Bitcoin Forum
March 28, 2024, 06:17:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 [163] 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355966 times)
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
July 07, 2014, 05:23:50 PM
 #3241

Difficulty   16818461371
Estimated   16647427151 in 1394 blks
Network total   110166.505 Thash/s
Blocks/hour   5.49 / 656 s

http://bitcoincharts.com/charts/bitstampUSD#rg30zig6-hourztgSzbgBzm1g10zm2g25zi1gStochRSIzi2gMomentumzi3gMACDzi4gBBWzv

Sta je to sada, jel' netko namjerno pokusava napraviti paniku? Pa di su nestali silni PHashi?

<600 usd do kraja mjeseca

Vrlo moguce ali nije drama ukoliko ostane iznad 560 USD.
A sta ako je bio lak i sta ako je i ovo bed lak?

Difficulty   16818461371
Estimated   16856721137 in 828 blks
Network total   118702.462 Thash/s
Blocks/hour   5.92 / 609 s

Ne ide na bolje znaci nije bed lak, prije ce biti da se netko zaista igra sa hashrate.
S3 je zapakirana u kutije i počelo slanje mušterijama.kao završeno testiranje u prvi dan je prodano opreme za 15000 BTC
S4 vjerovatno ide prodaja za 30 dana a ide  bladovi koji će S2 pretvarat u S4
i to je zadnja prodaja malim igračima BTC rudara poslije toga po najavama idu samo prodaje minimalno 1 miljon dolara
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
July 07, 2014, 08:41:28 PM
 #3242

Difficulty   16818461371
Estimated   16647427151 in 1394 blks
Network total   110166.505 Thash/s
Blocks/hour   5.49 / 656 s

http://bitcoincharts.com/charts/bitstampUSD#rg30zig6-hourztgSzbgBzm1g10zm2g25zi1gStochRSIzi2gMomentumzi3gMACDzi4gBBWzv

Sta je to sada, jel' netko namjerno pokusava napraviti paniku? Pa di su nestali silni PHashi?

<600 usd do kraja mjeseca

Vrlo moguce ali nije drama ukoliko ostane iznad 560 USD.
A sta ako je bio lak i sta ako je i ovo bed lak?

Difficulty   16818461371
Estimated   16856721137 in 828 blks
Network total   118702.462 Thash/s
Blocks/hour   5.92 / 609 s

Ne ide na bolje znaci nije bed lak, prije ce biti da se netko zaista igra sa hashrate.
S3 je zapakirana u kutije i počelo slanje mušterijama.kao završeno testiranje u prvi dan je prodano opreme za 15000 BTC
S4 vjerovatno ide prodaja za 30 dana a ide  bladovi koji će S2 pretvarat u S4
i to je zadnja prodaja malim igračima BTC rudara poslije toga po najavama idu samo prodaje minimalno 1 miljon dolara
Pa dobro onda ces kupovat u Izraelu umjesto u Kini i opet dobar... ili jos bolje kupovat cemo za milion buxa.

Hodling since 2011.®
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
July 07, 2014, 09:07:00 PM
 #3243

@ dmeter

Nova oprema se dodaje na mrezu ali barem nesto od starije opreme otpada, koliko ne znam ali podosta SHA256 hardware-a vise nije profitabilno uopce, cak i da ne placas struju
jer evo ljeto je stiglo napokon a to znaci gasi sve sto stvara temperaturu i buku i furaj na more, rijeku, jezero ili barem bazen! Da li ce i koliko difficulty ici gore ostaje da se vidi
ali za sada izgleda da je dosegnut vrh. Samo da BTC ne ode mnogo ispod 560 USD i bit ce sve OK, valjda.

Jel' imao tko srece sa CLAMP?

theres nothing here. message me if you want to put something here.
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
July 08, 2014, 11:08:37 AM
 #3244

Čao svima ... evo, Slovenac na hrvatskom forumu. Wink

Da li se možda netko interesuje za Zeusminer 28-30 MH/s za 3BTC (bolje nego kot provajdera)?

Ako ga netko želi, šaljite mi PM.

Sta to majna? Scrypt, x11?
iawgoM
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 500



View Profile
July 08, 2014, 11:10:32 AM
 #3245

Čao svima ... evo, Slovenac na hrvatskom forumu. Wink

Da li se možda netko interesuje za Zeusminer 28-30 MH/s za 3BTC (bolje nego kot provajdera)?

Ako ga netko želi, šaljite mi PM.

Sta to majna? Scrypt, x11?

Ja bi rekao da je Scrypt: http://zeusminer.com/shop/ Ovaj Thunder X3 - cijene razlicite - ovisno kad je isporuka.

Zar sluzbeno postoji X11 ASIC?
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
July 08, 2014, 11:13:22 AM
 #3246

Quote
Quote from: Parazyd on Today at 11:08:37 AM
Quote from: BitKoiner on Today at 07:56:54 AM
Čao svima ... evo, Slovenac na hrvatskom forumu. Wink

Da li se možda netko interesuje za Zeusminer 28-30 MH/s za 3BTC (bolje nego kot provajdera)?

Ako ga netko želi, šaljite mi PM.

Sta to majna? Scrypt, x11?

Ja bi rekao da je Scrypt: http://zeusminer.com/shop/ Ovaj Thunder X3 - cijene razlicite - ovisno kad je isporuka.

Zar sluzbeno postoji X11 ASIC?

Ako ovaj majninguje x11 onda vredi mada mozda za 2.5 btc ne znam neke mozda stavi i licitaciju moze da dobije vise a moze i manje naravno.




              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
July 08, 2014, 12:52:56 PM
 #3247

Čao svima ... evo, Slovenac na hrvatskom forumu. Wink

Da li se možda netko interesuje za Zeusminer 28-30 MH/s za 3BTC (bolje nego kot provajdera)?

Ako ga netko želi, šaljite mi PM.

Sta to majna? Scrypt, x11?

Ja bi rekao da je Scrypt: http://zeusminer.com/shop/ Ovaj Thunder X3 - cijene razlicite - ovisno kad je isporuka.

Zar sluzbeno postoji X11 ASIC?

Ne mora nuzno bit ASIC masina.
Young_Croatian
Member
**
Offline Offline

Activity: 72
Merit: 10


View Profile
July 08, 2014, 08:50:41 PM
 #3248

Evo zaboravio sam reči kaj je došao laptop kojeg sam naručio na https://e4btc.com/.
Trebalo im je 1 tjedan da pošalju laptop...  Tongue

Bio sam doma,podignuo sam paket,raspakirao ga,stavio račun na stol.
Hahaha dok su došli doma i vidli taj laptop i račun bili su  Huh Huh Huh WTF???  Grin





Svaka čast.
I šta kažu starci na btc?

Trebo si još mami naručit torbicu a starom pive iz češke i bio bi na konju Smiley

Ne razumiju btc oni,ali barem su sad shvatili kaj se nisam zajebavao da imam podosta veliku lovu.Još mi je oslalo 6k kuna u btc-u.  Grin

Rekli su mi da će mi pomoći prebaciti btc u kune.To je najbitnije.Transakciju ću napraviti preko bitkonan.com .  Grin
Ajde,reci gdje se može naručiti online sa btc-om češko pivo da naručim nekoliko komada.  Roll Eyes

Btw,netko bi morao napraviti neki youtube klip gdje objašnjava što je btc,kako je genijalno napravljen itd. da ne duljim.  Tongue

I ako poznajete nekog mladog korisnika btc kao mene,rado bi se čuo sa njima...valjda nisam jedini mladi btc korisnik na balkanu. lol
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
July 08, 2014, 08:52:16 PM
 #3249

Evo zaboravio sam reči kaj je došao laptop kojeg sam naručio na https://e4btc.com/.
Trebalo im je 1 tjedan da pošalju laptop...  Tongue

Bio sam doma,podignuo sam paket,raspakirao ga,stavio račun na stol.
Hahaha dok su došli doma i vidli taj laptop i račun bili su  Huh Huh Huh WTF???  Grin





Svaka čast.
I šta kažu starci na btc?

Trebo si još mami naručit torbicu a starom pive iz češke i bio bi na konju Smiley

Ne razumiju btc oni,ali barem su sad shvatili kaj se nisam zajebavao da imam podosta veliku lovu.Još mi je oslalo 6k kuna u btc-u.  Grin

Rekli su mi da će mi pomoći prebaciti btc u kune.To je najbitnije.Transakciju ću napraviti preko bitkonan.com .  Grin
Ajde,reci gdje se može naručiti online sa btc-om češko pivo da naručim nekoliko komada.  Roll Eyes

Btw,netko bi morao napraviti neki youtube klip gdje objašnjava što je btc,kako je genijalno napravljen itd. da ne duljim.  Tongue

I ako poznajete nekog mladog korisnika btc kao mene,rado bi se čuo sa njima...valjda nisam jedini mladi btc korisnik na balkanu. lol

Ima tih klipova pun kurac na yt. Doduse ne na nasem jeziku.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Young_Croatian
Member
**
Offline Offline

Activity: 72
Merit: 10


View Profile
July 08, 2014, 08:59:08 PM
 #3250

Evo zaboravio sam reči kaj je došao laptop kojeg sam naručio na https://e4btc.com/.
Trebalo im je 1 tjedan da pošalju laptop...  Tongue

Bio sam doma,podignuo sam paket,raspakirao ga,stavio račun na stol.
Hahaha dok su došli doma i vidli taj laptop i račun bili su  Huh Huh Huh WTF???  Grin





Svaka čast.
I šta kažu starci na btc?

Trebo si još mami naručit torbicu a starom pive iz češke i bio bi na konju Smiley

Ne razumiju btc oni,ali barem su sad shvatili kaj se nisam zajebavao da imam podosta veliku lovu.Još mi je oslalo 6k kuna u btc-u.  Grin

Rekli su mi da će mi pomoći prebaciti btc u kune.To je najbitnije.Transakciju ću napraviti preko bitkonan.com .  Grin
Ajde,reci gdje se može naručiti online sa btc-om češko pivo da naručim nekoliko komada.  Roll Eyes

Btw,netko bi morao napraviti neki youtube klip gdje objašnjava što je btc,kako je genijalno napravljen itd. da ne duljim.  Tongue

I ako poznajete nekog mladog korisnika btc kao mene,rado bi se čuo sa njima...valjda nisam jedini mladi btc korisnik na balkanu. lol

Ima tih klipova pun kurac na yt. Doduse ne na nasem jeziku.

Mislio sam da netko napravi na Hrvatskom,Srpskom,itd.
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
July 08, 2014, 09:09:11 PM
 #3251

Mislio sam da netko napravi na Hrvatskom,Srpskom,itd.
zašto bi se neko trudija za te  mikro jezike.
ne znaš koja od te 2 nacije je teža sirotinja. nemaju za kruh i pivu a kamo li kupovat neke BTC.
a i čemu služi BTC ničemu obična piramidalna kockarnica.čemu služi ničemu da bi se naivcima izvlačilo nešto malo love.a trenutno prevaranti jedni druge varaju.malo je poštenih ljudi u bitkoinima
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
July 08, 2014, 09:44:03 PM
 #3252

Mislio sam da netko napravi na Hrvatskom,Srpskom,itd.
zašto bi se neko trudija za te  mikro jezike.
ne znaš koja od te 2 nacije je teža sirotinja. nemaju za kruh i pivu a kamo li kupovat neke BTC.
a i čemu služi BTC ničemu obična piramidalna kockarnica.čemu služi ničemu da bi se naivcima izvlačilo nešto malo love.a trenutno prevaranti jedni druge varaju.malo je poštenih ljudi u bitkoinima
Meni sluzi da nemoran trcat radit faturete ka sta je moj stari radija, a vama financijskim mesetarima stvarno neznam cemu sluzi.

Hodling since 2011.®
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
July 08, 2014, 11:55:54 PM
 #3253

Mislio sam da netko napravi na Hrvatskom,Srpskom,itd.
zašto bi se neko trudija za te  mikro jezike.
ne znaš koja od te 2 nacije je teža sirotinja. nemaju za kruh i pivu a kamo li kupovat neke BTC.
a i čemu služi BTC ničemu obična piramidalna kockarnica.čemu služi ničemu da bi se naivcima izvlačilo nešto malo love.a trenutno prevaranti jedni druge varaju.malo je poštenih ljudi u bitkoinima
Meni sluzi da nemoran trcat radit faturete ka sta je moj stari radija, a vama financijskim mesetarima stvarno neznam cemu sluzi.

Ma pusti ga, danas je lose volje ubila ga zena u pojam cini se - slabo lize, jebiga tako je to kada imas mikro jezik!  Cheesy

theres nothing here. message me if you want to put something here.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
July 09, 2014, 06:25:21 AM
 #3254

Mislio sam da netko napravi na Hrvatskom,Srpskom,itd.
zašto bi se neko trudija za te  mikro jezike.
ne znaš koja od te 2 nacije je teža sirotinja. nemaju za kruh i pivu a kamo li kupovat neke BTC.
a i čemu služi BTC ničemu obična piramidalna kockarnica.čemu služi ničemu da bi se naivcima izvlačilo nešto malo love.a trenutno prevaranti jedni druge varaju.malo je poštenih ljudi u bitkoinima
Meni sluzi da nemoran trcat radit faturete ka sta je moj stari radija, a vama financijskim mesetarima stvarno neznam cemu sluzi.

Ma pusti ga, danas je lose volje ubila ga zena u pojam cini se - slabo lize, jebiga tako je to kada imas mikro jezik!  Cheesy
Ma slazem se ja sa dmetrom za te gluposti o mikro jeziku, koji ce ti kua btc ako neznas barem engleski... sta da nasi sposobni pazarski mesetari mogu baratat novim financijskim alatom da Linic II ostane bez poreza ili da djeca mogu pojasniti starim roditeljima odakle im laptop. Bitcoin ce bit spreman za hrvata kad ih njihova banka obavjesti postom da im tan kartica vise ne vrijedi da moraju doc u banku do 01.07. da preuzmu svoj "hard wallet" ili ti novu jos bolju i sigurniju tan karticu sa kojom ce moci placati i kupovati bilo gdje u svemiru bez naknade za obradu podataka.

Hodling since 2011.®
mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
July 09, 2014, 07:10:45 AM
 #3255

Evo zaboravio sam reči kaj je došao laptop kojeg sam naručio na https://e4btc.com/.
Trebalo im je 1 tjedan da pošalju laptop...  Tongue

Bio sam doma,podignuo sam paket,raspakirao ga,stavio račun na stol.
Hahaha dok su došli doma i vidli taj laptop i račun bili su  Huh Huh Huh WTF???  Grin





Svaka čast.
I šta kažu starci na btc?

Trebo si još mami naručit torbicu a starom pive iz češke i bio bi na konju Smiley

Ne razumiju btc oni,ali barem su sad shvatili kaj se nisam zajebavao da imam podosta veliku lovu.Još mi je oslalo 6k kuna u btc-u.  Grin

Rekli su mi da će mi pomoći prebaciti btc u kune.To je najbitnije.Transakciju ću napraviti preko bitkonan.com .  Grin
Ajde,reci gdje se može naručiti online sa btc-om češko pivo da naručim nekoliko komada.  Roll Eyes

Btw,netko bi morao napraviti neki youtube klip gdje objašnjava što je btc,kako je genijalno napravljen itd. da ne duljim.  Tongue

I ako poznajete nekog mladog korisnika btc kao mene,rado bi se čuo sa njima...valjda nisam jedini mladi btc korisnik na balkanu. lol


Pusti BTC što imaš do kraja ljeta. Cijena će porasti, i probaj ''navuć'' starce da prate cijenu

IOTA
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
July 09, 2014, 07:49:36 AM
 #3256

Mislio sam da netko napravi na Hrvatskom,Srpskom,itd.
zašto bi se neko trudija za te  mikro jezike.
ne znaš koja od te 2 nacije je teža sirotinja. nemaju za kruh i pivu a kamo li kupovat neke BTC.
a i čemu služi BTC ničemu obična piramidalna kockarnica.čemu služi ničemu da bi se naivcima izvlačilo nešto malo love.a trenutno prevaranti jedni druge varaju.malo je poštenih ljudi u bitkoinima
Meni sluzi da nemoran trcat radit faturete ka sta je moj stari radija

E neka. Al jebiga, prije smo svi radili ka pasi jer nije bilo ovakvih stvari.
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
July 09, 2014, 07:55:53 AM
 #3257

čemu služi

Ne služi mešetarenju več ovom:

Quote
said  the system processed $851 in 81 transactions one day last month. In the past six months the number and value of transactions had risen by about 30 per cent.

Služi da se koristi kao sredstvo placanja...

Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
July 09, 2014, 07:59:36 AM
 #3258

čemu služi

Ne služi mešetarenju več ovom:

Quote
said  the system processed $851 in 81 transactions one day last month. In the past six months the number and value of transactions had risen by about 30 per cent.

Služi da se koristi kao sredstvo placanja...

Pa da. I ti tx feeovi su isto dio block rewarda. Tako racunaj, sad je $851 vise po bloku, a mos zamislit kako ce bit sve vise i vise Wink
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
July 09, 2014, 09:58:57 AM
 #3259

čemu služi

Ne služi mešetarenju več ovom:

Quote
said  the system processed $851 in 81 transactions one day last month. In the past six months the number and value of transactions had risen by about 30 per cent.

Služi da se koristi kao sredstvo placanja...

Pa da. I ti tx feeovi su isto dio block rewarda. Tako racunaj, sad je $851 vise po bloku, a mos zamislit kako ce bit sve vise i vise Wink
Znaci in the galaxy far, far away bit ce dovoljno da imas full node ili vise istih da mozes zivjeti od tx fee-eva?

Hodling since 2011.®
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
July 09, 2014, 10:11:31 AM
 #3260

čemu služi

Ne služi mešetarenju več ovom:

Quote
said  the system processed $851 in 81 transactions one day last month. In the past six months the number and value of transactions had risen by about 30 per cent.

Služi da se koristi kao sredstvo placanja...

Pa da. I ti tx feeovi su isto dio block rewarda. Tako racunaj, sad je $851 vise po bloku, a mos zamislit kako ce bit sve vise i vise Wink
Znaci in the galaxy far, far away bit ce dovoljno da imas full node ili vise istih da mozes zivjeti od tx fee-eva?

Da imas pool i da zadrzavas tx fee. Iako, cim ti to postane dosta novaca, mineri ce vjerojatno izglasat da poolovi ne uzimaju taj fee.
Kad se majna zadnji blok (21M), onda ce nagrada daljnjih blokova bit samo tx fee. A recimo da 2140 ili kad se vec to izmajna - Bitcoin bude glavna svjetska valuta, eto ti para Cheesy
Pages: « 1 ... 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 [163] 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!