Bitcoin Forum
October 12, 2024, 04:15:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 ... 201 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 356589 times)
b@fhx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 131
Merit: 100

My grandma mined SHA256


View Profile
June 23, 2014, 08:40:27 AM
 #2821

Ok...znaci ima zainteresiranih. Ja cu kroz koji dan dignuti neki testni koji svi mozemo onako malo isprobati sa CPU-ovima, cisto da vidimo dal sve to stima itd....bez domene i sl. pizdarija.... kad vidimo kako to tocno radi, kako se daju namjestati te varijable vezane uz reward itd. onda cemo otvoriti domenu / web / forum / official pool
Idemo korak po korak i polagano....



ocu ja dignut neki privatni forum ? da stavim lozinku za pristup???
Javite ja mogu forum pokrenut.
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 23, 2014, 08:45:19 AM
 #2822

Ok...znaci ima zainteresiranih. Ja cu kroz koji dan dignuti neki testni koji svi mozemo onako malo isprobati sa CPU-ovima, cisto da vidimo dal sve to stima itd....bez domene i sl. pizdarija.... kad vidimo kako to tocno radi, kako se daju namjestati te varijable vezane uz reward itd. onda cemo otvoriti domenu / web / forum / official pool
Idemo korak po korak i polagano....

ok odlicno , no misljenja sam da bi ostatak ekipe mogao vec poceti polako isto raditi na nekim zadatcima, npr, marketing , design stranice, ideje i to

nije da zelim pozurivati situaciju no ostatak zainteresiranih zuji u prazno a mozemo to vrijeme iskoristiti kretivno i radno

Kao sto sam rekao trebali bi ostatak price presleiti negdje interno kako bi sve topice ljepo poslozili da bude pregledno ...ovdje to nemozemo

Posto ovaj projekt smatram ozbiljno spreman sam osim servera i mog posla/ angazmana cak nesto i financijski podrzati
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 23, 2014, 09:08:08 AM
 #2823

Sibnite mi PM ako vam ista treba u vezi izrade coina, foruma, servera...
AngryGrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 26
Merit: 0


View Profile
June 23, 2014, 09:10:01 AM
 #2824

Podrzavam ideju, koliko mogu cu pomoci pa makar to bilo i financijski..
XDaxX
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
June 23, 2014, 11:53:08 AM
 #2825

Super da se pokrenulo nešto kad drugi zarađuju na tome zašto nebi i mi... Ako vidim priliku da pomognem tu sam ali nemam previše programerskih i design znanja da bi mogo na ozbiljnijim područjima bit od velike pomoći... Mogu samo pive nosit dok vi radite te poolove, blokove i tako to Wink
iawgoM
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 500



View Profile
June 23, 2014, 11:58:13 AM
 #2826

Kul, ovo bi moglo bit zanimljivo Smiley

Ali idemo to ljudi odradit posteno - mislim na ozbiljan launch - znaci da ne zajebemo nista: ozbiljna komunikacija "sluzbenog dev accounta (ljudotina?) sa svima na forumu, svi trebamo sudjelovat u ANN threadu i pravit se kao zainteresirani mineri, passworde za wallete podijelimo duznosti da ih objavimo u isto vrijeme na twitteru, OP-u, da su poolovi spremni... Tako cemo jedino dobit povjerenje ljudi. Isto tako, trebat ce smislit model podjele i da nitko ne usere s preranim dumpom - radije napravit nesto koliko toliko perspektivno i da ima neku vrijednost, pa polako prodavat...

A uostalom vidio sam i brdo fail launchova sa ociglednim premineovima i instamineovima, pa su ipak dosli na exchange i slicno...al takvi zarade 1 BTC i amen..
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 23, 2014, 12:17:41 PM
 #2827

Ocemo dizati interni forum ?   Imam slobodnu domenu  crypset.com, forum moze biti online za 2 sata !?
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
June 23, 2014, 12:24:45 PM
 #2828

Ne znam ovo je dobra ideja samo jos treba da se realizuje kako treba.

Nadam se da ce moci sve to da se odradi.



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
June 23, 2014, 12:31:40 PM
 #2829

moglo bi se tu uspjeti

100% podržavam

ako treba pomoč - i'm in

IOTA
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 23, 2014, 12:32:40 PM
 #2830

Moze jedno pitanje?
Koje su prve burze na koje altcoinovi dodju? Koje imaju onako najmanji prag tolerancije....gdje se nemora najvise platiti da te puste?

Pitam, jer nevidim razloga zasto nebi svi zajedno ulozili malo truda i vremena i postali "insajderi"?
Klonirati neki SCRYPT ili X11 ili koj god vec coin, napraviti neki premine i early mine, dogurat ga na burzu i zaraditi?

Ja imam VPS-ova, imam znanja sto se tice linux servera, github-a i web developmenta. Radio sam i u C-u...ono..postoje jebeni tutoriali kako se rade klonovi ala https://devda.ch/content/how-clone-scrypt-based-altcoins-fun-and-profit
Pa ono ajmo ne glumit idiote i pocet biti s druge strane "pulta".

Na Git-u imamo sve..od kodova za sam coin, preko GUI walleta do poolova. Samo mjenjaj ime i formulu za kolicinu coina i brzinu majnanja.

E vis upravo zbog debila kao sto si ti i ne valja nista, online ili offline. Jebo te neposteno zaradjen novac da te jebo, dabogda ga imao da ne znas sta ces s njim, jado jadna.

A i vi ostali koji ste za ukljucujuci tebe dmeter ma kurca se napusite.


novim exchange tipa MintPal, ma ne vjerujem u to sve prije ce biti da kitovi i exchange manipuliraju sa orderima a ako nisi sa njima onda se lako desi da cijena ode
na dolje sekund nakon sto si ti kupio za 1 ili nedaj boze 10+ BTC. Da trejdam za manje para to necu pa mi u biti preostaje jedna jedina opcija a to je MetaTrader na
BTC-e (leverage 1:1 ili 1:3 i ne placa se dnevno ako pozicija ostane otvorena ali najbitnije je da se mogu modificirati stop limiti i nakon sto je pozicija otvorena).

Polako ali sigurno cu prodati sve osim BTC i NXT, za scrypt i ostale algo ne vidim nista sem kaosa jer sada su tu scrypt ASIC pa multipools pa svaki dan nabrijavanje
novoga coina a to znaci dump onoga od jucer. To sve enormno utjece na cijenu a ako nisi insider onda si pusiona prije ili kasnije.

Evo ja ovaj tjedan izgubija 1,45 BTC kao od šale na mintpalu.šta god kupim recimo za 1 btc to automatski padne dolje 50% to su sve sami scamovi.i LTC je u velikim govnima.
tako mi i treba kad sam budala treba sam nastavit dnevno trgovat samo sa bitcoinom na bitstampu i sve ovo ostalo izbrisat sa PC i glave

Kazem ti ja, svi ovi novi exchange su manje ili vise scam. Poloniex, MintPal i BitRex su odlican primjer. Vecina nazovi trejdova koje tamo vidis nije nista drugo do sam exchange
postavlja sell ordere pa ih onda kupuje. Ne kosta ih ama bas nista a stvaraju sliku enormnog trade volume i pumpanja na sta nobovi pocnu ili kupovati ili postavljati buy ordere
koje onda ovi sto vode exchange fillaju tj. odrade dump na legitimne buy ordere. Ima tu jos fora, recimo "za dva dana sklanjamo coin sa exchange" pa onda postave buy ordere
vrlo nisko jer znaju da ce ekipa paniciti i prodati po bilo kojoj cijeni, onda kada prodju ta dva dana kazu "a ipak cemo ostaviti taj coin" i naravno cijena se vrati nazad a oni puni
jefta coina. U tome Poloniex prednjaci. Najgore je to sto na tim exchange ima i dobrih coina tipa LTC i DRK koje sam exchange manipulira na isti nacin.

Bolje se uhvati MetaTradera na BTC-e s njim zaradjujes mnogo vise nego klasicno trejdanje na BitStamp. Ako imas BTC a cijena ide gore onda na BitStamp zaradjujes samo
vise USD, ne i vise BTC.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 23, 2014, 12:32:58 PM
 #2831

Prvo treba forkat kod. Dignite na GitHub ili Gitorious.
Treba cijeli kod istrazit i mijenjat sve di su imena i to. Ikonu treba isto napravit Cheesy
Imamo testnet za testiranje tako da ne bude premine.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 23, 2014, 12:44:39 PM
 #2832

Prvo treba forkat kod. Dignite na GitHub ili Gitorious.
Treba cijeli kod istrazit i mijenjat sve di su imena i to. Ikonu treba isto napravit Cheesy
Imamo testnet za testiranje tako da ne bude premine.

Ideja se polako razvija . Smiley .
Ikonu mozemo da pravimo tek kad glasamo kakvo ce ime biti Cheesy To mora nova tema i poll , da se predlazu imena i onda glasanje.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 23, 2014, 12:48:24 PM
 #2833

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
June 23, 2014, 01:07:34 PM
 #2834

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?

imam ja. ionako cijeli dan visim bezveze ko ovisan o cryptu.
nick mi je isti kao i ovdije.
takodjer bi trebali prebaciti raspravu malo vise tamo, jer ovaj thread bas i nije namijenit tome, jelte
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 23, 2014, 02:07:12 PM
 #2835

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?

imam ja. ionako cijeli dan visim bezveze ko ovisan o cryptu.
nick mi je isti kao i ovdije.
takodjer bi trebali prebaciti raspravu malo vise tamo, jer ovaj thread bas i nije namijenit tome, jelte


Msm da bi za sada bilo najbolje da otvorimo novi thread na ovom forumu. da ima aktivnosti . Ali naravno odvojeni forum ce dobro doci.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 23, 2014, 02:27:12 PM
 #2836

Msm da bi za sada bilo najbolje da otvorimo novi thread na ovom forumu. da ima aktivnosti . Ali naravno odvojeni forum ce dobro doci.
i tako da svi znaju naše planove, nije pametno
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 23, 2014, 03:47:19 PM
 #2837

E vis upravo zbog debila kao sto si ti i ne valja nista, online ili offline. Jebo te neposteno zaradjen novac da te jebo, dabogda ga imao da ne znas sta ces s njim, jado jadna.

Neposteno je prodati nekome nesto sto on zeli kupiti? Dal mi to planirano nekog prisilit da koristi nas coin?

A posteno je uzeti novce od krajnjeg korisnika, te novce iskoristiti za istrazivanje i kreiranje ASIC minera? Onda tim istim minerom majnati za sebe dok korisniku koji ti je dao novce govoris kako "imas puno posla i evo samo sto nije"? Onda kad se zadovoljis, uzmes i ovce i novce (i lovu za razvijanje i lovu od majnanja) onda taj miner prosljedis preprodavacu koji napravi istu stvar. Jel to posteno? I onda kad vec jadan i iznuren miner dodje do krajnjeg korisnika, i kad je na rubu isplativosti, taj ga korisnik malo koristi i onda ga prodaje kao da je napravljen od samih BTC blokova preko oglasnika....to je valjda sve jako posteno.

Isto je valjda posteno na burzama rusiti cijenu necega, pa kupiti jeftino, pa napumpati cijenu, pa prodati skupo....to je skroz posteno...
Sve je to posteno ko i ova drzava, ko banke, krediti, drzava i cijeli fiat sistem. 100% posteno!

Evo..preobratio si me....ekipa, umjesto altcoina, svi se nadjemo na Jarunu na livadi pokraj velikog jezera, uhvatimo se za ruke u krug i pjevamo i plesemo "Ringe ringe raja" dok nam ga ostatak svijeta trpa odozada....

Mislim, ako imas kakvu ideju za "posteno" zaraditi BTC sa istim ulaganjem koje su imali i early adopteri, samo daj...pretvorio sam se u uho....il to nije fer...ocekivati istu startnu poziciju?

Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 23, 2014, 04:01:05 PM
 #2838

E vis upravo zbog debila kao sto si ti i ne valja nista, online ili offline. Jebo te neposteno zaradjen novac da te jebo, dabogda ga imao da ne znas sta ces s njim, jado jadna.

Neposteno je prodati nekome nesto sto on zeli kupiti? Dal mi to planirano nekog prisilit da koristi nas coin?

A posteno je uzeti novce od krajnjeg korisnika, te novce iskoristiti za istrazivanje i kreiranje ASIC minera? Onda tim istim minerom majnati za sebe dok korisniku koji ti je dao novce govoris kako "imas puno posla i evo samo sto nije"? Onda kad se zadovoljis, uzmes i ovce i novce (i lovu za razvijanje i lovu od majnanja) onda taj miner prosljedis preprodavacu koji napravi istu stvar. Jel to posteno? I onda kad vec jadan i iznuren miner dodje do krajnjeg korisnika, i kad je na rubu isplativosti, taj ga korisnik malo koristi i onda ga prodaje kao da je napravljen od samih BTC blokova preko oglasnika....to je valjda sve jako posteno.

Isto je valjda posteno na burzama rusiti cijenu necega, pa kupiti jeftino, pa napumpati cijenu, pa prodati skupo....to je skroz posteno...
Sve je to posteno ko i ova drzava, ko banke, krediti, drzava i cijeli fiat sistem. 100% posteno!

Evo..preobratio si me....ekipa, umjesto altcoina, svi se nadjemo na Jarunu na livadi pokraj velikog jezera, uhvatimo se za ruke u krug i pjevamo i plesemo "Ringe ringe raja" dok nam ga ostatak svijeta trpa odozada....

Mislim, ako imas kakvu ideju za "posteno" zaraditi BTC sa istim ulaganjem koje su imali i early adopteri, samo daj...pretvorio sam se u uho....il to nije fer...ocekivati istu startnu poziciju?

Ja mislim da je on sa svojim kostruktivnim kritikama zasluzio da ga imenujemo za "mladjeg referenta" u nasem projektu

S tom mislju https://www.youtube.com/watch?v=6empKN0rk-I
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 23, 2014, 04:03:37 PM
 #2839

@substraTA ovaj sam ti jos zaboravio "staviti" https://www.youtube.com/watch?v=x_OVAQgBLx8
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 23, 2014, 04:53:41 PM
 #2840

Ma super mi je to.
Ono...namojte pisati postove dok imate te potpise i dok nemate kaj pametno za rec, a kad se pita vrlo konkretno pitanje (ili dva) na koje samo "oni" mogu odgovoriti, ni A ni B. Nedaj boze da pomognu nama "novima" da dodjemo do nekog BTC-a. Ne....snadjite se sami....
I onda kad zelimo postaviti igru na isti nivo na kojem su i oni usli u tu istu igru, e to nije fer i bas smo ovakvi i onakvi.

Evo posramljen sam i stidim se...majke mi mile....

Pages: « 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 ... 201 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!