluşmamış piyasayı baltalarsak, bu gelişimi de, bundan önce olduğu gibi ülke olarak dışarıdan izleriz.
izmitulan
Full Member

Activity: 144

View Profile
November 21, 2013, 09:07:04 PM

Kimse kusura bakmasın;

BTC ile dün tanışmışsın. Borsanın ne manaya geldiği bilmiyorsun. Okumayı sevmiyorsun. Gelmişsin burada kara propaganda yapıyorsun. Zaten insanlar bilmediği için korkuyor. Sen de tuz biber ekiyorsun.

Okumayanlar için;
BTC bir kripto para birimidir.
Diğer tüm paralar gibi arz ve talep doğrultusunda değer kazanır yada kaybeder.
Merkez bankaları tarafından yönetilemediği için, kontrolsüz çoğaltılarak değersizleştirilmesi yada basılan paraların hükümetler tarafından v.s. kişi yada gruplara peşkeş çekilmesi mümkün değildir ve en büyük üstünlüğü bunur.
2008 krizine tepki olarak doğmuş ve ekonomik çöküş olursa B planı olarak dünyaya gelmiştir. Arkasındaki kişi yada ekip bilinmemektedir.
Açık kaynak kodlu olduğu için herkes kodu inceleyebilir ve manipüle edilemediğini anlayabilir.
vs.vs.

Bitcoin günümüzde ticarette henüz çok kullanılmamakla birlikte, tüm dünyada çok sayıdaki BTC borsasında işlem görmektedir.
Yatırımcıları, alım-satım yerine, alıp popülaritesinin ve buna bağlı olarak değerinin artmasını beklemektedir. Dünyada birçok girişimci(facebook'un kurucusu gibi) düzenli olarak alım yapmaya da devam etmektedir. Borsalarda dolaşan BTC üretilmiş olanın çok çok altındadır ve popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Doğal sonuç olarak da fiyat çok hızlı şekilde yükselmektedir.

BTCTurk bu sektörde en ciddi çalışan firmalardan biridir. Az sayıda kullanıcısına rağmen, kaliteli hizmet vermeye çalışıyorlar. Hem para yatırma hem de çekme çok kolay ve hızlıdır. Herhangi bir dolandırıcılık olayına da henüz karışmamıştır. Paranın döndüğü heryer riskler içermekte. Umuyorum güvenliği en önde tutarlar ve bu güvenilirlikle devam edebilirler. Öyleki hiçbir sahtekarlık yapmadan bu denli suçlanıyorlarsa, bir olay yaşansa ne olur düşünemiyorum Smiley.

Benim BTCTurk'ten tek beklentim önümüzdeki dönemde "Google Authenticator" entegrasyonunu yapmaları ve bizi ve kendilerini SMS külfetinden kurtarmaları.

İyi yapılan bir işi karalamayı o kadar çok seviyoruz ki; birşeylerin iyi yapılmasına izin vermeden yerle bir ediyoruz. Böylece ülke olarak birşey yapamaz hale geliyoruz. Bilmeden, anlamadan, dinlemeden lütfen karalama yapmayalım. Soru soralım ama cevabı bekleyelim...

Kimse gücenmesin ve öz eleştiri yapsın lütfen. Daha oluşmamış piyasayı baltalarsak, bu gelişimi de, bundan önce olduğu gibi ülke olarak dışarıdan izleriz.

Ağzımdan aldın Smiley
DeeLee
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 22, 2013, 08:26:37 AM

Ne çok Profesör varmış be bu piyasada herkes herşeyi ne kadar biliyor. BCTTürk'ün Alım-Satım Yapmıyoruz Sadece Aracıyız Demelerinin Hiçbir Kanıtı Yok. Sadece Bir İddaa Atıyorlar Ortaya Sizde Maşallah Avukatlığını Yapıyosunuz. Beyniniz Sadece Söylenene İnanıp Algılıyor. BTCTurk'ün dediği gibi bütün hareketleri kullanıcılara bırakması halinde o sitede dal kıpırdamaz. Milyonlarca Kullanıcısı Olması Gerek Şuan ki Durum BTCTürk'ün Fiyatlara Müdahale Ettiği Yönünde.
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
November 22, 2013, 08:33:05 AM

Ne çok Profesör varmış be bu piyasada herkes herşeyi ne kadar biliyor. BCTTürk'ün Alım-Satım Yapmıyoruz Sadece Aracıyız Demelerinin Hiçbir Kanıtı Yok. Sadece Bir İddaa Atıyorlar Ortaya Sizde Maşallah Avukatlığını Yapıyosunuz. Beyniniz Sadece Söylenene İnanıp Algılıyor. BTCTurk'ün dediği gibi bütün hareketleri kullanıcılara bırakması halinde o sitede dal kıpırdamaz. Milyonlarca Kullanıcısı Olması Gerek Şuan ki Durum BTCTürk'ün Fiyatlara Müdahale Ettiği Yönünde.

Kardes sen ne yaptin yaaa, milyonlarca kullanici  Smiley  hani arkadaslik sitesi yada web cam ile orasini surasini gosterenlerin oldugu bir yer olsa anlarim milyonlari ki onlarin bile hiti o kadar yaok yahu Smiley
kingofsparta
Newbie
*

View Profile
November 22, 2013, 08:35:01 AM

Vay vay vay. Milyonlarca kullanıcısı olan 1 tane btc borsası söylesene bana?
DeeLee
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 22, 2013, 08:38:05 AM

Evet Ben İyice Bazı Şeyleri Onayladım. Algı O kadar Farklı ki. Yazdığım Şeye Bakıyorum Anlayanların Ne Anladığına Bakıyorum. Hak Veriyorum Herkese.
kingofsparta
Newbie
*

View Profile
November 22, 2013, 08:41:30 AM

Şimdi ben buraya neden çıktım? Niçin çıktım? Nasıl çıktım? Bunu izaha gerek yok gördünüz, yürüdüm çıktım! Ama, çıkmamış da olabilirim. Çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. Görünen köy... uzakta değildir. Buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bir takım uydurma laflardır...
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
November 22, 2013, 08:44:56 AM

Evet Ben İyice Bazı Şeyleri Onayladım. Algı O kadar Farklı ki. Yazdığım Şeye Bakıyorum Anlayanların Ne Anladığına Bakıyorum. Hak Veriyorum Herkese.

Aslinda konudan sapiyoruz ama, baslikta btcturk un basligi,
elbette algi kisiden kisiye degisir, bilimsel olarakta bunun deneyleri ve sonuclari mevcuttur.

3 denek alirsin, sirasi ile bunlara sorular sorarsin,

1. nasil bir evde yasamak istiyorsun?
2. 50 kisilik bir grup size gore kalabalik midir?
3. f16 savas ucagi kisa bir sure su altinda gidebilir. ..

1.- Sehirde yasayan birisi genellikle bir apartman dairesi duslerken, kirsal alanda yasayan birisi bir ciftlik evi, yada yuksek rakimli bir yerde yasayan birisi guzel bir odundan ev hayal edebilir, belki kimisi villa hayal eder.

2.- 50 kisiyi bir dogumgunu partisinde bir evin icinde sikis tikis hayal eden birisine gore cok kalabaliktir, ama cok sik futbol macina giden birisi bu 50 kisiyi bir stadyumda hayal ettiginde kalabaligin "k" si ni bile dusunmez.

3.- bu soruyu size bir savas pilotu soyluyorsa eger en azindan bir sure dusunursun hadi ordan canim demeden evvel, ama siradan birisi dediginde hadi ordan dersin direk.

Dediginiz gibi, algi cok goreceli bir kavram...
TakashiMakat
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
November 22, 2013, 08:58:43 AM

Diyelim ki BTCTurk alış satış kendisi yapıyor. Yapabilir de. Yapıyordu da. İsterse alış satış arasına 1000TL koyar. Sen de istemezsen siteyi kullanmazsın.

Bu adamların seni kandırdığı, dolandırdığı vs. anlamına gelmiyor ki. Sen burda gelmişsin adamlara çat diye dolandırıcı demişsin. Dolayısıyla da sevenlerinden tepki alıyorsun.

Gel burda neyi yanlış görüyorsan düzgün bir şekilde kimseyi suçlamadan söyle. O zaman doğru dürüst yanıt alırsın zaten.

Ama daha birşey bilmeden hop bunlar dolandırıcı hop bunlar avukat vs. Yani adamların sitesi 1 saat kapalı kalmış anladığım kadarıyla. Site altı aydır açık.

Böyle şeyler sana yakışmaz Smiley Yakışmadı da Smiley

Şunu da söyliim btcturku yedirmeyiz Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 217 »
  Print  

Jump to: