Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:45:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398874 times)
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
November 24, 2013, 10:30:35 AM

Hadi be arkadaş 4 saat oldu!.. Son işlem saatini yazıyorsun sitene. Bari ilk işlem saatini de yaz da, biz de ona göre yapalım planımızı!..

İşlemlerde açılış kapanış saati yok. 24 saat alış satış işlemi yapabilirsiniz.

Sürekli alış satış yapacaksanız yatırma işlemlerinizi önceden yapmanız sizin için iyi olur.

Haftasonları para girişleri yavaşlıyor.

Anlatamadım heralde. "Haftanın her günü saat 18:00'a kadar yapılan transferler ortalama 1 saat içinde, 18:00 sonrası yapılan transferler ertesi gün hesabınıza geçecektir." yazıyor sitede. Ertesi gün saat kaçta oluyor o hesabımıza geçme olayı? Onu da yazsanız bir. Yani mesaiye kaçta başlıyorsunuz onu soruyorum. Daha önce de sabahın 8'inde yatırma işlemi yaptım. 1 saat içinde onaylandı. Haftasonu işlemler yavaşlıyor diye bir uyarı yok sitenizde. Suçumuz size güvenmek ise kusura bakmayın biz de bir daha ki sefere ona göre hareket ederiz.

Not: Burada cevap vermeden önce yatırma işlemimi onaylasanız daha makbule geçerdi. Sabahın 7sinde yaptığım HAVALE geçmiştir heralde bu saate kadar banka hesabınıza.

Edit: Allah razı olsun. Sonunda yattı

Forum'a yazan kişi ile para girişlerini onaylayan kişi aynı olmayabilir Smiley

Ortalama bir saat demek bazen 5dk bazen 5 saat de olabileceğini söylüyor aslında. Ortalamamız bir saatin altında ama bu ifadeyi yakında kaldıracağız. Böyle durumlara sebebiyet veriyor.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715334316
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715334316
Reply with quote  #2

1715334316
Report to moderator
kingofsparta
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
November 24, 2013, 10:50:21 AM

Hadi be arkadaş 4 saat oldu!.. Son işlem saatini yazıyorsun sitene. Bari ilk işlem saatini de yaz da, biz de ona göre yapalım planımızı!..

İşlemlerde açılış kapanış saati yok. 24 saat alış satış işlemi yapabilirsiniz.

Sürekli alış satış yapacaksanız yatırma işlemlerinizi önceden yapmanız sizin için iyi olur.

Haftasonları para girişleri yavaşlıyor.

Anlatamadım heralde. "Haftanın her günü saat 18:00'a kadar yapılan transferler ortalama 1 saat içinde, 18:00 sonrası yapılan transferler ertesi gün hesabınıza geçecektir." yazıyor sitede. Ertesi gün saat kaçta oluyor o hesabımıza geçme olayı? Onu da yazsanız bir. Yani mesaiye kaçta başlıyorsunuz onu soruyorum. Daha önce de sabahın 8'inde yatırma işlemi yaptım. 1 saat içinde onaylandı. Haftasonu işlemler yavaşlıyor diye bir uyarı yok sitenizde. Suçumuz size güvenmek ise kusura bakmayın biz de bir daha ki sefere ona göre hareket ederiz.

Not: Burada cevap vermeden önce yatırma işlemimi onaylasanız daha makbule geçerdi. Sabahın 7sinde yaptığım HAVALE geçmiştir heralde bu saate kadar banka hesabınıza.

Edit: Allah razı olsun. Sonunda yattı

Forum'a yazan kişi ile para girişlerini onaylayan kişi aynı olmayabilir Smiley

Ortalama bir saat demek bazen 5dk bazen 5 saat de olabileceğini söylüyor aslında. Ortalamamız bir saatin altında ama bu ifadeyi yakında kaldıracağız. Böyle durumlara sebebiyet veriyor.

Bugüne kadar gözümde gerçekten değeriniz büyüktü. Keşke buraya hiç yorum yapmadan sadece işlemi yapsaydınız. Ben burada "ortalama 1 saat"ten "5 saat" anlayacak bir kişi olduğunu sanmıyorum. Resmen beni haksız çıkartmak için çabalıyorsunuz. Umarım en kısa zamanda eski kalitenize dönmek için çalışmalar yaparsınız. Şuan alternatifiniz olmadığı için insanlar bu sıkıntılara göz yumuyor olabilir ama böyle devam ederse bir alternatif çıktığı zaman ne olduğunu fark edemeden büyük müşteri kaybı yaşarsınız. Siz daha iyi bilirsiniz işinizi ama ben bir müşteri olarak hissettiklerimi paylaşmak istedim.
EccLipSe
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
November 24, 2013, 03:42:54 PM

Konuyu tekrar hortlatayım. Türkiye'de işlem derinliği artana kadar, BTCTürk alım-satım yapmalı. Bir girip derinlik tablosuna bakın Allah aşkına. 0.xx  satışlar. 2 BTC alacaksan fiyat 1705 ten 1750'ye çıkıyor. Bozacaksan da, 1701'ten 1650'ye. Hangi borsayı 2 btc bu denli oynatır? BTCTurk borsadan çok döviz bürosu gibi çalışmalı bence. Ancak bu şekilde ülkemizde yaygınlaşması sağlanabilir.
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 24, 2013, 03:58:39 PM

Sürekli olarak bu kadar oynak bir para birimini nasıl temin edip de satacaklar? Yani stabil bir değer olsa bir süre döviz bürosu gibi çalışabilir ama stabil değil. Uluslararası para transferlerindeki komisyonlar onlar için de sorun teşkil edecektir. Ellerinde stok bulundurmaları gerekir sürekli.

EccLipSe
Member
**

Activity: 168

View Profile
November 24, 2013, 04:17:11 PM

Sürekli olarak bu kadar oynak bir para birimini nasıl temin edip de satacaklar? Yani stabil bir değer olsa bir süre döviz bürosu gibi çalışabilir ama stabil değil. Uluslararası para transferlerindeki komisyonlar onlar için de sorun teşkil edecektir. Ellerinde stok bulundurmaları gerekir sürekli.

Dünya borsalarından temin edebilirler. Büyük kuruluş ve büyük meblağlar için uluslararası para transferlerinin daha kolay olduğunu düşünüyorum. Stok evet bulunmalı. Para kazanmak için önce paran olmalı.
labtek38
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 24, 2013, 04:24:24 PM

Şu konuda haklısınız. Şimdi ben 50 btc bozdurmak istesem belki o kadar alış talebi bile yoktur. Dediğinizi yapsa (ki bunu uzun süre yaptılar) dünya piyasalarından zahmetsizce btc almak güzel olurdu ama pratikte uygulanabilirliği pek de kolay değil. Kullanıcı olarak sizin dediğinizi yapmalarını isterdim.

renovatix
Full Member

Activity: 301

View Profile
November 25, 2013, 08:06:09 PM

Btcturk yetkililerinden 2 tane ricam var. 

Daha öncede dile getirmiştim güvenlik için cep telefonuna gelen şifre güzel fikir ancak siteye mutlaka Google Authenticator entegre edilmeli.

Ayrıca son zamanlarda gördüğüm kadarıyla forumda litecoin ve diğer altcointlere talep var. Bu konuda göz ardı edilmemeli ve diğer coinlerinde siteden alım satımının yapılmasına en kısa sürede başlanması gerekli diye düşünüyorum. Özellikle bu işe yeni başlayan arkadaşlar şuan Btc nin fiyatının yüksekliği yüzünden bu işe girip girmeme konusunda tereddüt içinde kalabiliyorlar. Veya Litecoin almak isteseler diğer sitelere para göndermek veya btcturkden btc alıp sonra btc-e ye göndermek zorunda kalıyorlar. Bu gibi işlemler yüzünden aradaki fiyat farkından zarar görebiliyorlar. Bu yüzden bu konununda üzerinde mutlaka ciddi bir şekilde düşünülmesini ve en kısa sürede hayata geçirilmesini rica ediyorum.

trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 26, 2013, 08:09:17 AM

benim btcturkten ricam var.

sadece btc değil
 ltc ve nvc exchange özelliği getirsin.
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
November 26, 2013, 08:28:46 AM

benim btcturkten ricam var.

sadece btc değil
 ltc ve nvc exchange özelliği getirsin.
+1

Ama makul fiyatlarda (piyasa fiyatlarına endeksli olsun, piyasa fiyatı + %20 kar peki keyif verici alışveriş olmuyor.)
Muqocan
Member
**

Activity: 91

View Profile
November 26, 2013, 09:32:56 AM

+ NMC
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
November 26, 2013, 09:50:13 AM

+ NMC
altcoinler türkiye piyasasında yeterli döngüyü sağlamayacaktır.
btcturkun yurtdışı piyasayada açılması lazım aslında ancak öyle mümkün olabilir.
izmitulan
Full Member

Activity: 144

View Profile
November 26, 2013, 11:05:44 AM

Daha bitcoinde hacim yok altcoin bölümü masal olur.
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
November 26, 2013, 11:09:33 AM

Daha bitcoinde hacim yok altcoin bölümü masal olur.
bitcoin için bile piyasa fiyatına oranla 200-300 TL fark olursa hacim olmaması normal.
AnarkhiA
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
November 26, 2013, 12:43:10 PM

Merhaba,

Bu cüzdanlar ile ilgili bir sorum olacaktı. Ben BitCoin'in kendi sitesindeki cüzdanı indirdim onu kullanıyorum. Şu soruları cevaplarsanız sevinirim;

Cüzdanın işlevselliği fark eder mi?
Ne kadar önemli cüzdan?
Tavsiye edeceğiniz cüzdan var mı?

Teşekkür ederim.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 26, 2013, 12:45:02 PM

Merhaba,

Bu cüzdanlar ile ilgili bir sorum olacaktı. Ben BitCoin'in kendi sitesindeki cüzdanı indirdim onu kullanıyorum. Şu soruları cevaplarsanız sevinirim;

Ne kadar önemli cüzdan?

Teşekkür ederim.

Bu sorunun BtcTürk ile alakası olduğunu sanmıyorum. Tüm sorularınızın cevabı forumda var. Soru sormadan önce forumu okursanız iyi olur. Bu cevabım tüm yeni gelen arkadaşlaradır.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
AnarkhiA
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
November 26, 2013, 12:56:32 PM

Merhaba,

Ne kadar önemli cüzdan?

Teşekkür ederim.

Bu sorunun BtcTürk ile alakası olduğunu sanmıyorum. Tüm sorularınızın cevabı forumda var. Soru sormadan önce forumu okursanız iyi olur. Bu cevabım tüm yeni gelen arkadaşlaradır.

Kusura bakmayın, "BTCTürk Ana Konu" başlığını görünce herhalde tüm sorular bir başlık altında toplanıyor diye düşündüm.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 26, 2013, 01:43:33 PM

Kusura bakmayın, "BTCTürk Ana Konu" başlığını görünce herhalde tüm sorular bir başlık altında toplanıyor diye düşündüm.

Şu an Türkçe bölümünde moderatör olmadığı için bölüm düzenlenemiyor. Ben veya Technomancer göreve geldiğimizde soruların olduğu sabit bir başlık oluşturacağız.

Buradan moderatörlük seçimi hakkında görüş bildirebilirsiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=326335.0

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
November 26, 2013, 02:08:56 PM

Dün saat 17:15 de yaptığım EFT hala hesabıma işlenmedi
Sabah mesaj attım siteden, yoğunuz en kısa zamanda dediler
Hala hesabıma geçmedi
Tamam anlık işlem zor, bir kaç saat zaman makul ama 24 saat nedir?
Bu şüreçte BTC 1750 den 1950 ye çıktı adım adım..
İlk mesajımda övdüğüm ve teşekkür ettiğim BTCTurk'e bu sefer sitem ediyorum
Bakalım ne zaman geçecek hesabıma
ChessLangen
Newbie
*

Activity: 46

View Profile
November 26, 2013, 03:27:47 PM

Herkese merhaba, sitede ve bitcoin işinde yeniyim. Bu başlık altındaki tüm notları okudum, benim için gerçekten faydalı oldu.
Şu konu hakkında bir yazı göremedim, daha önce sorulduysa özür diliyorum.

Elimdeki bitcoin'leri BTCTurk üzerinde saklamamda güvenlik anlamında bir mahsur var mı, yoksa bir wallet üzerinde saklamak mı tercih ediliyor?
BTCTurk'e SMS ile giriş seçeneğini aktive ettim.
Muqocan
Member
**

Activity: 91

View Profile
November 26, 2013, 04:27:29 PM

BTCTurk mutlaka gerekli önlemleri almıştır ancak kişisel wallet.da saklamak herzaman önerilen yöntemdir.
Kişisel wallet.da encrypt, backup konuları daha önce forumda ekran görüntüleri ile adım adım anlatılmıştı, araştırıp bilgi edinebilirsiniz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 217 »
  Print  

Jump to: