Bitcoin Forum
June 07, 2024, 03:30:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 153 »
  Print  
Author Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )  (Read 59765 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 14, 2020, 06:20:41 PM

matrixport imzası da kapanmış. toplamda 15 kişi alan imzada bizden sadece funchiestz var. sanırım murat adlı kampanya yöneticisinin yönettiği imzaların bütçesi düşük oluyor. bu yüzden ki en fazla 10-15 kişi ancak imzaya girebiliyor. yardırabella:))
Hayırlı olsun @funchiestz, tebrik ederim. @funchiestz Türkçe bölümde kaliteli içerikler üreten değerli bir üye zaten takip ediyorum yazdıklarını.

Uzun süre devam edecek bir kampanya olmasını dilerim. Baya kısıtlı sayıda üye alınmış. 15 kişi gerçekten çok az. Murat tarafından hazırlanan kampanya tasarımları çok hoşuma gidiyor. Baya çalışıyorlar görünüm ve tasarım üzerinde belli ki. 777 gibi bazı kampanyalar var, anlayana kadar canımız çıkıyor her şey karışık. Uzun da bir ilanları var. Oysa her şey minimal ve sade güzeldir. Reklamın da minimali güzeldir.

Neyse yakında yeni kampanyalar çıkar. Takipte olalım, bölümün daha aktif, üretken olmasında yarar var.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1070

View Profile
February 17, 2020, 04:57:13 AM

Çok özür diliyorum kalemder hocam eskiden beridir sizin isminize aşinayım forumda aktif birisiniz bu chipmixer ne oluyor sizin ve forumumuz İçin iyi bir şey midir iyidir herhalde tebrik edeyim .

Ayrıca naçizane gördüğüm epey ara verdikten sonra bounty kampanyalarının para getirmemesi ve merit kazanmanın uğraş verici olması nedeniyle forum genel itibariyle çöplerden arınmış sanırım biraz daha nezih bir ortam olmuş

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 17, 2020, 07:13:43 AM

matrixport beni kabul etmemiş. zaten hemen hemen kimseyi kabul etmemiş. 1 hafta imzasını tasıdık valla oda guzel barı hızlı hareket edip basvuranlara 24 saatte olumlu olumsuz donseydi.
gospodin
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1468

Instant cryptocurrency exchange with own reserves!

View Profile WWW
February 17, 2020, 08:55:22 AM

matrixport beni kabul etmemiş. zaten hemen hemen kimseyi kabul etmemiş. 1 hafta imzasını tasıdık valla oda guzel barı hızlı hareket edip basvuranlara 24 saatte olumlu olumsuz donseydi.
Marat efendinin kampanyaları hem kısa oluyor hem de katılımcı sayısını çok düşük tutuyor.  Beğenmediğim tek yani kampanya bitmesine rağmen, imza dolması, hala başvuruları kabul etmesi.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▄██████████▄████████████▄
█████████████████████████
████████▄████████████████
▀███████████████████████▀
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

NO KYC  OWN LIQUIDITY RESERVES  
 BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
February 17, 2020, 09:32:09 AM

Bana sorarsanız kabul edilmeden bir kampanyanın imzasını taşımak gereksiz. Bu şekilde özellikle kural koyan kampanyalar varsa, üstüne gidilmesi veya tartışılmasında fayda var. En azından yöneticiye söylenebilir. Daha önce gold imza kampanyasında 1 ay dönüş almayınca bende sinirlenip konuda tartışmıştım. Daha sonra düzeltme yapılmış, "kabul mesajı gelince kampanyayı giyebilirsiniz" eklemesi yapılmıştı.

Bir kampanya bazen haftalarca size dönüş yapmayabilir. Bu arada farklı kampanyalara başvuru yapmak isteyebilirsiniz. Bu normal bir şey. Normal olmayan, umut dağıtıp işin sonunda bedava reklam kazanan kampanyalar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 20, 2020, 06:32:34 PM

Son bir yılda imza kampanyasından kazanan var mı arkadaşlar merak ettim?  Ben bir yıldır girmiyorum
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 20, 2020, 07:16:26 PM

Son bir yılda imza kampanyasından kazanan var mı arkadaşlar merak ettim?  Ben bir yıldır girmiyorum

Son zamanlarda sadece BTC ödemeli imza kampanyaları kazandırıyor. Çoğunun ödemeleri az ama en azından para ediyor... ICO sürecinde kampanya düzenleyen projelerde çok gecikme yaşanıyor. Bazıları borsalara bile girmeden yok oluyorlar zaten; emeklere yazık valla. Vakit nakittir dönemindeyiz. Uzun dönemli projelere bel bağlamanın riski fazla. Elbette ki herkesin kendi tercihidir.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 20, 2020, 07:51:54 PM

Foruma Kasım 2017'de kaydolmuşum. Şöyle söyliyim 1.5-2 ay öncesine kadar (yani yaklaşık 2 yıl) boyunca onlarca bounty'e katıldım ve cüzdanımdakilerin toplam ederi 60-70$ ve hiç bir şey satmadım.
2 aya yakındır bu kampanyadayım, öyle deli gibi post falan da atmıyorum ama ufak tefek getiri elde ediyorum. 2 yıl token kasacağıma BTC kassaydım şimdiye güzel para edecek kadar ödül almış olurdum.

Zaten bence önemli olan para kazanmak değilde, forumda bir aktivite yaparken ekstra bir şeyler elde ediyor olmak. Bunu da başka hiç bir forum sağlamaz herhalde. Ben burada olduğuma çok seviniyorum şahsen.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
March 20, 2020, 10:55:51 PM

Valla. Btc veren kampanyaları kaçırıyorum ben hep,  keşke gidebilsem,   piyasadan elimı ayağımı da çektim bayadır,  imzam dalı kampanyadan 0.018 kazanmıştım en son, o kadar uğraş sonunda ancak bu kadar aldım . Aslında iyi para etti,  birde swıpe den kazandım 0.014  filan di galibaa o TL bazında 1200-1500 TL arası filan yaptı sanırım tam hatırlamıyorum
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
March 21, 2020, 07:06:51 AM

ICO'ların ilk dönemlerinde bu iş faydalıydı ve para kazandırıyordu. Artık o durum yok.
BTC ödemelilere ise erişmek çok güç. Bir takım kampanyalara zaten Türkçe yazdığımız için kafadan giremiyoruz. Bir takım kampanyalarda da bu işler biraz karışık. Globalde çok güzel İngilizce yazan arkadaşlarımız bile maalesef hakettikleri halde bu imzalara kabul edilmiyorlar.

Bunu çok kafaya takmamak lazım. İleride belki bu durumlar değişir. En azından bu konuda farkındalığı arttırabiliirsek forum üzerindeki etkimizi arttırabilirsek daha fazla kabul edilme yaşanacağından eminim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
March 21, 2020, 03:43:26 PM

Valla. Btc veren kampanyaları kaçırıyorum ben hep,  keşke gidebilsem,   piyasadan elimı ayağımı da çektim bayadır,  imzam dalı kampanyadan 0.018 kazanmıştım en son, o kadar uğraş sonunda ancak bu kadar aldım . Aslında iyi para etti,  birde swıpe den kazandım 0.014  filan di galibaa o TL bazında 1200-1500 TL arası filan yaptı sanırım tam hatırlamıyorum

Geçen ekim ayında Yobit'in imzası vardı burada. Senior ve üstü rütbeleri kabul etmişlerdi. Ben o zaman full olduğum için girememiştim. Post başında 12k sattan başlayan ücreti vardı. Baya kişi katıldı bizim forumdan ve 4 ay kadar sürdü. Öyle almamazlık falan yapmadılar ama kısa yazan ya da spam yapanları elemişlerdi sonradan. Belki bu yıl da düzenlenir öyle bir şey. Benim Bitvest imzasına katılmak kolay ama verilen ücretler çok düşük. Bol şanslar olsun...
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 624

View Profile
March 23, 2020, 06:14:48 PM

Blender imza kampanyası bugün yeniden aktif oldu ve kullanıcı kabul etmeye başladı. Uzun zamandır imza kampanyalarına yaptığım başvuruları kabul etmeyen kampanya yöneticisi de yeni rütbem ile başvurumu kabul etti ve en azından bu haftalık garanti 45$ kazanma şansımı elde etmiş bulunuyorum. Her ne kadar birçok kullanıcı bu kampanyaya kabul edilmiş olsa da çok az daha boş yer olduğu için buraya yazmak istedim. Kampanya devam ettiği sürece Sr. Member üyelere 40$, Hero ve Legendary üyelere ise 45$ ödeme yapacak. Oranlar her ne kadar çok iyi olmasa da BTC ödemeli olması ve bu dönemde de kabul edilir düzeyde olması nedeni ile katılmak mantıklı gibi görünüyor. Ayrıca imzanızın boş durmasından iyidir diye de düşünüyorum. Lafı daha fazla uzatmadan konu linkini de buraya bırakayım;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5197049.0
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 624

View Profile
April 06, 2020, 05:25:37 PM
Last edit: April 06, 2020, 05:40:31 PM by BitcoinTurk

Kampanya Yöneticisi: Yahoo62278 (Bilen bilir, çok titiz çalışan ve güvenilir bir yöneticidir.)
Kabul Edilen Toplam Katılımcı: 9 kişi (3 Member, 3 Full Member, 2 Sr. Member ve 1 Hero/Legendary)
Ödeme Türü: Bitcoin
Ödeme Tablosu;
Member = .002/ hafta
Full Member = .003/ hafta
Senior Member =  0.004/ hafta
Hero/ Legendary = .005/ hafta

Kampanya haftalık olarak Pazartesi günleri başlıyor ve Salı günleri de hafta değişimi yapılıyor. UTC saat bölgesine göre Pazartesi 23:59'dan sonra atılacak olan mesajlar bir sonraki haftaya dahil ediliyor. Ödemeler ise Pazartesi günleri yapılıyor.

Katılımcı Listesi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1w-5V7cF-M8sIeTbubU5TWCVnMvo9phlLmOyUJy2Ue-c/edit?usp=sharing

Kurallar;

- Rütbeniz yeterli ise avatar kullanmak zorunludur.
- Ödeme alabilmek için her hafta en az 20 kaliteli mesaj yazılması gerekmektedir.
- Her hafta minimum 5 adet mesaj ''Gambling'' kategorisinde yazılmış olmalıdır.
- Normal zamanlarda ''Gambling'' kategorisinde mesaj yazmıyorsanız katılım başvurusu yapmayınız.
- Mesajlar en az 75 karakter olmalı ve konu içeriği ile ilgili olmalıdır.
- Haftalık minimum mesaj sınırına ulaşmamış üyeler uyarı yapılmaksızın kampanyadan çıkartılacaktır.
- Bir kişi tek hesap ile katılım sağlayabilir. (Çoklu hesabın tespit edilmesi durumunda katılımcılar kampanyadan uzaklaştırılır.)
- İmza kampanyası süreci boyunca negatif trust bildirimi alırsanız kampanyadan otomatik olarak elenirsiniz.
- Kampanya süresi boyunca ''SMAS blacklist'' listesine adınız yazılırsa katılımınız iptal edilir.
- İmza alanınızda başka siteye ait hiçbir şey bulunmamalıdır.
- İmza kampanyası ve bounty kampanyalarında yazılacak mesajlar sayılmayacaktır.
- Katılımcıların rütbe atlaması durumunda yeni rütbesinde boş slot olursa o rütbeye taşınacaktır.
- Ödeme adresinizi değişemezsiniz, kampanya boyunca sadece bu adresi kullanabilirsiniz.
- ''Games & Rounds, Off topic, Lending, Auctions, Politics & Society, Beginners and help,Tokens, or Archival'' kategorisindeki mesajlar sayılmayacaktır. (Lokal için bir şey yazılmamış ama sayılmayabilir.)

9 kişilik küçük bir kampanya olduğunu düşünüyorum fakat katılmak isteyen olursa diye buraya da çevirisini yaparak paylaşmak istedim. Evet, ödeme oranları oldukça düşük fakat imzanızın boş durmasından iyidir diye düşünüyorum. Tüm katılımcılara bol şans dilerim.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
April 07, 2020, 09:06:07 PM

Bana sorarsanız kabul edilmeden bir kampanyanın imzasını taşımak gereksiz. Bu şekilde özellikle kural koyan kampanyalar varsa, üstüne gidilmesi veya tartışılmasında fayda var. En azından yöneticiye söylenebilir. Daha önce gold imza kampanyasında 1 ay dönüş almayınca bende sinirlenip konuda tartışmıştım. Daha sonra düzeltme yapılmış, "kabul mesajı gelince kampanyayı giyebilirsiniz" eklemesi yapılmıştı.

Bir kampanya bazen haftalarca size dönüş yapmayabilir. Bu arada farklı kampanyalara başvuru yapmak isteyebilirsiniz. Bu normal bir şey. Normal olmayan, umut dağıtıp işin sonunda bedava reklam kazanan kampanyalar.

Hocam seninde bir imzan vardı. Blender mi yoksa mixer mi oyle birşey di neden çıktınız. Bounty mı bitti?
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
April 07, 2020, 09:37:40 PM

...
Hocam seninde bir imzan vardı. Blender mi yoksa mixer mi oyle birşey di neden çıktınız. Bounty mı bitti?

En son Chipmixer kampanyasında idim ben. Yerelden biri mesajlarımın "kalitesiz"(shitpost) olduğu ile ilgili kampanya yöneticisine raporlar göndermiş. Yöneticinin ifadesiyle, bundan dolayı çıkarıldım. Rapor gönderen arkadaşa hayatında mutluluk diliyorum.

Keşke hiç kabul edilmese idim diyorum şuan. O kampanyaya kabul edildiğimden beri yerelde de bazı arkadaşların bana karşı tavırlarının değiştiğini hissettim. Globalde oluşan baskıları hiç bir zaman umursamadım fakat yerelde bu tarz şeyler üzücü. Böyle mevzular için arkadaş kaybetmek üzer beni sadece.

Hayırlı geceler...

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
April 07, 2020, 10:50:02 PM

...

En son Chipmixer kampanyasında idim ben. Yerelden biri mesajlarımın "kalitesiz"(shitpost) olduğu ile ilgili kampanya yöneticisine raporlar göndermiş. Yöneticinin ifadesiyle, bundan dolayı çıkarıldım. Rapor gönderen arkadaşa hayatında mutluluk diliyorum.

Keşke hiç kabul edilmese idim diyorum şuan. O kampanyaya kabul edildiğimden beri yerelde de bazı arkadaşların bana karşı tavırlarının değiştiğini hissettim. Globalde oluşan baskıları hiç bir zaman umursamadım fakat yerelde bu tarz şeyler üzücü. Böyle mevzular için arkadaş kaybetmek üzer beni sadece.

Hayırlı geceler...

Allah Allah hocam şaşırdım doğrusu. Globalde ki picleri az buçuk herkes biliyor ama local de ki arkadaşlarin yapması ayıp bir şey. Hatta sizde güzel bir imza vardı. Altın veren bi imza idi galiba. Hocam sağlık olsun. Umarım güzel bir imza cikar karşınıza netice forumda epey aktifsiniz. Tabi sizin rütbe de iyi olduğu için BTC ödemi imzalar iyi olur. Bthd bin listesinde bir boubty var sadece legendary alıyor onu deneseniz olabilir. Bthd nin iyi puan verdiği bir imza hatta local bölümde duyurular kısmında da var o imza

İstersen bak hocam
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5236595.0
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2100
Merit: 1141

View Profile
April 07, 2020, 11:06:30 PM

yukarda yazılanlarla ilgili düşüncelerimi söyliyeyim

-Yahoo62278 denen herif sadece kendisini düşünür, yöneticisi olduğu imzayı bile savunamaz, dolayısıyla ya inandığını yapmaz ya da yaptığı işe inanmaz
-Kalemder'i ben ispiklemedim, ortada ispiyon olduğuna dair bir kanıt bile yok, sadece Darkstar'ın lafları var.
-Darkstar'ı severdim ama bunlardan sonra onu da trustlistten çıkardım şimdi..
-Global pislikten geçilmiyor, hemen herkeste multi var, hatta multilerin bile multisi olduğunu düşünüyorum, olay merit gücüne bakar, zaten merit de kaliteli posta verilmiyor
-hala netflixim yok Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
gospodin
Legendary
*

View Profile WWW
April 08, 2020, 04:56:40 AM

Şu sıralar pek imza kampanyası çıkmıyor. Bitcoin ile ödeme yapanlarda da şöyle sıkıntilar var:

- ödeme tutarı çok düşük
- çok az katılımcı alıyorlar
- imza süreleri çok kısa.

Uzun zamandır ieo imzalarına katılmıyorum. Bitcointalk artık yaşamını doldurdu gibi geliyor bana. Bu yüzden kimse proje çıkarmıyor ve imza da olmuyor. Yeni bilgiler yok, yeni kullanıcılar Yok.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
gospodin
Legendary
*

View Profile WWW
April 08, 2020, 03:02:34 PM

roobet.com kampanyasında şu an boş yer olarak görülüyor. maalesef lokal bölümde yazılanlar kabul edilmiyor bunu bilerek imzaya başvuru yapın arkadaşlar. ödemeler şu şekilde:

full member: 35 dolar
sr member: 45 dolar
hero/leg: 60 dolar  (haftalık)

kampanya yöneticisi hampo başgan.

▄▄███████
▄███████████████▄
▄███████████████████▄
▄██████████▄██████████▄
▀████████▐████████████▀
▀██████▐████████████▀
▀██████████████▀
███████▀▀

INSTANT 
██████████████████████
████████▀░░░░▀████████
█████▀░▄█▀▀█▄░▀█████
██████░▄▀░░░░▀▄░██████
██████░█░░░░░░█░██████
██████▄░▀▄▄▄▄▀░▄██████
████▀░░░░░░░░░░░░▀████
███░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░███
██▌░▐█░░░░░░░░░░█▌░▐██
██░░░█░░░░▄▄░░░░█░░░██
███▄░█▌░░▀██▀░░▐█░▄███
██████▌░░░░░░░░▐██████
██████████████████████

BTC 

ETH 

LTC 
 DOGE 

TRX  

BNB  
 TRC20 

ERC20 

BEP20 

SWAP NOW   
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 08, 2020, 05:05:15 PM

roobet.com kampanyasında şu an boş yer olarak görülüyor. maalesef lokal bölümde yazılanlar kabul edilmiyor bunu bilerek imzaya başvuru yapın arkadaşlar. ödemeler şu şekilde:

full member: 35 dolar
sr member: 45 dolar
hero/leg: 60 dolar  (haftalık)

kampanya yöneticisi hampo başgan.

Forumun ekmeğini hampo başkan yiyor harbiden .ne kadar BTC ödemeli boubty varsa hemen hemen hepsinin arkasinda o var. Ne özelliği var onu anlamış değilim? Bu boubty işine ilk girdiğim de sylon başkan efsane idi sonra o da patladı gitti.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 153 »
  Print  

Jump to: