Bitcoin Forum
May 13, 2024, 04:00:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sağlam ICO'lar Neden Forumda Konuşulmuyor ?  (Read 340 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 16, 2017, 01:34:56 PM

konu başlığının cevabı vizyonsuzluk bence...bilenlerinde konu açmaması paylaşımcı olmadığımız için...ne de olsa bencil ve kıskanç bir milletiz. emrullah arkadaşın söyledikleri bence çok önemli..bizi bilgilendirdiği için çok teşekkürler

neo nun bu özelliklerini bilmiyordum...ethereum karşısında ciddi bir tehdit olabilir o zaman

yok oyle birşey konu açan açıyor paylaşımcı adamları forumdan  el birliğiyle soguttukları için artık uğramıyorlar şu an pitipaw var adam iş yapacak icoları gelip açıyor 4-5 tane gordum onun açtıgı konularda güzel icolar oluyor takip edersenız iş yapanları paylaşıyor
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715616038
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715616038
Reply with quote  #2

1715616038
Report to moderator
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 16, 2017, 01:37:07 PM

yok oyle birşey konu açan açıyor paylaşımcı adamları forumdan  el birliğiyle soguttukları için artık uğramıyorlar şu an pitipaw var adam iş yapacak icoları gelip açıyor 4-5 tane gordum onun açtıgı konularda güzel icolar oluyor takip edersenız iş yapanları paylaşıyor
Aynen pitipaw çok güzel icolar paylaşıyor kimsenin bilmediği görmediklerini buluyor getiriyor konu açıyor alın a.k diyor  Grin, almazsanızda a.k diyor gidiyor
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1076869;sa=showPosts
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 16, 2017, 01:56:47 PM

Hocam millet tam anlamıyla bitcoini ethereumu bilmiyor nasıl tokenleri öğrensin yeni çıkacak coinleri takip etsin. Belki whitepaperi türkçeye çevirilen coinleri takip edebilir oda sınırlı bir kesim
Ecol
Full Member

Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 03:20:32 PM

Farkedilene kadar zaten belli bir süreyi alıyor takip eden tecrübeli bilgili kişilerde bnce çok yayma taraftarı konu açma taraftarı değil o yüzden böyle oluyor.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 03:34:36 PM

cunku cogu kisi yeteri kadar arastirma yapmiyor. hazir bilgi ariyoruz ama bilenlerde paylasmiyor. en iyisi her projeyi kendiniz yakindan incelemeniz. en azindan bi whitepaper a goz atmak lazim.
the_doctor
Full Member

Activity: 406
Merit: 189

View Profile
December 16, 2017, 03:40:36 PM

çünkü forum bounty uğrunaa yapılan çevirilerden  imza kampanyaları için atılan mesajlardan çöplüğe dönmüş durumda, bu kalabalıkta iş yapacak icolara ulaşmak imkansız gibi birşey, artık sağlam icolar hiç foruma uğramıyorlar, bir şekilde fonlamasını önden yapıyor. işini bitiriyor.
aynı şekilde forumun gediklileri iş bilen adamları bu curcunadan sıkıldı. zten çoğu voleyide vurdu. onlarda uğramaz oldular.
forumda böyle çöplüğe döndü
samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
December 16, 2017, 04:35:18 PM

Gerçekten bu konu hakkında ben de şikayetçiyim. Forumda anca coin patladıktan sonra konusu açılıyor. Gerçi genelleme yapmamak lazım az da olsa önceden bazı arkadaşlar tarafından açılıyor konu bir coinle ilgili. Tabi bu da kesin değil önceden tahmin yapmak zor iş.
mikewirth
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
December 16, 2017, 05:34:26 PM

Tabi konuşulmaz, İşi bilenler bi dünya emek harcayıp araştırıp inceleyip, burada sağlamdır bu Ico bir göz atın dedikleri anda 40 yerden saçma sapan yorumlar geliyor. Adam güzellik yapıp projeye dikkat çektiği için teşekkür almak bir yana,  üstüne üstlük  hakarete uğruyor nerdeyse, bu durumda hep aynı şeyleri konuşmaya mahkumuz maalesef.
kirkcoin (OP)
Full Member

Activity: 336

View Profile
December 20, 2017, 06:42:27 PM

cunku cogu kisi yeteri kadar arastirma yapmiyor. hazir bilgi ariyoruz ama bilenlerde paylasmiyor. en iyisi her projeyi kendiniz yakindan incelemeniz. en azindan bi whitepaper a goz atmak lazim.

Kastettiğim olay o değil, forumda hiç açılmıyor konusu araştırma olayı değil yani. Duyurular bölümü yerine alternatif kripto bölümünde çok daha yararlı bilgi oluyor. Sanırım btc talk forumu ölüyor yavaştan.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 07:49:59 PM

Aslında araştırmak yada nasıl arastirilacagini bilmek mi desem. Çünkü insan nereden nasıl arastiracagini bilemiyor tabii kendi adıma konuşuyorum.Acaba gerçekten biliyormuyuz nasıl araştırmamız gerektiğini çünkü ben bilmiyorum. Her önümüze çıkanı incelemeye başlasak ne zaman ne de güç yeter,bilmem yaniliyormuyum

ziyaaa
Member
**

Merit: 18

View Profile
December 20, 2017, 07:53:18 PM

Forumda bountysi olan icolar daha fazla konuşulmasına rağmen sağlam diyebileceğimiz icolarda konuşuluyor.Örneğin Bread icosu ile ilgili benim bildiğim ''mich'' diye biri konu açmıştı.Benim bu sayede bu icoyla ilgili haberim oldu. Smiley

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
December 20, 2017, 08:02:07 PM

şimdi konusunu açtığım experty.io bence sağlam bi ICO.kendimde katılmayı düşünüyorum isteyenler inceleyebilir https://bitcointalk.org/index.php?topic=2621695.msg26682702#msg26682702

buda websitesi https://experty.io/en

telegramda 6 bin kişiyi aşmışlar ve whitelist için destek verdiğinizi kanıtlayan bi görüntü istiyor quantstampta olduğu gibi
Peacee
Full Member

Activity: 224

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 21, 2017, 08:32:12 AM

Bir projenin sağlam olduğu ancak ICO'da belli oluyor zaten önceden bilme gibi olasılık zor tamam daha önce proje yapıp tutmuş olan birisi tekrardna proje yapıp ıco düzenlemiş olabilir ama bu sefer aynı başarayı yakalayacak mı belli olmaz. Zaten doğru dürüst projede çıkmıyor artık aynı projeleri isim ve bir kaç özellik ekleyerek ısıtıp ısıtıp sunuyorlar.

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 21, 2017, 08:48:15 AM

Hangi ICO'nun sağlam oldugu bellı olmuyor ki benım imzasına gırdıgım wepoer bence çok sağlam ama bir şekilde rağbet görmemiş forum tarafından ama 3 mılyon toplanmıs on satışta
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 21, 2017, 08:57:11 AM

Kimse riske girmek istemiyor adamlara tavsiyede bulunursun ICO ya girer, zarar eder suçlu sen olursun.o yüzden böyle durumlarda tavsiye vermekte zor. daha önce forumda genaro ve simpletokeni tavsiye etmiştim.bi kaç kişi dinleyip girmiş ve kar ettikleri için teşekkür ettiler sağolsunlar. Ama zarar edince saldıran tiplerde var forumda.ben yine girdiğim icoları söyleyim en azından araştırın. exacoin ve zen protocol icolarına katılacağım bugün ayrıca imzasında olduğum experty projesine de katılmayı düşünüyorum
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 21, 2017, 04:06:07 PM

Evet bende çok nadiren görüyorum bu tip konuları insanları daha çok bilgilendirmek lazim

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
kenan_307307
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 21, 2017, 04:18:46 PM

Arkadaşlar yarın icosu yeni bitmiş olan bread borsaya çıkacak. Salı günü binance den satıldı ve satılması heralde 1 dk sürmemiştir. Al sat için önerebilirim. Önermeme referans olarakda geçen hafta çıkan gifto y ve bugün çıkan AION u gösterebilirim. Tahminim yarın 10 gibi satışa çıkar 2 dolar a kadar alınıp 4-5 dolara satılabiliri diye düşünüyorum. Belki çıktı an yakalanırsa daha da düşük rakamlara alınabilir.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 21, 2017, 04:39:06 PM

O kadar çok ico çıkıyor ki gözden kaçan çok oluyor.Birde hangi iconun ne kadar yatırım alacağı belli olmuyor.Bu uçar gider diyorsun yerinde sayıyor.Bakıyorsun dandik bir proje hardcap yapmış.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: