Bitcoin Forum
March 29, 2024, 10:39:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 ... 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355966 times)
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 26, 2014, 02:06:38 PM
 #3021

Jel to dela? Meni ne salje confirmation mail nikako.
daj vidi jel ti dosao sada, steka mi malo exim kako izgleda , rijesiti cu to
aktiviran ti je acc bez potvrde mailom no daj iak vidi jel stigao , mozda u spam ?
i ja sam takodjer registraciju napravio ali nisam primio konfirmacijski mail.
gledao sam i u spam, nema ga jednostavno.

Nije ni meni uopce stigao ni u spam ni nikud, pa mi dojadilo cekat i probao se ulogirat - i sljaka! Smiley

Mailovi sada prolaze, morao sam malo twikati postavke foruma radi spamova pa je to bio prob
1711708795
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711708795

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711708795
Reply with quote  #2

1711708795
Report to moderator
1711708795
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711708795

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711708795
Reply with quote  #2

1711708795
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711708795
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711708795

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711708795
Reply with quote  #2

1711708795
Report to moderator
1711708795
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711708795

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711708795
Reply with quote  #2

1711708795
Report to moderator
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 26, 2014, 02:44:49 PM
 #3022

Jer eto, razlika je kad napravis novi coin, pa mesetaris i kad netko drugi napravi novi coin, pa mesetaris....ono...skrooooz razlicito.

Razlika je enormna. U prvom slucaju si inicijator i sudjelujes a u drugom samo sudjelujes, de vidi na sudu kolika je razlika u godinama zatvora za ta dva slucaja. Ja jos nisam
cuo da je neki clasic trejder zavrsio u zatvoru ali mnogi su zavrsili u zatvoru jer su inicirali razne ponzi, pump and dump i slicne sheme. Kao extra optuznice ti dodju pustanje
jos jednog shitcoina u opticaj, insider trejdanje i vrlo vjerojatna konspiracija sa vlasnicima exchanga.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 26, 2014, 02:49:38 PM
 #3023

Jer eto, razlika je kad napravis novi coin, pa mesetaris i kad netko drugi napravi novi coin, pa mesetaris....ono...skrooooz razlicito.

Razlika je enormna. U prvom slucaju si inicijator i sudjelujes a u drugom samo sudjelujes, de vidi na sudu kolika je razlika u godinama zatvora za ta dva slucaja. Ja jos nisam
cuo da je neki clasic trejder zavrsio u zatvoru ali mnogi su zavrsili u zatvoru jer su inicirali razne ponzi, pump and dump i slicne sheme. Kao extra optuznice ti dodju pustanje
jos jednog shitcoina u opticaj, insider trejdanje i vrlo vjerojatna konspiracija sa vlasnicima exchanga.

Daj majke ti vise prestani strati ovdje, kakav jebeni zatvor o cemu ti to !!???

P.S zivim za taj dan kada cu ti stisnuti ban
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 26, 2014, 02:53:22 PM
 #3024

Jer eto, razlika je kad napravis novi coin, pa mesetaris i kad netko drugi napravi novi coin, pa mesetaris....ono...skrooooz razlicito.

Razlika je enormna. U prvom slucaju si inicijator i sudjelujes a u drugom samo sudjelujes, de vidi na sudu kolika je razlika u godinama zatvora za ta dva slucaja. Ja jos nisam
cuo da je neki clasic trejder zavrsio u zatvoru ali mnogi su zavrsili u zatvoru jer su inicirali razne ponzi, pump and dump i slicne sheme. Kao extra optuznice ti dodju pustanje
jos jednog shitcoina u opticaj, insider trejdanje i vrlo vjerojatna konspiracija sa vlasnicima exchanga.

Daj majke ti vise prestani strati ovdje, kakav jebeni zatvor o cemu ti to !!???

P.S zivim za taj dan kada cu ti stisnuti ban

Oho, jos jedna budala koja misli da je anonimna na Internetu i da je sve ovo sa cryptocoinima samo zajebancija. Ma nece tebe nitko dirati, mozes raditi sta ti se smisli, jelda?

Banat me u ovom zivotu neces, to je garantirano. Imas dolje ispod avatara Ignore, eto utjehe.  Grin

theres nothing here. message me if you want to put something here.
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 26, 2014, 03:01:31 PM
 #3025

Jer eto, razlika je kad napravis novi coin, pa mesetaris i kad netko drugi napravi novi coin, pa mesetaris....ono...skrooooz razlicito.

Razlika je enormna. U prvom slucaju si inicijator i sudjelujes a u drugom samo sudjelujes, de vidi na sudu kolika je razlika u godinama zatvora za ta dva slucaja. Ja jos nisam
cuo da je neki clasic trejder zavrsio u zatvoru ali mnogi su zavrsili u zatvoru jer su inicirali razne ponzi, pump and dump i slicne sheme. Kao extra optuznice ti dodju pustanje
jos jednog shitcoina u opticaj, insider trejdanje i vrlo vjerojatna konspiracija sa vlasnicima exchanga.
[/quote]

Daj majke ti vise prestani strati ovdje, kakav jebeni zatvor o cemu ti to !!???

P.S zivim za taj dan kada cu ti stisnuti ban
[/quote]


Quote from: subSTRATA
Oho, jos jedna budala koja misli da je anonimna na Internetu i da je sve ovo sa cryptocoinima samo zajebancija. Ma nece tebe nitko dirati, mozes raditi sta ti se smisli, jelda?

nisi li ti po tome vec trebao biti na giljotini posto si i sam javno potvrdio da si insider koji daje informacije developerima pa si sada vjerovatno ljubomoran sto te se nije pozvalo naravno uz placanje koje uredno trazis u takvim projektima

Ha jado jadna !!??

Quote from: subSTRATA
Banat me u ovom zivotu neces, to je garantirano. Imas dolje ispod avatara Ignore, eto utjehe.  Grin

Ponovno: zivim za taj dan kada cu ti stisnuti ban  a on ce biti vrlo brzo vjeruj mi  Grin
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 26, 2014, 03:04:35 PM
 #3026

@subSTRATA

I jedno i drugo je po tebi (kako i sam kazes) lose, samo je jedno losije od drugog. No ne smeta ti kad se radi jedna od tih losih stvari, al zato ova druga, odmah smo ovakvi i onakvi. Super ti je taj selektivni moral, nema sta.

Sto se anonimnosti tice, ni najmanje nemam potrebe biti "anoniman" sto se kreiranja novog coina tice. Napravit ce se koin, kupit ce ga tko ce htjet, prodat ce ga tko ce htjet. Nitko nece nikog silit na nista i ne vidim problem u cijeloj toj prici. Necu naokolo ici i obecavati ljudima bogatstvo i blagostanje, niti cu tvrditi da cu izljeciti sve bolesti i zaustaviti ratove.

Kao i svaki drugi coin: "Alo ekipa, eto coina, ovo su mu postavke, ovak je zamisljen, tko voli nek izvoli". Ako se odlucimo na premine, to ce biti navedeno u annauncement postu, ako ce biti ovo ili ono, sve ce pisati unaprijed, svima na znanje. Ako netko ima poterbu kupiti taj coin, dobro je dosao. Necu pitati zasto. Ako ne, opet super. Brate mili, sloboda. To je ono zasto je BTC prvo i napravljen...da svatko sam odlucuje sa onim sto ima. Ako taj netko odluci poslati BTC na neku nepostojecu adresu, i na taj ga nacin "unistiti", to je njegova slobodna volja. Isto tako moze ga poslati i meni, ili kupiti neki altcoin ili nesto trece.

subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 26, 2014, 03:16:02 PM
 #3027

Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.

ma majnanje je totalno prezasiceno, i tesko je danas imati profit od toga, jedino da preprodajes minere i kopas cisto dok se oprema ne proda kao sto je kolega dmeter jednom pojasnio.
davno su prosli dani kada su se mineri kompletno isplatili bez puno filozofiranja.
Slazem se.Bplje se isplati trejdat ili rentat rigove.

Isplacuje se proizvodjacima i ogromnim rigovima. Inace nema vajda.

De vise ne serite. Fino vam je objasnjeno da se kopa altcoin koji ima nizak difficulty i onda se ceka, ne prodaje se odmah. To vrijedi i za altcoine koji tek izlaze (mnogi startaju
sa difficulty 0.0) i za vec postojece altcoine, cak i one kojima je prije difficulty bio visok. Evo opet za primjer TEK, difficulty je gore za skoro 20x a cijena za preko 10x u samo
par mjeseci (cijena ne prati difficulty tocno jer PoS blokovi kojih je sve vise extra podizu PoW difficulty) a trade volume na Cryptsy je skocio sa 0.1 BTC na 15+ BTC po danu.

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency/coins/tekcoin (prebaciti grafikone na All)

Koji ste vi igraci majko mila, dokazano je milion puta da kada je nesto jefta onda to kupis pa holdas i prodas kada cijena ode gore ali ne, kopaj i odmah dumpaj, al' ste pametni!
Ako vec ne mozete da se maknete od kopanja BTC onda kada ga iskopate nesto od tih iskopanih coina promjenite za ove gore navedene altcoine (low difficulty) i cekajte, pa
ne moze jebeno jednostavnije!

Ides se kladiti na ishod necega na sta ni najmanje ne utjeces (nogomet i slicne gluposti) ali se ne kladis na nesto na sta mozes apsolutno utjecati (poduplaj difficulty nekog
altcoina i poduplati ces i cijenu - naravno jebeno opet ponavljam ne odmah vec nakon nekog vremena, dok ekipa skonta sta se desava)! Ako nemas para za kupiti opremu
onda spamaj thread od tog nekog altcoina koji si kupio, pump, hype i tako to, neka drugi poduplaju difficulty.
Kake gluposti c..c..c..c.. pogledaj volumen između prvog i drugog kojina o čemu je ode riječ jel se vi igrate sa tim btc-ima jel riskirate trejdanjem više od cilog volumena tog TEK-a??? Ja jesam jbga.

https://i.imgur.com/PvVKywV.jpg

Ne kontam bas sta si htio reci, cini mi se da opet radis gresku u koracima jer gledas trenutnu situaciju. Kada ces poceti trejdati TEK, kad trade volume skoci na 1,000+ BTC-a
i cijena skoci jos 20x ili vise? Poanta cijele moje price je jednostavna ali cini se da treba dodatno objasniti pa evo - ne ulazes velike pare u te low difficulty altcoine, kupis za
recimo 0.1 BTC sve skupa ili toliko nakopas pa se prebacis na neki drugi coin. Nakon toga ne gledas dnevni ni mjesecni grafikon vec cekas da cijena skoci bezobrazno (cca. 100
puta) e onda fino prodajes po malo i ako nisi glup pa dumpas sve zaradit ces 9.9+ BTC na ulozenih 0.1 BTC. Ili ako vec ne mozes da ne trejdas svaki dan onda prodajes na sitno
tipa 0.001 BTC po danu. Pa jel' itko od vas ikada pogledao all-time BTC grafikon? Evo na https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd pa prebaci gore na time interval
1w a onda pogledaj cijenu i trade volume skroz lijevo. TEK i ostali altcoini su manje ili vise u toj fazi. Naravno, mos' biti glup pa misliti da to nije tako i ponasati se kao likovi koji
su trejdali BTC te 2011. godine i vjerojatno spusili sve ili vecinu tih BTC ili oni koji su sve cash-out jer "nece od toga nista biti".

Oni koji sada imaju BTC na bacanje a zaradili su enormno su likovi koji su 2011. i ranije kupili i potom hold. Isto to treba uraditi sa TEK i slicnima ali eto ne vrijedi pricati, povijest
se e bas ovaj puta nece ponoviti, jel' tako? "Ima previse altcoina, nece to uspijeti" i slicno, ajd' viditi cemo za godinu ili dvije tko je naucio lekciju a tko jos uvijek sere bez veze.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 26, 2014, 03:26:06 PM
 #3028

Znači ovako ja sad složim SHA-256 alt, klon ili nešto slično i imam svojih 10 Ths i opalim pošteno po blokovoima odmah prvi dan i smuljam Big Verna da mi na Cryptsy uvali moj Zajebcoin, ma šta ga muljam platim mu neznam recimo 10 BTC-a i ono ekipa se navuče kao ribice na ješku vidi novi Zajebcoin ima već 10 THs moglo bi bit nešto od njega i šaltaju sad već juzless BFL singlice i slične minere na moj Zajebcoin i čim Vern stavi Zajebcoin na Cryptsy ja polako počnem dump onako odmjereno po 10000000000000000000 Zajebcoina dnevno jer planiram da Zajebcoin daje 1000000000000000000 po bloku prvih 10000000000000000000000000000000 blokova onda će poslije malo da padne recimo za jednu 0 i tako ja zaradim na ZBC-u ono jer imama đaba internet, jer imam đaba struju, imam đaba VMware virtualke koliko mi treba sa OS-om po želji ima onaj coin generator samo ga dlodam opalim ANN post na bitcointalk opalim no premain opalim PoW i PoS odjednom ko TEK i ja sam milijuner. Ne zajebavam se sve ovo imam đaba. Šta kažete jesam ja ovo dobro shvatio?

Hodling since 2011.®
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 26, 2014, 03:35:14 PM
Last edit: June 26, 2014, 04:18:42 PM by subSTRATA
 #3029

Sto se anonimnosti tice, ni najmanje nemam potrebe biti "anoniman" sto se kreiranja novog coina tice. Napravit ce se koin, kupit ce ga tko ce htjet, prodat ce ga tko ce htjet. Nitko nece nikog silit na nista i ne vidim problem u cijeloj toj prici.

Evo stivo za tebe, posebice od pola stranice na dolje http://en.wikipedia.org/wiki/Liberty_Dollar

Zakljucak:

1. Ti si nitko i nista i ne vidis problem u tome sto radis ili bi radio.
2. Oni koji su netko i nesto mozebitno vide ili ce vidjeti problem a njihova reakcija bi mogla biti takva da ti se ni najmanje ne svidja ali ne mozes po tom pitanju uraditi mnogo.

@ Ronin



Cheesy Cheesy Cheesy

theres nothing here. message me if you want to put something here.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 26, 2014, 05:01:41 PM
 #3030

Jer eto, razlika je kad napravis novi coin, pa mesetaris i kad netko drugi napravi novi coin, pa mesetaris....ono...skrooooz razlicito.

Razlika je enormna. U prvom slucaju si inicijator i sudjelujes a u drugom samo sudjelujes, de vidi na sudu kolika je razlika u godinama zatvora za ta dva slucaja. Ja jos nisam
cuo da je neki clasic trejder zavrsio u zatvoru ali mnogi su zavrsili u zatvoru jer su inicirali razne ponzi, pump and dump i slicne sheme. Kao extra optuznice ti dodju pustanje
jos jednog shitcoina u opticaj, insider trejdanje i vrlo vjerojatna konspiracija sa vlasnicima exchanga.

Daj majke ti vise prestani strati ovdje, kakav jebeni zatvor o cemu ti to !!???

P.S zivim za taj dan kada cu ti stisnuti ban
[/quote]


Quote from: subSTRATA
Oho, jos jedna budala koja misli da je anonimna na Internetu i da je sve ovo sa cryptocoinima samo zajebancija. Ma nece tebe nitko dirati, mozes raditi sta ti se smisli, jelda?

nisi li ti po tome vec trebao biti na giljotini posto si i sam javno potvrdio da si insider koji daje informacije developerima pa si sada vjerovatno ljubomoran sto te se nije pozvalo naravno uz placanje koje uredno trazis u takvim projektima

Ha jado jadna !!??

Quote from: subSTRATA
Banat me u ovom zivotu neces, to je garantirano. Imas dolje ispod avatara Ignore, eto utjehe.  Grin


Ponovno: zivim za taj dan kada cu ti stisnuti ban  a on ce biti vrlo brzo vjeruj mi  Grin

Ako mislis na ovom forumu da ga banujes , neces to da dozivis Cheesy .

Sto se tice ove price oko altcoina, nema to veze sa zakonom. Opusteno mozete to da odradite, naravno ako ne ukljucuje neki scam. Ali ako bude sve kao sto je ljudotina rekao onda nema brige.

Seljo, nije bas tako jednostavno da se postane milioner Cheesy .

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 26, 2014, 05:02:09 PM
 #3031


Evo stivo za tebe, posebice od pola stranice na dolje http://en.wikipedia.org/wiki/Liberty_Dollar


Ajde sad fino procitaj taj cijeli link...ovaj puta upali bar pola mozga, pa povuci paralelu sa crypto svijetom. Nadasve naglasak savljam na "Legal issues" u tom tekstu....tu probaj upaliti bar recimo 2/3 mozga...

U slucaju da ni od druge ne uspije:

Quote
Whoever, except as authorized by law, makes or utters or passes, or attempts to utter or pass, any coins of gold or silver or other metal, or alloys of metals, intended for use as current money, whether in the resemblance of coins of the United States or of foreign countries, or of original design, shall be fined under this title or imprisoned not more than five years, or both.

Pogledaj poboldano i podcrtano. Pa mi reci kako je to povezano sa kripto svijetom?

A cak da tog dijela nema, koji taj clanak u potpunosti pretvara u irelevantnu stvar kad pricamo o kripto vlautama, postoji druga strana price, a to je da ta ista Amerika, iz dana u dan sve vise i vise legalizira kripto valute. Libo njih racku, ocel Amerikanac drzati Bitcoin, Litecoin, Glupcoin ili Debilcoin, ako plati porez. Tako da "njima" to ne smeta uopce. Ako sta i zaradim, drage volje cu platiti porez ako po zakonu drzave u kojoj zivim i radim to moram. Ako nemoram (necu ponavljati ono sto je dmeter napisao u prijasnjim postovima vezanim uz burze i zaradu putem njih), necu.

A to da nevidim problem u tome sto radim....hmm...stvaram virtualne brojcice na internetu za koje ce mi netko drugi dati neke druge virtualne brojcice....jep...i see a problem there....

subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 26, 2014, 05:32:38 PM
 #3032

Pa evo danas mogu dodati "Whoever, except as authorized by law, makes or utters or passes, or attempts to utter or pass, any coins of gold or silver or other metal, or
alloys of metals, or cryptocoins, intended for use as current money, whether in the resemblance of coins of the United States or of foreign countries, or of original design,
shall be fined under this title or imprisoned not more than five years, or both." i nakon toga EU a samim time i HR to copy / paste I STA CES ONDA RETARDU JEBENI? PA
NE PITA SE TEBE NITI TI ODLUCUJES O ICEMU BITNOM. AMERI I OSTALI MOGU ZAOKRENITI ZA 180 STUPNJEVA KADA GOD IM SE SVIDI I IZ BILO KOJEG RAZLOGA
I UVESTI TAKVE KAZNE DA CES SE ZASRATI SAMO OD CITANJA ISTIH.


Ides ti sinko moj i jos par slicnih na Ignore, pa necu ja citati vise postove od retarda. Sunce vam jebem sta se uopce dosli ovdje, mrsss radit' na baustelu to je vas nivo.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 26, 2014, 06:17:52 PM
 #3033

Mogu oni donjeti zakon da je ilegalno pisati po forumima glupe postove sa crvenim slovima (u potpunosti ili samo djelomicno), te da se to kaznjava streljanjem ispred kipa slobode.  Roll Eyes
Mislim stvarno, zazmiri, zatvori oci, po prst u svako uho i protresi glavom prije nego odlucis nesto napisati.

Al ajd, recimo da ovo sto pises ne pises "prirodno" vec da si ono profesionalni Internet Troll, ajmo rec da je tako, evo ti i malo "hrane za razmisljanje".

Dal mislis da bi takav zakon bio i retroaktivan? Ako bi i bio retroaktivan, dali bi se odnosio na "internet protokol" (sto ustvari BTC, LTC i svi ostali jesu) ? Ako bi se odniosi ne samo na "cryptocoins" kako si ljepo napisao, vec i na sam protokol, dali bi se odnosilo na "medjunarodni" internet protokol, ili se ga se samo zabranilo koristiti / proizvoditi / kreirati u Americi? Ajmo rec da oni to "zabrane na medjunarodnom planu" (sad smo vec u dimanzijama vuka i sedam kozlica, al eto idemo do kraja), dal bi se kaznjavao samo onaj tko ga je "izmislio"? Ili onaj tko ga je "izmislio i koristio"? Ako bi se kaznjavao onaj tko ga je koristio (jer ga ja nisam izmislio, za to bi s emorali obratiti g. Satoshiju), dali bi se odnosilo samo na one koji su ga modificirali ili mozda cak i naminere?

Nebi li se sve to odnosilo i na BTC? Nismo li svi onda u istoj gabuli (ok..Satoshi je u malo vecoj nego nas dvojica).

Kazem...zazmiri, zatvori usta, zacepi usi i nos i protresi....

MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 26, 2014, 06:19:56 PM
 #3034

Mogu oni donjeti zakon da je ilegalno pisati po forumima glupe postove sa crvenim slovima (u potpunosti ili samo djelomicno), te da se to kaznjava streljanjem ispred kipa slobode.  Roll Eyes
Mislim stvarno, zazmiri, zatvori oci, po prst u svako uho i protresi glavom prije nego odlucis nesto napisati.

Al ajd, recimo da ovo sto pises ne pises "prirodno" vec da si ono profesionalni Internet Troll, ajmo rec da je tako, evo ti i malo "hrane za razmisljanje".

Dal mislis da bi takav zakon bio i retroaktivan? Ako bi i bio retroaktivan, dali bi se odnosio na "internet protokol" (sto ustvari BTC, LTC i svi ostali jesu) ? Ako bi se odniosi ne samo na "cryptocoins" kako si ljepo napisao, vec i na sam protokol, dali bi se odnosilo na "medjunarodni" internet protokol, ili se ga se samo zabranilo koristiti / proizvoditi / kreirati u Americi? Ajmo rec da oni to "zabrane na medjunarodnom planu" (sad smo vec u dimanzijama vuka i sedam kozlica, al eto idemo do kraja), dal bi se kaznjavao samo onaj tko ga je "izmislio"? Ili onaj tko ga je "izmislio i koristio"? Ako bi se kaznjavao onaj tko ga je koristio (jer ga ja nisam izmislio, za to bi s emorali obratiti g. Satoshiju), dali bi se odnosilo samo na one koji su ga modificirali ili mozda cak i naminere?

Nebi li se sve to odnosilo i na BTC? Nismo li svi onda u istoj gabuli (ok..Satoshi je u malo vecoj nego nas dvojica).

Kazem...zazmiri, zatvori usta, zacepi usi i nos i protresi....

Zakon o kom on prica ne postoji. Jedino je Kanada do sada donela zakon o crypto. Tako da su gluposti uopste raspravljati se . A i ovo njegovo vredjanje stvarno prevazilazi svaku normalnu konverzaciju. Tako da sam ja ovaj njego post prijavio.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 26, 2014, 06:22:54 PM
 #3035

Pa evo danas mogu dodati "Whoever, except as authorized by law, makes or utters or passes, or attempts to utter or pass, any coins of gold or silver or other metal, or
alloys of metals, or cryptocoins, intended for use as current money, whether in the resemblance of coins of the United States or of foreign countries, or of original design,
shall be fined under this title or imprisoned not more than five years, or both." i nakon toga EU a samim time i HR to copy / paste I STA CES ONDA RETARDU JEBENI? PA
NE PITA SE TEBE NITI TI ODLUCUJES O ICEMU BITNOM. AMERI I OSTALI MOGU ZAOKRENITI ZA 180 STUPNJEVA KADA GOD IM SE SVIDI I IZ BILO KOJEG RAZLOGA
I UVESTI TAKVE KAZNE DA CES SE ZASRATI SAMO OD CITANJA ISTIH.


Ides ti sinko moj i jos par slicnih na Ignore, pa necu ja citati vise postove od retarda. Sunce vam jebem sta se uopce dosli ovdje, mrsss radit' na baustelu to je vas nivo.
je si li ti normalan,šta nam citiraš usrane američke zakone.mogu amerikanci i njihovo pravosuđe utrati taj papir u guzicu.18 U.S. Code § 486
bija si normalan par postova i opet te uvatilo trolanje.
Prvo sa našim novčićem apsolutno nigdje nečeš moči ništa kupiti.
novćič se stvara radi zabave i ako netko ga želi platiti s nekom valutom zamisto rudarenje novčića slobodan je
a i dobar je ovaj ignore botunić
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 26, 2014, 06:27:05 PM
 #3036

bija si normalan par postova i opet te uvatilo trolanje.

Nisam isao dolje duboko u povjest topica....prema tvom postu i gore par postova prije, pretpostavljam da ovo radi i inace? Mislim, cisto da znam...da stisnem taj ignore ili da se i dalje trudim  Grin

seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 26, 2014, 10:11:45 PM
 #3037

bija si normalan par postova i opet te uvatilo trolanje.

Nisam isao dolje duboko u povjest topica....prema tvom postu i gore par postova prije, pretpostavljam da ovo radi i inace? Mislim, cisto da znam...da stisnem taj ignore ili da se i dalje trudim  Grin
Ne znam malo je paranoik meni je jednom davno srao kako vec godinama koristim jednu te istu btc adresu pa sam nedavno promijenio naravno ne bas zbog njegovog prigovora vec je to bila adresa mtgox accounta, a mtgox vise ne radi pa eto da nebi neko slucajno uplati Marku za pivu jer je bas nije zasluzio... kontam da brije kako ce svi do cijih stvarnih podataka dodju ti neki likovi u njegovoj glavi najebat na neki nacin... ja neznam na koji... ali ja sam da bih mogao trejdat na bitstampu ostavio svoje osobne podatke, bas moje, osobnu, uvjerenje o prebivalistu i te sitnice... ko zna cije je podatke on ostavio ili mozda ne trejda nigdje sa vise od 0.1 btc ili trejda na konanu ali i tamo ako je radio isplatu morao je ostaviti neke podatke... ko ce ga znati kako to funkcionira stvarno ne mogu skuzit jesu to neki napadaji ili droga kao sto rekoh ko ce ga znat... a nije mi mrzak bar zna č i ć...

Hodling since 2011.®
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 26, 2014, 10:19:39 PM
 #3038


Seljo, nije bas tako jednostavno da se postane milioner Cheesy .
Kako nije pa u HR si sa 150k € milioner to ti je trosoban stan.. bezezze sa Zajebcinom sam garant milioner ajmo ko ce kupit 1000000000 ZBC iz prvog posli genezis bloka samo 0.1 btc

Hodling since 2011.®
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 27, 2014, 08:17:17 AM
 #3039

Ok, ako je tako, onda se nebudem vise trudio  Grin Mislim svaki forum mora imati dezurnog (ili vise njih) paranoika, a posto je ovaj topic prototip "Hrvatskog foruma", onda je valjda to on.
I eto, malo mi je laknulo: http://leginfo.legislature.ca.gov/faces/billNavClient.xhtml?bill_id=201320140AB129 Ipak necu u zatvor tako brzo  Roll Eyes

MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 27, 2014, 09:04:09 AM
 #3040


Seljo, nije bas tako jednostavno da se postane milioner Cheesy .
Kako nije pa u HR si sa 150k € milioner to ti je trosoban stan.. bezezze sa Zajebcinom sam garant milioner ajmo ko ce kupit 1000000000 ZBC iz prvog posli genezis bloka samo 0.1 btc

Nene... Milioner si ako imas vise od 1M+ ...

A ZBC ce da ti zaradi max 1000-2000€ i to ako se potrudis. Nikada ne bi dostigao dovoljno veliki market cap da ti zaradi 150k+ .

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Pages: « 1 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 ... 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!