Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:17:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ne Olacak Bu ETC nin Hali?  (Read 786 times)
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
December 12, 2017, 10:14:39 PM

Bir çok coin aylarca yerinde sayıyor ve anlayamadığımız nedenlerden birden yükselebiliyor. Şimdilik çok kazandıracak gibi görünmüyor olabilir belki. Ben yine de ETC konusunda önyargılı değilim, ileride sürpriz yapabilir.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630

View Profile
December 12, 2017, 10:38:30 PM

ETC kötü bir coin değil bana göre,  fiyat aralığını da az çok belli ediyor, düşünce topla çıkacağı yer belli sat, çok uzun beklettiği doğrudur fakat zarar ettirmiyor en azından ben etmedim diyebilirim,  işimiz alım satım zaten, kâr varsa daha ne olsun.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 13, 2017, 12:09:58 AM

Etc nedense sürekli gariban bir coin gibi geliyor bana. Ethereumun arkasında ger daim kalacağa benziyor. Hatta 4 de 1 fiyat dengesi diye düşünüyordum bir zamanlar şimdi neredeyse 20 de 1 geldi.

Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
December 13, 2017, 07:40:30 AM

Normalde hiç bulaşmazdım. Dün gaza geldim ve kendisiyle temas kurunca harbiden zarardan başka bişey olmadığını hemen gösterdi. Kırk yılda bir yukarı hareket edip milleti kendine çekiyor sonra izdırap çektiriyor .

rasputincoin (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
December 13, 2017, 07:52:18 AM

Geçen gün biri yazmıştı "etc deki tek umudum herkesin umudunu kaybetmesi" diye Smiley neyse iota ve etc karşılaştırılması ile ilgili yazılmış güzel bir yazı paylaşayım. http://www.newsbtc.com/2017/12/12/dominate-iot-etc-iota/

Not: Etc ye yatırım yapan arkadaşlar etc de patronun kim olduğunu bilmesi gerek.
flamingo890
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
December 13, 2017, 07:55:31 AM

Bir noktadan sonra kar etmek için balinaların satış yapıp aşağıdan toplaması durumu var.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 13, 2017, 10:40:04 AM

bence en kısa zamanda etc hareketini yapacaktır çunkü eth sora etc harekete geciyor
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 13, 2017, 12:40:19 PM

Etc insanlarin aklında kara bir mazi olarak kaldı. Dahada çok fazla düzeleceğini sanmıyorum çok kişiye paralar kaybettirdi ama yinede belli olmaz

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 03, 2018, 01:10:06 PM

Evet beyler bir ETC madencisi olarak soruyorum bende 5 martta malum fork var ve Cal tokenleri ETC tutanlara dagıtılacak. Sizce bu zamana kadar ETC nin fiyatı nereye kadar gidebilir. OCAK ayı zirvesi 44$ yine görürmü yoksa bir cok global platformda shillendiği gibi 70-80$ a kadar gidebilirmi?
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 03, 2018, 01:55:42 PM

Fiyatlanacağı konusunda umutlarım vardı. Haber çıktığında 0.0031 den işlem görüyordu şu anda 0.0026 dan işlem görüyor. Btc bazında 3x beklentisi vardı, tek kelimeyle ölü gibi duruyor. Herhangi bir artış olmazsa cüzdana çekip bekleyeceğim, mantıken düşüşte olmaması gerekir.

followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 03, 2018, 03:11:42 PM

Bu sene 100 doları görme ihtimalimiz çok yüksek diye tahmin ediyorum ve eth den çok etc saklıyorum kenarda Smiley biraz daha düşerse ufak miktarda ben ekleyip satın alacğaım üretmek yerine .

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 03, 2018, 03:14:40 PM

Ethereumclassic  tam kıvama geldi dedik bundan sonra fiyat beklenen seviyelere ulaşır diye düşünürken piyasada yaşanan olumsuzluklar nedeniyle geri başa sardı, tekrar OCak zirvesini görmesi çok uzun zaman alacaktır ama ben de saklıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
February 03, 2018, 03:19:35 PM

etc nin hali ne olacak derseniz. sonu kötü olacak bence.uzak doğuluların tekelinde malumunuz. ee şimdi etc ile ilgili ghiçbir yenilik hiçbir gelişme falan da yok. ne bileyim mesela etc tabanlı coin flan da yok. ittire ittire nereye kadar. yavas yavas vazgeçilecek bu sevdadan. bence yani
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
February 03, 2018, 03:29:00 PM

Durumu çok stabil. Dumplardan etkilensede pumplarda çok etkilenmiyor. Fiyatını etkilicek tek etken ethereumun artması. Oda nasıl olur derseniz ethereum 2k olur etc 100 geçer kesinlikle
SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 03, 2018, 03:35:27 PM

Bitcoin kan ağlıyor. Etcnin yüzüne bakan bile olmaz bu zamanda. Piyasa normale dönerse değer kazabilir belki.

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 03, 2018, 03:39:23 PM

ETC' yi undan 5-6 ay önce burada çok konu açılıyor diye izlemiştim. Fakat geliştirici istatistikleri hoşuma gitmemişti. O sebeple yatırım yapmaktan uzak durdum hep. Şimdi bakıyorsunuz ETH almış başını gidiyor ama ETC aynı performansla ayak uyduramıyor. Her ne kadar acı olsa da Bir BTC BCH ikilisi gibi olamadılar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
by.microp1
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
February 03, 2018, 03:47:52 PM

meraklanma toplar bi kaç aya bence bu düşüş gayet normal paranın oladuğu yüzde 10 luk kesimin işi gibime geliyor düşüş suni bi kaç aya işler rayına girer bence

▬▬▬▬▬▬   THRIVE   ▬▬▬▬▬▬
THE PREMIUM DECENTRALIZED AD MARKETPLACE
[  Private Round | Jan 15th, 2018  ][/center (http://ico.thrivelabs.io)
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
February 03, 2018, 05:32:06 PM

ETC bugüne kadar olduğu gibi iki ileri bir geri devam edecek yoluna, hızlı hareketler sevenler için ideal olmayabilir fakat piyasanın çok hızlı yükseldiği dönemlerde ataklar yapıyor böyle dönemler yakalanabilirse getirir bir şeyler, portföyde olmasa da olur.
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 03, 2018, 05:41:27 PM

Görüşeceğiz bakalım nerelere gelecek etc.Başta pişmanlıktır falan dedim ama iyi çözeüm etcyi.Durur durur aniden 3-5x yapar o da yetmiyorsa bize s.olup gidelim xD
bende böyle düşünüyorum aniden yükseleceği kanısındayım bakalım ilerleyen süreç bize gene bir ders verecek o zaman anlayacağız pişmanlık olup olmadığını
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 03, 2018, 05:55:21 PM

Etc pişmanlık olabilir ama asıl pişmanlık insanın kendin de olmasın , yoksa her şeye laf atarız. Ama Etc den bizzat para kazananları tanıyorum onlar da tam tersi düşünüyor malesef.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: